Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν υπαρχει κατι τετοιο.Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να κανεις τα .wav ---> .amr και να τα περασεις σαν ηχογραφιμενο αρχειο!

Η ποιοτητα ομως θα ειναι χαλια και δεν θα μπορεις να το εχεις σαν ηχο κλησης :(

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hunk (28 Μάι. 2004 , 15:12)

 

paidia bohtheia..enas filos exei t610 vodafone live kai thelei na to svhsei..mporeite na mou peite ti progs prepei na katebasei kai kapoies odhgies?sorry an exei ypothei alla den mporw na psaxnw...

 

THANKS

 

 

re paidia den yparxei kaneis na bohthisei?

:( :(

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στο σερβις του Πύργου Αθηνών (Procordia) και ζήτησα να μου κάνουν αναβάθμιση στο Τ610 που πηρα την προηγούμενη βδομάδα. Και αφού με ρώτησαν αν έχω κάποιο πρόβλημα και εγώ (εκ των υστέρων κατάλαβα ότι έκανα λάθος!!) απάντησα οχι, μου είπε ότι θα με κοστίσει 15 ευρώ!!! Τώρα πως θα κάνω αναβάθμιση; Δεν είχα ιδέα ότι τις χρεώνουν. Στο Τ65 που πήγαινα στο ίδιο σέρβις δε με χρέωναν ποτέ.

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

Να το πάς σε άλλο service και αυτή την φορά πές τους οτι έχεις πρόβλημα με τον τηλεφωνικό κατάλογο (αναζήτηση ελληνικών ονομάτων μετά απο σύνταξη sms).
Link to comment
Share on other sites

Αυτό διορθώνεται μόνο με την R6; Εγώ έχω την R4. Σκόπευα να τους πω ότι κολλάει στα παιχνίδια πάνω από 90Κβ (πάνω κάτω ισχυει!). Το πιο κοντινό σε Αμπελοκήπους ήταν αυτό. Άλλο σε Αμπελοκήπους ή Αγ Παρασκευή;

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο μου εδω στην κρητη. δουλεύει ο κολητος μου στο σερβισ. στο βάφει και εμπιριμέ αν θες.......!

:):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doomx (10 Ιούν. 2004 , 09:33)

 

Σήμερα πήγα στο σερβις του Πύργου Αθηνών (Procordia) και ζήτησα να μου κάνουν αναβάθμιση στο Τ610 που πηρα την προηγούμενη βδομάδα. Και αφού με ρώτησαν αν έχω κάποιο πρόβλημα και εγώ (εκ των υστέρων κατάλαβα ότι έκανα λάθος!!) απάντησα οχι, μου είπε ότι θα με κοστίσει 15 ευρώ!!! Τώρα πως θα κάνω αναβάθμιση; Δεν είχα ιδέα ότι τις χρεώνουν. Στο Τ65 που πήγαινα στο ίδιο σέρβις δε με χρέωναν ποτέ.

 

ρε φίλε εγώ το εκεί το έκανα αναβάθμιση το Τ610 πριν από 2-3 βδομάδες και δεν μου ζήτησαν τίποτα... Τους είπα ότι έχει την R1A μόνο και σέρνεται...Το είχα ξεχάσει ότι είχα εγγύηση :stupid: και ήμουν έτοιμος να τους πληρώσω αλλά μου το είπαν από μόνοι τους ότι δεν χρειάζεται! SE service στο κέντρο έχει στην Τζώρτζ (κάθετος Στουρνάρη). Αγία Παρασκεύη δεν υπάρχει κάτι. εκτός αν το πας στο Γερμανό που θα στο αργήσουν πολύ όμως...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 1 Ιούν. 2004 , 14:29)

 

ρε παιδιά δεν ξέρω αν το βγάζει το ίδιο και σε εσάς αλλά κάθε φορά που αποτυγχάνει η απόστολη μέσω bluetooth εμένα μου βγάζει απέτυχε η σύνδεση μέσω IR... Συμβαίνει και σε άλλους?

 

 

yep! και σε μένα το ίδιο βγάζει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsikis (12 Ιούν. 2004 , 09:13)

 

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ AMR CONVERTER ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ?

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΕΤΟ!!!

 

 

τα αρχεία amr παίζουν στο pc με quicktime 6.5

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georget (23 Μάρ. 2004 , 19:14)

 

Σόρρυ που σας ενοχλώ αλλά πως μπορώ να στείλω ένα αρχείο (theme πχ) στο κινητό

 

 

ΥΓ έκανα αναζήτησα και κοίταξα και sto FAQ αλλά τίποτα

 

 

ξέχασα να σας πω πως χρησιμοποιώ καλώδιο.Δε γίνετε να στείλεις theme με καλώδιο; :cry:

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα SE T610, αγορασμένο τον Οκτώβριο του 2003. Πριν δύο μήνες άρχισε να πατιέται 2 φορές η αριστερή παύλα. Αρχικά νόμισα οτι ήταν ιδέα μου, στη συνέχεια όμως βεβαιώθηκα οτι όσο προσεκτικά κι αν πατούσα το πλήκτρο η εντολή δινόταν δύο φορές και αυτό συνέβαινε τουλάχιστον δύο στις δέκα φορές!

