Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To ίδιο πράγμα λέμε δηλαδή...:p

 

 

 

μάλλον δεν έχεις ξανακάνει σύνδεση. Δεν αγοράζεις 5 gb και μόνο αυτό. Παίρνεις ένα πακέτο με ένα πάγιο που σου δίνει 5 gb δωρεάν. Και απο κει πέρα συνεχίζεις την πλοήγηση με τις χρεώσεις που αναφέρονται στον επίσημο τιμοκατάλογο της wind. Τώρα αν δεν στα είπαν σωστά στο κατάστημα αυτό είναι άλλο θέμα.

Σου ξαναλέω το ίδιο ισχύει και στις συνδέσεις. Εγώ έχω 4 ώρες δωρεαν. Δηλαδή μετά το 4ωρο πρέπει να γίνει φραγή? Και γω πως θα μιλάω?

Αν θες πακέτο με προαγορασμένο χρονο ομιλίας η πλοηγησης τότε πας σε καρτοκινητό φίλε μου.

Και πρέπει να ξέρεις ότι η αυθαίρετη φραγή είναι αντισυνταγματική.

Οπότε έχεις πολύ λάθος στο συγκεκριμένο κομμάτι.

Σε όλα τ άλλα συμφωνώ απολύτος μαζί σου. Ειδικά για τον μετρητή.

Γιατί και γω αν ο μετρητής μου έλεγε ότι μίλησα 3 ωρες και στο λογαριασμο μου έλεγε 25 ώρες τότε θα γινόμουν έξω φρενών.

 

Τέλος πάντων.... Εντελώς με φιλική διάθεση στα λέω και τίποτα άλλο.... Έλπιζω να βρεις το δίκιο σου..... Και να μην πληρώσεις αυτά που ζητάνε...;)

Μια ερώτηση μόνο, διότι δεν έχω ασχοληθεί με ADSM, πράγματι η φραγή είναι αντισυνταγματική, αγοράζεις συγκεκριμένο χρόνο ομιλίας ή όγκο δεδομένων, οκ, αλλά το ερώτημα μου είναι αν μπορείς να ενημερωθείς από το Σύστημα χρέωσης (billing) για τον διαθέσιμο όγκο δεδομένων που έχεις ακόμα προπληρωμένο ή τέλος πάντων να λάβεις μια προειδοποίηση πως τον ξεπέρασες;

Αν όχι, τότε η υπόθεση Νομικά έχει αρκετό ενδιαφέρον και ο πελάτης μπορεί (ελπίζω) να βρει το δίκιο του.

Αν ναι, τότε ο πελάτης είναι χαμένος από χέρι (νομίζω) αφού ενημερώθηκε από το Σύστημα ή μπορεί να ενημερωθεί αν θέλει από αυτό.

 

Απλά πράγματα!

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν λέμε πως η φραγή είναι αντισυνταγματική δεν εννοούμε το προφανές φίλε μου (άμα δεν πληρώσεις φυσικά θα έχεις φραγή για παράδειγμα), αλλά υπό το πρίσμα πως εφόσον τελειώσει ο προπληρωμένος χρόνος ομιλίας σου, φυσικά γνωρίζεις πως θα χρεωθείς για τις επόμενες κλήσεις σου, οπότε προφανώς η εταιρία δεν έχει λόγους να προβεί σε φραγή των κλήσεων σου. Αν έκανε κάτι τέτοιο, φροντίζοντας για εσένα πριν από εσένα και εσύ είχες λόγους να καλέσεις θα υπήρχε τεράστιο πρόβλημα.

 

Υ.Γ.

Αν διαφωνείς στείλε μου PM - δεν θα το κάνω flame εδώ μέσα μαζί σου, διότι και τα Απλά... λίγο τα καταλαβαίνεις μου φαίνεται :p

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

αλλά υπό το πρίσμα πως εφόσον τελειώσει ο προπληρωμένος χρόνος ομιλίας σου, φυσικά γνωρίζεις πως θα χρεωθείς για τις επόμενες κλήσεις σου, οπότε προφανώς η εταιρία δεν έχει λόγους να προβεί σε φραγή των κλήσεων σου.

