Jump to content

Sony Ericsson C902


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...Γύρω στα 350 ευρώ έπρεπε να το ξεκινήσουν...

 

Μ'αρέσει που οι πάροχοι κινητής τηλεφωνίας όταν το είδαν τους άρεσε και σκέφτονταν να το προωθήσουν σε χαμηλή τιμή.... :lol:

 

Τέλος πάντων,έχει καλές επιδόσεις για την κατηγορία του,αλλά έπρεπε να το ξεκινησουν λίγο χαμηλότερα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 734
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα.

 

πως μπορω να αφαιρεσω απο μεσα το μενου της cosmote?

 

δλδ να το κανω unbranded?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω που ρωτησα σε vodafone λογω επιδοτησης το εχουν φερει και η τιμη του ειναι 395 ευρουλακια.Καλη τιμη αλλα φανταζομαι 395 το κοστολογησαν για να δικαιολογησουν την υπαρξη του κ850 που εχει 350 ευρω.

Σαν design μου αρεσε αρκετα,λεπτο τηλεφωνακι σε σχεση με το κ850,και γρηγορο για το λιγο που το δουλεψα.Φοβερος ο τροπος που κρυβεται η καμερα του και τα πληκτρα αφης στα πλαινα!

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα πως αν πας να κλείσεις το κάλυμα της κάμερας πιέζοντάς το από πάνω και το πιέσεις περισσότερο από τη μία πλευρά, στραβώνει και δεν κλείνει και σου δείνει την αίσθηση ότι θα σπάσει κάποια από τις πλαϊνές "κολώνες".
Link to comment
Share on other sites

Αν και 1+ μηνα μετα, το "γιατι αγχωνεστε" νομιζω ειναι χαζομαρα να το ρωταει καποιος, σαν να μου λες οτι δεν σε ενδιαφερει καθολου ποση ακτινοβολια θα δεχεσαι. Οταν ομως μετα απο χρονια ερθουν και οι επιπτωσεις, τοτε θα λες "γιατι να μην αγχωνομουνα μικροτερος?". Τελος παντων, σε λιγο απο ολα στην ζωη μας πρεπει να διαλεγουμε αυτο που κανει το λιγοτερο κακο (γιατι ολα στην τελικη ειναι βλαβερα για την υγεια μας) μπας και ζησουμε κανα χρονο παραπανω και ζησουμε ποιοτικοτερα...

 

Αν και 1+ βδομάδα μετά, είναι χαζομάρα να την λες σε κάποιον που 1ος έφτιαξε την λίστα SAR του myphone, έχει ασχοληθεί κατ'επανάληψη με το θέμα και έχει πολλές φορές τονίσει ορισμένα πράγματα. Παράλληλα, είναι χαζομάρα να σε απασχολεί το SAR, όταν αποτελεί την μέγιστη τιμή και όχι την μέση και είναι χαζομάρα να είναι κριτήριο αγοράς.

 

Κατά τ'άλλα, το C902 θα είναι καλή αγορά όταν φτάσει τα 250 ευρώ. 400 δεν τα αξίζει με καμμία Παναγία, μην τρελαθούμε...

Link to comment
Share on other sites

για τους κατοχους του,εχει βγει αναβαθμιση απο προχθες το βραδυ (30-06-08):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Για πια αναβαθμηση μου μου λέει οτι έχω την τελευταια μπορεις να δεις πια εκδώση έχεις.
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παω να το παρω,αφου πρωτα το δω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα το είδα στο πλαίσιο.

Απλά κορυφαίο, μου άρεσε πολύ, ιδίως σε σχέση με το G900 που ψάχνομαι...

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

για εμας που ειναι vodafone live ισχυει το update απο το site της ericsson?

 

εχω την εντυπωση πως δεν ισχυει!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα οπως ειπα και πριν.

σαν πρωτη εντυπωση θα πω αυτο.

οι φωτογραφιες το αδικουν παρα μα παρα πολυ,απλα καμια σχεση.

οτι πιο ποιοτηκο εχω πιασει σε se,στιβαρο,με πολυ καλο το πισω του καπακι που ειναι απο μεταλλο και επικαλυψη.

