Jump to content

[Επίσημο] Nokia N96


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σύμφωνα με τον symbian guru, η τελευταία φιμολογούμενη ημερομηνία κυκλοφορίας του Ν96 με κάθε επιφύλαξη είναι η 7η Μαίου!!!!!!!!! Πολύ απίθανο κατά την γνώμη μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι πολύ δύσκολο να έρθει στις 7 Μαΐου, τουλάχιστον ας έρθει νωρίτερα από τον Οκτώβριο.

Για μένα μία λογική ημερομηνία θα ήταν κοντά στο καλοκαίρι, π.χ. Ιούνιο με Ιούλιο. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω..ο συγκεκριμένος blogger αναφέρει ότι την ίδια ημερομηνία και για το Ν78..γενικά το δικό του blog και του symbian freak είναι από τα καλύτερα κατά την γνώμη μου, αυτά χρησιμοποιώ για την καθημερινή μου ενημέρωση..πάντως ακόμα και αν έρθει το καλοκαίρι, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και έχω και τα δύο Ν95 άρα θα περιμένω κάτι εντελώς διαφορετικό για να τα αντικαταστήσω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε πιο blog αναφέρεσε panpara6???

 

Το αναφερει λιγο παραπανω ..:O

http://www.symbian-guru.com/welcome/2008/04/release-dates-for-the-new-nseries.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι χλωμό να λανσαριστεί γιατι εκείνη την εποχή η τεχνολογική αγορά είναι νεκρή.

Η πιο πρίν δλδ το πολύ σε 1 μήνα.

Ή Οκτώβρη και μετά

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμμιά εβδομάδα σε κλειστή επίδειξη της Nokia, έπιασα στα χέρια μου το N96. Πρωτότυπο εννοείται, έλεγε πάνω Ν00, απλά ήταν ολοφάνερο οτι πρόκειται για το Ν96. Δεν μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση, κατασκευαστικά τουλάχιστον. Μου φάνηκε αρκετά "ψεύτικο". Η κάμερα δεν δούλευε, η τουλάχιστον οταν πήγαινα να την ανοίξω πέταγε error και έκλεινε. Ο τύπος εκεί της Nokia δεν ήξερε ημερομηνία κυκλοφορίας, αλλά φαντάζομαι οτι για να το έχει η Alpha Copy (εστω και σε prototype) δε νομίζω να καθυστερήσει πολύ.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Πολλες φωτος σε συγκριση με το Ν95 8Γ...

http://mobile.pconline.com.cn/review/0804/1271697.html

(προσεξτε, ειναι 5 οι σελιδες!)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμμιά εβδομάδα σε κλειστή επίδειξη της Nokia, έπιασα στα χέρια μου το N96. Πρωτότυπο εννοείται, έλεγε πάνω Ν00, απλά ήταν ολοφάνερο οτι πρόκειται για το Ν96. Δεν μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση, κατασκευαστικά τουλάχιστον. Μου φάνηκε αρκετά "ψεύτικο". Η κάμερα δεν δούλευε, η τουλάχιστον οταν πήγαινα να την ανοίξω πέταγε error και έκλεινε. Ο τύπος εκεί της Nokia δεν ήξερε ημερομηνία κυκλοφορίας, αλλά φαντάζομαι οτι για να το έχει η Alpha Copy (εστω και σε prototype) δε νομίζω να καθυστερήσει πολύ.

 

 

οι περισσοστεροι Beta testers εχουν την συσκευη στην ιδια κατασταση που την ειδες,δλδ πολυ χειροτερα απο το Ν78-συνεπως μαλλον θα αργησει λιγο

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

παντως δεν εχω καταλαβει γιατι να δωσω 650-750 ευρω (γιατι τοσο θα κανει)για να το αγορασω για τα 16gb?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φωτος σε συγκριση με το Ν95 8Γ...

http://mobile.pconline.com.cn/review/0804/1271697.html

(προσεξτε, ειναι 5 οι σελιδες!)