 

Υ.Γ.

Αν διαφωνείς στείλε μου PM - δεν θα το κάνω flame εδώ μέσα μαζί σου, διότι και τα Απλά... λίγο τα καταλαβαίνεις μου φαίνεται :p

 

 

Κοιταξε, δεν ειναι σωστο να λεμε φυσικα γνωριζεις πως θα χρεωθεις...πολλοι δεν γνωριζουν βασικα πραγματα (πχ οτι χρεωνεται και το upload, τις χρεωσεις μετα το περας της προπληρωμενης χρησης, ποσο γρηγορα καταναλωνεται η προπληρωμενη χρηση κ.ο.κ...)

Αυτα μπορει να οφειλονται σε αγνοια του συνδρομητη, η σε παραλειψη του πωλητη, που νοιαζοταν να κανει την συνδεση και αφησε απεξω ορισμενες κρισιμες πληροφοριες.

 

Το μονο πραγμα που προσπαθω να μεταφερω, ειναι οτι η εταιρεια, με βαση τον πιστωτικο ελεγχο και αλλα κριτηρια, οριζει απο μονη της ενα ποσο το οποιο θεωρει οτι μπορεις να το καλυψεις χωρις προβλημα. Μπορει σε καποιον να ειναι πχ 800 ευρω. Εαν το ξεπερασεις , η εταιρεια βασει του συμβολαιου που υπεγραψες διατηρει το δικαιωμα να θεσει προσωρινη φραγη, μεχρι που να καταστει δυνατον να επικοινωνησει με τον κατοχο της γραμμης (και να διαπιστωσει εαν πχ γνωριζε για την κινηση, μπορει να μην το γνωριζε επειδη εκανε χρηση τριτο ατομο πχ υπαλληλος κτλ) Στις περισσοτερες περιπτωσεις, η εταιρεια θα αρκεστει στο να εχει μιλησει τηλεφωνικα (μετα απο επιβεβαιωση στοιχειων) με τον κατοχο της γραμμης και οτι η αυξημενη κινηση ειναι σε γνωση του και θα κανει αρση της φραγης. Παντα λειτουργει με την ιδεα του γινεται φραγη για λογους ασφαλειας (για προστασια της εταιρειας και του πελατη) σε περιπτωσεις αποτομης και μεγαλης κινησης (μπορει το τηλεφωνο να εχει κλαπει κτλ) και κατοπιν επικοινωνιας με τον κατοχο, να αρθει η φραγη. Εαν η κινηση ειναι πολυ μεγαλη, συνηθως θα ζητηθει ενα ποσο εναντι (και παλι αναφερεται η περιπτωση αυτη στο συμβολαιο) για να αρθει η φραγη.

Παραδειγμα, εαν για μηνες κανεις λογαριασμους των 30-50 ευρω, και ξαφνικα κανεις λογαριασμο των 1000 ευρω, θα ζητηθει εναντι.

 

Φυσικα και δεν γινεται σε καμια περιπτωση φραγη εαν καποιος ξεπερασει κατα λιγο τον προπληρωμενο χρονο του. Πρεπει να ανεβουν σε τριψηφιο νουμερο ο λογαριασμος.

 

Θυμαμαι εγω περιπτωση συζυγου που ευχαριστουσε επειδη του φραξανε το ολοκαινουργιο οικογενειακο πακετο στα μολις 350 ευρω λογαριασμο (στις πρωτες 48 ωρες) επειδη η συζυγος του το ειχε κυριολεκτικα σκισει το τηλεφωνο, ωστε να ..... επιληφθει της καταστασεως και να βαλει ....ταξη:O:X

 

