Jump to content

Sony Ericsson C902


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας.Αναρωτιομουν αν γινεται να μπω στο facebook με το το κινητο C902 ΔΩΡΕΑΝ.

0.facebook.com που ειναι η σελιδα και ειναι δωρεαν.Το κινητο ειναι της vodafone οποτε εχει μεσα κατι δικα της.Πως γινεται να μπω?

 

Νομιζω στελνεις μηνυμα καπου αλλα δεν ξερω που

 

Σας ευχαριστω και συγνωμμη εαν το βαλα σε λαθος κατηγορια

Edited by koubos21
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 734
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι γίνεται...όλες οι εταιρίες το έχουν πια και μπορείς να μπεις από οποιοδήποτε κινητό χωρίς να χρεώνεσαι! Μπαίνω και εγώ μ΄αυτό καμια φορά. Δεν ξέρω τι επιλογές έχει ο browser με το brand της vodafone αλλά υποθέτω ότι μπορείς να γράψεις την διεύθυνση και να την κάνεις σελιδοδείκτη...
Link to comment
Share on other sites

Παταω στο Web και μου λεει

 

Αποτυχία σύνδεσης.Ελέγξτε τις ρυθμίσεις.Εάν το πρόβλημα παραμένει,καλέστε το λειτουργό σας για υποστήριξη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
γεια σας παιδια..εχω ενα sony ericsson c902 και εχω ξεχασει τον κωδικο του τηλεφωνου...πως γινεται να το ξεκλειδοσω?
Link to comment
Share on other sites

Μονο αν κανεις εγκατασταση του λογισμικου του τηλεφωνου μεσω του Update

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα παιδια. ενας φιλος μου εχει στην κατοχη του το c902 απο εξωτερικο, και προσπαθωντας να του κανει αναβαθμηση μεσο seus εχασε τα ελληνικα που ειχε μεσα το τηλεφωνο. Γνωριζετε μηπως τι να κανουμε ωστε να επαναφερουμε τα ελληνικα.απο οτι ιδα εδω στις τελευτεες σελιδες και αλλος φιλος ειχε το ιδιο προβλημα με μας και αναγκαστηκε τελικα να το στειλει για σερβις. υπαρχει αλλι λυσι.ευχαριστουμε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. ενας φιλος μου εχει στην κατοχη του το c902 απο εξωτερικο, και προσπαθωντας να του κανει αναβαθμηση μεσο seus εχασε τα ελληνικα που ειχε μεσα το τηλεφωνο. Γνωριζετε μηπως τι να κανουμε ωστε να επαναφερουμε τα ελληνικα.απο οτι ιδα εδω στις τελευτεες σελιδες και αλλος φιλος ειχε το ιδιο προβλημα με μας και αναγκαστηκε τελικα να το στειλει για σερβις. υπαρχει αλλι λυσι.ευχαριστουμε.

μονο σε service point θα περασεις ελληνικα.μονος σου δεν γινετε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...
Καλησπερα.Προσπαθησα να ανοιξω το εν λογω κινητο μετα απο χρονια.Το αποτελεσμα ηταν να φωτισει το μπλε led της καμερας αλλα η οθονη να παραμενει κλειστη.Τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C902

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...