Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν το έχω στην θήκη και χτυπάει και πάω να το βγάλω, τα πληκτρα αφής σχεδόν πάντα ακουμπάνε κάπου και απορρίπτουν την κλήση. Υπάρχει κάνα μενού να απενεργοποιήσω τελείως τα πλήκτρα αυτά κατά την απάντηση?

 

Μα είναι κλειδωμένα τα πλήκτρα αφής όταν χτυπάει στην διάρκεια εισερχόμενης κλήσης.. :blink:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι,επειδή φοβάμαι μη γρατζουνιστεί η οθόνη που θα βρω θηκούλα που να του κάνει .Το πλαίσιο λέτε να έχει;

Α και κάτι άλλο .... δεν μαρεσει η ακρόπολη απέξω που θα βρώ κανένα άλλο ωραίο θεματάκι; ξέρετε; thx

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως, δεν είναι από τα πλήκτρα αφής, αυτά πράγματι μένουν κλειδωμένα. Το τηλέφωνο απορρίπτει την κλήση, μόλις περάσει πάνω από τον μαγνήτη της θήκης... :blink:

 

Το δοκιμάζω τώρα 5 λεπτά και έχω μείνει λαλάκης με αυτό...:shock:

 

Πάω να το δοκιμάσω και με ένα μαγνήτη ηχείου...

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιονδήποτε μαγνήτη το φέρεις κοντά, αρχίζει τα χαζά. Με κλειστό το πορτάκι, σε ένα συγκεκριμένο σημείο, ανάβει η οθόνη και ενεργοποιούνται τα πλήκτρα, σαν να το άνοιξες. Αν το κινήσεις πέρα-δώθε δίπλα στον μαγνήτη, ανάβει-σβήνει τα φώτα, από ότι φαίνεται δηλαδή το switchάκι που ανοιγοκλείνει με την κίνηση της πόρτας είναι μαγνητικό...

 

Ε, ρε που μπλέξαμε...

Link to comment
Share on other sites

Ο μαγνητικός διακόπτης είναι ότι καλύτερο θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σε αυτή την θέση. Οι επαφές τους είναι επίχρυσες και ο χώρος που γίνεται η επαφή είναι ερμητικά κλειστός ωστε να αποφευγονται η σκόνη και η υγρασία... Αυτό σημαίνει... μερικά εκατομύρια άνοιγε κλείσε δίχως πρόβλημα! Η samsung χρησιμοποιεί τον ίδιο διακόπτη σε όλα της τα slide up κινητά απο την εποχή του Ε800 δίχως κανένα πρόβλημα...
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Και γω τι κάνω τώρα για θήκη παντελονιού? Δεν έχει πλέον με velcro, όλες μαγνητικές είναι. 4 στις 5 κλήσεις τρων απόρριψη την ώρα που βγάζω το κινητό από την θήκη, αλλά από την άλλη δεν μου πάει να το χώνω έτσι στην κωλότσεπη ή να το βάζω στο τσαντάκι μέσης...
Link to comment
Share on other sites

:blink: - που πρεπει να το χωνουμε δηλαδη για να μην συμβαινει αυτο το φαινομενο μεσα στο σακ-βουαγιαζ μας ? αν το εχουμε στο γραφειο κοντα σε αλλη συσκευη πχ radio,ηχεια κλπ το ιδιο λετε να γινει ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

kati me ta xrwmata pali...prosfata koita3a sto emarket k exei dhmoprasia kati u600 k enas tupos exei k xrwmata pou den exoun er8ei ellada...to mauro pou oloi perimenete k ena allo...KOKKINO..!!! 8umizei ligo to kokkino pou exei apo pisw to n73 gia osous to exoun dei..pantws egw de 8a to protimousa k exontas dei ola ta upoloipa apo konta pshfizw k pali to mple...!
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να κάνω σύνδεση του κινητού με το pc για σύνδεση στο net, αλλά δεν φαίνεται στα modems το κινητό. Ξέρετε τι μπορώ να κάνω?
Billakos
Link to comment
Share on other sites

Άν και δεν είμαι της Samsung πέρα απο 1 dect ασύρματο που είχα παλιά κ είμαι πλήρως ικανοποιημένος,το αγόρασα κ οφείλω να πω οτι είναι καλό μοντέλο απο πλευράς σχεδιασμού οθόνης μενού κ γενικότερων ευκολιών.

Όμως ήθελα κάποια χαρακτηριστικά που δεν τα βρήκα στα nokia k sony-ericsson που είχα (μπορεί να είμαι κ απαιτητικός αλλά μπορεί να μην είμαι κ ο μόνος!)

