Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοεις δεν ξερεις πως δουλευουν. Μην εισαι τόσο λακωνικός. Δώσε λίγες λεπτομέρειες.

Τι ρομ εχεις. Τι εχεις κανει. Μιλαμε παντα για το Xperia.;)

Τι εννοεις δεν ξερεις πως δουλευουν?

 

Για τους υπολοιπους που έχετε ρομ με μανιλα, μπειτε και δειτε εδω:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14048

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=13226

Η δουλεια που εχει κανει ο Te_Salat δεν υπαρχει πραγματικα.

Οσο για τα screenshots που δεν φαινονται στα λινκ, απλα καντε ενα copy paste σε ενα word αρχειακι και τσουπ...! εμφανίζεται! :)

Δεν το ξερω το προγραμμα.

Ξερεις πως κανεις εγκατασταση ενα προγραμμα στα WinMo?

 

σοομ ωραία αυτά που πόσταρες αλλά νομίζω ότι περιμένουμε και κάτι άλλο από εσένα σχετικά με τα εικκονίδια στο μανίλα......:rolleyes:

 

Έχεις δίκιο, και να φανταστείς μπήκα στις επαφές των win γιατί λέω δεν θα έχει τέτοια επιλογή το spb.. ότι να'ναι :P

http://img385.imageshack.us/img385/3993/screen01b.png

να ρωτήσω κάτι για αυτό, δηλαδή επιλέγεις το εικονίδιο (δίπλα από την "έναρξη") από αυτά που τρέχουν και κάνει μετάβαση στο πρόγραμμα? σαν tabs?

 

σοομ για αυτά τα εικονίδια λέω...που τα βρίσκουμε και σε κάθε περίπτωση υπάρχουν διάφορα τέτοια????και ο συγκεκριμένος manager?? ευχαριστώ!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σοομ για αυτά τα εικονίδια λέω...που τα βρίσκουμε και σε κάθε περίπτωση υπάρχουν διάφορα τέτοια????και ο συγκεκριμένος manager?? ευχαριστώ!!!!!

 

Ναι ρε συ, αλλα εχω ζοριστει λιγο με τα μαθηματα στην σχολη. Δεν το εχω ξεχασει..

Τσακα τσακα. Τα εικονίδια αυτα ειναι απο εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503511

 

Και ο task manager ειναι ο WkTask. Στο ειχα πει στην προηγουμενη ερωτηση σου;).

Link to comment
Share on other sites

ο taskmanager είναι free ή από μαγαζάκια..?

επίσης για το θέμα του dedicated button, το xperia αν έχω καταλάβει καλά τι εννοείς, έχει τέτοιο, με ανοιχτό πληκτρολόγιο..για να ανοίγει το "start" εκτός και αν η προϋπόθεση είναι να υπάρχει στη πρόσοψη..

Link to comment
Share on other sites

ο taskmanager είναι free ή από μαγαζάκια..?

επίσης για το θέμα του dedicated button, το xperia αν έχω καταλάβει καλά τι εννοείς, έχει τέτοιο, με ανοιχτό πληκτρολόγιο..για να ανοίγει το "start" εκτός και αν η προϋπόθεση είναι να υπάρχει στη πρόσοψη..

 

Free ειναι..

Καπου ειχα διαβασει οτι για αυτο δεν μπορουν να μπουν σε παλαιοτερες συσκευες.

 

Αλλα, κατ'εμε, απο την στιγμη που μπορουμε εστω και σε cooked να τα δουμε, δεν με απασχολει καθολου. Εξαλλου, δεν με εντυπωσιασε τιποτα. Προτιμω τα 6.1.;)

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω απο xda τα 2 cab-ακια που λυνουν τα προβληματα των sounds-notifications και hardware keyboard για την touch-it Xperience 14.

Εγκατασταση στη μνημη του τηλεφωνου και soft reset.

Πλεον η ROM λειτουργει υποδειγματικα (σε πρωτη... αναγνωση. Θελω να δω σταθεροτητα-αυτονομια που μεχρι στιγμης κυμαινονται σε υψηλα επιπεδα)...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την valkyrie.

