Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν βάζω το handsfree δεν γίνεται να αλλάζει μόνο του το προφίλ ?

Όχι ρε γαμ*** Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όταν το w810, το οποίο είναι 2 χρόνια παλιότερο, το κάνει γιατί δεν έβαλαν αυτή τη λειτουργία και στο νέο k770...(όπως δεν έχει και ηχρογράφηση συνομιλίας :mad: )

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι ρε γαμ*** Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όταν το w810, το οποίο είναι 2 χρόνια παλιότερο, το κάνει γιατί δεν έβαλαν αυτή τη λειτουργία και στο νέο k770...(όπως δεν έχει και ηχρογράφηση συνομιλίας :mad: )

 

χμ...και νόμιζα ότι γίνεται απλά εγώ δεν ξέρω τον τρόπο.

στο Κ750 γινόταν...άρα ίσως το φτιάξουν σε κάποιο update? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-συνδεσιμότητα-δίκτυα κιν. τηλεφ.-δίκτυα gsm/3g και επιλέγεις μόνο gsm

Ευχαριστω πολυ!

Το εχω τρεις μερες τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αν και δεν εχει και μεγαλες διαφορες απο το κ 550 ...Μονο που τριζει λιγο το πισω καλυμμα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο site της SE δεν υπάρχει το χαρακτηριστικό "ανοικτή ακρόαση" εσείς που το πήρατε, το υποστηρίζει? Απίστευτο να μην υπάρχει τέτοια δυνατότητα σε νέο κινητό :blink:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο site της SE δεν υπάρχει το χαρακτηριστικό "ανοικτή ακρόαση" εσείς που το πήρατε, το υποστηρίζει? Απίστευτο να μην υπάρχει τέτοια δυνατότητα σε νέο κινητό :blink:

 

Υποστηρίζει...!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα για τον πατέρα μου. Πολύ καλό μέχρι στιγμής.

 

Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματάκι όμως μιας και είμαι ανίδεος από SE.

 

Πέρασα ότι φώτος και βίντεος μέσω BT στην κάρτα μνήμης, στον αντίστοιχο φάκελο όπου αποθηκεύονται και οι λήψεις από την κάμερα, αλλά δεν εμφανίζονται στον φάκελο "Άλμπουμ κάμερα" μέσω της επιλογής "Το υλικό μου".

 

Γνωρίζει κανείς τπτ περισσότερο?

 

Thanks! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

Η κοπέλα μου πήρε το κ770 παρά τις δικές μου συμβουλές για το Κ800 και αντιμετωπίζει το εξής πρόβλημα:

Το κινητό δεν αναγνωρίζει τον κατάλογο της SIM κάρτας παρ' ότι από το προηγούμενο κινητό έχει αντιγραφεί όλος ο κατάλογος (120 επαφές).

Σαν αποτέλεσμα, δεν μπορεί να περάσει τον κατάλογο των επαφών στη νέα συσκευή. Σημειωτέον, το δικό μου κινητό SE M600i διαβάζει κανονικά όλες τις επαφές της κάρτας SIM.

Έχετε καμιά πρόταση-ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Άν το παλιό κινητό της κοπέλλας σου είναι SE, πάς "επαφές > επιλογές > προηγμένες > αποστολή όλων" και στέλνεις τις επαφές στο καινούργιο με bluetooth χωρίς να μεσολαβήσει πουθενά η κάρτα.

 

Άν το παλιό της κινητό δεν έχει αυτή τη δυνατότητα, κάνε backup τις δικές σου επαφές στο myphone explorer ή σε μια sim, κι έπειτα αντέγραψέ τις επαφές από τη sim της κοπέλλας σου στο Μ600 και στείλ'τες στο Κ770 με τη διαδικασία που περιέγραψα στην πρώτη παράγραφο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρει μαζι με το κινητο ενα bluetoth handsfree Sony ericson.Θελω οταν το χρησιμοποιω να απανταει μονο του τις κλησεις ,χωρις να παταω κανενα κουμπι.Πως γινετε αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να το βρω σε άσπρο (Sandy Beige) έχω πάει σε όλες της γνωστές αλυσίδες αλλά δεν έχω βρει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρει μαζι με το κινητο ενα bluetoth handsfree Sony ericson.Θελω οταν το χρησιμοποιω να απανταει μονο του τις κλησεις ,χωρις να παταω κανενα κουμπι.Πως γινετε αυτο??

Μενού - Ρυθμίσεις - Κλήσεις - Handsfree - Τρόπος Απάντησης - Αυτόματο

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

kai emena trizei ligo to kapaki apo piso alla ok den exo kai poli provlima me auto, epeidi ipostirizei 3g leo na allakso tin kartokiniti pou exo , alla den ksero pio einai pio oikonomiko os pros tis kliseis , sta sms , kai an exoun kanena programa me aperioristo gprs opos to wind plus. i mpataria tou kinitou me metria xrisi krataei 3 meres otan valo gsm kai 3g fovame pos tha krataei ligoteres meres :(( telos panton an apantisi kapios euxaristo (sorry an postara se lathos thread peite mou )
Link to comment
Share on other sites

για να αλλάζω το κινητό σε flight mode, πρέπει πάντα να το ανοιγοκλείνω ή μπορώ και μέσα από το μενού κάπως??

Πρεπει να το ανοιγοκλεινεις! ποια η σημασια μετα του Flight mode (λειτουργια πτησης)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειχε παει ενας γνωστος μου τις προαλλες σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων & ειχε live ενα Κ770i το οποιο ειχε ΟΠΤΙΚΟ ζουμ?εχει βγει καποια αναβαθμιση?

απο οτι εχω διαβασει & εχω δει στο δικο μου δεν εχουμε κατι τετοιο...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο γνωστός σου θα το μπέρδεψε με το ψηφιακό ζούμ. Το οπτικό ζούμ είναι θέμα φακού και δεν μπαίνει με μια αναβάθμιση λογισμικού.
Link to comment
Share on other sites

Aυτο του ειπα & εγω ή του ειπα οτι μπορει να ηταν στο βιντεο....γυρισε πισω & το ξανακοιταξε & μου ειπε οτι εχει οπτικο ζουμ...θα περασω & ο ιδιος να το δω & θα ξαναγραψω...
Link to comment
Share on other sites

epeidi ipostirizei 3g leo na allakso tin kartokiniti pou exo , alla den ksero pio einai pio oikonomiko os pros tis kliseis , sta sms , kai an exoun kanena programa me aperioristo gprs opos to wind plus. i mpataria tou kinitou me metria xrisi krataei 3 meres otan valo gsm kai 3g fovame pos tha krataei ligoteres meres ( telos panton an apantisi kapios euxaristo (sorry an postara se lathos thread peite mou )..... kamia apantisi stin erotisi pou ksanaekana ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εξαφανίστηκε το ζουμ από την φωτογραφική! Σε βίντεο υπάρχει κανονικά, στην φωτογραφική όμως βγάζει μήνυμα "το ζουμ δεν είναι δυνατό σε αυτή την λειτουργία" :blink:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν εξαφανίστηκε τώρα... απλά δεν κάνει ζουμ παρά μόνο σε VGA εικόνα...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν εξαφανίστηκε τώρα... απλά δεν κάνει ζουμ παρά μόνο σε VGA εικόνα...

 

Στο Κ800 δεν έχει τέτοιο περιορισμό. Η vga φωτογραφία, δεν έχει πολύ λιγότερα από τα 3 megapixel?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...