Jump to content

Samsung SGH-D880 Dual SIM


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περι 4) Νομιζω αναφερεται σε ΝΟΚΙΑ. Διορθωστε με αν κανω λαθος. Εξ ου και το 01 Φιλανδια

 

Για τα αλλα δεν ξερω απλα μπηκα στο τοπικ για να το τσεκαρω σαν κινητο γιατι με ενδιαφερει η 2sim

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 791
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μιλαμε για κινητο εργαλειο και τιποτα παραπανω ..οσοι θελουν καμερα κτλ ..απλα δεν τους κανει..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για σας!

Θα ήθελα μια γνώμη σαφής

Το d880 αξίζει ή έχει προβλήματα;

 

Diabase 36 selides piso kai 8a li8ei h aporia sou. Mhnksanagrapsoume alles 36 selides apo thn arxh!!

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου εχει προβλημα με την ενταση στην sim 2 γραμμη οταν χρησιμωποιει bluetooth ακουστικο.υπαρχει αναβαθμιση που διορθωνει το προβλημα?η τελευταια εκδοση που εχει ειναι D880BDHE2!υπαρχει νεοτερη?
Link to comment
Share on other sites

Ναι...λεγεται samsung d 980...παιδια οσοι εχετε η σκοπευετε να παρετε κινητο dual-sim δειτε το καινουργιο...κανενα απο τα παλια προβληματα και ανωτερο σε ολους τους τομεις απο το παλιο.φιλικα παντα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι...λεγεται samsung d 980...παιδια οσοι εχετε η σκοπευετε να παρετε κινητο dual-sim δειτε το καινουργιο...κανενα απο τα παλια προβληματα και ανωτερο σε ολους τους τομεις απο το παλιο.φιλικα παντα...

Το ότι ξεκινάει από τα 400€ δεν σε απασχολεί; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου εχει προβλημα με την ενταση στην sim 2 γραμμη οταν χρησιμωποιει bluetooth ακουστικο.υπαρχει αναβαθμιση που διορθωνει το προβλημα?η τελευταια εκδοση που εχει ειναι D880BDHE2!υπαρχει νεοτερη?

 

Τιποτα δεν υπάρχει φίλε μου όπως βλέπεις και στα προηγούμενα ποστ. Να μην κανει την πατεντα με τους κρυφούς κωδικούς για ανέβασμα όλων των εντάσεων γιατί τότε 8α αρχίσει να μικροφωνίζει και δεν θα ακούγετε τίποτα. Χανετε όλη η καθαρή φωνή

Link to comment
Share on other sites

Ναι...λεγεται samsung d 980...παιδια οσοι εχετε η σκοπευετε να παρετε κινητο dual-sim δειτε το καινουργιο...κανενα απο τα παλια προβληματα και ανωτερο σε ολους τους τομεις απο το παλιο.φιλικα παντα...

 

Γιατί πρέπει να πετάξω ένα κινητό που απο την πρώτη ημέρα λόγω κατασκευαστικής ανεπάρκειας δεν λειτουργεί σωστά το μπλουτουθ και να πάρω ένα της ίδιας εταιρίας χωρίς πληκτρολόγιο και με διπλάσια τιμή?

Γιατί τρώω κουτόχορτο μήπως?

Για μένα η samsung δεν υπάρχει σαν εταιρία και όχι μόνο για μένα αλλά και για 10 άλλους κάθε μέρα που επικοινωνούν μαζί μου καθε μέρα και με ρωτάνε γιατί δεν ακούγομαι καλά!!!

 

Μην τρώτε κουτόχορτο που σας δίνουν οι εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να πετάξω ένα κινητό που απο την πρώτη ημέρα λόγω κατασκευαστικής ανεπάρκειας δεν λειτουργεί σωστά το μπλουτουθ και να πάρω ένα της ίδιας εταιρίας χωρίς πληκτρολόγιο και με διπλάσια τιμή?

 

Να μην το πετάξεις.

Να το πάς πίσω.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το δικό μου λειτουργεί πολύ καλά με bluetooth και από τις 2 γραμμές. Η ένταση είναι ίδια στο ακουστικό και όλοι με ακούνε πολύ καλά. Το δουλεύω με plantronics 650. Εχω περασμένη την τελευταία αναβάθμιση που την έβαλα πριν 10 μέρες. Αυτα!!
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το δικό μου λειτουργεί πολύ καλά με bluetooth και από τις 2 γραμμές. Η ένταση είναι ίδια στο ακουστικό και όλοι με ακούνε πολύ καλά. Το δουλεύω με plantronics 650. Εχω περασμένη την τελευταία αναβάθμιση που την έβαλα πριν 10 μέρες. Αυτα!!

