Jump to content

Samsung SGH-F480


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως ειναι κουκλι..Γενικα τα καινουργια τηλ της samsung ειναι ωραια με ενδιαφερων μενου θα ελεγα...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουσαμε τιποτα αν ηρθε σε καμια voda κτλ..εχω επιδοτηση και δεν μου αρεσει καμια αλλη συσκευη..

Σε design σκιζει παντως...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εκανε την εμφανιση του στο e-shop..Τιμη 439..

Η voda δυστυχως κοιμαται ακομα...

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001176

 

Τελικα ηρθε και στις αποθηκες τις voda..απο μερα σε μερα θα ειναι στα μαγαζια..

Τιμη απο voda 480..

Με την επιδοτηση μου βγαινει στα 180..

Το εχει κανεις?Αξιζει σαν τηλ?...βεβαια βλεπω χλωμο στο αμμεσο μελλον για να παιρνει θεματα κτλ..

Παιχνιδια μονο ειδα οτι μπορεις να βαλεις αλλα κι αυτο εχει μια καποια διαδικασια..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια ... (?)

γιατι ειναι πιο ακριβο απο το αρμανι... ?Δεν ηξερα οτι μετραει τοσο πολυ η φιρμα στα κινητα και δεν εχω δει κανεναν να εχει το αρμανι ωστε να μην πεφτει η τιμη του...Βασικα ρωταω γιατι για την τιμη και τα χαρακτηριστικα του (αν και θα ηθελα wifi προσωπικα) δεν ειναι καθολου ασχημη προταση...αλλα επειδη το "οτι πληρωνεις περνεις" και το "το καλο πραγμα το καταλαβαινεις αν δεν πεφτει η τιμη του" με εχουν παραξενευσει πραγματικα...μηπως λεει παραπανω το αρμανι? επισης μηπως γινει με το f480 οτι και με το f700 που απο τα 400 επεσε στα 220 η τιμη του...?αξιζει αγορα ΤΩΡΑ? το f700 παρεπιπτοντως κολητος συμφοιτητης μου που πηγε χτες να το αγορασει του ειπαν οτι βγηκε απο την παραγωγη...τοσο συντομα?γινονται αυτα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο κινητακι.! Αλλα εχουν ολοκληρη 5άρα καμερα πανω και καταγραφει βιντεο QVGA?? Κριμα να χανει σε τετοια σημεια ενα κινητο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον τραβαει καλο βιντεο και με φλας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ψηθει πολυ για το κινητο...

Αλλα διαβασα πολλα reviews...

Αρχικα δεν παιρνει αλλες φωτο για wallpapper..μονο αυτες που εχει μεσα..

Δεν μπορεις να προσθεσεις η να αφαιρεσεις αλλα widgets..

Εχει ασχημη videocamera..απ οσο λενε..τουλαχιστον σε σχεση με αλλα της lg κτλ..η αλλων της αξιας αυτης..

Αν καποιο εχει τρελλα με τα sms καλυτερα να αποφυγει το συγκεκριμενο τηλ..

Αυτα πανω κατω εχω διαβασει ως αρνητικα και ειμαι πολυ σκεπτικος παρολου οτι με την επιδοτηση μου βγαινει στα 180 ευρω(φυσιολογικη τιμη)..

Εσυ ταξιδιωτης το εχεις δοκιμασει το τηλ?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

τα παντα βαζει για wallpapers.

η βιντεοκαμερα μια χαρα τραβαέι βιντεο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τα παντα βαζει για wallpapers.

η βιντεοκαμερα μια χαρα τραβαέι βιντεο

 

Εισαι σιγουρος φιλε μου? Ειναι σημαντικο αυτο που μου λες..

Το εχεις δοκιμασει?

Γιατι καπου εγραφε οτι wallpapers μπορεις να βαλεις μονο αυτα που εχει μεσα..

Απο ομιλια ακουγεται καλα με τον αλλον συνομιλητη?..γιατι κι αυτο το ανεφερε ως προβλημα?

Αν αυτα ειναι ενταξει τοτε για 180 ευρω θα παω να το παρω μαλλον..

Γιατι δοκιμασα και lg kf750 και τα touch κουμπια του ειναι χαλια..

Αν μπορεις απαντησε μου και αν εισαι ευχαριστημενος με τη χρηση του μηπως το χτυπησω αυτες τις μερες..

Σε ευχαριστω!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

επειδη το θελω το κινητο ειναι σιγουρο οτι μπορω να βαλω wallpaper οτι θελω?

