Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
τα πληκτρολογια που εχει θα υποστηριζουν ελληνικα?

 

Oles oi ekdoseis exoun oles tis glwsses sta pliktrologia. Apla prepei na ta energopoiiseis (me kapoio tropo). Se WWE ekdosi tou Diamond exoume energopoiisei ta ellinika alla den mporoume na kseperasoume to problima tou na stelnoume 160 ellinikous xaraktires se ena sms. Afto logika einai ena problima pou den tha yparxei stis ellinikes syskeves pou tha exoun perasei apo ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oles oi ekdoseis exoun oles tis glwsses sta pliktrologia. Apla prepei na ta energopoiiseis (me kapoio tropo). Se WWE ekdosi tou Diamond exoume energopoiisei ta ellinika alla den mporoume na kseperasoume to problima tou na stelnoume 160 ellinikous xaraktires se ena sms. Afto logika einai ena problima pou den tha yparxei stis ellinikes syskeves pou tha exoun perasei apo ACE Hellas.

 

Μαλλον εγω δεν διατυπωσα σωστα την ερωτηση μου:O..αναφερομαι στα πληκτρολογια του samsung-αυτα που βλεπω στα βιντεακια-που ειναι qwerty με μεγαλα πληκτρα:)

Link to comment
Share on other sites

πολύ ενδιαφέρον video...

 

τι λέει η ίδια η Samsung για το "Omnia vs iPhone" !

(στο τέλος μιλάει και για την τιμή...:cool: )

 

http://www.cnbc.com/id/15840232?video=771797228

 

επίσης εδώ

http://www.truveo.com/Samsung-Battles-Apples-iPhone/id/996567577

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

πολύ ενδιαφέρον video...

 

τι λέει η ίδια η Samsung για το "Omnia vs iPhone" !

(στο τέλος μιλάει και για την τιμή...:cool: )

 

Πλακα έχει το video. Σε μια στιγμή ο τύπος τη ρωτάει: Are you late? Και αυτή απαντάει: "Not at all, the touch screen direction is now starting! :blink::lol:".

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Για να αναφέρω και εδώ που είναι το κατάλληλο ποστ αυτό που έγραψα και σε ένα άλλο thread:

 

Διαβάζω αρκετά θετικά σχόλια από τους πρώτους που είτε το έχουν πιάσει στα χέρια τους ή είναι από τους πρώτους αγοραστές στην Ασία. Αυτό που ακόμα δεν έχει ξεκαθαριστεί πλήρως είναι τί γίνεται με τις 3rd party εφαρμογές εξαιτίας της ανάλυσης της οθόνης. Ποιές είναι συμβατές και ποιές όχι.

Link to comment
Share on other sites

filosofe εισαι τσακωμενος με τα αγγλικα sites??:lol::lol:

 

οτι λινκ εχεις δωσει εδω μεσα ειναι στα γερμανικα :D

 

ποσοι απο μας ξερουν γερμανικα και ποσοι αγγλικα ??:rolleyes:

 

 

file Zaharaki σου προσφερω οτι καλιτερο βρισκο 1 δευτερον σου δινω της πραγματικες τιμες και οχι ναχουμε να λεμε αραλουμπες, τριτον πρεπει να 3ερεις οτι ι καλιτερη και πιο σιγουρη αγορα και με της καλιτερες τιμες ειναι ι γερμανια μιλαμε για ΕΥΡΩΠΗ παντα οκ, τεταρτον οχι δεν ειμαι μαλομενος με την αγλλικη σειτε αλλα δεν βρισκω εκει την καλιτερη τιμη!!!!, πεμτον δικαιωμα του καθενος ειναι να αγοραζει απο οπου θελει και επιθημει ,απλα προσπαθω να σας δοσω την σωστη τιμη του προιοντος ωστε να 3ερεται πια ειναι ι τιμη του, και οχι οπως ενα παραδειγμα σας λεω τωρα για να δειτε ποσο ι αισχροκερδια εχει φτασει στα ορια της αιδιας .πριν τρεις μηνες το ΜΥΛΤΙΡΑΜΑ ειχε προσφορα ακουστε ΠΡΟΣΦΟΡΑ το BECKER FERRARI το κοκινο για 499 ευρο και σας πληροφορω το ιδιο διαστημα στο Ebay ths Germanias ολοκαινουργιο μονο με 199 ευρο για να δειτε τι παιχνιδι γινεται αυτα