 

Μηπως τωρα εχεις την D880BDHJ1 ??? Μπορεις να το δεις με: *#1234#

Link to comment
Share on other sites

Μηπως τωρα εχεις την D880BDHJ1 ??? Μπορεις να το δεις με: *#1234#

 

Η D880BDHJ1 είναι η νεότερη? Εγώ την κλασική έχω, D880BDHE2, να το πάω για αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτή την έκδοση έχω που αναφέρεται εδώ ως τελευταία. Ίσως επειδή το πήρα πριν μια βδομάδα:D (τελικά είμαστε πολλοί ε; )

Δε χρειάζεται να αναφέρω και γω το πόσο ενθουσιασμένος είμαι και τι εργαλείο κινητό βρήκα. Σίγουρα δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα

γιατί θα μιλάγαμε για το απόλυτο κινητό σε όλους τους τομείς κάτι που δεν παίζει. Μα είναι ένα κομψό κινητάκι, με πολύ καλά

χαρακτηριστικά, ένα μοναδικό ατού (duos) μενού και ρυθμίσεις που βαδίζουν στην κινή λογική και καλή τιμούλα.

Αν είχε και wi-fi...(και η γιαγια μου καρούλια...:lol:)

Πάλι καλά που μια πολιτική εταιρίας πλησιάζει τις ανάγκες μας και ελπίζω σε νεότερα και πιο βελτιωμένα μοντέλα για 2 SIM.

 

P.S. Μπράβο στο forum και όλους τους συμμετέχοντες που καλύπτουν πλήρως τον καθένα ενδιαφερόμενο πριν και μετά την αγορά του D880.

Link to comment
Share on other sites

Οι 2 πρωτοι που θα μου στειλουν ΡΜ θα τους κανω την αναβαθμιση δωρεαν.

Βασικη προυποθεση ειναι οτι θα πρεπει να φερουν το κινητο μαζι με το ΒΤ στον Πειραια μεταξυ 12:00 - 14:30 αυριο τεταρτη 4/2/2009.

Θα πρεπει να γνωριζεται οτι θα γινει ολικη διαγραφη της μνημης του τηλ.

 

Αυτο το κανω για να δουμε αν επιτελους λυνεται το προβλημα με την 2η γραμμη στο ΒΤ.

Link to comment
Share on other sites

Σε προηγούμενες σελίδες γίνεται αναφορά στο "κρυφό μενού" του κινητού τηλεφώνου και ότι μπορεί να διορθωθεί από εκεί το πρόβλημα, ξέρει κανείς πως μπορεί να μπει κάποιος σε αυτό το μενού γιατί δεν ξέρω πως αλλά ούτε και τι έχει μέσα...
Link to comment
Share on other sites

εγω το πουλαω πηρα το d980
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ SAMSUNG D880 ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗ ΠΑΛΙΑ ΕΚΔΟΣΗ:D880BDHE2.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να πετάξω ένα κινητό που απο την πρώτη ημέρα λόγω κατασκευαστικής ανεπάρκειας δεν λειτουργεί σωστά το μπλουτουθ και να πάρω ένα της ίδιας εταιρίας χωρίς πληκτρολόγιο και με διπλάσια τιμή?

Γιατί τρώω κουτόχορτο μήπως?

Για μένα η samsung δεν υπάρχει σαν εταιρία και όχι μόνο για μένα αλλά και για 10 άλλους κάθε μέρα που επικοινωνούν μαζί μου καθε μέρα και με ρωτάνε γιατί δεν ακούγομαι καλά!!!

 

Μην τρώτε κουτόχορτο που σας δίνουν οι εταιρίες.

 

Το οτι ετυχες σε ελλατωματικο προιον ειναι συνηθες φαινομενο. Εδω και αυτοκινητο μεγαλων εταιριων πας να αγορασεις και μερικες φορες υπαρχει αστοχια υλικου, στο κινητο δεν θα συμβαινουν αυτα?

Εγω παλι εχω 2 samsung και μου εχουν βγει σκυλια, ενω το προηγουμενο μου SE δεν μου βγηκε. Τι να κανω, να αρχισω να κατηγορω την SE? Δεν παει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D880 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...