 

1: Δεν παίζει τα video σε εικονίδια όταν τα κάνεις highlight στη λίστα (βλέπε w880)

 

2: με ανοιχτό το μπλεδόντι κ χωρίς να έχω handsfree συνδεδεμένο μόνο κ μόνο για να με βλέπουν οι συσκευές κ να ανταλλάσω αρχεία μου κρατάει 2 μέρες.(ίσως επειδή είναι αρχή ακόμα, 1 βδομάδα το έχω μόνο)

 

3: κ κυριότερο για μένα, στέλνω αρχεία video σε w880 και με καλόυν, κόβεται η σύνδεση του μπλεδοντιού!!!!! ενώ απαντώ απο το ακουστικό κανονικά, (χωρίς handsfree διευκρινίζω πάλι!) Απαράδεκτο, με το Κ750 πέταγε!!!

 

4: τα java για να μπούν θέλουν κ τα jad τους διαφορετικά πάπαλα,δεδομένου οτι τα βάζεις απο το pc με το καλώδιο,χώρια που πρέπει να ενεργοποιήσεις κ την εγκατάσταση της java.(κ δε παίζουν κ όλα),ρύθμιση ανάλυσης όπως στα sony-ericsson δεν υπάρχει.

 

5: η ηχογράφηση φωνής περιορίζεται στη 1 ώρα.Όχι οτι είχα γράψει πιο πολύ με το Κ750 μου αλλά είναι ωραίο να ξέρεις ότι έχεις απεριόριστο όσο η μνήμη σου κ όχι πλαφόν.

 

6: άντε να πώ κ κάτι καλό, δε χρειάζεται να πατάς accept κάθε φορά που έρχεται 1 αρχείο απο μια συσκευη με μπλεδοντι.(αλλα δεν έχει ir!)

 

7: δεν προγραμματίζονται όλες οι συντομεύσεις του navi-key, μόνο οι δεξιά αριστερά κ κάτω. το πάνω είνια κλειδωμένο σε συντόμευση -Το μενού μου-

 

8: δεν έχει θέματα.

 

9: θυμάται σε ποιό μενού ήσουν όταν βγήκες στην οθόνη αναμονής την τελευταία φορά και σε πάει κατευθείαν (γλυτώνεις κλικ δηλαδή αν πάς πάλι στα ίδια μενού)

 

10: ορίζεις ώρες που θες να ανάβει το αριθμητικό πληκτρολόγιο για να σώζει ενέργεια όταν έχει φώς.(το έχω να ανάβει 9 το βράδυ με 6 το πρωί)

 

11: έχει λειτουργία οθόνης σε περιβάλλον με ήλιο (τα κάνει κίτρινα κ φωτεινά)

 

12: Δεν έχει γεννέθλια στο ημερολόγιό του :( (πάλι θα με βρίζουν που τα ξέχασα! μόνο συνάντηση επέτειο κ εργασία)

 

13: Στο μπλεδοντι δε λέει πόσα αρχεία έχει στείλει απο πόσα. (πχ 8/12 Στάλθηκαν) και δεν έχει ταξινόμηση ανα όνομα όγκο ή ημερομηνία δημιουργίας στα αρχεία του.(πάλι βλέπε Sony-Ericsson!)

 

-Δε το συνιστώ για S-E fans κάντε κράτει να έρθει το Κ850 με τα 5Μ.

-Αλλά για ομορφιά μέγεθος κ σχεδιασμό είναι εφάμιλλο του w880 στο παρατσακ όμως χάνει στα σημεία (κερδίζει σε ΜΡ κ ράδιο χάνει σε μνήμη κ ποιότητα πλαστικών κ μεταλλικών μερών.

-Άν θυμηθώ κάτι άλλο ή μου ανακύψει κανένα κουλό θα το ποστάρω.

Link to comment
Share on other sites

Ceidkeeper ρε φίλε ένα ωραίο κινητό πήρες και το μόνο που δεν ζήτησες από αυτό είναι να σου ψήνει και καφέ και να σε καθίζει στην καρέκλα και να σε ταΐζει.

