Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβαζω το GarminMobileXT_4.10.80_S60_MultiLanguage_By_DeFconX το αποσυμπιεζω και το περναω στην μνημη του κινητου, κανω εγκατασταση του sis.

 

πηγαινω στο κινητο εγκαταστ. και βλεπω την εφαρμογη GMobileXT την ανοιγω και αμεσως με πεταει εξω.

 

οποιος εχει ορεξη ας βοηθησει γιατι μου χει σπασει τα νευρα. ειμαι και ψιλοασχετος ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατεβαζω το GarminMobileXT_4.10.80_S60_MultiLanguage_By_DeFconX το αποσυμπιεζω και το περναω στην μνημη του κινητου, κανω εγκατασταση του sis.

 

πηγαινω στο κινητο εγκαταστ. και βλεπω την εφαρμογη GMobileXT την ανοιγω και αμεσως με πεταει εξω.

 

οποιος εχει ορεξη ας βοηθησει γιατι μου χει σπασει τα νευρα. ειμαι και ψιλοασχετος ευχαριστω

 

μπορει να εχεις κανει λαθος με τους φακελους. αν πηρες τα αρχεια απο το xxxxxxxxx

του αριστοτελη και ειχες ηδη εγκατεστημενη την παλια εκδοση τοτε μαλλον εκει πρεπει να ειναι το λαθος σου .

Αδειασε τελειως τον φακελο garmin εκτος απο το sw.unl και βαλε μεσα οτι εχει ο to arxeio rar mcc .

μολις το κανεισ αυτο μπες μεσα στο φακελο garmin poy τοποθετησες μεσα στο προυπαρχων φακελο garmin και κανε απο κει την εγκατασταση του sis arxeioy.

 

moy eixe παρουσιασει και μενα αυτο το προβλημα μονο ετσι το εκανα να δουλεψει μαλλον εσυ οπως και γω παραβλεψαμε αρχικα καποιες απο τις οδηγιες.

απο την αλλη βεβαια υπηρχαν καποια posts απο τι θυμαμαι που μιλουσαν για μονιμο bug χωρις να ξερω βεβαια αν αυτο ευσταθει καθως μεχρι τωρα παντα μου εκτελει την εφαρμογη

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν εχεις την παλια εκδοση μην πειραξεις τιποτα κατεβασε μονο το αρχειο .exe και κανε ενα set up απ τον υπολογιστη. Μετα τρεξε το αρχειο .sis απ το κινητο σου και θα εχεις τη νεοτερη εκδοση. Εγω αυτο εκανα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με την εγκατάσταση του νέου 3σε1 την λύση επιστροφή στην .60 και ξανα στην .80 αλλά συνεχίζει να μου βγάσει σφαλμα 3 kernel exec

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Βγαινω λιγο εκτος θεματος,αν ομως εδω μεσα υπαρχει καποιος κυνηγος μπορει και να τον ενδιαφερει:http://www.engadget.com/2008/06/26/garmin-dc-30-gps-dog-collar-turns-hunting-into-a-videogame/

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή γιατί σε λίγες μέρες βγαίνει AUTO-Drive 1,40

 

άντε να ετοιμάσουν και τα αλάνια μας τον νέο 3 σε 1 με τον 1.40 μέσα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή γιατί σε λίγες μέρες βγαίνει AUTO-Drive 1,40

 

Αργήσανε πολύ.

Για ΙΟΥΝΗ λέγανε..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

για θυμηστε μου ρε παιδια οταν βγει ο καινουργιος autodrive τον ονομαζω οπως τον παλιο img και απλα το κανω copy paste χυμα στον φακελο garmin?το unl αρχειο το αφηνω ως εχει,ε?
Link to comment
Share on other sites

Nαι..

 

Το .unl αφησε το οπως ειναι. Οταν περασεις το νεο χαρτη εαν σου ζητησει κωδικο απλος ανοιξε το .unl το και βαλε νεο κωδικο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδία και από εμένα!!

Είμαι κάτοχος ε΄νος Ν95

 

Από που να κατεβάσω το Garmin εχώ κατεβασει κατι απο torrent με χαρτες αγγλίας!

Υπαρχει κάνεις οδηγός εγκατάστασης??

Ποια version ειναι η καταλληλη για να εγκαταστήσω??

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην ευχαριστω ολα τα παιδια που μας μεταφερουν απλοχερα τις γνωσεις τους...:)

 

Θελω να βαλω poi στον φακελο custom,αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα πως θα κανω τα αρχεια gpx σε gpi...και το poiloader εχω και το poiedit....:wacko: επειδη ειναι παρα πολλα τα pois που θελω να κατεβασω δεν γινεται να μπουνε ολα στα my favorites...

