Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετοιμαζω εναν οδηγο στα ελληνικα για επαναφορα Stock-SPL αλλά ειναι απλα η μεταφραση απο τον αγγλικο οδηγο στους xda...Δεν εχω κανει ποτέ Stock-SPL (και σιγουρα δεν ειμαι ειδημονας :lol: ) αλλά αν θελεις θα το επισπευσω και θα το ανεβασω στο φορουμ το βραδακι γιατι τωρα θα φυγω.

 

Το προβλημα με το hands free εχει ξανααναφερθει από τον soom θαρρώ...

Σε ευχαριστω για τη βοηθεια!!! Θα κοιταξω να δω τι λει και ο soom για το προβλημα.

Ανεμενω λοιπον!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχεις δικιο ειναι λιγο τρομακτικο ειδικα για μενα που δεν ειμαι και ειδομονας οπως εσυ και οι περισσοτεροι στο forum. Παντως το προβλημα που εχω και θελω να επαναφερω εντος εγγυησης ειναι οτι το εχω το κινητο απο το φερουαριο και τωρα διαπιστωσα που χρησιμοποιησα το hands free οτι οι συνομιλητεσ μου με ακουν λες και τους μιλαω απο το πηγαδι. Δε ξερω βεβαια αν ειχε και κανεις αλλος αυτο το προβλημα...?

 

Τωρα οσο αναφορα για το stock spl θα ηθελα και ενα οδηγο στα ελληνικα απο καποιον που το εχει επιχειρησει..... γιατι αν παει κατι στραβα δεν ξερουμε τι επιπτωσεις θα εχει, και αν θα μπορω να ξανα φλασαρω....!!!

 

Ετοιμαζω εναν οδηγο στα ελληνικα για επαναφορα Stock-SPL αλλά ειναι απλα η μεταφραση απο τον αγγλικο οδηγο στους xda...Δεν εχω κανει ποτέ Stock-SPL (και σιγουρα δεν ειμαι ειδημονας :lol: ) αλλά αν θελεις θα το επισπευσω και θα το ανεβασω στο φορουμ το βραδακι γιατι τωρα θα φυγω.

 

Το προβλημα με το hands free εχει ξανααναφερθει από τον soom θαρρώ...

 

Σε ευχαριστω για τη βοηθεια!!! Θα κοιταξω να δω τι λει και ο soom για το προβλημα.

Ανεμενω λοιπον!!!

 

Soom παρων!!! :):)

Λοιπον, για το handsfree, δεν το ειχα αναφερει εγω. Ο τοπετ νομιζω. Οπως και να εχει, φιλε ζουμας προσεξε και βεβαιωσου οτι το χαντς φρι εχει μπει σωστα στην υποδοχη. Μεσα μεσα. Θελει λιιιιγο παραπανω δυναμη για να μπει, προσεχε ομως μην το σπασεις κιολας! Ισως αυτο να φταιει, οχι κατι αλλο!

Επισης, η διαδικασια για την επαναφορα ειναι(απο οσο θυμαμαι οταν το ειχα διαβασει μια φορα) ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια με το HardSPL απλα αντικαθισταμε ενα αρχειο με ενα αλλο. Και παπαλα.

Θα σας τον γραψω εγω τον οδηγω εντος ημερων, οταν θα επαναφερω και το χπερια στην εργοστασιακη μορφη. :(

 

Μην φοβαστε για τιποτα παιδια. Απο την στιγμη που το κινητο μπαινει στην οθονη με τα 3 χρωματα(bootloader), πατωντας το πληκτρο μειωσης εντασης του ηχου, τοτε ΟΛΑ τα προβληματα software λυνονται. Αρα κανενας λογος για αγχος.

 

Και αν εχετε προβληματα και αγχωνεστε με κατι, στειλτε πμ! Εξαλλου ανα 30 λεπτα εχω βαλει το μαιλ στο κινητο να ελεγχει. Μολις λαβω πμ, το ΠΟΛΥ σε 35 λεπτα εχετε απαντηση. Απο την στιγμη που το λαβω το μαιλ βεβαια, αν δεν ειμαι σε πισι...!

