Jump to content

Sony Ericsson C902


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικα ευχαριστω RAVER.Ελπιζω να μην εννοεις τη λυση του debrand.Δεν μπαινω στο κοπο καν μονο για ενα κουμπι....και αν 8ελω μετα service να πρεπει να το επαναφερω,κλπ.Να μου λειπει.Ρωταω αν μπορω απλα απο το σπιτι να κανω κατι(πχ να πειραξω κατι στο FS).

debrand πρεπει να το κανεις ακριβως.

αλλον τροπο εγω προσωπικα δεν ξερω.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 734
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κινδυνος να υπαρχει δεν νομιζω..κανε μια αναβαθμιση on-line.

οταν κολλαει τι εννοεις??

Αυτό που μου έχει πεί έιναι ότι όταν το ανοιγει αυτό κολλάει και σβήνει! Αυτό έχω καταλάβει! Δεν ξέρω αν κατα την διάρκεια της on-line αναβάθμισης η ericsson παίρνει στοιχεία του κινητού ώστε να καταγράφει ποιές συσκευες έχουν τα μέλη του site? Ξέρετε κάποιον τρόπο να το μάθουνε αυτό?

 

Αυτό που μου έχει πεί έιναι ότι όταν το ανοιγει αυτό κολλάει και σβήνει! Αυτό έχω καταλάβει! Δεν ξέρω αν κατα την διάρκεια της on-line αναβάθμισης η ericsson παίρνει στοιχεία του κινητού ώστε να καταγράφει ποιές συσκευες έχουν τα μέλη του site? Ξέρετε κάποιον τρόπο να το μάθουνε αυτό?

 

Μήπως μπορώ να κατεβάσω απο αλλού το Software της συσκευής (και αν ναι απο πού?) ώστε να κάνω έτσι αναβάμιση και όχι on-line?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου έχει πεί έιναι ότι όταν το ανοιγει αυτό κολλάει και σβήνει! Αυτό έχω καταλάβει! Δεν ξέρω αν κατα την διάρκεια της on-line αναβάθμισης η ericsson παίρνει στοιχεία του κινητού ώστε να καταγράφει ποιές συσκευες έχουν τα μέλη του site? Ξέρετε κάποιον τρόπο να το μάθουνε αυτό?

online αναβαθμιση μπορεις να κανεις απο το site της sony ericsson δωρεαν.

 

τωρα για το αλλο που ρωτας..δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν σε καταλαβαινω τι εννοεις.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

chrisap παρε ενα τηλ την sony ericsson hellas να στο πει στο 801-11-810-810 και ενημερωσε μας μετα...
Link to comment
Share on other sites

chrisap παρε ενα τηλ την sony ericsson hellas να στο πει στο 801-11-810-810 και ενημερωσε μας μετα...

 

Τελικά κατέβασα το Update Service της ericsson απο το επίσημο site και έκανα αναβάθμιση! Βέβαια ακόμα πότε-πότε (με μικρότερη συχνότητα όμως) κολλάει και σβήνει! Το τηλ έχει λογισμικό? (δεν ξέρω αν το λέω καλά) της Wind με πλήκτρο για είσοδο στο Wind plus! μήπως ξέρει κανείς πώς μπορώ να το βγάλω? Και ενώ γράφω αυτό το μήνυμα μου έσβησε... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει λογισμικο ειναι java verision αν θες να το κανεις original c902 κιτα εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227205

 

Σ'ευχαριστώ BILLY5 Ελπίζω να τα καταφέρω και να το κάνω σωστά..:O

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα οτι λεει αυτος ο οδηγος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227205 αλλα δεν εγινε τίποτα.μου βγαζει no cda.ξερει κανεις πως να το λυσω?ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα προσπαθω να κανω αναβαθμιση μεσω seus αλλα τη στιγμη που πατω το c και βαζω το καλωδιο μου κολαει το pc..το δοκιμασα και με ενα κ810 και τα ιδια...εχετε καποια λυση η μηπως υπαρχει αλλος τροπος για αναβαθμιση?
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

τι διαφορες εχει η R3EA039 απο την R3EA038 ξερει κανεις? ευχαριστω....

αν δεν κανω λαθος η 39 ειναι η εκδοση για την εκδοση των 902 με βελτειωμενο hardware και δεν μπαινει στα παλια.στα καινουργια νομιζω οτι αλλαζει κατι στο ccd της μηχανης.