 

vrisko to n96 pragmatika poly omorfotero:)

Link to comment
Share on other sites

περι ορεξεως...εμενα παντως και μονο που μοιαζει με το 81 δεν μου κανει καμια αισθηση και ας ειχε και 100gb.το μονο καλο για μενα ειναι το FP2

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

vrisko to n96 pragmatika poly omorfotero:)

 

 

διοτι τοσο κοστολογει τις ναυαρχιδες της η Νοκια

 

παντως δεν ειναι μονο η μνημη,ειναι η ποιοτητα ηχου,το video acceleration,η μεγαλη αναμονη σε συγκεκριμενες εφαρμογες(βιντεο,μουσικη),η ψηφικαη Tv(ασχετα που θα ναι αχρηστη τον πρωτο καιρο)

 

επισης καλο ειναι το οτι με την εμφανιση του στην αγορα,λογικα θα πεσουν οι τιμες των προηγουμενων Ν95,Ν95 8Gb

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υποστηριχτεί από τα ελληνικα δίκτυα το πρότυπο DVB-H,θα λειτουργεί κανονικά η τηλεόραση..Δε φταίει η ΝΟΚIA σε περίπτωση που τα ελληνικά δίκτυα είναι τόσο καθυστερημένα..
Link to comment
Share on other sites

καλα κι εξω δεν πανε καλυτερα (πλην UK)
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να ρωτήσω κάτι στα γρήγορα?? Ποια η διαφορα Ν95 8GB και Ν96 εκτός από την εξωτερική εμφάνιση και την μνήμη????
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να ρωτήσω κάτι στα γρήγορα?? Ποια η διαφορα Ν95 8GB και Ν96 εκτός από την εξωτερική εμφάνιση και την μνήμη????

 

Έχει την νέα έκδοση λογισμικού και αν ο μηχανισμός του είναι σαν του Ν81 θα έχει και καλύτερο μηχανισμό. Επιπλέον είναι πιο λεπτό. Όλα αυτά για εμένα είναι αρκετά για να το προτιμήσω.

Link to comment
Share on other sites

tha doulevei TV diladi i ohi??

 

Στην Ελλάδα το μόνο δίκτυο TV που προωθείται έστω και με ρυθμούς χελώνας είναι το DVB-T. Οπότε χλωμό το βλέπω να υποστηριχθεί το DVB-H που υποστηρίζει το N96. Επομένως η TV δε θα δουλεύει.

 

Εμένα αυτό που δε μου αρέσει στο Ν96 είναι που δεν έχει Flash Xenon.

Link to comment
Share on other sites

σε 3-4 χρονια ομως που θα εχει διαδοθει το dvb h?

 

βεβια μεχρι τοτε 4ο κινητα θα χουμε αλλαξει...

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Έχει την νέα έκδοση λογισμικού και αν ο μηχανισμός του είναι σαν του Ν81 θα έχει και καλύτερο μηχανισμό. Επιπλέον είναι πιο λεπτό. Όλα αυτά για εμένα είναι αρκετά για να το προτιμήσω.

 

Ξεχνας οτι ο μηχανισμος του N95 και του Ν96 ειναι διπλος..Στο Ν81 οχι...δ μπορεις να μιλας για καλυτερο μηχανισμο. οπως και το Ε65 που εχει πολυ καλο slide, επειδη δεν ειναι διπλος μηχανισμος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να ρωτήσω κάτι στα γρήγορα?? Ποια η διαφορα Ν95 8GB και Ν96 εκτός από την εξωτερική εμφάνιση και την μνήμη????

 

βασικά όπως το βλέπω εγώ πέρα από τις όποιες τεχνικές διαφορές των δύο συσκευών θα το προτιμήσουν όσοι αλλάζουν συχνά κινητά και θέλουν το τελευταίο μοντέλο και όσοι δεν έχουν κάποιο ν95 και τους ενδιαφέρει η εν λόγω συσκευή. πρακτικά και σε καθημερινή χρήση δεν νομίζω να υπάρχει καμία τεράστια διαφορά.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...