Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου αρεσει πολυ κ αυτο και το ΗΤΣ αλλα ηθελα να σας ρςτησς ποσο ευαισθητα ειναι στισ πτωσεις. Τις συγχςρουν η δυσκολα??? εχω ενα Ν73 τωρα και τα εχει καταφερει σε αρκετες πτωσεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, ένας φίλος πιό άσχετος από εμένα :X μου έφερε το νέο του omnia για να περάσουμε το destinator. Μου έφερε το 7, το βάζω στον αποθηκευτικό χώρο με copy paste και αφού ξεκινήσει με πάει σε μια οθόνη που λέει σαν τίτλο "επιλογή χάρτη" και από κάτω "ο χάρτης δεν βρέθηκε". Λέει αυτό κάτι σε κάποιον? Ψάχνω διάφορα forum εδώ και 3 ώρες αλλά μάλλον δεν έπεσα σε κάτι παρόμοιο...:(
Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια απορια!! θελω να του βαλω στο skype στο ομνια...μου λεει κατι για Samsung widget στην εγκατασταση κ μετα οταν το τρεχω μου λει οτι λειπει καποιο αρχειο...

 

Γιατι δεν μου το τρεχει?

Link to comment
Share on other sites

παιδια απορια!! θελω να του βαλω στο skype στο ομνια...μου λεει κατι για Samsung widget στην εγκατασταση κ μετα οταν το τρεχω μου λει οτι λειπει καποιο αρχειο...

 

Γιατι δεν μου το τρεχει?

Ισως να πρεπει να απενεργοποιησεις το samsung widget για να κανει ολη την εγκατασταση.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ένας φίλος πιό άσχετος από εμένα :X μου έφερε το νέο του omnia για να περάσουμε το destinator. Μου έφερε το 7, το βάζω στον αποθηκευτικό χώρο με copy paste και αφού ξεκινήσει με πάει σε μια οθόνη που λέει σαν τίτλο "επιλογή χάρτη" και από κάτω "ο χάρτης δεν βρέθηκε". Λέει αυτό κάτι σε κάποιον? Ψάχνω διάφορα forum εδώ και 3 ώρες αλλά μάλλον δεν έπεσα σε κάτι παρόμοιο...:(

Βαζεις ολο το φακελακι; Αν ναι, τι μεγεθος εχει το φακελακι εκει που το βαζεις; Γιατι κατι μου λεει οτι πολυ απλα δεν περνας τους χαρτες στο κινητο...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ισως να πρεπει να απενεργοποιησεις το samsung widget για να κανει ολη την εγκατασταση.

 

γινεται να το απενεργοποιησω κ να το ενεργοποιησω παλι? κ αν ναι πως? :confused:

κατι ακόμα με skype μπορεις να κανεις κ video κλησεις??

Link to comment
Share on other sites

γινεται να το απενεργοποιησω κ να το ενεργοποιησω παλι? κ αν ναι πως? :confused:

κατι ακόμα με skype μπορεις να κανεις κ video κλησεις??

Μπορεις να το απενεργοποιησεις, αν πας start-> settigns-> today και εκει πατησεις κατω το item και το ξετικαρεις. Αλλα αν δε χρειαζεται για να εγκατασταθει στο skype, σημαινει μαλλον πως, αν το ενεργοποιησεις παλι, ισως να μη λειτουργει καλα.

Αν κανει βιντεο κλησεις δεν το ξερω...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το απενεργοποιησεις, αν πας start-> settigns-> today και εκει πατησεις κατω το item και το ξετικαρεις. Αλλα αν δε χρειαζεται για να εγκατασταθει στο skype, σημαινει μαλλον πως, αν το ενεργοποιησεις παλι, ισως να μη λειτουργει καλα.

Αν κανει βιντεο κλησεις δεν το ξερω...

 

ευχαριστω!!!

 

Κανεις που να κανει videoΚλησης με Skype/msn?? η αν ξερει αν γινεται! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο αναπαραγωγη ταινιων τι λεει?Ειναι καλο?

Ενδιαφερομαι για αγορα ομνια ...και ειναι η αναπαραγωγη ενα απο τα βασικα..οπως και εαν μπαινει χωρις καποια ιδιαιτεροτητα στο msn messager...

Link to comment
Share on other sites

απο αναπαραγωγη είναι κατα την γνωμη μου το καλυτερο αναμεσα σε htc hd k omnia! to prwto kanei arket framings...logo megalhs o8onhs/analyshs k adynamou epe3ergasth!

 

Msn mia xara paizei...den exei problhma! Einai plhres to kinhto...

Link to comment
Share on other sites

απο αναπαραγωγη είναι κατα την γνωμη μου το καλυτερο αναμεσα σε htc hd k omnia! to prwto kanei arket framings...logo megalhs o8onhs/analyshs k adynamou epe3ergasth!

