Jump to content

Samsung SGH-F480


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest powerulez
εχει κανεις αλλο προβλημα εκει που μιλαει να του κοβεται ξαφνικα η γραμμη?

 

μου το έκανε 2-3 φορες αλλα επειδή δεν έπιανε δίχτυο εκεί που ήμουνα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μου το έκανε 2-3 φορες αλλα επειδή δεν έπιανε δίχτυο εκεί που ήμουνα

 

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα θα στο κανει κι αλλες φορες..σε μερη που ειναι αριστο το δικτυο...τελικα δεν τη γλιτωνουμε την omnitech..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από -θέματα- τί λέει το κινητό? Πώς είναι αυτά που έχει μέσα?

Επίσης, μπορείς να βρείς και άλλα, έξτρα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Review: http://mobilenet.cz/recenze/clanek.p...kam-se-podivas

 

 

http://img255.imageshack.us/img255/7650/picnh3.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια καπου διαβασα οτι η συσκευη δεν υποστηριζει λειτουργια lanscape. δηλαδη δεν θα μπορω να δω βιντεο και τιανιες σε ολη την οθονη?

οποιοι το εχουν ας μου απαντησουν.....

Link to comment
Share on other sites

landscape μπορεί να μην έχει όμως να δεις βίντεο και ταινίες σε όλη την οθόνη μάλλον θα γίνεται όπως στα περισσότερα κινητά ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez
παιδια καπου διαβασα οτι η συσκευη δεν υποστηριζει λειτουργια lanscape. δηλαδη δεν θα μπορω να δω βιντεο και τιανιες σε ολη την οθονη?

οποιοι το εχουν ας μου απαντησουν.....

 

Φιλε το τηλεφωνάκι μας παίζει κανονικότατα τα video σε FULL SCREEN:happy:

Απλά δεν μπορείς να το χειριστής lanscape στο internet στο menu και στα μηνύματα...

Ps.: Στις photo επίσης μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σε lanscape ;)

 

Και για τον φίλο μας που ρωτάει για THEMES.... Το κινητό εν έχει θέματα και ούτε μπορείς να κατεβάσεις από το net... (Δυστυχώς:confused:) αλλα αυτό που έχει είναι πολύ ωραίο! εξάλλου δεν πολύμπαίνεις στο μενού για να το χειριστείς.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πλαίσιο –> 449 ευρώ.

:)παω να το παρω,ηρθε και στο εδω καταστημα πλαισιο;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,τι κινηταρα ειναι αυτη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι το πήρες κι αυτό, ε; :)

 

Γράψε μας εντυπώσεις.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ενα πραγμα προς το παρον με χαλασε,δεν μπορω να δημιουργησω δικο μου θεμα,κατι που εχει το u900

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία μανία με τα θέματα ... κάποτε θα τα βαρεθήτε και θα μείνετε με αυτά του κινητού όπως έκανα εγώ... τι τρέλα είναι αυτή με τα θέματα ???
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία μανία με τα θέματα ... κάποτε θα τα βαρεθήτε και θα μείνετε με αυτά του κινητού όπως έκανα εγώ... τι τρέλα είναι αυτή με τα θέματα ???

 

οπως και να το κανουμε ειναι βασικο κομματι ενως κινητου,αλλαζει η διαθεση,αλλαζει κι η εμφανιση του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως τα βαρέθηκα... στην αρχή όταν πείρα το viewty έβαλα πολλά θέμετα... μετά τα βαρέθηκα και τα διάγραψα όλα ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

e-click.gr

375e

 

τρομερη τιμη,κι εγω το χρυσοπληρωσα:mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μας πει για την ένταση του ηχείου του, τη φωτεινότητα της οθόνης στον ήλιο και την αυτονομία του;
Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez

Για αυτονομία καλά τα πάει! εγώ που μένω κύπρο με παίρνει 2 μέρες +!

Για το δίκτυο μας αυτό είναι πολύ καλο... ;)

 

Η οθόνη είναι πολύ φωτεινή! δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στον ήλιο(αν έχεις σε ένα ικανοποιητικό σημείο την ένταση της φωτεινότητας)

 

Επίσης η ένταση του μεγαφώνου του είναι πολύ δυνατή και ο ήχος του πολύ καθαρός!!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτονομία καλά τα πάει! εγώ που μένω κύπρο με παίρνει 2 μέρες +!

Για το δίκτυο μας αυτό είναι πολύ καλο... ;)

 

Η οθόνη είναι πολύ φωτεινή! δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στον ήλιο(αν έχεις σε ένα ικανοποιητικό σημείο την ένταση της φωτεινότητας)

 

Επίσης η ένταση του μεγαφώνου του είναι πολύ δυνατή και ο ήχος του πολύ καθαρός!!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ. Σκέφτομαι να το παραγγείλω.

Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez
Σ' ευχαριστώ πολύ. Σκέφτομαι να το παραγγείλω.

 

Πάρτο και μην το σκέφτεσαι είναι πολύ καλο τηλεφωνάκι...

 

Για οτιδήποτε άλλη απορία εμείς εδώ είμαστε :)

Link to comment
Share on other sites

η οθονη του ειναι απλο πλαστικο η γυαλακι?

ειναι σημαντικο να μην γρατζουνιεται...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μας πει για την ένταση του ηχείου του, τη φωτεινότητα της οθόνης στον ήλιο και την αυτονομία του;

 

απο ηχειο ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει σε samsung,η οθονη μια χαρουλα φωτεινη,θα ηθελα ομως να ειναι πιο καθαρη,pixeliazei πολυ λιγο.

αυτονομια καλη προς το παρον αν και θα δειξει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! ομολογω οτι με εχει εντυπωσιασει αρκετα αυτο το κινητο...κυριως λογω εμφανισης (πραγμα πρωτογνωρο για μενα γιατι παντα επελεγα τα κινητα μου αναλογα με τισ δυνατοτητες τους)...θελω να ρωτησω το εξης, τους κατοχους: εχω ενα S.E. P1 και ομολογω οτι ειναι ικανοτατο σε ολα εκτος απο μικρες απλες λεπτομερειες. :wacko: Με ενδιαφερει το επομενο κινητο μου (το συγκεκριμενο samsung δλδ) να μην μου δημιουργει προβλημα σε μικρα,βασικα ομως, πραγματα οπως ξυπνητηρι,ευχρηστια στα μηνυματα και τετοια,που μου δημιουργει το P1!! θα ηθελα να ξερω σε τι λεπτομερειες τετοιου τυπου υστερει...γιατι ξερω οτι τα samsung εχουν μερικες ιδιοτροπιες σε μερικα πραγματα....Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερώτηση...

 

Χθες πήρε το εν λόγω κινητό η αδερφή μου, και δεδομένου ότι θέλει να το χρησιμοποιεί παράλληλα με ένα SE s500i, ψάχνει για ένα bluetooth που να υποστηρίζει 2 κινητά.

 

Βρήκα το i.Tech II mini, το οποίο έχει "multipoint function", αλλά στη σελίδα αναφέρει:

 

* To use the multipoint function, the two mobile phones must support Handsfree profile.

Υποστηρίζει τη συγκεκριμένη λειτουργία το samsung? Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο?

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F480

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...