Σε γενικες γραμμες, ο κανονας ειναι ο εξης....εαν η κινηση δεν ειναι εξαιρετικα αποτομη, θα γινει εξερχομενη κληση για να γινει επιβεβαιωση της κινησης με τον κατοχο, και ενημερωση πως εαν συνεχιστει σε μεγαλο βαθμο, θα ζητηθει εναντι για τον επομενο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα WIND προχθές και πήρα ανάποδες! Για να βάλεις προπληρωμένο ADSM πρέπει λέει υποχρεωτικά να αγοράσεις τον εξοπλισμό! Που κάνει 250 ευρώ! Η συσκευή μου που έχει ενσωματωμένο modem δεν κάνει λέει. Αν δηλαδή εγώ θέλω απλά να το δοκιμάσω πρέπει να πληρώσω 250 ευρώ? Ή να κάνω κανονική συνδρομή? Γιατί έχουν το προπληρωμένο, δεν το καταλαβαίνω...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα WIND προχθές και πήρα ανάποδες! Για να βάλεις προπληρωμένο ADSM πρέπει λέει υποχρεωτικά να αγοράσεις τον εξοπλισμό! Που κάνει 250 ευρώ! Η συσκευή μου που έχει ενσωματωμένο modem δεν κάνει λέει. Αν δηλαδή εγώ θέλω απλά να το δοκιμάσω πρέπει να πληρώσω 250 ευρώ? Ή να κάνω κανονική συνδρομή? Γιατί έχουν το προπληρωμένο, δεν το καταλαβαίνω...

 

λαθος σου ειπαν. δεν χρειαζετε. αν εχεις μοντεμ τοτε αγοραζεις ενα καρτοκινητο(αν δεν εχεις) και ενεργοποιεις το προγραμμα για data που ειναι για 3 η 7 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Μα του είπα του υπαλλήλου πως η συσκευή μου έχει modem και πριν προλάβω να τελειώσω μου είπε "Όχι δε γίνεται, πρέπει υποχρεωτικά να αγοράσεις τον εξοπλισμό"... Τι να πω, δύσκολα πάντως θα ασχοληθώ μιας και δεν πήρα τις πληροφορίες που ήθελα αλλά και ούτε έχω όρεξη να ψάξω μόνος μου. Κρίμα για την εταιρία να έχει άσχετους υπαλλήλους που διώχνουν τους πελάτες.
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μα του είπα του υπαλλήλου πως η συσκευή μου έχει modem και πριν προλάβω να τελειώσω μου είπε "Όχι δε γίνεται, πρέπει υποχρεωτικά να αγοράσεις τον εξοπλισμό"... Τι να πω, δύσκολα πάντως θα ασχοληθώ μιας και δεν πήρα τις πληροφορίες που ήθελα αλλά και ούτε έχω όρεξη να ψάξω μόνος μου. Κρίμα για την εταιρία να έχει άσχετους υπαλλήλους που διώχνουν τους πελάτες.

 

σ' αυτο εχεις δικιο. και καλως η κακώς, η αποψη σου για μια εταιρεια η ενα προιν της εξαρταται απο τους υπαλληλους.

Γιατι και τα καλυτερα να εχεις, αν δεν ξερουν να τα πουλανε οι υπαλληλοι τοτε :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Παντως για το adsm nonstop που εχω εγω δεν πληρωνεις τιποτα για εξοπλισμο εκτος και αν παρεις το router W21 οποτε καταβαλεις καπου στα 90 ευρω επιπλεον.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα WIND προχθές και πήρα ανάποδες! Για να βάλεις προπληρωμένο ADSM πρέπει λέει υποχρεωτικά να αγοράσεις τον εξοπλισμό! Που κάνει 250 ευρώ! Η συσκευή μου που έχει ενσωματωμένο modem δεν κάνει λέει. Αν δηλαδή εγώ θέλω απλά να το δοκιμάσω πρέπει να πληρώσω 250 ευρώ? Ή να κάνω κανονική συνδρομή? Γιατί έχουν το προπληρωμένο, δεν το καταλαβαίνω...

 

Μα τι "********" συγνώμη για την έκφραση σου είπε ο άνθρωπος. Αφού μια κάρτα πέρνεις, ενεργοποιείς την υπηρεσία και παίζει και σε συσκευή με δυνατότητα πρόσβασης. Σε pc αν έχεις υποδοχή πάλι κανένα πρόβλημα. Μάλλον ήθελε να πιάσει στόχο :lol::mad::mad:

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως για το adsm nonstop που εχω εγω δεν πληρωνεις τιποτα για εξοπλισμο εκτος και αν παρεις το router W21 οποτε καταβαλεις καπου στα 90 ευρω επιπλεον.