Προφανως θα ισχυει και για ολους τους αλλους χρηστες αυτο φανταζομαι, ε?:O:confused:

Link to comment
Share on other sites

Soom παρων!!! :):)

Λοιπον, για το handsfree, δεν το ειχα αναφερει εγω. Ο τοπετ νομιζω. Οπως και να εχει, φιλε ζουμας προσεξε και βεβαιωσου οτι το χαντς φρι εχει μπει σωστα στην υποδοχη. Μεσα μεσα. Θελει λιιιιγο παραπανω δυναμη για να μπει, προσεχε ομως μην το σπασεις κιολας! Ισως αυτο να φταιει, οχι κατι αλλο!

Επισης, η διαδικασια για την επαναφορα ειναι(απο οσο θυμαμαι οταν το ειχα διαβασει μια φορα) ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια με το HardSPL απλα αντικαθισταμε ενα αρχειο με ενα αλλο. Και παπαλα.

Θα σας τον γραψω εγω τον οδηγω εντος ημερων, οταν θα επαναφερω και το χπερια στην εργοστασιακη μορφη. :(

 

Μην φοβαστε για τιποτα παιδια. Απο την στιγμη που το κινητο μπαινει στην οθονη με τα 3 χρωματα(bootloader), πατωντας το πληκτρο μειωσης εντασης του ηχου, τοτε ΟΛΑ τα προβληματα software λυνονται. Αρα κανενας λογος για αγχος.

 

Και αν εχετε προβληματα και αγχωνεστε με κατι, στειλτε πμ! Εξαλλου ανα 30 λεπτα εχω βαλει το μαιλ στο κινητο να ελεγχει. Μολις λαβω πμ, το ΠΟΛΥ σε 35 λεπτα εχετε απαντηση. Απο την στιγμη που το λαβω το μαιλ βεβαια, αν δεν ειμαι σε πισι...!

Προφανως θα ισχυει και για ολους τους αλλους χρηστες αυτο φανταζομαι, ε?:O:confused:

"Δασκαλε" soom εγω οπως και αλλοι θα περιμενουμε τον οδηγο σου με ανυπομονησια κυριως βεβαια και τι αποτελεσμα θα εχεις απο την επαναφορα.

Τωρα οσο αναφορα το προβλημα μου με το hands free θα δοκιμασω εντος των ημερων και με bluetoοth για να δω αν το προβλημα ειναι στο βισμα των ακουστικων ή στο "προφιλ" hands free, βεβαια θα μπορουσε και το hands free να ειναι χαλασμενο αλλα δεν εχω την δυνατοτητα να το δοκιμασω αλλου.

Παντως ευχαριστω και εσενα και την n_wildgirl για την ανταποκριση σας....!!!

Πιστευω πως ειναι το καλυτερο και αμεσοτατο topic απο ολα τα αλλα μακραν.......

Link to comment
Share on other sites

"Δασκαλε" soom εγω οπως και αλλοι θα περιμενουμε τον οδηγο σου με ανυπομονησια κυριως βεβαια και τι αποτελεσμα θα εχεις απο την επαναφορα.

Τωρα οσο αναφορα το προβλημα μου με το hands free θα δοκιμασω εντος των ημερων και με bluetoοth για να δω αν το προβλημα ειναι στο βισμα των ακουστικων ή στο "προφιλ" hands free, βεβαια θα μπορουσε και το hands free να ειναι χαλασμενο αλλα δεν εχω την δυνατοτητα να το δοκιμασω αλλου.

Παντως ευχαριστω και εσενα και την n_wildgirl για την ανταποκριση σας....!!!

Πιστευω πως ειναι το καλυτερο και αμεσοτατο topic απο ολα τα αλλα μακραν.......

 

:lol::lol::lol:

Δοκιμασε να το σπρωξεις το βισματακι λιιιιγο πιο μεσα. Γιατι τις πρωτες φορες που θα μπει θα ειναι πολυ σκληρο. Θα «σκαλωσει» αρχικα σε ενα σημειο και μετα θα εχει λιγαααακι ακομα να μπει...