αν κανω λαθος παρακαλω διορθωστε με....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα προσπαθω να κανω αναβαθμιση μεσω seus αλλα τη στιγμη που πατω το c κ βαζω το καλωδιο μου κολαει το pc..το δοκιμασα κ με ενα κ810 κ τα ιδια...εχετε καποια λυση η μηπως υπαρχει αλλος τροπος για αναβαθμιση?

δοκιμασε αλλη usb.....αρχικα....Τι windows εχεις?

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος η 39 ειναι η εκδοση για την εκδοση των 902 με βελτειωμενο hardware και δεν μπαινει στα παλια.στα καινουργια νομιζω οτι αλλαζει κατι στο ccd της μηχανης.

αν κανω λαθος παρακαλω διορθωστε με....

 

Στα 902 με βελτιωμένο υλικό,προστίθεται απλά το επίθεμα AS,π.χ. R3EA038AS.Περαιτέρω για την 039 αμέσως πιο κάτω :)

 

τι διαφορες εχει η R3EA039 απο την R3EA038 ξερει κανεις? ευχαριστω....

 

Βγήκε για υποστήριξη κάποιων εξειδικευμένων customizations του C902.Δεν πρόκειται για νέα έκδοση λογισμικού.Ως πιο πρόσφατη παραμένει η R3EA038.

Με άλλα λόγια,είναι η μορφή της 038 για συγκεκριμένες εκδόσεις customization.

Link to comment
Share on other sites

Στα 902 με βελτιωμένο υλικό,προστίθεται απλά το επίθεμα AS,π.χ. R3EA038AS.Περαιτέρω για την 039 αμέσως πιο κάτω :)

 

 

 

Βγήκε για υποστήριξη κάποιων εξειδικευμένων customizations του C902.Δεν πρόκειται για νέα έκδοση λογισμικού.Ως πιο πρόσφατη παραμένει η R3EA038.

Με άλλα λόγια,είναι η μορφή της 038 για συγκεκριμένες εκδόσεις customization.

 

σας ευχαριστω πολυ για της απαντησης σας. να ειστε καλα....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εχω το c902 σε cosmote myview σε εκδοση λογισμικου R3EA038 και μου κολα το πληκτρο 5 οταν γραφω μυνηματα και σε κλησεις........υπαρχει νεα εκδοση λογισμικου ? ή πρεπει να γινει αλλαγη πληκτρολογιου ????
abacab
Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ με πρόβλημα hardware μου μοιάζει παρά με software οπότε θα πρέπει να πας σε κάποιο SE service point.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα ενα game και απο τοτε που και που μου κανει επανεκκινηση το κινητο μου....
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα ενα game και απο τοτε που και που μου κανει επανεκκινηση το κινητο μου....

το παιχνιδι που κατεβασες..ειναι για το κινητο σου??

Η λυση ειναι να βγαλεις την καρτα μνημης και να την περασεις σε ενα card reader και να διαγραψεις την εφαρμογη που σου κανει το προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε τι τιμη το βρισκουμε τωρα το κινητο??

Γύρω στα 240 Ευρώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά σας έχω ερώτηση πως μπορώ να βγάλω το λειτουργικό της Vodafone μεσα απο το κιντητο μου ? (c902) .

Χωρίς να χρειαστεί να πάω να το δώσω και να πληρώσω?:ninja::ninja:

“In the name of god. Impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας έχω ερώτηση πως μπορώ να βγάλω το λειτουργικό της Vodafone μεσα απο το κιντητο μου ? (c902) .

Χωρίς να χρειαστεί να πάω να το δώσω και να πληρώσω?:ninja::ninja:

ποιος ο λογος να το βγαλεις?? τιποτα δεν εχει κλειδωμενο..

ασε που θα χασεις και την εγγυηση σου :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με ενοχλεί λίγο που το βλέπω έτσι,μέχρι και να το ζωγραφίσω θέλω προκείμενου να μην βλέπω Vodafone,είναι εκτός εγγύησης μου το έδωσε συγγενής μου γιατί το δικό μου το W610i μας άφησε χρόνους έπειτα απο 3-4 χρόνια...:p:p

“In the name of god. Impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C902

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...