Όταν επεξεργάζομαι μια επαφή, για να αλλάξω κάποια απ

τα έξτρα στοιχεία που έχει, πχ γενέθλεια κτλ, πρέπει να πάω στο κλασικό edit που έχουν τα wm. Είναι της ROM αυτό ή σε μένα μόνο γίνεται??

Επίσης ξέρει κανείς πως βάζουμε τόνους με το hardware πληκτρολόγιο??????:worry:

Link to comment
Share on other sites

Με τρωει εδω και καιρο να αλλαξω ROM!!:O:p:lol:

Ειχα συνηθισει στην αρχη που καθε 2η μερα, αλλαζα συνεχεια, επειδη εβρισκα bugs και νευριαζα... Αυτο σταματησε οταν εβαλα την PCTech4U!! Μολις βγηκε και το fix για τα μηνυματα, εγινε η τελεια ROM!! :D

Αλλα απο τοτε εχει περασει αρκετος καιρος... Πολλες φορες σκεφτηκα να περασω μια απο τις 6.5 που εβγαιναν, πχ την Valkyrie που την ειχα χρησιμοποιησει αρκετα, αλλα δεν το επαιρνα αποφαση, λογω του οτι ειχα μια ΤΕΛΕΙΑ Rom και δυσκολα θα εβρισκα μια παρομοια....

Εννοειται οτι περιμενω με 1000 την νεα PCTech4U με τα 6.5.... Αλλα...:!:

 

Ειδα την Touch-IT Xperience 14.... Ανεφεραν καποια μικρα bugs αλλα εβγαλαν αμεσως τα fix τους... Οποτε, οπως λενε τωρα, δουλευει μια χαρα...

Ισως την δοκιμασω.... Κι αν δω οτι ειναι μια απο τα ιδια, ξαναγυρναω στην PCTech4U!!:happy:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω απο xda τα 2 cab-ακια που λυνουν τα προβληματα των sounds-notifications και hardware keyboard για την touch-it Xperience 14.

Εγκατασταση στη μνημη του τηλεφωνου και soft reset.

Πλεον η ROM λειτουργει υποδειγματικα (σε πρωτη... αναγνωση. Θελω να δω σταθεροτητα-αυτονομια που μεχρι στιγμης κυμαινονται σε υψηλα επιπεδα)...

 

Βρε Βαγγελη αφου μπηκες στη διαδικασια να μας ενημερωσεις για τη νεα αυτη rom, γιατι δε το κανεις καλα και σωστα.

 

χαλια μαυρα ειναι...

η ραμ μετα απο soft reset ξεκινα στο 56% και μετα απο 2-3 λεπτα φτανει στο 65%.

 

δε μπαινω στη διαδικασια να τη κρατησω παραπανω γιατι μονο και μονο απο αυτο ειναι αρκετο να με πιανουν τα νευρα....

 

ομορφη δε λεω αλλα δε τη συνηστω σε κανεναν...

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Με τρωει εδω και καιρο να αλλαξω ROM!!:O:p:lol:

Ειχα συνηθισει στην αρχη που καθε 2η μερα, αλλαζα συνεχεια, επειδη εβρισκα bugs και νευριαζα... Αυτο σταματησε οταν εβαλα την PCTech4U!! Μολις βγηκε και το fix για τα μηνυματα, εγινε η τελεια ROM!! :D

Αλλα απο τοτε εχει περασει αρκετος καιρος... Πολλες φορες σκεφτηκα να περασω μια απο τις 6.5 που εβγαιναν, πχ την Valkyrie που την ειχα χρησιμοποιησει αρκετα, αλλα δεν το επαιρνα αποφαση, λογω του οτι ειχα μια ΤΕΛΕΙΑ Rom και δυσκολα θα εβρισκα μια παρομοια....

Εννοειται οτι περιμενω με 1000 την νεα PCTech4U με τα 6.5.... Αλλα...:!:

 

Ειδα την Touch-IT Xperience 14.... Ανεφεραν καποια μικρα bugs αλλα εβγαλαν αμεσως τα fix τους... Οποτε, οπως λενε τωρα, δουλευει μια χαρα...