 

esy εχεις συνδεση. ο φιλος μας λεει για προπληρωμενη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόγραμμα (ούτε κινητού, ούτε data, ούτε ADSM, ούτε τίποτα) δεν σε υποχρεώνει στην αγορά εξοπλισμού! Μπορείς να κάνεις σύνδεση χωρίς εξοπλισμό άρα χωρίς επιδότηση και χωρίς χρονική δέσμευση!

 

Απλά ο τύπος δεν ήξερε... Εγώ όταν πήγα να κάνω φορητότητα σε wind, ο τύπος στο κατάστημα ορκιζόταν ότι δεν γίνεται νέο συμβόλαιο χωρίς επιδότηση, μέχρι που πήρα την wind στο 13846 και μου είπαν να τους τον δώσω και τον ξέχ€σαν... Του είπαν απλά να βάλει 0 στην επιδότηση! Το θέμα είναι ότι οι υπάλληλοι δεν έχουν συνηθίσει να πληκτρολογούν συμβόλαια χωρίς επιδότηση και αν δεν τους έχει ξανατύχει δεν ξέρουν να το κάνουν, άσε που μπορεί να σε πιέζει και επίτηδες για να σε δέσει με 12μηνο συμβόλαιο!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόγραμμα (ούτε κινητού, ούτε data, ούτε ADSM, ούτε τίποτα) δεν σε υποχρεώνει στην αγορά εξοπλισμού! Μπορείς να κάνεις σύνδεση χωρίς εξοπλισμό άρα χωρίς επιδότηση και χωρίς χρονική δέσμευση!

 

Απλά ο τύπος δεν ήξερε... Εγώ όταν πήγα να κάνω φορητότητα σε wind, ο τύπος στο κατάστημα ορκιζόταν ότι δεν γίνεται νέο συμβόλαιο χωρίς επιδότηση, μέχρι που πήρα την wind στο 13846 και μου είπαν να τους τον δώσω και τον ξέχ€σαν... Του είπαν απλά να βάλει 0 στην επιδότηση! Το θέμα είναι ότι οι υπάλληλοι δεν έχουν συνηθίσει να πληκτρολογούν συμβόλαια χωρίς επιδότηση και αν δεν τους έχει ξανατύχει δεν ξέρουν να το κάνουν, άσε που μπορεί να σε πιέζει και επίτηδες για να σε δέσει με 12μηνο συμβόλαιο!

Σωστός και σε 12μηνο να σε βάλει αφού το συμβόλαιο πάνω θα γράφει μηδέν ευρώ επιδότηση θα επιστρέψεις όταν κάνεις την διακοπή συμβολαίου 0/6 ευρώ δηλαδή μηδέν αν κάνεις διακοπή πριν το τελευταίο εξάμηνο ή x/6(όπου x οι μήνες) αν κάνεις την διακοπή το τελευταίο εξάμηνο. Πολύ απλό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό...

 

Κανένα συμβόλαιο ουσιαστικά δεν είναι 12μηνο όπως το ξέραμε πριν από 5 χρόνια, όλα τα συμβόλαια είναι αορίστου και το κόστος διακοπής πάει ανάλογα με την επιδότηση... 0 επιδότηση, 0 κόστος διακοπής... Ουσιαστικά δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ συμβολαίου με επιδότηση ή χωρίς, απλά σε αυτό χωρίς επιδότηση βάζουν 0 Ευρώ και άρα δεν δεσμεύεσαι (ούτε για δύο μήνες που λένε κάποιοι)...

 

Οπότε αν προσπαθούν να σας πείσουν να πάρετε επιδότηση που θεωρείτε ότι δεν την έχετε ανάγκη, μην τσιμπάτε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό...

