Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την 28η Οκτωβρίου αποφάσισα λόγω της ημέρας να πάω στο χωριό μου πάνω στο Πήλιο βόλτα.

Πήρα και το macbook μαζί με το usb huawei και την κάρτα της wind.

Σκέφτηκα ο άμοιρος να χρησιμοποιήσω λιγάκι το ιντερνετ.

Μέγα Λάθος! Κι αυτό γιατί μου είχε αρνητικό υπόλοιπο η κάρτα -12,50 ευρώ.

Το κατάλαβα όταν πήγα να στείλω γραπτό μήνυμα για να ανανεώσω/προσθέσω 10 ευρώ προκειμένου να ξανα ενεργοποιήσω το NS2 για ιντερνετ.

Δεν έστελνε μήνυμα!

Έβγαλα την κάρτα απο το usb, την πέρασα σε κινητό κι άκουσα το αρνητικό υπόλοιπο.

 

Πριν απο μια βδομάδα είχα ενεργοποιήσει για πρώτη φορά το NS2 των 7 ευρώ.

Δεν είχα παράπονο απο την ταχύτητα και 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα, δηλαδή πριν λήξει, το έκλεισα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα. Τότε είχα 3ευρώ υπόλοιπο.

Πως είναι δυνατόν σ'αυτό το διάστημα απο 3 ευρώ υπόλοιπο να πάει στα -12,50 ευρώ;

Αφου πριν λήξει η περίοδος του NS2 εγώ το είχα κάνει disconnect και δεν το ξανα χρησιμοποίησα ωστε να χρεωθώ παραπάνω. Και μάλιστα είχα καταναλώσει μόλις 1,5GB συνολικά.

 

Εκείνη τη μέρα πήρα τηλεφωνο απο σταθερό στο κεντρο εξυπηρέτησης και το ανέφερα.

Μια καθόλου ευγενική κοπέλα , σαν να την είχα αναγκάσει εγώ να δουλεύει εκείνη τη μέρα, μου εξήγησε πως αυτό είναι λάθος του συστήματος που αργεί να ενημερώσει για την χρέωση και πως το αίτημα μου θα ελεγχθεί και θα μου πιστώσουν το υπόλοιπο ωστε να μηδενιστεί. Μέσα σε 2 μέρες όλα αυτά! Οπότε ιντερνετ γιόκ μέχρι τότε!

 

Σήμερα που έλεγξα το υπόλοιπο, μετά απο 3 μερες, ήταν πάλι αρνητικό.

Ξανα πήρα τηλέφωνο και μια κοπελιά με ανάγωγο ύφος μου εξήγησε πως το αίτημα μου εχει καταχωρηθεί και πως θα πάρει 2 μέρες μέχρι να ληθεί.

Μου είπε πάλι πως είναι λάθος του συστήματος, μπλα μπλα μπλα.

 

Την ρώτησα εαν θα κάνω πάντα αυτή τη διαδικασία κάθε φορά που θα μου λήγει το Non stop για να μηδενίζω το αρνητικό υπόλοιπο και μου ξανα ανέφερε το λάθος του συστήματος.

 

"Πρέπει να το αναφέρετε στους απο πάνω για να διορθωθεί. Δεν είναι πράγματα αυτά" της είπα με διακριτικό υφος, δεν ήμουν εξάλλου νευριασμένος και μου απάντησε

"Αυτό είναι του συστήματος, δεν μπορώ να κανω κάτι εγώ γι αυτό να το διορθώσω. Δεν διορθώνεται"

"Κοπελιά με τους υπολογιστές ασχολούμαι και σε διαβεβαιώνω πως τα ΠΑΝΤΑ διορθώνονται σε οτι εχει να κανει με υπολογιστές! Και δεν το λέω σ'εσενα, δεν έχω κατι μαζι σου. Απλα σου λέω να το αναφέρεις για να το λύσουν. Ευχαριστώ και να'σαι καλα!" Και το έκλεισα.