νομίζω εισαι υπερβολικός σε όλα όσα ζητάς

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

upervoliko de ton vriskw...apla kapws kakoma8hmeno as poume...! lol...otan exeis perasei apo oles tis markes einai logiko na kaneis sugkriseis me ta sun k ta plhn...emena me xalaei pou den exei 8emata kuriws giati kanoun to kinhto 3exwristo..k pali omws tonizw oti o sunduasmos timhs-poiothtas einai polu kalos..milame gia ena kanoniko kinhto oxi smartphone me tis ateleiwtes efarmoges ara emena to java me kaluptei..oi uperu8res mou 8umizoun mono to total ir remote pou eixa gia na paizw me tis thleoraseis tou kwtsovolou pou tis evaza terma k akougotan mexri k ape3w..!!! apo sxedio einai to korufaio auth th stigmh...twra ola auta me tous ogkous k ta onomata nomizw einai ligo polu peritta gia tous perissoterous..pantws ekanes kalh anaskophsh
Link to comment
Share on other sites

@Ceidkeeper

Μην ξεχνάς πως το SE 850 θα στοιχήζει οσο δυο U 600 και στο κάτω κάτω, μεχρι να βγεί στην αγορά, οι Κορεάτες θα έχουν κατεβάσει ήδη τον αντίπαλο!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και αν απαντηθει θετικα, τοτε το κινητο αυτο θα ειναι το κορυφαιο για εμενα σε ολους τους τομεις. οταν καποιος μας παιρνει τηλεφωνο και εκεινη την ωρα δεν μπορουμε να μιλησουμε αλλα οχι και να πατησουμε απορριψη με ποιον τροπο αφηνουμε το κινητο να χτυπαει αλλα στο αθορυβο; στο motorola v3x που ειχα παταγες ενα απο τα 2 πληκτρα της αυξομειωσης ηχου και αμεσως εμπαινε σε αθορυβη λειτουργια μονο για τη συγκεκριμενη κληση
Link to comment
Share on other sites

Α και κατι αλλο που με ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ειναι οτι εγκαθιστω κανονικα το samsung pc studio αλλα και το usb driver και οταν βαζω το κινητο σαν συσκευη αποθηκευσης δεν με αφηνει να περασω αρχεια(mp3,photos,videos) στην καρτα μνημης ως removable disk. οταν προσπαθω μου βγαζει το μηνυμα cannot copy- cannot find the specified file make sure you specify the correct patch and file name.

 

Υ.Γ οταν θετω το κινητο στη λειτουργια samsung pc studio περναω κανονικα τραγουδια και γενικα αρχεια αλλα στο τηλ και οχι στην καρτα μνημης.

 

ΔΩΣΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Ceidkeeper ρε φίλε ένα ωραίο κινητό πήρες και το μόνο που δεν ζήτησες από αυτό είναι να σου ψήνει και καφέ και να σε καθίζει στην καρέκλα και να σε ταΐζει.

νομίζω εισαι υπερβολικός σε όλα όσα ζητάς

 

είμαι υπερβολικός γιατι οι άλλες εταιρίες τα είχανε 3 χρόνια πριν, δεν τα έβγαλα απο το μυαλό μου.

 

@Finaldestiny86 ευχαριστώ :) έχει κάτι στυλ κ μοτίβα που μπορείς να επιλέξεις δε ξέρω χρωματικά αν αλλάζει αλλά δε ξέρω που μπορώ να βρώ κ να κατεβάσω κανένα καινούριο.

 

Μην ξεχνάς πως το SE 850 θα στοιχήζει οσο δυο U 600 και στο κάτω κάτω, μεχρι να βγεί στην αγορά, οι Κορεάτες θα έχουν κατεβάσει ήδη τον αντίπαλο!

 

Δε νομίζω να κάνουν τόσο γρήγορα κίνηση οι Κορεάτες, δε μας έχουν συνηθίσει σε τέτοια. Άλλωστε άν κάνουν κίνηση θα πρέπει να πάνε στα 5ΜΡ γιατί τα 3 αρχίζουν κ γίνονται συνηθισμένα. Χώρια που το κόστος του Κ850 αν είναι 2 U600 δε με χαλάει γιατι για τα επόμενα 3 χρόνια δε θα υπάρξει ισάξιό του κ θα τα βγάλει τα λεφτά του με το παραπάνω. Η πλακέτα του 750 ζεί μέχρι ακόμα κ βασιλεύει με μόνη αλλαγή τα νέα βρακάκια που του φορέσανε. (βλέπε Τ650 Ζ550 κ τα συναφή)

 