Link to comment
Share on other sites

file Zaharaki σου προσφερω οτι καλιτερο βρισκο 1 δευτερον σου δινω της πραγματικες τιμες και οχι ναχουμε να λεμε αραλουμπες, τριτον πρεπει να 3ερεις οτι ι καλιτερη και πιο σιγουρη αγορα και με της καλιτερες τιμες ειναι ι γερμανια μιλαμε για ΕΥΡΩΠΗ παντα οκ, τεταρτον οχι δεν ειμαι μαλομενος με την αγλλικη σειτε αλλα δεν βρισκω εκει την καλιτερη τιμη!!!!, πεμτον δικαιωμα του καθενος ειναι να αγοραζει απο οπου θελει και επιθημει ,απλα προσπαθω να σας δοσω την σωστη τιμη του προιοντος ωστε να 3ερεται πια ειναι ι τιμη του, και οχι οπως ενα παραδειγμα σας λεω τωρα για να δειτε ποσο ι αισχροκερδια εχει φτασει στα ορια της αιδιας .πριν τρεις μηνες το ΜΥΛΤΙΡΑΜΑ ειχε προσφορα ακουστε ΠΡΟΣΦΟΡΑ το BECKER FERRARI το κοκινο για 499 ευρο και σας πληροφορω το ιδιο διαστημα στο Ebay ths Germanias ολοκαινουργιο μονο με 199 ευρο για να δειτε τι παιχνιδι γινεται αυτα

 

φιλε μου με παρεξηγησες :O

 

δεν ηθελα να στην πω,απλα ανεφερα οτι η αναγνωση στα γερμανικα για του περισσοτερους μας ειναι αδυνατη....εκτος των φωτογραφιων :lol:

 

δεχομαστε οτι θελεις να βοηθησεις αλλα δεν το κανεις σωστα....

θα μπορουσες να εξηγησεις καποιες λεπτομερειες των γερμανικων λινκ που δινεις,στα ελληνικα ωστε να καταλαβαινουμε ολοι μας τι ειναι αυτο που θελεις να πεις με τα λινκ που παραθετεις.. ;)

 

πως θα σου φαινοταν δλδ αυτο αν το εκανα εγω??

 

http://hk.phonedaily.com/mobile/phone/?prod_id=3094

 

και εγω να βοηθησω θελω...το κανω ομως ετσι??;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

διστιχως για σενα τα κινεζικα μαρεσουν και τα πσαχνω στα navigation system px papago arketa eite katalabenw eite oxi :)))))) ok zaharaki tha sou grafv perilipsei tou perioxomenou apo tvra kai sto e3hs oxi gia tipota allo alla gia na mhn xaliese :)

tespa zaxaraki den xalashka auta

 

Και για του λογου του αληθες θα σου χαρισω μια πολι καλη σελιδα που χρισημοποιω>

 

http://mio-gps.blogspot.com/search?updated-max=2007-09-04T11%3A19%3A00-05%3A00&max-results=3

Link to comment
Share on other sites

διστιχως για σενα τα κινεζικα μαρεσουν και τα πσαχνω στα navigation system px papago arketa eite katalabenw eite oxi :)))))) ok zaharaki tha sou grafv perilipsei tou perioxomenou apo tvra kai sto e3hs oxi gia tipota allo alla gia na mhn xaliese :)

tespa zaxaraki den xalashka auta

 

Και για του λογου του αληθες θα σου χαρισω μια πολι καλη σελιδα που χρισημοποιω>

 

http://mio-gps.blogspot.com/search?updated-max=2007-09-04T11%3A19%3A00-05%3A00&max-results=3

 

δεν καταλαβες φιλε μου....δεν ειναι προσωπικο το προβλημα....αν θελω εγω να παρω κατι θα το παρω ειτε σε κινεζικα ειτε σε σουαχιλι χρειαστει να συνενοηθω για την αγορα του :)

 

δεν βοηθας εμενα δινοντας περιληψη μιας δεν στην ζηταω για μενα...

 

δεν χαλιεμαι με τα λινκ σου ουτε με τις μελλοντικες περιληψεις σου...αλλα με τον ""καπως"" τροπο που βλεπεις τα πραγματα ...

 

αλλα μην στεναχωριεσαι αλλο και μην ασχολεισαι με εμενα και βγαινουμε of topic ..θα ζησω με αυτο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.. φορέσαμε και τo avatar, τη συσκευή να δω πότε θα πάρουμε.. Αν αργήσει πολύ δεν θα κρατηθώ άλλο και θα πάω να πάρω το diamond μου φαίνεται :p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δημητρη τι βλεπω???