 

Msn mia xara paizei...den exei problhma! Einai plhres to kinhto...

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση και κατανοητη απαντηση σου:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!

 

Κανεις που να κανει videoΚλησης με Skype/msn?? η αν ξερει αν γινεται! ευχαριστω!

 

Με skype κάνεις και video κλήσεις.....;)

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους/ες ,μια ερώτηση ...είχα εγκαταστήσει ένα πρόγραμμα στο κινητό μας που μου έδειχνε κάτω δεξιά στην οθόνη το εικονίδιο του bluetooth,του wifi και πάνω δεξιά το εικονίδιο του προγράμματος ....κάτι πάτησα και χάθηκαν όλα ,ξέρει κανείς ποιό πρόγραμμα είναι ,και κάτι άλλο ,με ποίο τρόπο μπορεί να μου δείχνει πότε βρίσκει ασύρματο δύκτιο χωρίς να κάνω αναζήτηση??

Σας ευχαριστώ για τις όποιεσ απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις ολο το φακελακι; Αν ναι, τι μεγεθος εχει το φακελακι εκει που το βαζεις; Γιατι κατι μου λεει οτι πολυ απλα δεν περνας τους χαρτες στο κινητο...

 

Αυτό ήταν..... Ευχαριστώ!!!!

 

Μπορώ να έχω τους χάρτες στον αποθηκευτικό χώρο? η μνήμη του κινητού είναι λίγη για περισσότερους χάρτες,, χρειάζομαι περί τα 300mb......

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν..... Ευχαριστώ!!!!

 

Μπορώ να έχω τους χάρτες στον αποθηκευτικό χώρο? η μνήμη του κινητού είναι λίγη για περισσότερους χάρτες,, χρειάζομαι περί τα 300mb......

Ναι. Θα το βαλεις ολο στο μεγαλο αποθηκευτικο χωρο και μετα θα βρεις το αρχειο destinator.exe , θα το κανεις copy, και μετα θα πας με εναν file explorer στη διαδρομη windows-> start menu-> programs και πατα το edit κατω στο μενου, και επειτα το paste shortcut. Θα το εχεις μετα στα προγραμματα σου. Ισως χρειαστει μια μετονομασια μετα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ MY PHONE ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ FORUM ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΟ ΟΜΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 150 POST ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τις φοτο που έχω αποθηκεύσει στο κινητό, στην κάρτα μνήμης??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τις φοτο που έχω αποθηκεύσει στο κινητό, στην κάρτα μνήμης??

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Θα το βαλεις ολο στο μεγαλο αποθηκευτικο χωρο και μετα θα βρεις το αρχειο destinator.exe , θα το κανεις copy, και μετα θα πας με εναν file explorer στη διαδρομη windows-> start menu-> programs και πατα το edit κατω στο μενου, και επειτα το paste shortcut. Θα το εχεις μετα στα προγραμματα σου. Ισως χρειαστει μια μετονομασια μετα.

 

Εγινε!!!. Ευχαριστώ!!!

Έκανα και δοκιμαστική βολτίτσα με το αυτοκίνητο. Special !!:)

 

Μόλις συνειδητοποίησα ότι έχω μια συσκευή για 1 ημέρα και δεν ασχολήθηκα καθόλου με τις λειτουργίες του τηλεφώνου!

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Εγινε!!!. Ευχαριστώ!!!

Έκανα και δοκιμαστική βολτίτσα με το αυτοκίνητο. Special !!:)

 

Μόλις συνειδητοποίησα ότι έχω μια συσκευή για 1 ημέρα και δεν ασχολήθηκα καθόλου με τις λειτουργίες του τηλεφώνου!

Θα χεις ολο τον καιρο να το απολαυσεις...;)

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Θα χεις ολο τον καιρο να το απολαυσεις...;)

 

Δυστυχώς :(:(:(

δεν είναι δικό μου...

Εγώ πρόσφατα αγόρασα το D880 γιατί βαρέθηκα να έχω 2 συσκευές, μου έλυσε τα χέρια πραγματικά...

 

Αν είχε 2 sim και το omnia θα το αγόραζα αύριο....

Είμαι σε αναμονή για το glofiish DX900... Να δούμε τιμή και κανένα review...

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Αν θες και με πληκτρα αφης, τσεκαρε και το D980 αν δεν κανω λαθος. Με 2 σιμ. Το νεο της samsung...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς :(:(:(

δεν είναι δικό μου...

Εγώ πρόσφατα αγόρασα το D880 γιατί βαρέθηκα να έχω 2 συσκευές, μου έλυσε τα χέρια πραγματικά...

 

Αν είχε 2 sim και το omnia θα το αγόραζα αύριο....

Είμαι σε αναμονή για το glofiish DX900... Να δούμε τιμή και κανένα review...

 

καπου εχω δει οτι παιρνει διπλη sim!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...