το πληκτρολογιο μια χαρα.

το ανανεωμενο του μενου ακομα καλυτερο και με ρυθμισεις για το πως να εμφανιζεται στον χρηστη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εδω αντικατεστησε το luna στο avatar σου! οντως πολυ καλο κινητο.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Εδω αντικατεστησε το luna στο avatar σου! οντως πολυ καλο κινητο.
εμ,ναι εχω την λοξα μονο οταν παιρνω καποιο κινητο να κανω αντικατασταση στο avatar,δεν μου αρεσει να χω πραγματα που δεν υπαρχουν στα χερια μου παρα μονο στα ονειρα μου.:lol:

πολυ καλο οντως και δεν το περιμενα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτά ρε παιδιά,αλλά δεν είναι πολλά τα 400 για ένα τέτοιο κινητό?Με 2 ίντσες,χωρίς καμία καινοτομία(ουσιαστική)...Δηλαδή δεν είναι άδικο να έχει την ίδια τιμή με το G900?Από κάμερα πώς τα πάει?Το βράδυ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτά ρε παιδιά,αλλά δεν είναι πολλά τα 400 για ένα τέτοιο κινητό?Με 2 ίντσες,χωρίς καμία καινοτομία(ουσιαστική)...Δηλαδή δεν είναι άδικο να έχει την ίδια τιμή με το G900?Από κάμερα πώς τα πάει?Το βράδυ?

 

Όχι σπουδαία πράγματα, οι επιδόσεις του είναι χειρότερες από το Κ850, άσε που δεν έχει και flash.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εισαι τυφλος η να μην εχεις πιασει το κινητο στα χερια σου για να λες πως δεν εχει φλας..εχει και παραεχει φλας και μαλιστα photoflash
Link to comment
Share on other sites

flash εχει,νυχτερινη δεν εχω δοκιμασει ακομα,η τιμη του ok δεν ειναι και φτηνο εννοειται,αν εκανε απο 300 μεχρι 340 θα ηταν super.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά,το Photo-flash του C902 είναι(σύμφωνα με πληροφόρησή μου εκ των έσω)το ίδιο με το λεντάκι του Κ850 για το βίντεο...Καθόλου κακό θα έλεγα... ;)
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εισαι τυφλος η να μην εχεις πιασει το κινητο στα χερια σου για να λες πως δεν εχει φλας..εχει και παραεχει φλας και μαλιστα photoflash

 

Το κινητό το είδα πριν 2 μήνες.

 

Κατά τ'άλλα, εάν δεν ξέρεις την διαφορά του led από το Xenon flash του Κ850, κανένα πρόβλημα.

 

Τέλος, ξαναλέω ότι σαν φωτογραφικές επιδόσεις το C902 υστερεί έναντι του Κ850. Κοινώς, μην ψαρώνετε από τα megapixels. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ΤΝ97 να μην ψαρώνουμε...και τα δυο κινητά έχουν κάμερα των 5 mpixel. Αρα είναι ακριβώς τα ίδια. Η διαφορά τους είναι στο flash και το face focus. Πουθενά αλλού. Προσωπικά προτιμώ το C902. To flash του 850 παρόλο που είναι καλύτερο ποιοτηκά δεν με βόλεψε καθόλου. Τυφλώνει παρα πολύ με αποτέλεσμα να το χρησιμοποιώ σπάνια για να τραβήξω ανθρώπους. Επίσης είχα και πρόβλημα συγχρονισμού του φλας όταν η κάμερα ήταν ρυθμισμένη στα 5 mpixel με αποτέλεσμα να δουλεύω την δουλεύω στα 3 mpixel. Διάβασα οτι το πρόβλημα δεν υπάρχει σε νέα firmware αλλα είχα συσκευή live και δεν ήθελα να χαλάσω την εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε οσους/οσες το πηραν . :)

Οποιος/οποια εχει την καλοσυνη ,να ανεβασει καμμια ολοκληρη φωτο

απο καμερα , μερα -νυχτα . Ευχαριστω :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό του δεν είναι και άσχημη αλλά ούτε και καλή...

 

αυτο λεω κι εγω.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C902

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...