Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 ( 1 Μάι. 2004 , 18:46)

 

Tελικά δεν είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω. Αυτό το μόνο που κάνει είναι να στέλνει ομαδικά SMS στο group με τα ονόματα.

Εγώ θέλω πχ στην αναζήτηση του ευρετηρίου να γράφω "δουλειά" και να μου βγάζει όλα τα ονόματα που έχω βάλει στο συγκεκριμένο group. Αλλά δε νομίζω να γίνεται... :(

 

 

ΔΕ γίνεται

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (SE T610: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από Maniac

Nai alla pws ginetai sthn dikia mou r6c na mhn yparxei epilogh gia 640 kai se ayth tou thermasti na yparxei?

:wacko:

 

Ela nte.Re thermasti mhmpws exeis to vf-customised k oxi to kanoniko?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να κάνω φραγή σε 2-3 αριθμούς, αλλά δεν μπορώ να βρω καποιον τρόπο.Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να το κάνει αυτό. Όύτε η βοντα δεν το κάνει λένε....

www.illustration.gr

art by default

Link to comment
Share on other sites

Lipon pedia to kinito einai VL kai i anava8misi egine se episimo sonny senter sigkekrimena sti dodekanisou 8essalonikis. to parakseno einai pos kialos pou ekane anava8misi me tin idia version pou den exi tin epilogi.einai ligo parakseno na to exi i VL kai na min to exi to af8entiko. sas postaro kai dyo foto xoris kamia paremvasi stin kamera oute ston ipologisti na dite tin piotita.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/thermastis/21550/253870/0/%C5%E9%EA%FC%ED%E1%283%29.jpg

http://briefcase.pathfinder.gr/download/thermastis/21550/253871/0/%C5%E9%EA%FC%ED%E1%289%29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα φυσικά δεν είναι αντάξια με κινητά που έχουν κανονική 640x480 κάμερα γιατί γίνεται στο software.

Μην σας νοιάζει αν έχετε ή όχι την επιλογή αφού το αποτέλεσμα είναι απλά άθλιο.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπά άθλια ποιότητα!

Όλα τα είχαμε, η VGA κάμερα μας έλειπε... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 ( 2 Μάι. 2004 , 09:49)

 

Σοβαρολογείς τώρα; Θες να ζητήσεις να σου βάλουν live firmware σε κανονικό Τ610, μόνο και μόνο για το 640x480;!!!

 

ειδικά τώρα που είδα πόσο καλό βγαίνει το απότελεσμα με 640*480 θα πάω τρέχοντας.... :lol: :lol: :lol:

καλύτερα να κάνεις την μεγένθυση με το pc Με κάποιο σοβαρό πρόγραμμα από αυτό το αίσχος...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Fusika kai h poiothta paramenei asxhmh..(kai parathrhste oti h 2h foto einai trabhgmenh me apsogo fotismo,kai pali asxhmh bghke)

To idio akribws isxuei kai gia tis fwto tou T630..

Idios fakos,apla allazei h analush mesw software..

Me to photoshop kaneis kaluterh douleia!!

Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν για κάποιο πρόγραμμα black list αλλά κάνει μονο για Nokia 6600 κτλ..για sony αραγεσ???

www.illustration.gr

art by default

Link to comment
Share on other sites

θα βγάλεις την μπαταρία και στο αυτόκολλητο από πίσω αναφέρεται κάπου ένας αριθμός Wxx... Αυτόν να δεις.
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ "THERMASTI" ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟ THREAD ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΑΛΙΣΤΙΚΑ.... ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ?

ΕΧΩ Τ610 ΜΕ LIVE MENU KAI FIRMWARE R1L013 :whistle: :whistle: :blink: ΞΕΡΩ ΑΡΓΗΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:

Α)ΘΑ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΝ ΤΟ LIVE MENU?

Β) ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ FIRMWARE?

Γ) ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ?

Δ)ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:alien:

Keep smiling :-)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος viardon ( 4 Μάι. 2004 , 18:35)

 

ΦΙΛΕ "THERMASTI" ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟ THREAD ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΑΛΙΣΤΙΚΑ.... ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ?

ΕΧΩ Τ610 ΜΕ LIVE MENU KAI FIRMWARE R1L013 :whistle: :whistle: :blink: ΞΕΡΩ ΑΡΓΗΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:

Α)ΘΑ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΝ ΤΟ LIVE MENU?

Β) ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ FIRMWARE?

Γ) ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ?