Θα παμε προς samsung μερια?

Πως θα ζησεις χωρις vga??

 

Όχι χωρίς VGA... αλλά χωρίς hardware πληκτρολόγιο!!! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν αργήσει πολύ δεν θα κρατηθώ άλλο και θα πάω να πάρω το diamond μου φαίνεται :p

 

Τόσο υπομονή έκανες... τώρα θα λυγίσεις; :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη τι βλεπω???

Θα παμε προς samsung μερια?

Πως θα ζησεις χωρις vga??

 

γιατι ποτε ειχα τετοια??:blink:

 

μονο για καμια 30αρια ωρες ειχα συσκευη με vga....το diamond :lol:

 

Ωραία.. φορέσαμε και τo avatar, τη συσκευή να δω πότε θα πάρουμε.. Αν αργήσει πολύ δεν θα κρατηθώ άλλο και θα πάω να πάρω το diamond μου φαίνεται :p

 

θα το μετανοιωσεις......:rolleyes:

 

Όχι χωρίς VGA... αλλά χωρίς hardware πληκτρολόγιο!!! :p

 

πες τα Γιαννη :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα το μετανοιωσεις......:rolleyes:

 

Το ξέρω γι' αυτό κρατιέμαι ακόμα.:X

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ρώτησε τον Θοδωρή (webvirus)... 100 λόγους θα σου βρει! :p

 

Εγώ θα σου πω κάτι που σου είχα πει και σε άλλο thread... γούστα είναι αυτά! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Περι ορεξεως κολοκυθοπίτα δηλαδη:rolleyes:. Το θεμα ειναι να βρισκει κανεις συσκευή συμφωνα με τις αναγκες του, το site της Gi εχει ενα πολυ ωραιο κουιζ για οσους ενδιαφερονται να βρουν τι πραγματικά ζητάνε:lol:
Link to comment
Share on other sites

Α, απλο ειναι ετσι για να λενε.. εχω την εντυπωση οτι ειναι λιγο standar οι απαντησεις.! :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι χωρίς VGA... αλλά χωρίς hardware πληκτρολόγιο!!! :p

 

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Είχα καιρό να μπω και από ότι είδα οι εξελίξεις τρέχουν (ευτυχώς ) και έχω χάσει πολλά επεισόδια :):)

 

Ενας λόγος παραπάνω οτι πλησίασε ο χρόνος της επιδότησης και... τα λεφτά είναι πολλά Ζαχαράκη μου :p:p:p

Εριξα μια αναλυτική ματιά τι γίνετε στον χώρο των wm και αυτο που μου προξενεί εντύπωση είναι η αλλαγή γούστων μερικών - μερικών .

Και καλα το hardware πληκτρολόγιο. Με μια οθόνη 3,5'' σίγουρα θα δυσκολευτεί κανείς ειδικά σε editing μα θα προσαρμοστεί σίγουρα. Η οθόνη ειναι μεγάλη.

Αλλα και δίχως stylus βρε παιδιά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Με όλο τον σεβασμό αλλά δεν είναι σοβαρό

Το target group για κάτι τέτοιο δεν είναι αυτό ενός wm user με τις συγκεκριμένες ανάγκες που προϋποθέτουν αν όχι πληκτρολόγιο , τουλάχιστον ένα stylus γμτ…

Όποτε όσο και μαματο αν είναι το samsungακι για μένα μονόδρομος τα touch pro και xperia . Εγώ εκεί αναμένω με ενδιαφέρον ένα vs (με την έλευση τους πάντα και όχι βάση χαρτιών) με την πλάστιγγα για μενα κατ αρχήν προς το sony λόγο μεγαλύτερης οθόνης .

Αυτά και ..καλώς σας ξαναβρήκα

 

 

άλλα χωρίς stylus βρε παιδιά???????????

Link to comment
Share on other sites

Σαν μη γνωστης (ακομα τουλαχιστον) των Windows Mobile, να εκφρασω την απορια-γνωμη μου προς τον Μιχαλη στο ανωθεν post..

 

Για να μην εχει tylus, μηπως ειναι 'μη' απαραιτητο? (αρα) μηπως ειναι ευχρηστο & προσιτο ολο το μενου στα δαχτυλα του χρηστη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...