Το αποτελεσμα ειανι βεβαιο! Απολυτη επιτυχια...!:lol::happy:

Με τα βιντεο που εχω στα λινκς στην υπογραφη μου και με τους xda δεν υπαρχει αλλος δρομος...! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ναι με το hands free υπάρχει θέμα. Συγκεκριμένα σε 3 κινητά που δοκιμάσαμε κάνει τα ίδια. Κουτσά στραβά βρήκα τον τρόπο, αλλά είναι σπαστικό κάθε φορά. Συγκεκριμένα όταν βάζω το hands free το κουμπώνω ΠΟΛΥΥΥΥΥ αργά και δοκιμάζω αν δουλεύει με το πλήκρο που έχει. Αν δεν δουλέψει με την 1η φορά θα δουλέψει το πολύ με την 3η!! Στην SONY που το έστειλα προφανώς τους έκανε την χάρη να δουλέψει, οπότε και μου το έστειλαν πίσω λέγοντας ότι δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα!

Αυτά!!

 

 

 

ΥΓ. Αλέξανδρε SOOM μας πούλησες!!:D

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Eδω θα ειμαι και θα μπαινω συνεχεια να γραφω και να φυτρωνω εκει που δεν με σπερνουν! :):happy::p

Τα ιδια πανω κατω θα κανουμε! Οσοι θα παιζε με ρομς, θα εχουμε σχεδον το ιδιο τηλεφωνο!;)

 

Οσο για τα ακουστικα, εμενα μου δουλεψαν μια χαρα. Και συνεχιζω να αναρωτιεμαι, το εχετε βαλει μεσα μεσα μεσα???:X

O djivo νομιζω, ειχε βγαλει 2 φωτογραφιες παλιοτερα. Αργοτερα σημερα θα ψαξω να σας τις δειξω για να καταλαβετε.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Eδω θα ειμαι και θα μπαινω συνεχεια να γραφω και να φυτρωνω εκει που δεν με σπερνουν! :):happy::p

Τα ιδια πανω κατω θα κανουμε! Οσοι θα παιζε με ρομς, θα εχουμε σχεδον το ιδιο τηλεφωνο!;)

 

Οσο για τα ακουστικα, εμενα μου δουλεψαν μια χαρα. Και συνεχιζω να αναρωτιεμαι, το εχετε βαλει μεσα μεσα μεσα???:X

O djivo νομιζω, ειχε βγαλει 2 φωτογραφιες παλιοτερα. Αργοτερα σημερα θα ψαξω να σας τις δειξω για να καταλαβετε.:shifty:

 

σε προλαβα... :p:p

εδω ειναι το μηνυμα που ειχα στειλει.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ναι με το hands free υπάρχει θέμα. Συγκεκριμένα σε 3 κινητά που δοκιμάσαμε κάνει τα ίδια. Κουτσά στραβά βρήκα τον τρόπο, αλλά είναι σπαστικό κάθε φορά. Συγκεκριμένα όταν βάζω το hands free το κουμπώνω ΠΟΛΥΥΥΥΥ αργά και δοκιμάζω αν δουλεύει με το πλήκρο που έχει. Αν δεν δουλέψει με την 1η φορά θα δουλέψει το πολύ με την 3η!! Στην SONY που το έστειλα προφανώς τους έκανε την χάρη να δουλέψει, οπότε και μου το έστειλαν πίσω λέγοντας ότι δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα!

Αυτά!!

 

 

 

ΥΓ. Αλέξανδρε SOOM μας πούλησες!!:D

Δοκιμασα αυτο που εκανες και εσυ καμια 10ρια φορες και σαν να μαλακωσε λιγο, και με ακουγανε κανονικα. Βεβαια παραμαινει το προβλημα με το κουμπι, θελει να πατηθει 2-3 φορες "δυνατα" για να παρει την εντολη. Ποιος ξερει πιθανων να ειναι και εκει το προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα αυτο που εκανες και εσυ καμια 10ρια φορες και σαν να μαλακωσε λιγο, και με ακουγανε κανονικα. Βεβαια παραμαινει το προβλημα με το κουμπι, θελει να πατηθει 2-3 φορες "δυνατα" για να παρει την εντολη. Ποιος ξερει πιθανων να ειναι και εκει το προβλημα....