Ισως την δοκιμασω.... Κι αν δω οτι ειναι μια απο τα ιδια, ξαναγυρναω στην PCTech4U!!:happy:

 

κοίτα εγώ είχα φλασσάρει στο παρελθόν μία 6,5 αλλά ψιλοαπογοητεύτηκα...αν θυμάμαι ήταν η valkyrie.. το θετικό είναι ότι σε λίγες μέρες (από μέρα σε μέρα) ο δημιουργός της PCTech4U θα σηκώσει τη δικιά του ρομ με 6,5 και τότε μάλλον όλοι εκεί θα πάμε...αλλά θα παρουσιαστούν και τα επίσημα 6,5 από τη microsoft και από εκείνο το σημείο και μετά πιστεύω ότι όλοι θα βγάζουν custom με βάση τη microsoft...δηλαδή από εκείνο το σημείο και μετά να περιμένουμε κάτι καλό και αξιόλογο για 6,5!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Βρε Βαγγελη αφου μπηκες στη διαδικασια να μας ενημερωσεις για τη νεα αυτη rom, γιατι δε το κανεις καλα και σωστα.

 

χαλια μαυρα ειναι...

η ραμ μετα απο soft reset ξεκινα στο 56% και μετα απο 2-3 λεπτα φτανει στο 65%.

 

δε μπαινω στη διαδικασια να τη κρατησω παραπανω γιατι μονο και μονο απο αυτο ειναι αρκετο να με πιανουν τα νευρα....

 

ομορφη δε λεω αλλα δε τη συνηστω σε κανεναν...

 

Καταναλωνει πραγματι μεγαλες... ποσοτητες RAM, αλλα προσωπικα με 80 ΜΒ ελευθερα (τη στιγμη που τρεχουν στο παρασκηνιο κελυφη κλπ συναφη συμπαρομαρτουντα) για μενα ειναι μια χαρα. Εφαρμογες πλογησης, opera και 2-3 αλλες εφαρμογουλες μονιμα στο παρασκηνιο κι εχω 50 ΜΒ ελευθερα. Τι να το κανω να βλεπω 130+ RAM ελευθερα?

Προσωπικα οριστικα πλεον δεν ξαναγυριζω σε 6.1. Οι διαφορες (κι απο αισθητικης και μονο αποψεως) ειναι μεγαλες...

Link to comment
Share on other sites

κοίτα εγώ είχα φλασσάρει στο παρελθόν μία 6,5 αλλά ψιλοαπογοητεύτηκα...αν θυμάμαι ήταν η valkyrie.. το θετικό είναι ότι σε λίγες μέρες (από μέρα σε μέρα) ο δημιουργός της PCTech4U θα σηκώσει τη δικιά του ρομ με 6,5 και τότε μάλλον όλοι εκεί θα πάμε...αλλά θα παρουσιαστούν και τα επίσημα 6,5 από τη microsoft και από εκείνο το σημείο και μετά πιστεύω ότι όλοι θα βγάζουν custom με βάση τη microsoft...δηλαδή από εκείνο το σημείο και μετά να περιμένουμε κάτι καλό και αξιόλογο για 6,5!!!!

Λοιπον... Περασα την Touch-IT Xperience 14, αλλα δεν μου αρεσε... :rolleyes:

Στο start menu των 6.5, τα ειχε ολα πολυ χυμα... Δεν ηταν τοσο ευχρηστη...

 

Ετσι, εβαλα την Valkyrie.... Παιδια.... ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ ΤΟ "LEO"!!!! :p:p

Πω πω, ειναι τελειο!!!!!!! Μ' αρεσει απιστευτα....Ειναι πανεμορφο!!

Στο start menu ολα τακτοποιημενα σε κατηγοριες, κτλ.... ;) Γενικα, πολυ ωραια, οσο λιγο την ειδα....

 

Λεω να μεινω με αυτη, μεχρι να βγει η PCTech4U...