 

Κανένα συμβόλαιο ουσιαστικά δεν είναι 12μηνο όπως το ξέραμε πριν από 5 χρόνια, όλα τα συμβόλαια είναι αορίστου και το κόστος διακοπής πάει ανάλογα με την επιδότηση... 0 επιδότηση, 0 κόστος διακοπής... Ουσιαστικά δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ συμβολαίου με επιδότηση ή χωρίς, απλά σε αυτό χωρίς επιδότηση βάζουν 0 Ευρώ και άρα δεν δεσμεύεσαι (ούτε για δύο μήνες που λένε κάποιοι)...

 

Οπότε αν προσπαθούν να σας πείσουν να πάρετε επιδότηση που θεωρείτε ότι δεν την έχετε ανάγκη, μην τσιμπάτε!

 

Το συμβόλαιο είναι υποχρεωτικά 2μήνο. Το γραφει και στο συμβόλαιο που θα υπογράψεις!!! αλλιώς μην υπογράφεις άρα μην κάνεις συνδεση. Τώρα αν κάποιος για 25 εύρώ, κινηθεί νομικά και πάει στα δικαστήρια δεν γνωρίζω τι θα γίνει. ΄΄οπως και δεν γνωρίζω κάποιον που για 25 ή 40 ευρώ πήρε δικηγόρο και πήγε δικαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, έχει ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα, το συμβόλαιο ΔΕΝ είναι δίμηνο, άσχετο με το τι υπογράφεις!

Μπορείς να κάνεις αίτηση φορητότητας ή διακοπής, από την επόμενη στιγμή που ενεργοποιείται το simάκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, έχει ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα, το συμβόλαιο ΔΕΝ είναι δίμηνο, άσχετο με το τι υπογράφεις!

Μπορείς να κάνεις αίτηση φορητότητας ή διακοπής, από την επόμενη στιγμή που ενεργοποιείται το simάκι σου!

 

 

δεν το έχω δοκιμάσει..... αν το ξέρεις σίγουρα τότε πάσο. Εγώ είπα απλά τι γράφει το συμβόλαιο......

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι οι υπάλληλοι δεν έχουν συνηθίσει να πληκτρολογούν συμβόλαια χωρίς επιδότηση και αν δεν τους έχει ξανατύχει δεν ξέρουν να το κάνουν, άσε που μπορεί να σε πιέζει και επίτηδες για να σε δέσει με 12μηνο συμβόλαιο!

 

 

Καθε καταστημα εχει "στοχους" που εχουν τεθει απο τον "περιφερειαρχη" του (α κακο) τους οποιους πρεπει να φτασει , και οι υπαλληλοι μη γνωριζοντας τις εναλλακτικες λυσεις , προσπαθουν να προσεγγισουν αυτον τον στοχο .

Χωρις αυτο να σημαινει οτι διαφωνω με το υπολοιπο ποστ , και χωρις φυσικα να το υποστηριζω σαν λογικη .

Link to comment
Share on other sites

Καθε καταστημα εχει "στοχους" που εχουν τεθει απο τον "περιφερειαρχη" του (α κακο) τους οποιους πρεπει να φτασει , και οι υπαλληλοι μη γνωριζοντας τις εναλλακτικες λυσεις , προσπαθουν να προσεγγισουν αυτον τον στοχο .

Χωρις αυτο να σημαινει οτι διαφωνω με το υπολοιπο ποστ , και χωρις φυσικα να το υποστηριζω σαν λογικη .

 

 

το κατάστημα έχει στόχο συνδέσεων. αν θα πάρει ο πελάτης επιδότηση ή όχι, δεν επηρεάζει τον στόχο. Οπότε επειδή έχουν στόχο πρέπει να ψάξουν να βρουν όλες τις εναλλακτικές λύσεις ώστε ο πελατης να κάνει την συνδεση. Με την αγνοια ή την παραπληροφορηση χάνεις πελάτες άρα ΄χανεις συνδέσεις άρα ΄χανεις στόχο άρα ΄χανεις ΧΡΗΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χτες πηγα κι εγω κι εκανα μια adsm συνδεση με 30giga χρονο.

ποσες ωρες περιηγησης ειναι περιπου?χωρις download?καλα το εκανα?πειτε μου την γνωμη σας εσεις που το εχετε χρησιμοποιησει περισσοτερο.επισης οποτε θελω σταματαω το συμβολαιο αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χτες πηγα κι εγω κι εκανα μια adsm συνδεση με 30giga χρονο.