 

ξανα το μηνυμα.

----------------------------------

φιλε μου θελω να δεις τις παρακατω φωτο και να δεις αν κανεις σωστα την τοποθετηση του hf..

 

υπαρχει γενικα ενα προβλημα στο συγκεκριμενο τηλ και χρειαζεται αρκετη πιεση για να κουμπωσει καλα το βυσμα.

 

http://img43.imageshack.us/i/pic20090704001.jpg/

http://img113.imageshack.us/i/pic20090704004.jpg/

 

ισως ειναι αυτος ο λογος που δε δουλευει το κουμπι και γνωμη μου δεν εχει καμια σχεση το τι rom εχεις επανω.

 

επισης πρεπει να ξερεις οτι για να απαντησεις η να κανεις κληση πρεπει να πατησεις δυο φορες σερι το κουμπι και μια οταν θες να το κλεισεις.

 

αυτα.. ευχομαι να ειναι αυτο...

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

αυτή τη βλακεία που κάνει με τα τρία μπιπ όταν κλείνει υπάρχει κανένας τρόπος να την αποφύγουμε;
Link to comment
Share on other sites

αυτή τη βλακεία που κάνει με τα τρία μπιπ όταν κλείνει υπάρχει κανένας τρόπος να την αποφύγουμε;

 

Ο ViEL ειχε κανει μια πατεντα...

Κατσε να τη βρω και θα επανελθω...

 

EDIT: εδώ είναι η πατέντα του φίλου μας: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2794115#post2794115

Ancient_Flame, θα μας χρησιμευε πολυ αν το δοκιμαζες και μας ελεγες τα αποτελεσματα γιατι απο οσο θυμαμαι δεν εχει δοκιμαστει το κολπο από άλλον πέραν του δημιουργου (εγω ηθελα αλλά στις unofficial ROMs δεν κανει τον σπαστικο ηχο...) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ποιον ήχο αναφέρεστε? :)

 

στο xtract εκτός από τον τερματισμό στις πίστες, κάνατε και τις υπόλοιπες δοκιμασίες για τα έπαθλα? :P

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο φλασάρισμα έγινε και απέκτησα την R3 Ελληνική επίσημη, θα δούμε και για την συνέχεια.

 

Μεγάλο ευχαριστώ στη Νεφέλη και τον Αλέξανδρο για τους κατατοπιστικότατους και πληρέστατους οδηγούς που έχουν φτιάξει.:):):)

- ΙΑΚΩΒΟΣ -
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Οσο για τα ακουστικα, εμενα μου δουλεψαν μια χαρα. Και συνεχιζω να αναρωτιεμαι, το εχετε βαλει μεσα μεσα μεσα???:X

O djivo νομιζω, ειχε βγαλει 2 φωτογραφιες παλιοτερα. Αργοτερα σημερα θα ψαξω να σας τις δειξω για να καταλαβετε.:shifty:

 

Παιδιά δυστυχώς στις περιπτώσεις που λέω, το βίσμα εννοείται ότι μπαίνει σωστά!! Πιο μέσα δεν πάει! Μάλιστα πολλές φορές έχει δουλέψει και χωρίς να κουμπώσει μέχρι μέσα!! Από τη στιγμή που θα του κάτσει και θα δουλέψει, τότε το κουμπί δουλεύει σωστά!;)

 

Κάποια στιγμή κάποιοι είχαν ρωτήσει, όπως και εγώ, αν μπορούμε να κλειδώσουμε αρχεία του κινητού για να λόγους ασφάλειας. Δεν θυμάμαι να έχει απαντηθεί, οπότε γράφω πως γίνεται κατά κάποιο τρόπο και χωρίς έξτρα προγράμματα κτλ. Βέβαια κάποιος που ξέρει μπορεί να τα ανακαλύψει. Έχουμε και λέμε... Συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή σαν memory stick, επιλέγουμε τους φακέλους που θέλουμε και με δεξί κλικ τους κάνουμε κρυφούς. Από εκεί και μετά στα μενού του τηλεφώνου μας βγάζει εντολή γαι εμφάνιση ή όχι όλων των αρχείων, οπότε ανάλογα την επιλογή φαίνονται τα αρχεία μας ή όχι. Από το τίποτε κάτι είναι και αυτό νομίζω!

