Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sp3cial δες και αυτό.. ελπίζω να σε βοηθήσει!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=152884

 

Ναι αλλα εκει λεει για PC αχ που να ρωτησω βρε παιδια;; :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά μπερδεύτικα λιγο με αυτά που διάβασα. αν βάλω apn gwap.b-online.gr sto wind plus και μπαίνω με το οπερα θα χρεώνομαι ? , ή το άλλο αν μπαίνω στο μσν με την εφαρμογή του ebuddy πάλι θα χρεωνομαι ?
Link to comment
Share on other sites

samih αν βάλεις apn gwap.b-online.gr δεν χρεώνεσαι όπου και να μπεις, όποια εφαρμογή και αν χρησιμοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonK770iv/R8BA Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Mporesa kai mpika. Apo to browser. To opera dn douleuei. To ebudy efarmogi dn einai to idio me to site

Link to comment
Share on other sites

σε ενα ετεν χ500 πως μπορω να βαλω τις ρυθμισεις για το wind plus ρε παιδια ξερει κανεις?

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα Κ800i μεσω του οποιου σερφαρω εδω και 3 μηνες χαρη στο Windplus. Σημερα που εκανα ανανεωση ομως(Plus στο 349), ξαφνικα απενεργοποιηθηκε η επιλογη για να μπω στον Opera. αντιθετως μου λεει οτι η εφαρμογη δεν ειναι διαθεσιμη. Το ιδιο συμβαινει σε ολες τις εφαρμογες μου, που απαιτουν συνδεση για να λειτουργησουν. Εχετε ιδεα τι συμβαινει? Προσπαθωντας να μπω μεσω του browser του κινητου, μου εμφανιζεται:( το μηνυμα Uknown Host! Βοηθεια παιδες, ειμαι φανταρος και δε μπορω να περασω την ωρα μου διχως ιντερνετ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα Κ800i μεσω του οποιου σερφαρω εδω και 3 μηνες χαρη στο Windplus. Σημερα που εκανα ανανεωση ομως(Plus στο 349), ξαφνικα απενεργοποιηθηκε η επιλογη για να μπω στον Opera. αντιθετως μου λεει οτι η εφαρμογη δεν ειναι διαθεσιμη. Το ιδιο συμβαινει σε ολες τις εφαρμογες μου, που απαιτουν συνδεση για να λειτουργησουν. Εχετε ιδεα τι συμβαινει? Προσπαθωντας να μπω μεσω του browser του κινητου, μου εμφανιζεται:( το μηνυμα Uknown Host! Βοηθεια παιδες, ειμαι φανταρος και δε μπορω να περασω την ωρα μου διχως ιντερνετ...

 

Μάλλον αναβάθμιση θέλει :(

Λογικα ούτε τα παιχνίδια θα λειτουργούν.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι ουτε τα παιχνιδια λειτουργουν...Οχι ρε ****το, τωρα βρηκε?.:mad: Το κακο ειναι πως η συσκευη ειναι αγορασμενη στην Αγγλια, και δεν μου κανουν αναβαθμιση εδω...ελπιζω να βγαλω ακρη και να κανω αναβαθμιση μονος μου..
Link to comment
Share on other sites

re mages an kserei kaneis namou apantisei:

 

exw to ericson k750i kai thelo na exo to tsampa internet me to wind plus kai ta 3.5 euro to mina

 

to energopoiisa,ekana tis rithmisis pou eprepe, kai enw mou mpenei se site,den mporo na kano install oute to opera alla oute kai kanena programma gia na exo msn giati mou leei oti den exo energopoiisi to java

 

To thema omos einai oti stis rithmisis leei oti ine energopoiimeno to java.den ksero ti nakanw

 

kserei kaneis sas??

thanks

Link to comment
Share on other sites

έχεις πάει ρυθμίσεις - συνδεσιμότητα - ρυθμίσεις internet - ρυθμίσεις java και έχεισ επιλέξει το wind plus?
Link to comment
Share on other sites

έχεις πάει ρυθμίσεις - συνδεσιμότητα - ρυθμίσεις internet - ρυθμίσεις java και έχεισ επιλέξει το wind plus?