Ξερουμε ποια εκδοση manilla θα εχει η PCTech4U??? Παιζει να εχει το Leo, ή πολλα ζηταω??:O

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ειμαι και γω ενας fan του xperia εκτος απο τα γνωστα προβληματακια κοληματακια ραγισμενα σασι κ.α εχει σταματιση το τηλέφωνο να εχει δονηση παω να την ενεργοποιησω κανι ενα κλικ σαν να περνει την εντολη αλλα δεν λειτουργει σκεφτομαι αν πειραξα κατι σε κανενα μενου η τελικα εχει προβλημα στο hardware μπορειτε να βοηθησετε ?
Link to comment
Share on other sites

τελικα θα μου δωσουν καινουργια συσκευη...μετα απο πολυ ταλαιπωρια εβγαλα ακρη...δυο βδομαδες ακομα υπομονη...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα θα μου δωσουν καινουργια συσκευη...μετα απο πολυ ταλαιπωρια εβγαλα ακρη...δυο βδομαδες ακομα υπομονη...

 

Α ρε Γιωργο! Το καταφερες παντως! Αυτο ειναι που μετραει! Μπραβο!

 

Βλεπω αλλαξαμε και αβαταρ ε?? Μετακομιση προς το Χ2 οταν με το καλο βγει?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω...μου αρεσει αρκετα αλλα με χαλαει το μεγεθος της οθονης...μονο αυτο...θα δειξει οταν το δω απο κοντα...εχει παντως το καλυτερο slide οπως και το x1 που δημιουργει μια καμπυλοτητα και οταν γραφεις με το πληκτρολογιο βλεπεις πολυ καλα την οθονη σε σχεση παντα με το ψιλοαβολο pro 2 που δε μου αρεσει οπως ανοιγει...αλλα υπερτερει στην οθονη.θα τα βαλω κατω και θα αποφασισω...παντως ειμαι xperia fan και μονο...

 

Σημείωση co-mod: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...

Πρώην κάτοχος P910i πέρασα την φάση της άρνησης των touch screen κινητων αλλα δυστηχως ο πειρασμός xperia με κάνει να ενδώσω κ πάλι...μετα απο ενα χρόνο με το w910i αποφάσισα να αγοράσω το xperia...

Θέλω την (ελικρινή) γνώμη σας για την συσκευή!

Είναι όσο καλή όσο δείχνει?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...

Πρώην κάτοχος P910i πέρασα την φάση της άρνησης των touch screen κινητων αλλα δυστηχως ο πειρασμός xperia με κάνει να ενδώσω κ πάλι...μετα απο ενα χρόνο με το w910i αποφάσισα να αγοράσω το xperia...

Θέλω την (ελικρινή) γνώμη σας για την συσκευή!

Είναι όσο καλή όσο δείχνει?

 

Το εχω γραψει και παραπανω. Στα 400 ευρω (που μπορεις να το βρεις αν ψαξεις) αυτη τη στιγμη, ειναι απλα η καλυτερη λυση στην αγορα. Υπερπληρες, με σταθεροτατες πλεον ROM (επισημες η μη), με πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης (οτιδηποτε παραπεμπει σε πλαστικουρα προσωπικα απορριπτεται δια ροπαλου απο εμενα εδω και χρονια), δικαιολογει 100% τα χρηματα του...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Βαγγελη. Και τον Βαγγελη να τον ακουτε.. Κατι ξερει παραπανω...! :D:rolleyes:

 

Επισης, αν παρεις, να προτιμησεις το μαυρο, μιας και στα ασημι εχουν αναφερθει πολλες φορες ρωγμες σε διαφορα σημεια, και αυτο απο αστοχια της SE....

 

Κοιτα στο expansys... Θα το βρεις σε παααρα πολυ καλη τιμη. Και δες και στα Multirama.

http://www.skroutz.gr/s/39077/Sony-Ericsson-Xperia-X1.html?keyphrase=Xperia+X1 399€ Νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη για ελληνικο καταστημα..;)

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=174553 419€. Αλλα αν εχεις τροπο να αποφευγεις τον ΦΠΑ(επαγγελματικο ΑΦΜ νομιζω) το παιρνεις στα 354€.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Βαγγελη. Και τον Βαγγελη να τον ακουτε.. Κατι ξερει παραπανω...! :D:rolleyes:

 

Επισης, αν παρεις, να προτιμησεις το μαυρο, μιας και στα ασημι εχουν αναφερθει πολλες φορες ρωγμες σε διαφορα σημεια, και αυτο απο αστοχια της SE....

