Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενταξει οχι και 500:rolleyes:

 

αλλα κοντα στα 600-630ε ειναι πολυ καλη η τιμη του δεν συμφωνεις Νικο?;)

 

Και μέχρι 650 καλά είναι δεδομένου ότι το 16αρι iphone 3g έχει κοστολογηθεί στα 570 αν θυμάμαι καλά.

 

Θεωρώ ότι θα παίξουμε κάπου εκεί:

8αρι: γύρω στα 550-570

16αρι: γύρω στα 630-650

 

Εκτός αν σκάσει καμιά έκπληξη. Είτε θετική είτε αρνητική:lol:

 

είναι απατεώνες θα μας υποχρεώσουν να αγοράσουμε το 16gb που θα είναι πιο ακριβό απλά για να το πάρουμε πιο γρήγορα. αχχχχ άραγε πόση διαφορά να έχει απο το 8gb

 

Τελικά θα το πάρεις κι εσύ Βρούτε;;; Άλλα έλεγες :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και μέχρι 650 καλά είναι δεδομένου ότι το 16αρι iphone 3g έχει κοστολογηθεί στα 570 αν θυμάμαι καλά.

 

Θεωρώ ότι θα παίξουμε κάπου εκεί:

8αρι: γύρω στα 550-570

16αρι: γύρω στα 630-650

 

Εκτός αν σκάσει καμιά έκπληξη. Είτε θετική είτε αρνητική:lol:

 

η μονη εκπληξη για μενα θα ειναι η πιο γρηγορη διαθεση του touch pro στην αγορα :O

 

εκει θα παιχθει ολο το παιχνιδι ....:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Τελικά θα το πάρεις κι εσύ Βρούτε;;; Άλλα έλεγες :p

 

ακομη να τον μαθεις τον Θοδωρη Νικο?? :lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

η μονη εκπληξη για μενα θα ειναι η πιο γρηγορη διαθεση του touch pro στην αγορα :O

 

εκει θα παιχθει ολο το παιχνιδι ....:O

 

Για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει το samsung να βγει Σεπτέμβριο πράγμα που θα είναι αυτοκτονία για την εταιρία και από την άλλη είναι χλωμό μιας και η συσκευή διατίθεται ήδη σε μία αγορά. Από την πλευρά της HTC τώρα, δεν παίζει να βγει το Pro νωρίτερα γιατί μην ξεχνάς ότι ακόμα η συσκευή κυκλοφορεί μόνο στα χαρτιά. Δεν έχει εμφανιστεί πουθενά ακόμα. Οπότε είναι λίγο απίθανο να τη δούμε πριν τα μέσα Αυγούστου να διατίθεται.

 

Εδώ το diamond κυκλοφορούσε κάνα μήνα σε εκθέσεις και hands-on reviews πριν το δούμε στα μαγαζία (που αν η expansys δεν είχε κάνει τη μαλαγανιά τώρα θα αγοράζονταν οι πρώτες συσκευές).

 

ακομη να τον μαθεις τον Θοδωρη Νικο?? :lol::D

 

Πού θα μου πάει.. θα μάθω..

Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει το samsung να βγει Σεπτέμβριο πράγμα που θα είναι αυτοκτονία για την εταιρία και από την άλλη είναι χλωμό μιας και η συσκευή διατίθεται ήδη σε μία αγορά. Από την πλευρά της HTC τώρα, δεν παίζει να βγει το Pro νωρίτερα γιατί μην ξεχνάς ότι ακόμα η συσκευή κυκλοφορεί μόνο στα χαρτιά. Δεν έχει εμφανιστεί πουθενά ακόμα. Οπότε είναι λίγο απίθανο να τη δούμε πριν τα μέσα Αυγούστου να διατίθεται.

 

Εδώ το diamond κυκλοφορούσε κάνα μήνα σε εκθέσεις και hands-on reviews πριν το δούμε στα μαγαζία (που αν η expansys δεν είχε κάνει τη μαλαγανιά τώρα θα αγοράζονταν οι πρώτες συσκευές).

 

δεν εχεις καθολου αδικο αλλα για αυτο μιλησα για την μοναδικη εκπληξη που μπορει να κανει την διαφορα..:)

 

λογικα μας βλεπω με samsung sgh i900 16gb μεχρι τελος ιουνιου (στην χειροτερη μεσα ιουλιου) και οταν κυκλοφορησει το touch μετα απο κανα 2 μηνες (και βαλε :lol:) βλεπουμε :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λογικα μας βλεπω με samsung sgh i900 16gb μεχρι τελος ιουνιου (στην χειροτερη μεσα ιουλιου)

 

Προσωπικά παραγγελία από Ασία δύσκολα με βλέπω να κάνω, οπότε θα περιμένω επίσημη άφιξη στην Ευρώπη άρα τέλος Ιουλίου.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά παραγγελία από Ασία δύσκολα με βλέπω να κάνω, οπότε θα περιμένω επίσημη άφιξη στην Ευρώπη άρα τέλος Ιουλίου.

 

αντιθετα εγω :worry:

 

μολις το βρω διαθεσιμο ...το χτυπησα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μα συνεχίζω να λέω τα άλλα, αλλά λέω και αυτά :)

 

αν δω ότι το destinator παίζει ok στην ανάλυση του samsung τότε 90% θα το πάρω. θα γλυτώσω και καμια 100αρια ευρώ απο το touch pro. θα πάω στη κόλαση βέβαια αν το μάθει η htc αλλά οκ

Link to comment
Share on other sites

αντιθετα εγω :worry:

 

μολις το βρω διαθεσιμο ...το χτυπησα :lol:

 

Και καλά θα κάνεις. Πάρτο εσύ πρώτα να του αλλάξεις τα φώτα για να ξέρουμε και μεις μετά :lol:.