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ειχα περασει τον χαρτη 5 σε 1 και ενω δουλευε κανονικα ξαφνικα σταματησε να κανει αναζητηση ενω προβαλεται κανονικα.περασα τον auto drive και αυτος δουλευει κανονικα.κοιταξα και τον φακελο του garmin και δε φαινεται να υπαρχει καποιο προβλημα.ξερετε τι μπορει να συμβαινει?

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχεις κανει λαθος με τους φακελους. αν πηρες τα αρχεια απο το xxxxxxxx

του αριστοτελη και ειχες ηδη εγκατεστημενη την παλια εκδοση τοτε μαλλον εκει πρεπει να ειναι το λαθος σου .

Αδειασε τελειως τον φακελο garmin εκτος απο το sw.unl και βαλε μεσα οτι εχει ο to arxeio rar mcc .

μολις το κανεισ αυτο μπες μεσα στο φακελο garmin poy τοποθετησες μεσα στο προυπαρχων φακελο garmin και κανε απο κει την εγκατασταση του sis arxeioy.

 

moy eixe παρουσιασει και μενα αυτο το προβλημα μονο ετσι το εκανα να δουλεψει μαλλον εσυ οπως και γω παραβλεψαμε αρχικα καποιες απο τις οδηγιες.

απο την αλλη βεβαια υπηρχαν καποια posts απο τι θυμαμαι που μιλουσαν για μονιμο bug χωρις να ξερω βεβαια αν αυτο ευσταθει καθως μεχρι τωρα παντα μου εκτελει την εφαρμογη

 

Εχω κατεβάσει και εγώ το ίδιο αρχείο και πιστεύω ότι τρέχει σωστά το Garmin αλλά έχω μια απορία. Το συμπιεσμένο MMC εκτός από το φάκελο Garmin έχει μέσα και τους System, Private, Resource, Sys. Αυτούς τους βάζουμε μέσα στο φάκελο Garmin ο οποίος είναι χύμα στην κάρτα μνήμης ή τους πετάμε χύμα στην κάρτα μνήμης έξω από το φάκελο Garmin ?!

Link to comment
Share on other sites

Toυς πετας χυμα στην καρτα μνημης εαν σε ρωτησει για αντiκατασταση πατησε Ναι :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα την 4.10.80 σε ενα ν82 και εμφανιζονται καπως περιεργα...τι να κανω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πέρασες μόνο το sis και όχι τους φακέλους. Πρέπει να κατεβάσεις τους καινούριους φακέλους και να κάνεις αντικατάσταση τους παλιούς.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ναι καπως ετσι..μονο που δ τους ειχα περασει ολους...τωρα εχω αλλο προβλημα..εβαλα το προγραμμα και ανοιξε κανονικα, μολις περασα τον 3 σε 1 και το unl του, δ ανοιγει..τι φταιει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

ξερετε που μπορω να βρω ενα χαρτη που να εχει πολλους μεσα και τον καινουριο χαρτη της αναβασης.στο ιπ μαρτ εχει 3 σε ενα με τον παλιο αναβαση
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως γινεται να δουλεψει ο 3σε1 με την 4.10.80 σε Ν82?? μου εχουν σπασει τα νευρα!! μολις τον εβαλα το προγραμμα δ ανοιγει..μολις τον διαγραψω τρεχει κανονικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δε το έχω καταφέρει να το δουλέψω με τον 3σε1 με κανενα τρόπο γι αυτό έχω μέσα μόνο τον autodrive στη τελευταια έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που μπορώ να βρώ το προγραμματάκι αυτό της garmin καθώς επίσης και χάρτες για ελλάδα??? Αν ξέρει κανείς ας μου στείλει pm. Ευχαριστώωωωω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που μπορώ να βρώ το προγραμματάκι αυτό της garmin καθώς επίσης και χάρτες για ελλάδα??? Αν ξέρει κανείς ας μου στείλει pm. Ευχαριστώωωωω

Όπως όλες τις εφαρμογές, έτσι και το Garmin το βρίσκουμε στα λεγόμενα "μαγαζάκια". Για περισσότερα δες εδώ. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος που να θελει να με βοηθησει να κανω την εγκατασταση γιατι εχω απελπιστει τελειως!

αν μπορουσε με καποιο τροπο να μου στειλει τους φακελους ακριβως οπως πρεπει να τους περασω στο κινητο μου. θα σας ημουν ευγνωμων αν καποιος με βοηθουσε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...