 

Και το θέμα τώρα είναι:

1. Αυτή είναι κλασσική αντιμετώπιση απο την wind? Ο μόνος λόγος που πήρα το καρτοκινητό είναι για το ADSM. Δεν το χρησιμοποίησα ως κινητό για κλήσεις. Μέσα στο usb dongle ήταν όλο αυτό το διάστημα απο την ημέρα που μου έληξε το NS2 μέχρι την 28η.

 

2. Μου έφαγε χρήματα χωρίς να χρησιμοποιήσω κάποια υπηρεσία και ούτε βγήκα εκτός προαγορασμένου χρόνου στο ιντερνετ. Δεν είναι θέμα των 3ευρώ, τους τα χαρίζω, είναι θέμα κύρους και το οτι με πιάνουν κορόιδο. Τί κάνω όμως γι αυτό; Αντε να μου πιστώσουν το κινητό ωστε να μηδενιστεί. Τα υπόλοιπα; Πόσοι άλλοι θα έχουν πάθει το ίδιο μ'εμένα και τί έσοδα θα έχει η wind απο αυτό!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως λές και εσύ , πριν μια εβδομάδα είχα ενεργοποιήσει το NS2 των 7 Ευρώ

,Όμως το NS2 διαρκεί 2 ημέρες σύν την ημέρα της ενεργοποίησης σύνολικά 2,5 μέχρι 3 ημέρες.

Λογικό λοιπόν μετά από 1 εβδομάδα να έχεις αρνητικό υπόλοιπο.......

Link to comment
Share on other sites

Όπως λές και εσύ , πριν μια εβδομάδα είχα ενεργοποιήσει το NS2 των 7 Ευρώ

,Όμως το NS2 διαρκεί 2 ημέρες σύν την ημέρα της ενεργοποίησης σύνολικά 2,5 μέχρι 3 ημέρες.

Λογικό λοιπόν μετά από 1 εβδομάδα να έχεις αρνητικό υπόλοιπο.......

 

Εμένα πάλι.... δεν μου φαίνεται καθόλου λογικό. Είναι δυνατόν να μην χρησιμοποιείς κάτι και να χρεώνεσαι ???

 

Πριν απο μια βδομάδα είχα ενεργοποιήσει για πρώτη φορά το NS2 των 7 ευρώ.

Δεν είχα παράπονο απο την ταχύτητα και 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα, δηλαδή πριν λήξει, το έκλεισα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα. Τότε είχα 3ευρώ υπόλοιπο.

Πως είναι δυνατόν σ'αυτό το διάστημα απο 3 ευρώ υπόλοιπο να πάει στα -12,50 ευρώ;

Αφου πριν λήξει η περίοδος του NS2 εγώ το είχα κάνει disconnect και δεν το ξανα χρησιμοποίησα ωστε να χρεωθώ παραπάνω. Και μάλιστα είχα καταναλώσει μόλις 1,5GB συνολικά.

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποίησε το NS2 για 7 ημέρες , Είχε λήξει η περίοδος του.
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποίησε το NS2 για 7 ημέρες , Είχε λήξει η περίοδος του.

 

Νομίζω πως ήμουν σαφής στο κείμενο οτι δεν χρησιμοποίησα το NS2 περα απο τις 2 με 3 μέρες που ίσχυε!Μάλιστα την ημέρα που έληγε έλαβα κι ένα sms που με ειδοποιούσε οτι απο τα μεσάνυχτα και μετά γιόκ! Γι αυτό κι εγώ το σταμάτησα 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σαφής μπορεί να είσαι όταν γράφεις

 

Πριν απο μια βδομάδα είχα ενεργοποιήσει για πρώτη φορά το NS2 των 7 ευρώ.