 

nai :(

Link to comment
Share on other sites

εκανα αναζητηση εδω για το w960.. θελω να βρω ρυθμισεις wind plus για το μοντελο SE W960 , υπαρχει τιποτα; Γιατι στη σελιδα της wind δεν εχει για το μοντελο αυτο. :(
Link to comment
Share on other sites

oute gia to diko mou eixe tis akrives rithmisis sti selida wind , pira tilefono kai mou tis esteilan dn ksero kai ego pos , mporei na esteilan tis rithmiseis gia kapio paromio montelo
Link to comment
Share on other sites

Στα SE οι ρυθμίσεις είναι ίδες και όλα υποστηρίζουν αυτόματη λήψη ρυθμίσεων, οπότε απλά διάλεξε ένα άλλο μοντέλο SE (π.χ. ένα που έχει βγει κοντά στο δικό σου) και πάτα αυτόματη αποστολή ρυθμίσεων και θα σου έρθουν, δεν παίζει ρόλο αν είναι ακριβώς το δικό σου μοντέλο.

 

Το ίδιο ισχύει και με τις χειροκίνητες ρυθμίσες.

Link to comment
Share on other sites

Αποστέλουμε ένα γραπτό μήνυμα με την εντολή gnet#e στο 123 .

 

Εκανα το παραπανω αλλα δεν μου ηρθε τιποτα! :(

 

Aν παω σε καταστημα της Wind θα μπορεσουν να μου το κανουν απο εκει;

Link to comment
Share on other sites

Αποστέλουμε ένα γραπτό μήνυμα με την εντολή gnet#e στο 123 .

 

Εκανα το παραπανω αλλα δεν μου ηρθε τιποτα! :(

 

Aν παω σε καταστημα της Wind θα μπορεσουν να μου το κανουν απο εκει;

στειλε κενο μηνυμα στο 19234.

Link to comment
Share on other sites

παιδες μπορειτε να μου πειτε ακριβως την διαδικασια για να ενεργοποιησω το wind plus? ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

παιδες μπορειτε να μου πειτε ακριβως την διαδικασια για να ενεργοποιησω το wind plus? ευχαριστω :)

:google:

 

7. Πως γίνεται η ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για συνδρομητές συμβολαίου;

Στα Καταστήματα ΤΙΜ ή μέσω του Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών (1260 - €0.24 / κλήση).

8. Πως γίνεται η ενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για καρτοκινητά;

Γίνεται μέσω SMS. Στέλνοντας γραπτό μήνυμα με την εντολή «PLUS» στο 19349 , ενεργοποιείται συνδρομή 30 ημερών με κόστος 3,49 ευρώ. Αν ο συνδρομητής θέλει να επαναλάβει τη συνδρομή και τον επόμενο μήνα, πρέπει να ξαναστείλει το ίδιο SMS.

Link to comment
Share on other sites

:google:

 

7. Πως γίνεται η ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για συνδρομητές συμβολαίου;

Στα Καταστήματα ΤΙΜ ή μέσω του Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών (1260 - €0.24 / κλήση).

8. Πως γίνεται η ενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για καρτοκινητά;

Γίνεται μέσω SMS. Στέλνοντας γραπτό μήνυμα με την εντολή «PLUS» στο 19349 , ενεργοποιείται συνδρομή 30 ημερών με κόστος 3,49 ευρώ. Αν ο συνδρομητής θέλει να επαναλάβει τη συνδρομή και τον επόμενο μήνα, πρέπει να ξαναστείλει το ίδιο SMS.

Call 1231 and press 8 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσω το Wind plus non stop θα χρεωθώ 3,49 ευρώ και για ένα μήνα θα έχω το δικαίωμα πλοήγησης μέσω gprs από το κινητό μου.

Αν μέσα σε αυτό το μήνα επισκεφθώ το φόρουμ αυτό π.χ. για να διαβάσω ή να γράψω (όσο μπορώ να διαβάσω και να γράψω μέσω του κινητού φυσικά) τι χρεώσεις θα έχω;

Link to comment
Share on other sites

:google:

 

7. Πως γίνεται η ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για συνδρομητές συμβολαίου;

Στα Καταστήματα ΤΙΜ ή μέσω του Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών (1260 - €0.24 / κλήση).

8. Πως γίνεται η ενεργοποίηση του WIND Plus Non-Stop για καρτοκινητά;

Γίνεται μέσω SMS. Στέλνοντας γραπτό μήνυμα με την εντολή «PLUS» στο 19349 , ενεργοποιείται συνδρομή 30 ημερών με κόστος 3,49 ευρώ. Αν ο συνδρομητής θέλει να επαναλάβει τη συνδρομή και τον επόμενο μήνα, πρέπει να ξαναστείλει το ίδιο SMS.

 

σε ευχαριστω πολυ... εχω μια καρτουλα wind και λεω να πειραματιστω λιγο :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...