Δ)ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:alien:

 

 

 

a)oxi afto den to kani i episi ericsson

b)i teleytaia einai i R6C005

c)oti 8a exis afta 8a paris piso tipota parapano tipota ligotero.

d) pigene kai zita anava8misi ama se rotisoun giati; pestous oti mou kolai, an kai den rotane. se 20 lepta 8a eisai etimos.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες :)

Εχω το εξης προβλημα. Εδω και κανα μηνα, οταν το φορτιζω κανει ηχους (ενω ειναι συνδεδεμενο στον φορτιστη) σαν να το συνδεω-αποσυνδεω απο αυτον. Προφανως δεν κανει καλη επαφη. :worry:

 

Υπαρχει τροπος να το φτιαξω μονος μου?

Φταιει ο φορτιστης ή το κινητο?

Το εχει παθει κανεις αλλος?

 

Ευχαριστω :happy:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει και εγώ με τον φορτιστή που είχε το κινητό. Επειδή πήρα ένα hands free που είχε και αυτό μαζί του φορτιστή λύθηκε το πρόβλημα.. Οπότε σου προτείνω να προμηθευτής άλλον φορτιστή.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά,μιας και έχω το καλώδιο για αναβαθμίσεις των κινητών Sonyericsson είπα να δοκιμάσω να βάλω την R6C στο κινητό μου η οποία είναι σε άλλη γλώσσα μιας και δεν έχει βγει στο internet στα ελληνικά ακόμα.

Το συμπέρασμα είναι πως δεν υπάρχει η επιλογή 640x480 στο κινητό μου μετά την αναβάθμιση,είναι το κανονικό,όχι το live!

Άρα μάλλον υπάρχει μόνο σε live! κινητά σύμφωνα με όσα λέγονται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

το ΗΒΗ-200 εννοείς?

Πάρε φορτιστή το είχα πάθει με το Τ29 παλίοτερα (οι επάφες κλπ του κινητού-φορτιστή είναι οι ίδιες) και ήθελε φορτιστή. Άμα είναι μέσα στην εγγύηση από την SE νομίζω θα σου δώσουν καινούργιο δωρέαν. Εγώ επείδη βαρέθηκα να τρέχω να βρίσκω SE service καθώς δεν είναι κάποιο κοντά μου αγόρασα ένα την βοντα με 12ε το όποιο δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 3 ωρες εκανα αναβαθμιση στο T610 μου

απο την R1 στην R6C005.Εχω VF live menu.

Σας παραθετω τις διαφορες που εχω εντοπισει μεχρι τωρα

 

1) Καλυτερο σημα και γρηγοροτερη ενδειξη αυξομειωσης σηματος

2) Γρηγοροτερο μενου

3) Ταχυτατη JAVA

4) Επιλογη αναλυσης 480*640 στην καμερα

5) Η αναπαραγωγη ηχογραφησεων γινεται πολυ πιο δυνατα σαν ανοιχτη ακροαση

6) η αναπαραγωγη ηχων αρχιζει δυνατα, δεν συμβαινει ομως το ιδιο οταν

με παιρνουν τηλεφωνο.

7) Το χρωμα της μπαταριας ειναι ΜΠΛΕ και του σηματος ΓΚΡΙ λες και εχουν ξεθωριασει

με τον χρονο.Χαλια, μια χαρα ηταν τι το αλλαξαν?

8) οι Φωτο ειναι μικροτερου μεγεθους με καποια αισθητη διαφορα στην ποιοτητα τους.

Οταν ομως τις κατεβαζω στο PC ειναι το ιδιο καλες οπως με το παλιο firmware.

9) Δεν μου προσθεσαν καμια Predefined Photo.

Και μεχρι τωρα δεν εχω εντοπισει να λειπει κατι.

 

Η αναβαθμιση εγινε σε επισημο SP της SE στην Δωδεκανησου στην Θεσσαλονικη

μεσα σε 30 λεπτα. Free of charge of course.

Αν εντοπισω κατι αλλο θα σας ενημερωσω.

Keep smiling :-)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα! Είμαι κάτοχος ενός Τ610 και πριν απόένα μήνα έκανα αναβάθμιση από R3C σε R4C. Τώρα λοιπόν όταν φορτώνω ένα θέμα ενώ φορτώνεται γρήγορα όταν θέλω να πάω στην κατάσταση αναμονής δεν κάνει γύρω στο 1 λεπτό. Με την R6C(που είναι και η τελευταία από ότι διάβασα) διορθώνεται αυτό;
The city never sleeps...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...