Jump to content

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;


 Κοινοποίηση

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;  

539 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;

    • Otenet (ondsl,conn-x)
      263
    • Forthnet
      111
    • On Telecoms
      18
    • Hellas on Line
      47
    • Tellas
      42
    • Netone
      20
    • Vivodi
      10
    • Altec
      7
    • Άλλος
      21


Recommended Posts

ειναι σαν τον δικομματισμο...

ολοι τους βριζουν αλλα αυτους επιλεγουν..

ολα ειναι φυσιολογικα στην Ελλαδα.

 

..απο την ζωη βγαλμενα ειναι ολα..

 

Οχι φίλε μου ειναι στο ελληνα γιατι ειναι φαινομενο προς μελετη.Οσο περισσοτερο τον π....ανε τοσο περισσοτερο του αρεσει.

Ειλικρινα με αυτα που βλεπω δεν μπορω να σκεφτω τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 114
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Δαγκωτό ON TELECOMS, την εβαλα δοκιμαστικά αλλά μετά απο 6 μήνες δεν έχω το παραμικρό παράπονο. Τηλεφωνία και internet χωρίς προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πιστεύω ότι από τεχνικής πλευράς o otenet είναι ο καλύτερος πάροχος.Άλλες εταιρίες(π.χ. forthnet) παρουσιάζουνε συχνά προβλήματα.Το conn-x μπορεί να έχει λίγο τσιμπημένες χρεώσεις αλλά είναι το πιό αξιόπιστο.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι από τεχνικής πλευράς o otenet είναι ο καλύτερος πάροχος.Άλλες εταιρίες(π.χ. forthnet) παρουσιάζουνε συχνά προβλήματα.Το conn-x μπορεί να έχει λίγο τσιμπημένες χρεώσεις αλλά είναι το πιό αξιόπιστο.

 

Μα ναι. Οι τιμές ok, είναι λίγο πιο πάνω, αλλά σκέψου ότι αυτό που πληρώνεις παίρνεις. Άλλες εταιρείες προσφέρουν τεράστιες ταχύτητες με 10€ που λέει ο λόγος και έχεις ίντερνετ 2 μέρες τον μήνα :p

 

Την πιο αιχρή εταιρεία, θεωρώ τη Vodafone. Έχει κάνει μια φίλη μας πακέτο και ποτέ μα ποτέ δεν μπορούμε να την πάρουμε τηλέφωνο στο σπίτι γιατί πάντα το δείχνει κατειλημμένο ενώ η γυναίκα μας λέει ότι ποτέ δεν μιλάει!!! Και όσο για το ίντερνετ... μόνο ακουστά το έχει :lol::lol:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

εγω ενα θα πω... ειμαι στην τελλας απο τον νοεμβριο.... πριν κανα μηνα χαλασε το νετ μου στα καλα καθουμενα... ακομα χαλασμενο ειναι και δεν εχει γινει τιποτα ακομα... λεω να παω για οτε παλι... απαραδεκτο!
Link to comment
Share on other sites

Ote και με διαφορα!

Συνδεμενος σπιτι-φαρμακειο μεσα σε λιγες μερες.Αψογη-αμεση εξυπηρετηση!φοβερη ποιοτητα!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Εγω τι να πω που εχω υπογραψει συμβολαιο στα 6mbps με τη VODAFONE και μου προσφερουν μονο 1024.Δεν με βαζουν τα ρεζιλι@ στην ταχυτητα την οποια εχω υπογραψει.Τι να κανω πια για να μου την ανεβασουν??? εχω παρει 100 φορες τηλεφωνο και ολο μου λενε οτι η αναβαθμιση γινεται με σειρα προτεραιοτητας .εχουν περασει τοσοι μηνες και ακομα τιποτα και υπαρχει κιολας κανονικα ιδιοκτητο δικτυο στην περιοχη μου...δεν μπορω αλλο πια...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΟΤΕ.Δεν έχω ΟΤΕ αλλα forthnet.Ακριβός αλλα ότι πληρώσεις παίρνεις
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Καλύτερος πάροχος είναι ο Ο.Τ.Ε. με διαφορά. Το μόνο μείον είναι ότι επί του παρόντος είναι πιο ακριβός, καθώς αν η πλήρως κατευθυνόμενη Ε.Ε.Τ.Τ. τον άφηνε να είναι πιο φτηνός, θα είχαν κλείσει κάποιοι άλλοι μπακαλόγατοι που λέγονται εναλλακτικοί... Αν προσθέσουμε και τηνν υποστήριξη όπου δεν περιμένεις μια ζωή και τη γρήγορη επίλυση προβλημάτων, νομίζω ότι είναι μακράν και ο πιο αξιόπιστος....

Για να είμαι ειλικρινής, έχω και εγώ υποφέρει στο παρελθόν από τον μονοπωλιακό Ο.Τ.Ε.. Όμως, μετά την εμπειρία μου από τους εναλλακτικούς, ακόμη και τους μεγάλους παίκτες, για κάποιον που θέλει αξιοπιστία, προτείνω ΜΟΝΟ τον Ο.Τ.Ε. ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
ΟΤΕ τα ιδια χρηματα δινεις απλως εχεις λιγοτερη ταχυτητα. (αφορα το conn-x talk με ταχ 1 mbps και παγιο 40 μηνιαιως)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ποιος ειναι οκαλυτερος παροχος??? δεν νομιζω οτι μπορει να τεθει τετοιο θεμα μιας και παιζουν πολυ σημαντικο ρολο οι περιοχες οι αποστασιες απο τα σχετικα κεντρα η ποιοτητα των τηλεφωνικων καλοδιων συν το γεγονος οτι οι απαιτησεις και οι πρωσοπικες επιλογες του καθενος κανουν πολυ δυσκολη την επιλογη....πχ

 

μερικοι προτιμουν οτε γιατι ξερουν οτι το dsl τους θα λειτουργει παντα κλπ κλπ με το σχετικο κοστος βεβαια που ειναι αρκετα υψηλο....ερχονται ομως μερικοι αλλοι και λενε εγω κανω την ιδια δουλεια με την ταδε εταιρια και πληρωνω λειγοτερα κλπ κλπ κλπ....

 

τελος παντων εγω στην Κομοτηνη οπου σποδαζω εχω το doyble play lite της hol απο την οποια δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο τοσο σε ταχυτητες οσο και σε αξιοπιστια

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν και εχω forthnet, την ποιοτητα του ΟΤΕ δεν την φτανει κανενας. Οπως και τις τιμες του βεβαια!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
forthnet γιατι αυτο εχω και μεχρι τωρα (μην το ματιασω) δεν ειχα κανενα σοβαρο προβλημα! οσο για τις τιμες δεν ξερω καλα μου φαινεται να δινω 40 € και εχω τηλ και διαδυκτιο (και μαλιστα απεριοριοριστο τηλεφωνο , με τις ωρες μιλαω!!!).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...