Jump to content

Samsung SGH-F480


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Πλαίσιο δεν έχει ούτε ένα κομμάτι. Μου είπαν ότι δεν στέλνει πλέον η αντιπροσωπεία. Τα ίδια πάνω κάτω μου είπαν και στη vodafone. Σταμάτησε να το παράγει η samsung? Υπάρχει εναλλακτικό samsung για mid-range touch phone?

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με μεγαλυτερη οθονη και χωρις ραδιο το f490! αν οντως θελεις samsung ειναι καλη επιλογη! τιμη στα 250€ στο ηλεκτρονικο κατστημα της κοσμοτε!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα

 

για ριξε μια ματια στο παρακατω λινκ

 

http://www.handysoft.info/index.php και ειδικοτερα στο info στο κατω μερος της σελιδας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα

 

για ριξε μια ματια στο παρακατω λινκ

 

http://www.handysoft.info/index.php και ειδικοτερα στο info στο κατω μερος της σελιδας!!!

 

thanks ekana akrivws auta alla pali den vrika akri. kati den prepei na ginetai swsta, an yparxei kapoia alh lysh please grapste thn, einai megalh anagh

 

 

thanks again!!!

 

 

 

xronia polla:)

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι δεν υποστηριζουν πολλα games την touch οθονη του κινητου.

εαν πας στο site που σου εδωσα και ακολουθησεις αυτα που λεει στα infos για το πως να εγκαταστησεις java θα γινει αυτο που ζητας.

ωστοσο τα μονα παιχνιδια που δουλεψαν ειναι το brain challenge kai to block breaker.

Link to comment
Share on other sites

εχει αναφερθει site σε παλαιοτερα post οπου κατεβαζεις παιχνιδια μεσω wap..

Εχω περασει παρα πολλα...ωστοσο αλλα δεν παιζουν και αλλα παιζουν μια χαρα...

Αν εχετε βαλει μεσω της εταιρειας να εχετε μερικα mb free internet θα μπορειτε να κατεβαζετε τα παιχνιδια χωρις να χρεωνεστε και ετσι θα δοκιμαζετε ευκολα ποια παιζουν και ποια οχι...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

πραγματικο αριστουργημα το καλυτερο κινητο που επεσε στα χερια μου.και να χαλασει παλι το ιδιο θα παρω.μεγαλη οθονη καλη αυτονομια τελειο touch.ενα πραγματικο κινητο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

an den exeis problima stin kamera tote eisai poli tyxeros.egw proswpika to eixa latrepsei to kinito alla eixa problima stin kamera egine antikatastash pali ta idia meta allagh ths kameras pali ta idia kai katelhxa na exw ena n85 pleon kai isixasa. ilikrina an to brw pouthena tou xronou me thn epidothsh tha to tsimpisw efoswn elenxw thn kamera prwta. ante kaloriziko
Link to comment
Share on other sites

filoi mou thelo mia voitheia. pira ena f480 prin ligo metaxeirismeno kai otan to anoigo zitaei to pin alla den mporo na to valo giati i othoni einai "nekri" kai den antapokrinetai. pou kai pou stin arxi dexotan patimata oxi ola alla tora tipota den mporo oute sto menou na mpo den mporo me tipota na valo to pin! kserete tin na simvenei????

pou exei servis i samsung? xreiazetai kai apodeiksi? sas efxaristo..

Link to comment
Share on other sites

προς gatokefalo

έβγαζα φωτογραφίες όταν αποθηκεύονταν στο κινητό θόλωναν κάπως (αυτο διάβασα οτι διορθώνεται με αναβάθμιση) άλλα το κυριότερο ήτανε οτι όταν συνδεα το κινητό με τον υπολογιστή για να τις περάσω στο pc και τις άνοιγα μετα να τις δω ήτανε οτι να ναι πχ άλλες είχανε μια ΜΑΥΡΙΛΑ απτη μέση και κάτω και ορισμένα πιξελ μετακινώντουσαν προς τα άλλες κατευθύνσεις ( για να καταλάβεις μπορεί να πήγαινε το στόμα στα μάτια σε ένα πρόσωπό οτι να ναι δλδ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

Σκεφτομαι να αγορασω κ εγω το κινητο αλλα εχω καποιους ενδιασμους.

 

Μιας κ δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε κινητο με οθονη αφης φοβαμαι μηπως δεν με βολεψει η λειτουργια της.

Γενικα ειναι ευκολο να συνηθισει καποιος την οθονη αφης η ειναι καλυτερα με τα πληκτρα?

Επειδη δεν αλλαζω συνεχεια κινητα θελω να παρω καποιο κ να το εχω για οσο κρατησει. Αλλα αν δεν μπορω να το λειτουργησω τοτε δεν εχει νοημα :worry:

 

Επισης απο μπαταρια ποσο κραταει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samsung F480 La Fleur Ready for Valentine’s!

 

http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/02/samsung-f480-la-fleur.jpg

 

http://www.mobilewhack.com/samsung-f480-la-fleur-ready-for-valentines-in-russia/

 

Kαλο αλλα μονο για Ρωσια!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, σημερα το απέκτησα κι εγω.

 

Ξερεις κανεις πως κλεινει το gprs? το σηματακι ειναι συνεχως στην οθονη.

 

 

Κι κατι άλλο.

