Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλή προσφορά, και μάλιστα για προπληρωμένα πακέτα!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα μπορουσα να ενεργοποιησω μια τετοια προσφορα για την συνδεση μεσω του κινητου μου;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς να το ενεργοποιήσεις και να το λειτουργεις απο το κινητο χωρίς να εχεις στικακι, ναι γιατί οχι...
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς να το ενεργοποιήσεις και να το λειτουργεις απο το κινητο χωρίς να εχεις στικακι, ναι γιατί οχι...

 

ναι αλλα με τη sim που εχω τωρα, χωρις να αγορασω αλλη εννοω.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με τη sim που εχω τωρα, χωρις να αγορασω αλλη εννοω.

 

Ναι με τη δική σου sim. Ενεργοποιείς το πακέτο που θές, περνάς τις ρυθμίσεις στο κινητό και το χρησιμοποιείς. Τουλάχιστον αυτό ξέρω οτι ισχύει για τα πακέτα των 3 και 7 ημερών γιατι αυτα τα έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Αυτό με το 1 giga το μήνα δεν μου έχει χρειαστεί προς το παρόν αλλά δεν βλέπω το λόγο να μην ισχύει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το adsm card ειναι σαν το καρτοιντερνετ? νετ με καρτα? ποσο κανει το στικακι που εχει τη σιμ?

edit συγνωμη mobile broadband με καρτα,οχι adsm

Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχει και κάπιες διαφορές

Το καρτοinternet Vodafone είναι μόνο για internet δεν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο ούτε να σε πάρουν

ενώ το προπληρωμένο ADSM είναι βασικό τηλέφωνο, και μπορείς να αγοράσεις και internet

Της Vodafone δεν χρειάζετε να δηλώσεις τα στοιχεία σου

στην WIND έφόσον είναι και τηλέφωνο πρέπει να δηλώσεις στοιχεία

Link to comment
Share on other sites

βάσει αυτών που γράφει στην σελίδα... με την vodafone δεν μπορεις να χρησιμοποιήσεις το ιντερνετ για φωνητική επικοινωνία πχ voip. Με την wind μπορείς κανονικά.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

δε με ενδιαφερει να κανω κλησεις. νετ θελω για να μιλαω στο msn και να περνα η ωρα τις μερες που ειμαι εκτος πολης. το στικακι ποσο κοστιζει?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Ποσο δινει το usb stick οταν δεν εχεις?

 

δε με ενδιαφερει να κανω κλησεις. νετ θελω για να μιλαω στο msn και να περνα η ωρα τις μερες που ειμαι εκτος πολης. το στικακι ποσο κοστιζει?

 

Απ' ότι βλέπω στο φυλλάδιο των μηνιαίων προσφορών, δίνει USB stick μαζί με 7 ημέρες προπληρωμένο internet (που κοστίζει κανονικά 14€) για 34.90€. Άρα το στικάκι σου βγαίνει 20€ περίπου. ;)

 

http://www.wind.com.gr/%CE%92%CE%BF%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%8D/%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82.aspx

Link to comment
Share on other sites

Φιλε nikosr78 εκανα τελικα και γω αγορα του HUAWEI E5830 MIFI απο ebay, για καρτα data απο wind.

Ελπιζω να δουλεψει χωρις προβλημα στο καινουργιο macbook pro...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε ποιο στικάκι δίνει η Wind με την προσφορά στα 34,90 και αν μπορεί να συνεργαστεί και με SIM άλλων παρόχων?

Ευχαριστώ.

Robotech
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε ποιο στικάκι δίνει η Wind με την προσφορά στα 34,90 και αν μπορεί να συνεργαστεί και με SIM άλλων παρόχων?

Ευχαριστώ.

To είδα κι εγώ το εν λόγω πακετάι στο κατάστημα γιατι δε το διαφημίζουν, μήπως ξέρει κανένας ποιο στικάκι ειναι;; γιατί της vodafone το αντίστοιχο κοστίζει 50€ αν δε κάνω λάθος, πάντως μου ειπαν ότι μπορεις να βαλεις οποιαδήποτε καρτούλα μέσα μετά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και από εμένα.

Μια ερώτηση επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το στικάκι για τις διακοπές.

Λόγω του ότι θα την κάνω για Τήνο για καμιά 10 μέρες ξέρετε αν υπάρχει κάλυψη στην περιοχή της χώρας και γύρω γύρω??

Θα πάω να ρωτήσω αλλά επειδή δεν τους έχω εμπιστοσύνη, ήθελα να ρωτήσω μην και τυχόν έχει κανένας εμπειρία από το συγκεκριμένο μέρος.

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και από εμένα.

Μια ερώτηση επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το στικάκι για τις διακοπές.

Λόγω του ότι θα την κάνω για Τήνο για καμιά 10 μέρες ξέρετε αν υπάρχει κάλυψη στην περιοχή της χώρας και γύρω γύρω??

Θα πάω να ρωτήσω αλλά επειδή δεν τους έχω εμπιστοσύνη, ήθελα να ρωτήσω μην και τυχόν έχει κανένας εμπειρία από το συγκεκριμένο μέρος.

 

από όσο ξέρω από μια φιλη μου που μένει στην τήνο στον ΚΟΥΜΕΛΑ. Μόνο η βοντα έχει πολύ καλό σήμα, η κοσμοτε έχει ελάχιστο σήμα και η γουίντ καθόλου. Ρώτα και άλλους για να είσαι μέσα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

στη μεσσηνια εχει καλυψη?αν ξερει κανεισ για περιοχη γαργαλιανων
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά θέλω να ρωτήσω ,έχω το πακέτο 5gb αλλά θέλω να βάλω το 300MB ,διότι δεν κάνω χρήση πολύ (δηλαδή δεν κατεβάζω ταινίες , μόνο τραγούδια), θα με καλύψει το 300MB ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά θέλω να ρωτήσω ,έχω το πακέτο 5gb αλλά θέλω να βάλω το 300MB ,διότι δεν κάνω χρήση πολύ (δηλαδή δεν κατεβάζω ταινίες , μόνο τραγούδια), θα με καλύψει το 300MB ?

Βάλε 1GB καλύτερα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...:) 300Mb φεύγουν χωρίς να το καταλάβεις :cool:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε 1GB καλύτερα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...:) 300Mb φεύγουν χωρίς να το καταλάβεις :cool:

 

Δεν υπάρχει πρόγραμμα με 1GB στη WIND.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Με την σίμ f2g και ενεργοποιημένο το ίντερνετ από την προσφορά του Μαρτίου αγοράζοντας το κατάλληλο στίκ δουλεύει σε λάπ-τοπ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...