Jump to content

Samsung SGH-F480


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το F480i συζητιέται εδώ?

 

Φιλε σημερα μου καναν δωρο το F480i ...

Παντα ειχα ΝΟΚΙΑ κινητα ...

Τα εχω λιγο χαμενα βασικα ... :blink:

Θελει αρκετη υπομονη ειδικα με την οθόνη αφής που χρησιμοποιώ πρωτη φορα :)

Οπως ειπα ηταν ενα απρόσμενο δωρο και ετσι δεν ψάχτηκα για το κινητο και δεν ξερω τιποτα απολύτως γιατι δεν ηταν επιλογη μου!!!

 

Βασικα το εχω βαλει και φορτιζει... Αυριο θα το ανοιξω το δωρακι...

Να ρωτισω κατι απλο βασικα, Δεν εχει Wireless κι ετσι Ε; Ωστε να ψαχνεις για ασύρματα δίκτυα, σωστα; :worry: Κατι που εκανα με τα ΝΟΚΙΑ.

 

Και θα ηθελα να μου πειτε πανω κατω αν το κινητό Αξιζει, απο καποιον που ξερει το ειδος... :rolleyes:

 

Ευχαριστω !

Μαγκιά μου..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια και καλη χρονια ευχομαι..

αντιμετωπιζω το εξης προβλημα

παω να δυναμωσω την ενταση το παω φουλ στο 7 δηλαδη το αποθηκευει αλλα οταν ξαναπαω το βλεπω στο 4 τον ηχο :wacko::wacko:

αν γνωριζει κανεις κατι ας μου πει

ευχαριστω

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα, ειμαι κ εγώ κάτοχος του samsung f 480i, Εδώ κ 2 εβδομάδες!!!! Ωραίο το κινητό αλλά............Με ταλαιπωρούνε κάπια προβλήματα.. ( Ασταθής ήχος, λές κ ο άλλος σ μιλάει απο τον Άρη, κ θολές φώτος... Καθώς κ άλλα π δεν μ έρχονται τώρα στο μυαλό..) Σκέφτηκα για να απαλαγώ απο αυτά να περάσω νεο firmware! Εψαξα στο site, Αλλά δεν βρίκα Θέμα για το συγκεκριμένο ( βρήκα για το f480)

Οπότε παρακαλώ για τα φώτα σας!!! Πιο είναι το τελευταίο (Ελληνικό Πάντα) firmware το οποίο θα με σώσει :(:(:( Και πώς θα το περάσω δίχως να ρισκάρω να χαλάσει το κινητό:blink:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τιν κατανόηση σας, γιατί είμαι λίγο άσχετος:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πηρα σημερα το F480. Καλο κινητο, αλλα η camera είναι αθλια.

Το autofocus μονο autofocus δεν ειναι, η εικονα θολονει οταν τραβαω photos απο τα πλαγια (sto frame)....

 

Θα προσπαθισω με firmware update μπας και λυθει το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Χρόνια Πολλά!!!!Χριστός ανέστη σε όλους!!!!Επέστρεψα απο τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις και τώρα δεν μπορώ να βάλω το κινητό μου σε λειτουργεία. Βάζω την κάρτα και μου γράφει Phone Freeze.Μήπως ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω???
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας. Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια εφαρμογή για τη συγκεκριμένη συσκευή σχετική με calls and sms filter? Πρέπει να είναι σε Java μορφή γιατί μόνο αυτή υποστηρίζει η συσκευή. Ευχαριστώ!
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F480

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...