Το firmware που εχει ειναι το F480BDHH2.

Επειδη το ακουστικο ειναι λιγο οτι ναναι, λεω να του κανω αναβαθμιση.

 

Στη σελίδα http://www.handysoft.info/infos.php εχει το F48FXEIA1 σαν τελευταιο. Κάνει να τη περάσω αυτην η πρεπει να βρω καμια F480BDXXX?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μεχρι σημερα δεν υπαρχει αλλος, φθηνοτερος τροπος, εκτος του να χρησιμοποιησεις ιντερνετ, για να περασεις καποια παιχνιδια?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μεχρι σημερα δεν υπαρχει αλλος, φθηνοτερος τροπος, εκτος του να χρησιμοποιησεις ιντερνετ, για να περασεις καποια παιχνιδια?

 

Για δες εδω: http://forum.mobiles24.com/showthread.php?t=12829

 

Δε το εχω δοκιμασει ακομα αλλα πρεπει να παιζει.

Απο οτι διαβαζω θελει λιγο προσοχη μη σβηστει κανενα αρχειο που δεν πρεπει με το TkFileExplorer.

 

Υπάρχει κι αντιστοιχο video στο youtube: http://www.youtube.com/watch?v=WNkTmdjstxg

Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορέσει να με βοηθήσει θα τον ευγνωμονω.

Λοιπον ακούστε το πρόβλημα μου.

Έχω το samsung sgh f480.Είναι αγορασμένο απο την vodafone δυστυχώσ.

Εγώ όμωσ έχω κάρτα cosmote .Δεν θέλω να έχω το menu vodafone και επιτέλουσ θέλω να ξεκλειδώσω πολλά πράγματα στο κινητό και η Vodafone τα έχει κλειδωμένα όλα.

Θέλω κάποιοσ να με βοηθήσει να κάνω αναβάθμιση του κινητου.

Διάβασα και τα post πιο κάτω και κάποιεσ σελίδεσ που προτείνουν για νέο firmware δεν ισχύουν πια.

Μπορεί κάποιοσ να με βοηθήσει να το κάνω μόνη μου.

Με λίγα λόγια θέλω αναβάθμιση

 

Ευχαριστώ πάρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Το κινητο με την τελευταια αναβαθμιση εχει ξεπερασει τα προβληματα που ειχε με το ακουστικο στις κλησεις και με την εμφανιση των φωτογραφιων στην οθονη του (θαμπες κτλ)?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλυς σασ.

Θέλω την βοήθεια σας σε κάτι.

Έχω αυτό το κινητούλι,πολύ εντυπωσιακο και πολύ ευχρηστο επίσησ .Το αγόρασα απο την vodafone δυστυχώσ λόγο απιδότησησ.

Απο ότι καταλαβαίνετε έχει menu vodafone.Εγώ όμωσ έχω κάρτα Cosmote γιατι την θεωρώ καλύτερη εταιρία.

Θέλω να ενεργοποίησω τα mms και το wap τησ cosmote αλλά δεν μπορώ γιατί λογικά είναι κλειδωμένο απο τηνVodafone.

Θέλω να του κάνω μια αναβάθμιση .

Διάβασα και πιο κάτω σχετικά με αναβάθμιση αλλά πολλά απο αυτά που δείχνουν δεν ισχύουν και δεν μπορώ να βρώ τα σχετικά προγραμματάκια.

Μπορεί κάποιοσ να μου πει πωσ μπορώ να κάνω αναβάθμιση μόνη μου?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: SOS SAMSUNG SGH F480

Καλημέρα σε όλυς σασ.

Θέλω την βοήθεια σας σε κάτι.

Έχω αυτό το κινητούλι,πολύ εντυπωσιακο και πολύ ευχρηστο επίσησ .Το αγόρασα απο την vodafone δυστυχώσ λόγο απιδότησησ.

Απο ότι καταλαβαίνετε έχει menu vodafone.Εγώ όμωσ έχω κάρτα Cosmote γιατι την θεωρώ καλύτερη εταιρία.

Θέλω να ενεργοποίησω τα mms και το wap τησ cosmote αλλά δεν μπορώ γιατί λογικά είναι κλειδωμένο απο τηνVodafone.

Θέλω να του κάνω μια αναβάθμιση .

Διάβασα και πιο κάτω σχετικά με αναβάθμιση αλλά πολλά απο αυτά που δείχνουν δεν ισχύουν και δεν μπορώ να βρώ τα σχετικά προγραμματάκια.

Μπορεί κάποιοσ να μου πει πωσ μπορώ να κάνω αναβάθμιση μόνη μου?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε

 

Να σε ρωτήσω πωσ έκανεσ την αναβάθμιση?

Σε παρακαλώ μπορείσ να βοηθήσεισ ?

Link to comment
Share on other sites

μην ακουω αλλες βλακειες

ζητα τους κανονικα ενεργοποιηση

κανενα τηλεφωνο απο το 2004 και μετα δεν ειναι κλειδωμενο και ουτε εχει ΚΑΜΙΑ διαφορα το μενου της βοντα περα του οτι εχει προεγκατεστημενες ρυθμισεις για το λαιβ

 

5 χρονια μετα και ακομα την ιδια πιπιλα ?

ΕΛΕΟΣ

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F480

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...