 

Κοιτα στο expansys... Θα το βρεις σε παααρα πολυ καλη τιμη. Και δες και στα Multirama.

http://www.skroutz.gr/s/39077/Sony-Ericsson-Xperia-X1.html?keyphrase=Xperia+X1 399€ Νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη για ελληνικο καταστημα..;)

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=174553 419€. Αλλα αν εχεις τροπο να αποφευγεις τον ΦΠΑ(επαγγελματικο ΑΦΜ νομιζω) το παιρνεις στα 354€.

 

Διαβαζοντας το thread του HD ειδα οτι κι εκει εχεις αρχισει τις δοκιμες και τα φλασαρισματα. Καλως ηρθες για τα καλα στα WM :lol: (θα βρεις αρκετους αρρωστους εδω μεσα, που εδω και χρονια κυνηγαμε ο,τι smartphone κυκλοφορει, φλασαροντας ακαταπαυστα ROM).

Λοιπον, μετα απο μια μερα συμβιωσης με την touch it xperience 14 μπορω να πω το εξης. Ειναι η μονη 6.5 ROM με την οποια αποφασισα να αφησω πισω τα 6.1 οριστικα. Πλεον μονο νεοτερα releases των 6.5 στο Χ1...

Για να προλαβω καποιους να πως, πως ναι, η συγκεκριμενη ROM καταβροχθιζει τη RAM, χωρις ιχνος υπερβολης. Προσωπικα απενεργοποιω παντα τα manila κλπ αχρηστα -για εμενα- κελυφη και κραταω 2-3 που παραμετροποιουν τη συσκευη μου συμφωνα με τα γουστα μου. Με αυτα τα δεδομενα, οποιος θελεις να χρησιμοποιει manila, θα πρεπει να αφησει στην ακρη την touch it 14...

Link to comment
Share on other sites

Με τρωει εδω και καιρο να αλλαξω ROM!!:O:p

Ειχα συνηθισει στην αρχη που καθε 2η μερα, αλλαζα συνεχεια, επειδη εβρισκα bugs και νευριαζα... Αυτο σταματησε οταν εβαλα την PCTech4U!! Μολις βγηκε και το fix για τα μηνυματα, εγινε η τελεια ROM!! :D

Αλλα απο τοτε εχει περασει αρκετος καιρος... Πολλες φορες σκεφτηκα να περασω μια απο τις 6.5 που εβγαιναν, πχ την Valkyrie που την ειχα χρησιμοποιησει αρκετα, αλλα δεν το επαιρνα αποφαση, λογω του οτι ειχα μια ΤΕΛΕΙΑ Rom και δυσκολα θα εβρισκα μια παρομοια....

Εννοειται οτι περιμενω με 1000 την νεα PCTech4U με τα 6.5.... Αλλα...:!:

 

Ειδα την Touch-IT Xperience 14.... Ανεφεραν καποια μικρα bugs αλλα εβγαλαν αμεσως τα fix τους... Οποτε, οπως λενε τωρα, δουλευει μια χαρα...

Ισως την δοκιμασω.... Κι αν δω οτι ειναι μια απο τα ιδια, ξαναγυρναω στην PCTech4U!!

 

Λοιπον... Περασα την Touch-IT Xperience 14, αλλα δεν μου αρεσε... :rolleyes:

Στο start menu των 6.5, τα ειχε ολα πολυ χυμα... Δεν ηταν τοσο ευχρηστη...

 

Ετσι, εβαλα την Valkyrie.... Παιδια.... ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ ΤΟ "LEO"!!!! :p

Πω πω, ειναι τελειο!!!!!!! Μ' αρεσει απιστευτα....Ειναι πανεμορφο!!

Στο start menu ολα τακτοποιημενα σε κατηγοριες, κτλ.... ;) Γενικα, πολυ ωραια, οσο λιγο την ειδα....