Π.χ. ανοίγω τη λίστα κλήσεων και ενώ πηγαίνω να κάνω scrolling το τηλέφωνο ήδη καλεί τον τελευταίο κληθέντα ή εισάγω λέξη που δεν υπάρχει στο λεξικό και απευθείας στέλνει το sms! Άκρως ενοχλητικό δεν νομίζετε?

Μέχρι σήμερα το έχω πάει τρείς φορές στην omnitech στο Μαρούσι, έκαναν αναβάθμιση, μετά καθαρισμό πληκτρολογίου και τελικά "το πρόβλημα δεν εντοπίστηκε" ποτέ!

Υπάρχει κανείς στο forum που να έχει αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα?

Ή έστω υπάρχει κάποιο άλλο σέρβις που να μην με δουλεύουνε και να υπάρχει περίπτωση να το φτιάξουνε?

Υποθέτω οτι αν δεν τους το έχω δώσει να το φάνε το τηλέφωνο μέχρι τον Οκτώβριο, μόλις λήξει η εγγύηση, θα το εντοπίσουν και θα το επισκευάσουν... να μη βγάλουν κι αυτοί το κατιτί τους?!

Κι έχω και το φίλο μου να κράζει που τον έψησα να πάρει κι αυτός Τ610 και του έβγαλε το ίδιο πρόβλημα και πιο νωρίς απο ότι σε εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Μαζι με το 610 σου δινουν και ενα cd για συνδεση με το pc.

Τι χρειαζεται για να γινει η συνδεση?

Εγω εχω usb αλλα δε γινεται τιποτα.

HEEEEEEEELP!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum!

To συγκεκριμένο πρόβλημα δεν το έχω ξανακούσει και μου φαίνεται περίεργο που δεν λύθηκε ούτε με καθαρισμό στο πληκτρολόγιο-αν όντως σου έκαναν-αλλά ούτε και με αναβάθμιση.Το μόνο που μπορώ να σου πώ στα σίγουρα, από προσωπική πείρα, είναι ότι το service της omnitech είναι επιεικώς απαράδεκτο.Δοκίμασε να το πας σε όποιο άλλο σε βολεύει από τον παρακάτω κατάλογο κι αν δεν λυθεί το πρόβλημα απαίτησε αντικατάσταση συσκευής.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=21834

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το Τ610 σαν bluetooth modem;

Εγκατέστησα τους drivers και τα XP το βρήκαν σαν modem στην COM6. Έβαλα το serial port service στην COM6, δοκιμάζω να κάνω του query αλλά δεν πάιρνω καμία απάντηση. Έχει κανείς καμιά ιδέα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (19 Ιούν. 2004 , 17:36)

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το Τ610 σαν bluetooth modem;

Εγκατέστησα τους drivers και τα XP το βρήκαν σαν modem στην COM6. Έβαλα το serial port service στην COM6, δοκιμάζω να κάνω του query αλλά δεν πάιρνω καμία απάντηση. Έχει κανείς καμιά ιδέα; :worry:

 

 

Restart το κινητό. Μετά πάλι query. Αν δεν κάνει τίποτα, απεγκατέστησε τα πάντα στο Bluetooth σχετικά με Τ610 και ξανα αναγνώρισέ το. Φρόντισε να έχεις του τελευταίους drivers WIDCOMM, πολύ υπομονή για συνεχείς προσπάθειες και να προσέχεις να μην έχεις πολλά πολλά Modems εγκατεστημένα (IrDA, NEtmod, PnP, T610) γιατί γίνεται πανικός.

 

Εμένα όταν το P341i δεν το βρίσκει στο Query το κάνω ένα restart και είναι μια χαρά.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή φίλη, είχα κι εγω ακριβώς το ιδιο πρόβλημα! (και νόμιζα οτι ημουν ο μόνος γκαντέμης!) Τα ιδια λεγανε και σε μενα στο service, οτι εκαναν αναβαθμιση, οτι καθαρισαν το πληκτολόγιο κτλ. αλλα το προβλημα λυθηκε τελικα με αλλαγή του πληκτολογιου. Γνωμη μου ειναι να το πας και να επιμεινεις σε αλλαγή και οχι απλως καθαρισμο του πληκτολογιου.

Ελπιζω να βοηθησα!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα bluetooth usb adapter, κάνει περίπου 40 ευρώ

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι ενώ αναγνωρίζεται κανονικά όταν πάει να κάνει κλήση ενώ ξεκινά να πέρνει διακόπτεται η κλήση .... Ότι και αν έχω προσπαθήσει δεν έχω καταφέρει να πάρω τηλ. τον ISP.. Όλα αυτά με το Τ610 bluetooth modem
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...