 

Αν το site που θα το βρούμε είναι έμπιστο θα το σκεφτώ σοβαρά, αφού κάνεις εσύ πρώτα την παραγγελία και διαπιστώσω ότι το πήρες και δε σου στείλανε σαπούνια :p

Link to comment
Share on other sites

μα συνεχίζω να λέω τα άλλα, αλλά λέω και αυτά :)

 

αν δω ότι το destinator παίζει ok στην ανάλυση του samsung τότε 90% θα το πάρω. θα γλυτώσω και καμια 100αρια ευρώ απο το touch pro. θα πάω στη κόλαση βέβαια αν το μάθει η htc αλλά οκ

 

Τι destinator και βλακείες ρε Θοδωρή στο ppc. Βάλε αυτό στο αυτοκίνητό σου και ησύχασες... :p

Link to comment
Share on other sites

ένα κουλουράκι της τύχης θα του στείλουν και θα λέει μέσα...

 

"καλύτερη τύχη την επόμενη φορά"

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο εσύ πρώτα να του αλλάξεις τα φώτα για να ξέρουμε και μεις μετά :lol:.

 

θεωρησε το δεδομενο αυτο :rolleyes:

 

Αν το site που θα το βρούμε είναι έμπιστο θα το σκεφτώ σοβαρά, αφού κάνεις εσύ πρώτα την παραγγελία και διαπιστώσω ότι το πήρες και δε σου στείλανε σαπούνια :p

 

ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινεις :(:lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χεχε έχω τηλεόραση στο αμάξι, άμα βάλω να δείχνει τον χάρτι πως θα βλέπω την ταινία μου λες?
Link to comment
Share on other sites

ένα κουλουράκι της τύχης θα του στείλουν και θα λέει μέσα...

 

"καλύτερη τύχη την επόμενη φορά"

 

καλα εσυ τραγουδα :p

 

θα περιμενεις για καφε μοσταρ να στο δειξω αλλα εγω.....:rolleyes: :lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μα συνεχίζω να λέω τα άλλα, αλλά λέω και αυτά :)

 

αν δω ότι το destinator παίζει ok στην ανάλυση του samsung τότε 90% θα το πάρω. θα γλυτώσω και καμια 100αρια ευρώ απο το touch pro. θα πάω στη κόλαση βέβαια αν το μάθει η htc αλλά οκ

Δεν πειράζει. Όλοι κολασμένοι είμαστε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χεχε έχω τηλεόραση στο αμάξι, άμα βάλω να δείχνει τον χάρτι πως θα βλέπω την ταινία μου λες?

 

αν και είμαστε λίγο offtopic μάλλον δεν είδες καλά.. Δεν πρόκειται για τηλεόραση.

 

Ολόκληρο carpc είναι... Το καλύτερο έτοιμο σύστημα που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. 1500 ευρώ στην Ελλάδα. Σαν δύο touch pro. Όρμα..

 

Όσο για τα κουλουράκια της τύχης πέθανα στο γέλιο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ τραγουδα :p

 

θα περιμενεις για καφε μοσταρ να στο δειξω αλλα εγω.....:rolleyes: :lol::p

 

Αν πάμε σε καμιά καφετέρια της προκοπής και όχι σε αυτό το άθλιο μέρος θα έρθω και γω :p

Link to comment
Share on other sites

Τι destinator και βλακείες ρε Θοδωρή στο ppc. Βάλε αυτό στο αυτοκίνητό σου και ησύχασες... :p

 

ναι αλλα απο την ...φυλακη που θα με κλεισουν για χρεη μετα...πως θα το χρησιμοποιω ??:O:lol:

 

 

Όσο για τα κουλουράκια της τύχης πέθανα στο γέλιο :lol::lol:

 

γιατι εγω τι εκανα νομιζεις ??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:)

 

προτιμώ να βάλω το laptop στην θέση του συνοδηγού παρά να δώσω στο αμάξι μου pc των 1500 ευρώ :D

Link to comment
Share on other sites

 

είναι απατεώνες θα μας υποχρεώσουν να αγοράσουμε το 16gb που θα είναι πιο ακριβό απλά για να το πάρουμε πιο γρήγορα. αχχχχ άραγε πόση διαφορά να έχει απο το 8gb

 

Mάθαν εκεί στη Samsung ότι αποφάσισα να αλλάξω κινητό μετά από 4 χρόνια και αποφάσισαν να μεταθέσουν για αργότερα την κυκλοφορία του i900 8gb για να μου σπάσουν τα νεύρα!Δεν εξηγείται αλλιώς!!!:rocket: :hunter: :kill:

Link to comment
Share on other sites

μολις το βρω διαθεσιμο ...το χτυπησα :lol:

 

Δημήτρη δες εδώ. Γράφει ότι δεν έχει stock ακόμα αλλά μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και να μάθεις. Στέλνουν και εκτός Σιγκαπούρης και χρησιμοποιούν και paypal που θες. Η τιμή που δίνει είναι ξεφτίλα. Είτε πρόκειται για το 8αρι είτε το 16άρι: 950 δολλάρια Σιγκαπούρης = 446 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς. Απλά σχολιάζω την τιμή που δίνουν. Πάντα με το overseas shipping έχεις αυτά τα επιπλέον έξοδα.
Link to comment
Share on other sites

καλά αν πληρώσεις τελωνείο δεν αξίζει. περιμένετε να σκάσει μύτη στην ευρώπη λέμε :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...