Δεν είχα παράπονο απο την ταχύτητα και 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα, δηλαδή πριν λήξει, το έκλεισα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σαφής μπορεί να είσαι όταν γράφεις

 

Πριν απο μια βδομάδα είχα ενεργοποιήσει για πρώτη φορά το NS2 των 7 ευρώ.

Δεν είχα παράπονο απο την ταχύτητα και 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα, δηλαδή πριν λήξει, το έκλεισα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα

 

Το "δηλαδή πριν λήξει" δηλώνει την τελευταία μέρα που ίσχυε ο προαγορασμένος χρόνος. Όχι την ημέρα που έγραψα την καταχώρηση στο forum.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά!

 

Μια απορία:

Πήρα ένα αριθμό Wind για να ενεργοποιήσω το NS7 για τις διακοπές που θα βρίσκομαι εκτός Αθηνών. Εχω το Nokia 5320 το οποίο υποστηρίζει 3g/HSPDA, θα "πιάνει" ταχύτητα όσο το usb στικάκι της alcatel ox-200 που δίνει η wind σε πακέτο prepaid adsm με 59Ε ?

Link to comment
Share on other sites

Αν εκεί που είσαι έχεις 3G Είναι ενταξει

Αν δεν υπάρχει κάλυψη 3G θα έχεις πολύ μικρές ταχύτητες

Για την κάλυψη δες εδώ

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1449

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα παράπονο απο την ταχύτητα και 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα, δηλαδή πριν λήξει, το έκλεισα και δεν το ξανα χρησιμοποίησα. Τότε είχα 3ευρώ υπόλοιπο.

Πως είναι δυνατόν σ'αυτό το διάστημα απο 3 ευρώ υπόλοιπο να πάει στα -12,50 ευρώ;

Αφου πριν λήξει η περίοδος του NS2 εγώ το είχα κάνει disconnect και δεν το ξανα χρησιμοποίησα ωστε να χρεωθώ παραπάνω. Και μάλιστα είχα καταναλώσει μόλις 1,5GB συνολικά.

 

Το είχα διαβάσει αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία ΛΑΘΟΣ μου, πριν δύο μέρες έπαθα το ίδιο ακριβώς, με μόνη διαφορά ότι είχα απενεργοποίηση τη σύνδεση στις 11.20μμ! Με χρέωσε την επόμενη μέρα το πρωί ( στις 12.15 δεν με είχαν χρεώσει, το υπόλοιπο ήταν κανονικά 6 ευρώ) και βρέθηκα με -3ευρώ.

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Επειδή ΕΊΝΑΙ ΑΠΑΤΕΏΝΕΣ ( είμαι βεβαιως ότι εσκεμένα δεν διορθώνουν το σύστημα, γιαυτό και δεν ενημερώνουν τους πελάτες τους για το πρόβλημα και πως μπορούν να το αποφεύγουν) να κάνετε αποσύνδεση τουλάχιστον 2 με 3 ώρες πριν τη λήξη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Nokia 5320 το οποίο υποστηρίζει 3g/HSPDA, θα "πιάνει" ταχύτητα όσο το usb στικάκι της alcatel ox-200 που δίνει η wind σε πακέτο prepaid adsm με 59Ε ?

 

Όχι σε καμία περίπτωση δε θα πιάνεις την ίδια ταχύτητα, είτε αυτό είναι ταχύτητα download είτε ταχύτητα browsing. Άλλο ο συνδυασμός "κανονικού" modem 3G/ CPU υπολογιστή και άλλο ο (πολύ πιο αργός) συνδυασμός modem του κινητού/ CPU του κινητού.

 

Τα παραπάνω βέβαια ισχύουν στις περιπτώσεις ικανοποιητικού σήματος. Άν έχεις χάλια σήμα 3G ή αν το δίκτυο είναι φορτωμένο, είσαι χαμένος ό,τι και να χρησιμοποιήσεις.

