Jump to content

Sony Ericsson C902


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβασε το flash player της adobe flash player ανοιξε τον internet explorer σε μια σελιδα και ανοιξε και το αρχειο adobe flash.exe και ξεκινα μετα το update service της sony ericsson.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 734
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!Μηπως γνωριζει κανεις αν γινεται να αλλαξω το καλλυμα της οθονης?(προσοψη δηλαδη)Εχει σπασει αλλα η οθονη απο μεσα ειναι μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μηπως γνωριζει κανεις αν γινεται να αλλαξω το καλλυμα της οθονης?(προσοψη δηλαδη)Εχει σπασει αλλα η οθονη απο μεσα ειναι μια χαρα

Μπορεις! η πας σε ενα service point και περιμενεις...:whistle:

η την παραγγελνεις απο το νετ και την αλλαζεις αμεσα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις! η πας σε ενα service point και περιμενεις...:whistle:

η την παραγγελνεις απο το νετ και την αλλαζεις αμεσα.:)

 

RAVER ευχαριστω.Μηπως θα μποσουσες ομως να μου πεις απο που να την παρω απο το νετ??Για παραδειγμα βρηκα αυτο αλλα δεν βλεπω να εχει τζαμακι.. http://cgi.ebay.com/metal-BLACK-Housing-Cover-for-SonyEricsson-C902-key-T6_W0QQitemZ320398420306QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item4a993be952&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1240|293%3A1|294%3A50

Link to comment
Share on other sites

RAVER ευχαριστω.Μηπως θα μποσουσες ομως να μου πεις απο που να την παρω απο το νετ??Για παραδειγμα βρηκα αυτο αλλα δεν βλεπω να εχει τζαμακι.. http://cgi.ebay.com/metal-BLACK-Housing-Cover-for-SonyEricsson-C902-key-T6_W0QQitemZ320398420306QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item4a993be952&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1240|293%3A1|294%3A50

 

Απο εδώ μπορεις να παρεις αυθεντικη προσοψη ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το ξέρω οτι έχει αναφερθεί και πιο πριν,αλλά επειδη δε το βρήκα,θέλω κάποιος να μου εξηγήσει την "απλή"διαδικασία για να βάλω flash themes,καθώς και μια σελίδα(εκτός της sethpo)που να μπορώ να βρώ flash themes της se που υπάρχουν στα διάφορα μοντέλα της...Α,και το xs3.2 δουλεύει στα A200 κινητά?Raver είσαι παλιός κολπατζής,αν ξέρεις βοήθα!!!;)

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕΣΩ COSMOTE ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.....ΕΙΝΑΙ COSMOTE MY VIEW ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ FLASH THEMES ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ, ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ????

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ COSMOTE MYVIEW ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΙΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΗ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.....

 

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων για τη δημοσίευση οποιουδήποτε κειμένου. Τα κεφαλαία είναι ενοχλητικά και καθιστούν δυσανάγνωστες τις δημοσιεύσεις. Παράλληλα, η χρήση των κεφαλαίων γραμμάτων στη netiquette του Διαδικτύου, ισοδυναμεί με την αύξηση τόνου και πιθανότητα θα προκαλέσει αρνητικές αντιδράσεις στους επισκέπτες/χρήστες του myphone.gr και τους διαχειριστές του. (Ο.Π.Χ.)

abacab
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,πώς μπορώ να βρώ καλύτερους camdrivers?Αξίζει το κόπο?Είναι καλύτεροι απο τους δικούς του?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

η cosmote εχει δικο της service για τα sony ericsson η τα παει στην αντιπροσωπεια.

Το στελενει στην αντιπροσωπια.ο germanos εχει επισημο service sony ericsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, μια ερώτηση ασχετη. ο αδερφός μου, μου έδωσε ενα se c902, αλλά δεν έχει ελληνικό μενου. μπορ'ω να το βρώ πουθενά και να το εγκαταστήσω? ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα είναι πολύ καλή.Για τη νύχτα,λόγω έλλειψης xenon flash,δε θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος.Αν θες κάμερα 5 mpixels που να αποδίδει καλά μέρα-νύχτα κοιτα προς ΝΟΚΙΑ Ν82.Αν δε σ'ενδιαφέρουν οι νυχτερινές λήψεις,τότε μια χαρά είναι!

 

Υ.Γ.:Η αντίστοιχη πρόταση του C902 με επιπλέον xenon flash είναι το C901.Καλύτερα κοίτα προς το C901.Υπάρχει αντίστοιχο θέμα.:)

 

 

 

Θα κατεβάσεις κανονικά το SEUS και θα κάνεις από κει την αναβάθμιση.Δεν υπάρχει πρόβλημα,θα περαστεί κανονικά η αναβάθμιση R3EA038.

 

Για backup κατέβασε καλύτερα απ'το www.fjsoft.at/en/ το MyPhoneExplorer.Είναι στα ελληνικά και είναι καλύτερο του PC Suite.Εκπληκτικό πρόγραμμα.:)

 

μολις κατεβασα το myphoneExplorer, οντως ειναι πολυ καλο......