 

Ερώτηση... Θέλω να προσθέσω περισσότερους ήχους για το ξυπνητήρι και είδα ότι οι ήχοι του ξυπνητηριού είναι χύμα στον φάκελο windows. Βάζω ήχους που θέλω εκεί χύμα, μικρής διάρκειας, αλλά τίποτε!! Κάνω κάτι λάθος;;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

σε ποιον ήχο αναφέρεστε? :)

 

στο xtract εκτός από τον τερματισμό στις πίστες, κάνατε και τις υπόλοιπες δοκιμασίες για τα έπαθλα? :P

 

Στα 3 χοντρόφωνα digital "τουτ" που κανει οταν κλεινει η γραμμή μετά από τηλεφώνημα και γυρνάει και σε κοιτάει το μισό λεωφορείο :p

 

Ποιες δοκιμασίες?

 

Το πρώτο φλασάρισμα έγινε και απέκτησα την R3 Ελληνική επίσημη, θα δούμε και για την συνέχεια.

 

Μεγάλο ευχαριστώ στη Νεφέλη και τον Αλέξανδρο για τους κατατοπιστικότατους και πληρέστατους οδηγούς που έχουν φτιάξει.:):):)

 

Μεγάλο παρακαλώ από 'μενα ;)

Πώς σου φαίνεται η R3? :)

 

Κάποια στιγμή κάποιοι είχαν ρωτήσει, όπως και εγώ, αν μπορούμε να κλειδώσουμε αρχεία του κινητού για να λόγους ασφάλειας. Δεν θυμάμαι να έχει απαντηθεί, οπότε γράφω πως γίνεται κατά κάποιο τρόπο και χωρίς έξτρα προγράμματα κτλ. Βέβαια κάποιος που ξέρει μπορεί να τα ανακαλύψει. Έχουμε και λέμε... Συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή σαν memory stick, επιλέγουμε τους φακέλους που θέλουμε και με δεξί κλικ τους κάνουμε κρυφούς. Από εκεί και μετά στα μενού του τηλεφώνου μας βγάζει εντολή γαι εμφάνιση ή όχι όλων των αρχείων, οπότε ανάλογα την επιλογή φαίνονται τα αρχεία μας ή όχι. Από το τίποτε κάτι είναι και αυτό νομίζω!

 

Ωπ, ωραίο αυτό. Θα το δοκιμάσω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν πας στην πρόοδο θα δεις ότι έχει και κάποιες άλλες "δοκιμασίες" προκειμένου να πάρεις έπαθλα-skins :)

με το destinator και το πληκτρολόγιο του στην κανονική εμφάνιση δεν έχει κανένας τπτ? :)

 

topet, για το ξυπνητήρι, είχα γράψει παραπάνω ότι χρειάζεται τα αρχεία να έχουν συγκεκριμένη μορφή προκειμένου να μπουν στη λίστα..και είχα δώσει ένα link για το πως να κάνεις τα τραγθδια που θες σε συμβατή μορφή..

Πάντως μέσω του pocketmusic μπορείς να βάλεις ξυπνητήρι ό,τι θες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο φλασάρισμα έγινε και απέκτησα την R3 Ελληνική επίσημη, θα δούμε και για την συνέχεια.