 

Το είχα διαβάσει αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία ΛΑΘΟΣ μου, πριν δύο μέρες έπαθα το ίδιο ακριβώς, με μόνη διαφορά ότι είχα απενεργοποίηση τη σύνδεση στις 11.20μμ! Με χρέωσε την επόμενη μέρα το πρωί ( στις 12.15 δεν με είχαν χρεώσει, το υπόλοιπο ήταν κανονικά 6 ευρώ) και βρέθηκα με -3ευρώ.

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Επειδή ΕΊΝΑΙ ΑΠΑΤΕΏΝΕΣ ( είμαι βεβαιως ότι εσκεμένα δεν διορθώνουν το σύστημα, γιαυτό και δεν ενημερώνουν τους πελάτες τους για το πρόβλημα και πως μπορούν να το αποφεύγουν) να κάνετε αποσύνδεση τουλάχιστον 2 με 3 ώρες πριν τη λήξη.

 

Α πολύ ωραία! Δηλαδή μετά τα "συστεμικά" λάθη και τα αρνητικά υπόλοιπα με το Wind Plus, άρχισαν τις ίδιες μαλ... συγνώμη, "συστεμικά" λάθη και με το ADSM; Τι να πω; Χρησιμοποιώ το προπληρωμένο ADSM σχεδόν 3 χρόνια κάθε φορά που κατεβαίνω Ελλάδα και δεν είχα ποτέ πρόβλημα (τελευταία φορά χρησιμοποίησα το NS7 για 6 συνολικά εβδομάδες το καλοκαίρι).

 

Κι επειδή το παρακολουθώ το θέμα, πριν το καλοκαίρι κανείς άλλος δεν είχε πρόβλημα αρνητικής χρέωσης εάν έκλεινε τη σύνδεση πριν τις 12 το βράδυ, όπως γράφει και το αυτόματο SMS που σου στέλνουν. Μετά την "αναβάθμιση" του ADSM τον Οκτώβριο αναφέρθηκαν ήδη εδώ 2 κρούσματα λάθος χρέωσης και δεν ξέρουμε πόσα ακόμα σε συνδρομητές που δεν είναι μέλη του φόρουμ. Τελικά για άλλη μια φορά, μια "αναβάθμιση" υπηρεσίας καταλήγει σε υποβάθμιση. Κρίμα...

 

@filippos και Nonta: Σας ήρθε κανονικά το αυτόματο SMS που ειδοποιεί για τη λήξη του πακέτου ή το έκοψαν και αυτό; Είτε ήρθε είτε όχι και αφού αποσυνδεθήκατε πριν τις 12 το βράδυ, η Wind είναι υποχρεωμένη όχι μόνο να σας μηδενίσει το αρνητικό υπόλοιπο αλλά να σας πιστώσει το προηγούμενο υπόλοιπο που είχατε στην κάρτα σας.

 

Έλεος πια με τα "συστεμικά" λάθη. Τι ώρα έχουν στα συστήματά τους; Ινδίας;:mad:

Link to comment
Share on other sites

το sms που ειδοποιεί την λήξη του πακέτου ήρθε κανονικά.

Το ξανα έπαθα.

Πριν απο 3 βδομάδες πήγα Λονδίνο. Ενεργοποίησα την υπηρεσία μια ώρα πριν μπώ στο λεωφορίο (ΚΤΕΛ) και μέχρι να φτάσω στην Αθήνα, είχα κανονικά Ιντερνετ. Πέρασε η ώρα στην διαδρομή ευχάριστα.

Και στο αεροδρόμιο με το non stop σερφάρισα απροβλημάτιστα.

Μετά το έκλεισα το mac, έβγαλα και το usb modem που έχει μέσα την κάρτα sim της wind, οπως είναι λογικό και πήγα Λονδίνο. Στο Λονδίνο δεν χρησιμοποίησα καθόλου το usb modem και το non stop για ευνόητους λόγους και ούτε έβαλα την κάρτα sim σε κινητό για να το χρησιμοποιήσω για κλήσεις ή sms.