 

υπαρχει νεο firmware R3EA039 για το C902?????

και τι διαφορα εχει με το προηγουμενο????

abacab
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,εμένα μου χάλασε το πλήκτρο αφής της κάμερας(το πρώτο,που είναι για φωτογράφιση)και αν πιέσω την οθόνη κάνει σα να πιέζω το τρίτο πλήκτρο που μπαίνει στις φςτογραφίες(λές και έχω οθόνη αφής!)ένας γνωστός μου είπε οτι θέλει αντικατάσταση πλακέτας γιατί έχουν χαλάσει οι επαφές,γνωρίζει κανείς τίποτα???

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,εμένα μου χάλασε το πλήκτρο αφής της κάμερας(το πρώτο,που είναι για φωτογράφιση)και αν πιέσω την οθόνη κάνει σα να πιέζω το τρίτο πλήκτρο που μπαίνει στις φςτογραφίες(λές και έχω οθόνη αφής!)ένας γνωστός μου είπε οτι θέλει αντικατάσταση πλακέτας γιατί έχουν χαλάσει οι επαφές,γνωρίζει κανείς τίποτα???

 

πολυ πιθανον να ειναι η καλωδιοταινια της μπαρας αφης με την πλακετα...

:)
Link to comment
Share on other sites

γιατι στο seus βλεπω μονο την R3EA038 αντι για την R3EA039 μην πως ειναι beta η R3EA039 παιδια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος! Ένας φίλος βρήκε ένα C902 το οποίο όμως κολλάει! και σκέφτομαι να του κάνουμε αναβάθμιση, όμως δεν ξέρω άλλον τρόπο εκτός απο το επίσημο site της Ericsson (τις δικές μου συσκευές έτσι τις αναβάθμισα). Φοβάμαι όμως μήπως υπάρχει η δυνατότητα εντοπισμού της συσκευής με αυτόν τον τρόπο (Άν έχει δηλωθεί ίσως η απώλεια της συσκευής)! Ξέρει κανείς πώς αλλιώς μπορεί να γίνει αναβάθμιση χωρίς να υπάρχει τέτοιος κίνδυνος? (ΆΝ υπάρχει)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος! Ένας φίλος βρήκε ένα C902 το οποίο όμως κολλάει! και σκέφτομαι να του κάνουμε αναβάθμιση, όμως δεν ξέρω άλλον τρόπο εκτός απο το επίσημο site της Ericsson (τις δικές μου συσκευές έτσι τις αναβάθμισα). Φοβάμαι όμως μήπως υπάρχει η δυνατότητα εντοπισμού της συσκευής με αυτόν τον τρόπο (Άν έχει δηλωθεί ίσως η απώλεια της συσκευής)! Ξέρει κανείς πώς αλλιώς μπορεί να γίνει αναβάθμιση χωρίς να υπάρχει τέτοιος κίνδυνος? (ΆΝ υπάρχει)

Κινδυνος να υπαρχει δεν νομιζω..κανε μια αναβαθμιση on-line.

οταν κολλαει τι εννοεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

 

εχω ενα c902 branded απο την wind στο οποιο το δεξι hard key σε στελνει στο wind+ menu.οπως καταλαβαινετε ειναι πολυ ενοχλητικο.θελω να κανω την εξης ερωτηση,λοιπον.υπαρχει τροπος να κανω map το κουμπι σε διαφορετικο μενου?και αν ναι πως?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

 

εχω ενα c902 branded απο την wind στο οποιο το δεξι hard key σε στελνει στο wind+ menu.οπως καταλαβαινετε ειναι πολυ ενοχλητικο.θελω να κανω την εξης ερωτηση,λοιπον.υπαρχει τροπος να κανω map το κουμπι σε διαφορετικο μενου?και αν ναι πως?

 

ευχαριστω

Μπορεις να το κανεις αλλα χανεις την 2ετη σου εγγυηση.

εγω ξερω τον συντομο και ευκολοτερο τροπο στελνωντας το κινητο σου εδώ.γινεται και απο το ιντερνετ..αλλα ποτε δεν το εχω επιχειρησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις αλλα χανεις την 2ετη σου εγγυηση.

εγω ξερω τον συντομο και ευκολοτερο τροπο στελνωντας το κινητο σου εδώ.γινεται και απο το ιντερνετ..αλλα ποτε δεν το εχω επιχειρησει.

Αρχικα ευχαριστω RAVER.Ελπιζω να μην εννοεις τη λυση του debrand.Δεν μπαινω στο κοπο καν μονο για ενα κουμπι....και αν 8ελω μετα service να πρεπει να το επαναφερω,κλπ.Να μου λειπει.Ρωταω αν μπορω απλα απο το σπιτι να κανω κατι(πχ να πειραξω κατι στο FS).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C902

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...