ποσες ωρες περιηγησης ειναι περιπου?χωρις download?καλα το εκανα?πειτε μου την γνωμη σας εσεις που το εχετε χρησιμοποιησει περισσοτερο.επισης οποτε θελω σταματαω το συμβολαιο αυτο?

 

έχουμε ξαναπεί ότι τα 30 giga δεν μετατρέπονται σε ώρα.Δηλαδή κάποιος μπορεί να τα εξαντλήσει σε 100 ώρες και ένας άλλος σε 2 ώρες. Ανάλογα δηλαδή με τα sites και τον όγκο αυτών.

 

Το συμβόλαιο είναι για ένα χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ρωτησε. Μπορεις να κανεις διακοπη οποτε θελεις ταξιδιωτη. Απλα ισχυουν τα γνωστα , οτι ισχυει δηλαδη σε συνδεση κινητης τηλεφωνιας. Πηρες επιδοτηση για το μοντεμακι? Εαν κανεις διακοπη, πληρωνεις το ποσο της επιδοτησης. Δεν πηρες επιδοτηση? Δεν πληρωνεις τιποτα.

 

Γενικα, το πακετο που επελεξες, εκτος κι εαν εισαι τρελαμενος στα download, θα σε καλυψει χωρις προβλημα. Ελπιζω να εχεις καλο σημα 3G εκει που εισαι, γιατι διαφορετικα οι ταχυτητες ειναι απελπιστικες μεσω GPRS...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή είμαι ψιλοάσχετος;

 

Σκοπεύω να πάρω για το Πάσχα το laptop σε διακοπές και να αγοράσω το προπληρωμένο πρόγραμμα με τα 30 ευρώ για δέκα ημέρες.

 

Όταν λέμε ότι το κινητό λειτουργεί ως modem, πως το συνδέω;

 

Μέσω PC Suite (έχω ΝΟΚΙΑ) ή θα λειτουργήσει και με ένα καλώδιο ασύρματης σύνδεσης Bluetooth;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον κάνει τον κόπο και απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή είμαι ψιλοάσχετος;

 

Σκοπεύω να πάρω για το Πάσχα το laptop σε διακοπές και να αγοράσω το προπληρωμένο πρόγραμμα με τα 30 ευρώ για δέκα ημέρες.

 

Όταν λέμε ότι το κινητό λειτουργεί ως modem, πως το συνδέω;

 

Μέσω PC Suite (έχω ΝΟΚΙΑ) ή θα λειτουργήσει και με ένα καλώδιο ασύρματης σύνδεσης Bluetooth;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον κάνει τον κόπο και απαντήσει.

 

Μπορεις να χρησιμοποιησεις το κινητο σου σαν modem ειτε μεσω καλωδιου ειτε με bluetooth. Οι συνδρομητες συμβολαιων (Flexy ή Wind) μπορουν πλεον εχουν ADSM σαν συμπληρωματικη υπηρεσια η οποια μπορει να μπαινοβγαινει οποτε το επιθυμουν. Οι τιμες ειναι εφαμιλες των "κανονικων" ADSM πακετων. Ενδεικτικα 8 ευρω παγιο 120ΜΒ μηνιαια κινηση - 17 ευρω παγιο 300ΜΒ μηνιαιως - 29,5 - 5 GB και 49 - 30 GB. ΔΩΡΕΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ!!! Τα υπολοιπα τα αφηνω για τα μελη που εχουν την υπομονη και τον χρονο να ανοιγουν θεματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

Χρησιμοποιω την υπηρεσια ADSM με το Free2Go που εχω.

Ενεργοποιω το πακετο των 10Ευρω που ειναι για 2 μερες.

Δεν περνανε καν οι 2 μερες και μολις παω να ακουσω το υπολοιπο :blink: βλεπω οτι ειναι -23 Ευρω!!!

 

Πριν 2 Εβδομαδες παλι το ιδιο δεν μπορω να καταλαβω.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...