 

Λεω να μεινω με αυτη, μεχρι να βγει η PCTech4U...

Ξερουμε ποια εκδοση manilla θα εχει η PCTech4U??? Παιζει να εχει το Leo, ή πολλα ζηταω??

 

Κι εγω ακριβως τα ιδια επαθα με την PCTech4U. Την εχω 3 μηνες και εχω καταβολευτει. Αποφευγω να δοκιμασω άλλη γιατι πρωτον βαριεμαι το φτου κ απο την αρχη προσωποποιηση και προγραμματα...Αλλα με ψηνεις γιατι το LEO το πηρε το ματι μου στους xda και...δεν το χορταινα! Κουκλί!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα Βαγγελη και εβαλα μια super lite οπως λεει και η υπογραφη μου..

Πρεπει να εινια κορυφη.. Θα την εξετασω περισσοτερο οταν την στησω. Γιατι οταν μιλαμε για superlite, ειναι superlite. Δεν ειχε τιποτα μεσα. Αλλα τιποτα απολυτως! Στο Start/Programs είχε 10 εικονες! Καμερα, tasks, Active Sync, QuickGPS, File Explorer, FM Radio, Album, wrlsmgr, Pictures&Videos και τελος...! ;)

Αλλα πραγματικα, οταν μιλαμε για ταχυτητα, δεν υπαρχει.... Αλλο να το λεω, αλλο να το βλεπεις...

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας το thread του HD ειδα οτι κι εκει εχεις αρχισει τις δοκιμες και τα φλασαρισματα. Καλως ηρθες για τα καλα στα WM :lol: (θα βρεις αρκετους αρρωστους εδω μεσα, που εδω και χρονια κυνηγαμε ο,τι smartphone κυκλοφορει, φλασαροντας ακαταπαυστα ROM).

Λοιπον, μετα απο μια μερα συμβιωσης με την touch it xperience 14 μπορω να πω το εξης. Ειναι η μονη 6.5 ROM με την οποια αποφασισα να αφησω πισω τα 6.1 οριστικα. Πλεον μονο νεοτερα releases των 6.5 στο Χ1...

Για να προλαβω καποιους να πως, πως ναι, η συγκεκριμενη ROM καταβροχθιζει τη RAM, χωρις ιχνος υπερβολης. Προσωπικα απενεργοποιω παντα τα manila κλπ αχρηστα -για εμενα- κελυφη και κραταω 2-3 που παραμετροποιουν τη συσκευη μου συμφωνα με τα γουστα μου. Με αυτα τα δεδομενα, οποιος θελεις να χρησιμοποιει manila, θα πρεπει να αφησει στην ακρη την touch it 14...

 

Φιλε μου χωρις το manilla ποση ram σου γραφει οτι καταναλωνει???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Σας εκθέτω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το xperia :

Συνδέοντας τα ακουστικά hands free (τα εντός συσκευασίας αγοράς), οι ήχοι (κλήσης, κλπ.) ακούγονται μόνο μέσα από τα ακουστικά και όχι από το μεγάφωνο του τηλεφώνου. Υπάρχει τρόπος να ακούγονται οι ήχοι από το μεγάφωνο, χωρίς να αποσυνδεθούν τα ακουστικά ?

Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλά χρησιμοποιώ το spb mobile shell.

 

Αυτά και ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χωρις το manilla ποση ram σου γραφει οτι καταναλωνει???

 

Εχω 98 ΜΒ ελευθερα με το resco contacts manager να τρεχει απο πισω... Υπολογισε περιπου 100 ΜΒ...:)

Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπε και ο Βαγγελης..

Εχετε τοση ραμ.. Εχει διαφορα αν γραφιε 50% ή 85% ή 20%?? Το τηλεφωνο δουλευει οπως πρεπει? Και 99% που λεει ο λογος να παει, παλι θα δουλευει...! Βαλτε εκει οτι θελετε και σας βολευει.. Και για να ελαφρύνει λίγο μπορείτε πάντα να βάλετε κανα Clear Ram...;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...