Στην κάρτα είχα υπόλοιπο γύρω στα 5 με 6 ευρώ, δεν θυμάμαι καλά πλέον.

Και την υπηρεσία non stop των 2 ημερών, οπως καταλαβαίνετε απο τα γραφόμενά μου, δεν την χρησιμοποίησα ούτε καν για μία μερα!

 

Όταν γύρισα πίσω απο Λονδίνο προσπάθησα να ενεργοποιήσω ξανά το non stop όσο περίμενα στα κτελ.

Αγόρασα μια κάρτα των 10ευρώ, την πρόσθεσα κι έστειλα sms NS7.

ΑΛΛΑ η υπηρεσία δεν ενεργοποιούνταν!

Το υποπτεύτηκα! Έβαλα την κάρτα sim στο κινητό κι άκουσα το υπόλοιπο. Ήταν στα 3 ευρώ!!!

 

Αν είμαι καλός στα μαθηματικά... 6ευρώ που είχα πριν υπόλοιπο και 10 ευρώ που έβαλα μας κάνουν 16ευρώ

Αν βγάλω απο αυτά 7 ευρώ , γίνονται 9 ευρώ. Άρα η wind μου έφαγε 6 ευρώ!

 

Τα συμπεράσματα δικά σας!!

 

Έχουν περάσει σχεδόν 2 βδομάδες κι ακόμα περιμένω να μου τα επιστρέψουν.

Πήρα εννοείται τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μια αγενέστατη υπάλληλος προσπαθούσε να με πείσει οτι ειχα κάνει χρήση της κάρτας wind στο Λονδίνο και πως δεν ήταν λάθος της εταιρίας.

Ζήτησα εξέταση των χρεώσεων και υποτίθεται πως μεσα σε 2 μέρες θα το φτιάχναν.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Και την υπηρεσία non stop των 2 ημερών, οπως καταλαβαίνετε απο τα γραφόμενά μου, δεν την χρησιμοποίησα ούτε καν για μία μερα!

 

Δηλαδή είναι ακόμα χειρότερα τα "συστεμικά" λάθη της Wind απ' ότι περίμενα. Δε χρειάζεται να είσαι συνδεμένος μερικές ώρες πριν την ημ/νία λήξης του πακέτου για να χρεωθείς! Μπορεί να συμβεί οποιαδήποτε μέρα και ανεξάρτητα της χρήσης!

 

Με άλλα λόγια, εγώ τώρα που θα κατεβώ Ελλάδα για 2 εβδομάδες και ενεργοποιήσω καπάκι το NS7 των 7 ημερών, μπορεί στα καλά καθούμενα να βρεθώ με αρνητικό υπόλοιπο από την πρώτη, τη δεύτερη ή όποια μέρα θέλήσει το σύστημα της Wind.

 

Και μετά:

Έχουν περάσει σχεδόν 2 βδομάδες κι ακόμα περιμένω να μου τα επιστρέψουν.

 

να περιμένω για 2 εβδομάδες χωρίς internet για να μου τα επιστρέψουν αφού θα έχω ήδη φύγει από την Ελλάδα; Πραγματικά ανυπομονώ να το ενεργοποιήσω! :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχω την υποψία πως η όλη δουλειά γίνεται απο τη στιγμή που ληξει η περίοδος του πακέτου και μετά.

Που σημαίνει πως το αρνητικό υπόλοιπο θα εμφανιστεί με την πάροδο της βδομάδας, απλά εαν θελήσεις να ανανεώσεις για ακόμα μια βδομάδα θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να σου μηδενίσουν το αρνητικό υπόλοιπο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πραγματικά να δω τι ισχύει και αν παρουσιαστεί και σε μένα το λάθος που χρησιμοποιώ το NS7. Ελπίζω μόνο να μη μείνω για 2 εβδομάδες χωρίς internet στην Ελλάδα, ειδικά τώρα που διαβάζω σε άλλα θέματα ότι και το Wind Plus έχει προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι απαραίτητο να μείνεις χωρίς ιντερνετ για 2 βδομάδες.