 

Μεγάλο ευχαριστώ στη Νεφέλη και τον Αλέξανδρο για τους κατατοπιστικότατους και πληρέστατους οδηγούς που έχουν φτιάξει.:):):)

 

Παρακαλω και εκ μερους μου! :)

 

Επισης, να πω οτι ετοιμαζεται και ο τελευταιος οδηγος, που θα γινει με την συνενωση των γνωσεων και των δυναμεων μας και θα αφορα την επαναφορα της συσκευης σε εργοστασιακα δεδομενα για να μπορεσετε να το στειλετε σε service...! :)

Link to comment
Share on other sites

χθες μοθ άλλαξε 2 φορές τη ζώνη ώρας και μια φορά την ώρα..έχω έντονη υποψία ότι συνδέεται με το "igo" χωρίς να είμαι σίγουρος βέβαια..
Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι στο service.το προβλημα μου με το πληκτρολογιο πρωτη φορα το συναντησε κ οταν ζητησα αλλαγη προσοψης ειπε οτι κοστιζει 200 ευρω...ελεος...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλαγή πρόσοψης 200ευρώ? :X έλεος!!! το θέμα με το πληκτρολόγιο, το δέχθηκαν σε εγγύηση προφανώς, ε?

 

έχω και ένα άλλο θέμα ακόμα με το igo..αλλά το χρησιμοποιεί κανένας άλλος ή τσάμπα ρωτάω? :P

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά έλεος 200 ευρώ...παιδιά θυμάμαι κάποιος άλλαξε το καπάκι πίσω το μεταλικο τις μπαταρίας γυρω στα 40 ευρώ έχει?σκέφτομαι να το αλλάξω γιατι με τριζει σε ενα σημείο μετά απο τον 1ο μήνα που το χρησιμοποιούσα,μάλλον απο το βάλε βγάλε τα επεξε εχει επίσεις και κατι γρατζουνιες που δεν ξέρω πώς γίνανε.. το προσέχω οταν το ακουμπάω σε επιφάνειες αυτο ειναι το περίεργο το έχω και σε θήκη.

επίσης ψάχνω να βρώ κανενα πλρηκτρολόγιο εικονικό το οπιο να ειναι full δλδ να εχει όλα τα κουμπιά που έχει ενα πληκτρολόγιο pc F1-F2-Esc κλπ αν ξέρει κανείς κανένα καλό ας με πεί αν υπάρχει!

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά έλεος 200 ευρώ...παιδιά θυμάμαι κάποιος άλλαξε το καπάκι πίσω το μεταλικο τις μπαταρίας γυρω στα 40 ευρώ έχει?σκέφτομαι να το αλλάξω γιατι με τριζει σε ενα σημείο μετά απο τον 1ο μήνα που το χρησιμοποιούσα,μάλλον απο το βάλε βγάλε τα επεξε εχει επίσεις και κατι γρατζουνιες που δεν ξέρω πώς γίνανε.. το προσέχω οταν το ακουμπάω σε επιφάνειες αυτο ειναι το περίεργο το έχω και σε θήκη.

επίσης ψάχνω να βρώ κανενα πλρηκτρολόγιο εικονικό το οπιο να ειναι full δλδ να εχει όλα τα κουμπιά που έχει ενα πληκτρολόγιο pc F1-F2-Esc κλπ αν ξέρει κανείς κανένα καλό ας με πεί αν υπάρχει!

εγω στα 38 ευρω αλλα το ειχα παρει απο online καταστημα.δε ξερω σε αντιπροσωπεια ποσο το εχει....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλαγή πρόσοψης 200ευρώ? :X έλεος!!! το θέμα με το πληκτρολόγιο, το δέχθηκαν σε εγγύηση προφανώς, ε?

 

έχω και ένα άλλο θέμα ακόμα με το igo..αλλά το χρησιμοποιεί κανένας άλλος ή τσάμπα ρωτάω? :P

 

μάλλον το εχεις ρυθμίσει να σου αλλάζει την ώρα γιαυτο το κάνει. αν δεν το θέλεις απενεργοποιησετο

ρυθμίσεις / τοπικές / ρυθμίσεις ώρας και ζώνης ώρας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! εχω την touch x 10.1! ξερει κανεις αν μπορω να βαλω καλυτερους ati display drivers; διαβασα κατι για τους d3d και κατι για το omnia!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...