 

Πολυ στυλατο φαινεται!Ελπιζω να ειναι τοσο καλο ποιοτικα οσο και εμφανισιακα!Αν το παρει κανεις ας μας πει εντυπωσεις γιατι με ενδιαφερει κι εμενα (αν και ειμαι επιφυλακτικος για τα samsung, γιατι εκτος πολλων ελλειψεων,εχουν και αδυναμα ακουστικα και δεν ακουσ καλα τον συνομιλητη)

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπομονη συντομα θα εχω περισσοτερα νεα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

του πειραξαν το μενου?καπως πιο (τραβηγμενες να το πω?οξεις?) με γωνιες (!) μου φαινονται τα εικονηδεια αποτι αυτα που εχω δει στις παρουσιασεις...και η σφραγηδα vodafone κατω απο την οθονη...τς...τι κακκο και αυτο με την vodafone...αααααααμααααααααν! μηπως στο Iphone 3g αντι για μηλαρακι βαλουν το σημα της βονταφον? θα τους παρει και θα τους σηκωσει...! (α...ξεχασα...δεν θα παρω iphone :lol: !)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To τηλ ειναι στα χερια μου απο σημερα...με επιδοτηση απο voda..

Απο τη λιγη ωρα που εχω ασχοληθει..

Ισως οτι πιο designato εχω δει..

Ναι μιας και ρωταγαμε πολλοι παιρνει wallpaper οτι θες και οτι εικονα θες τη βαζεις και σε επαφη για οταν σε καλουν..

Πολυ καλο ηχειο μιας και το δοκιμασα και στο mall και σε μαγαζια φασαριωδη..με ακουν και τους ακουω τελεια..

Ο ηχος οταν χτυπαει αρκετα καλος..

Οντως πειραγμενο απο voda me vodafone live αλλα υπεροχο..

Φανταστικο και φοβερα ευκρινες το touch του.

Η δονηση που κανει οταν πατας ρυθμιζεται η αφαιρειται αν και βοηθαει παρα πολυ..

Πολυ ευκολο συγχρονισμο με outlook..

Αν ειστε μονο μυνηματα προτιμηστε κατι αλλο..οχι οτι θα σας δυσκολεψει τρελλα αλλα οχι κι οτι πιο ευχρηστο..

Συνδεση ιντερνετ μεσω 3g απιστευτα γρηγορη..δε το πιστευα στα ματια μου..(εκανα και ενα προγραμματακι με 3,5 ευρω και 30mb to μηνα και απεριοριστο vodafone live..), φοβερη περιηγηση μεσω της οθονης..

Οθονη απλα αψογη..

Οχι πολυ καλη photo σε νυχτερινη ληψη..για πρωινη δε δοκιμασα..

Πολυ αρνητικο σημειο οτι δεν παιζει τα video που τραβανε τα νοκια..δεν υποστηριζει αυτη τη μορφη των αρχειων..

Δεν ξερω τι αλλο να πω...αλλα δηλωνω ερωτευμενος...

Μη περιμενετε δυνατοτητες ν95 κτλ..κανει πολλα πραγματα αλλα επευθυνεται σε πιο απλους χρηστες..

Δεν θα εδινα ποτε 480 να το παρω..αν και απο στυλ μαμαει..μεσω επιδοτησης μου βγηκε πολυ φτηνα..!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

THX puzzle21!Από ήχο στα mp3 από το ηχείο να φανταστώ ένα κλασικό samsung,ε?

 

O ηχος του ειναι πολυ καλος..θα πω οτι ειναι καλυτερος κ καθαροτερος και απο το νοκια ε65 που εχω...

Αν αυτο το τηλ ειχε καλυτερο video και flas θα ηταν best seller...Σιγουρα και το wifi αλλα δε με νοιαζει τοσο γιατι εχει η αλλη συσκευη συν οτι θελω να δω μπαινω απο το samsung πλεον..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αλλά δεν είναι πολύ σιγανός από το ηχείο του?γιατί όλα τα Samsung έχουν καθαρό ήχο και δυνατό από handsfree,αλλά το ηχείο τους είναι πολύ σιγανό...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλλά δεν είναι πολύ σιγανός από το ηχείο του?γιατί όλα τα Samsung έχουν καθαρό ήχο και δυνατό από handsfree,αλλά το ηχείο τους είναι πολύ σιγανό...

 

Δεν ειναι καθολου σιγανος απο το ηχειο του..super einai..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

αν το εχεις στην τσεπη σου πχ πατιουνται τιποτα κουμπια?

(εννοω απο την οθονη αφης...)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως ακουγεται πολυ καλα ο ηχος..

 

Οσο για τα κουμπια εκτος του οτι εχω βαλει το κουμπωμα της μπαταριας με τη θηκη οποτε δε πατιουντε εχει και κουμπι lock οποτε αναλογως το κλειδωνεις και το ξεκλειδωνεις..

 

Επισης για το video που ειχα αναφερει..τραβαει τελικα αρκετα καλυτερα γιατι δε το ειχα ρυθμιση..

 

Το τηλ με εχει εντυπωσιασει πολυ περισσοτερο απ οσο νομιζα!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

απλα ρωταω για την οθονη αφης...ενας φιλος ο βασιλης εχει το lg ks20 και οταν το βαζει στην τσεπη του με την οθονη προς το δερμα (ελπιζω να καταλαβες απο την αισχρη περιγραφη μου) οταν το βγαζει αποτ την τσεπη εχουν πατηθει διαφορα...καλα αυτος δεν το κλειδωνει κιολας...τετοιο προβλημα εννοω αν εχει το SAMSUNG-ακι!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F480

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...