Μπορείς να αγοράσεις χρόνο ομιλίας και να μηδενίσεις απο μόνος σου το υπόλοιπο και μετα να ενεργοποιήσεις ξανα την υπηρεσία.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται απ' το υπόλοιπο. Αν είναι -5-10€ σαφώς και θα το κάνω. Αν είναι όμως γύρω στα -100€, σαφώς και δεν πρόκειται να τα πληρώσω για μια κάρτα που χρησιμοποιώ μόνο όταν ερχομαι Ελλάδα.

 

Η άλλη λύση είναι να αγοράσω νέα κάρτα που και πάλι είναι ιστορία (ματά το νέο νόμο για τα καρτοκινητά) αφού δε μένω μόνιμα στην Ελλάδα. Πρέπει να την αγοράσει άλλος για μένα, να με δηλώσει κι εμένα ως χρήστη κλπ κλπ..

 

Το καλύτερο θα ήταν να μην υπάρχουν τέτοια συστεμικά προβλήματα κι ελπίζω το πρόβλημα που αναφέρθηκε από σένα κι άλλους να είναι η εξαίρεση κι όχι ο κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο προπληρωμενο πακέτο με λιγότερο όγκο αλλά μεγαλύτερη διάρκεια δεν υπάρχει; Ενδιαφερουμε περίπου για 250-500mb ένα μήνα. Ξέρει κανείς τι πακέτο με συμφέρει;

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τα Web n Mail ως addon στο συμβολαιο σου

Web n Mail 300mb 15 ευρω

Web n Mail 600mb 20 ευρώ

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Συμβολαιο ε? Σε καρτοκινητο δεν υπαρχει κατι να υποθεσω?

 

Για συμβολαια κολλαει σε ολα, ακομα και σε Wind Zero?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια χαρά βρε guys... έχω χιλιοβλαστημηθεί με το προπληρωμένο adsm της wind! :cry: Πήγα σε κατάστημα wind, μου έδωσαν κάρτα και μου το ενεργοποίησαν.. έχω όμως το mf636 της cosmote και δεν ήξεραν τι ρυθμίσεις να αλλάξω.. παίρνω σε wind και περιμένω πάνω από μισή ώρα στην αναμονή και δεν απαντά κανείς στο ερώτημά μου.. :wacko::cry: Τι αλλαγές να κάνω εκτός από το APN? Μια μου λέει κάρτα μη αποδεκτή μια μου λέει έλεγχος συσκευών για πολύ ώρα και δεν κάνει τπτ... έκανα και search στο google αλλά τπτ.. μπαίνω με idsn64 κι έχω μαρτυρήσει!!!! :wacko: Ξέρει κανείς να βοηθήσει?
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις δώσε μερικές ακόμα πληροφορίες. Μήπως το mf636 είναι κλειδωμένο στην Cosmote; Προσπαθείς να συνδεθείς με το πρόγραμμα της Cosmote ή της Wind; Έχεις XP/Vista ή Windows 7;

 

Αν δεν έχεις εγκαταστήσει το WIND Connection Manager μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1445

 

Θα δεις ότι υπάρχουν δύο διαφορετικές εκδόσεις, για XP/Vista και Win7. Εγκατέστησέ το, βάλε ΑΡΝ gint.b-online.gr και είσαι έτοιμος. Δε θέλει καμία άλλη αλλαγή εκτός από το APN. Πριν όμως το εγκαταστήσεις, κάνε απεγκατάσταση του προγράμματος της Cosmote ή του Connection Manager του mf636 αν είναι ήδη εγκαταστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι κλειδωμένο στη Cosmote.. vista έχω.. κατεβάζω ευθύς αμέσως για να το δοκιμάσω!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!! Για να δούμε!!!! :-)
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...