Μια ερωτηση και αν απαντηθει θετικα, τοτε το κινητο αυτο θα ειναι το κορυφαιο για εμενα σε ολους τους τομεις. οταν καποιος μας παιρνει τηλεφωνο και εκεινη την ωρα δεν μπορουμε να μιλησουμε αλλα οχι και να πατησουμε απορριψη με ποιον τροπο αφηνουμε το κινητο να χτυπαει αλλα στο αθορυβο; στο motorola v3x που ειχα παταγες ενα απο τα 2 πληκτρα της αυξομειωσης ηχου και αμεσως εμπαινε σε αθορυβη λειτουργια μονο για τη συγκεκριμενη κληση

 

έχει μια λειτουργία που λέει οτι το πλήκτρο έντασης κάνει

είτε σίγαση

είτε απόρριψη χωρίς να στείλει μήνυμα,

είτε απόρριψη κ να στείλει κάποιο προκαθορισμένο μήνυμα απο το χρήστη πχ. -θα σας καλέσω αργότερα- (πιθανόν σμς αλλά δε το έχω δοκιμάσει ποτε).

 

μήπως η κάρτα μνήμης σου θέλει φορμάτ; δεν έχω κάρτα μνήμης οπότε δε μπορώ να πω κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

είμαι υπερβολικός γιατι οι άλλες εταιρίες τα είχανε 3 χρόνια πριν, δεν τα έβγαλα απο το μυαλό μου.

 

 

αφού άλλοι τα έχουν εδώ και τρία χρόνια ρε φίλε τι αγόρασες τώρα σαμσουνγκ πλάκα με κάνεις ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

αφού άλλοι τα έχουν εδώ και τρία χρόνια ρε φίλε τι αγόρασες τώρα σαμσουνγκ πλάκα με κάνεις ?

 

διάβασε πάλι τι έγραψα γιατί δε τα κατάλαβες αυτά που έλεγα. Λέω οτι κάποια μπλιμπλίκια τα έχει κ κάποια άλλα όχι. Προφανώς έχει κάτι παραπάνω αλλά κ επίσης έχει κάτι λιγότερο. Πες με κ κακό που έκατσα κ σας τα ανέλυσα κιόλας. Μόνο και μόνο για να μην είναι σε άγνοια κάποια άτομα που το σκέφτονται ακόμα να το αγοράσουν ή όχι, ή τι εναλλακτικές θα μπορούσαν να δούν. Άν τις συμβουλές μου ή τις κρίσεις μου τις βρίσκεις περιττές τότε αυτό αφορά μόνο εσένα, δε σου είπα να τις δεχτείς κιόλας. :)

 

κ ναι πήρα Samsung (σχετικά καλό μοντέλο) για να δώ τι λέει κ αυτή η εταιρία, καθότι έχω δοκιμάσει Panasonic, Nokia, Sony-Ericcson, k Sharp. Μονο τα Motorola κ LG μου ξεφύγανε προς το παρόν. Άμα ήθελα ένα ωραίο κινητό απλά, δε θα έπαιρνα αυτό, υπάρχουν πιο όμορφες κ πιο φτηνές επιλογές. Θέλω μια Α ποσότητα μπλιμπλικιών επάνω του.

 

Oκ θα ξέρω άλλη φορά μόνο να γλύφω το κινητό που πήρα κ να μη του τα χώνω εκεί που υστερεί, η ακόμα καλύτερα θα γίνω τόσο εγωιστής που θα εθελοτυφλώ οπότε δε θα έχει να μου προσάψει κανείς τίποτα για την επιλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε...

 

 

[+]

Τιμή

Οθόνη (ίσως η καθαρότερη και λαμπερότερη που έχω δει σε κινητό)

Πλήκτρα αφής

Ποιότητα συνομιλίας (ΚΑΜΙΑ σχέση με SE + Nokia)

Σήμα (χωρίς διακοπές κλπ)

Κάμερα (οι photo είναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ε Σ)

Ποιότητα και ένταση ήχου

Χαμηλό SAR (μην ξεχνιόμαστε)

 

[-]

Μπαταρία (max 2 μέρες με μέτρια χρήση)

Αργό access στην μνήμη SD*

Δεν έχει auto image adjust όταν στέλνεις MMS (βλέπε SE)

Επεξεργαστής κατώτερος των SE, Nokia (according to Java games Performance)

Πληκτρολόγιο μέτριο (δεν βολεύει, τα πλήκτρα είναι χωνευτά και όχι τόσο ακριβή)

Η ποιότητα του video είναι μέτρια

 

 

*Επειδή έγινε ντόρος με το SD memory access, βρήκα τελικά μια "γρήγορη" SD Micro Ultra II της Sandisk

στην χωρητικότητα του 1gb (έφαγα τον κόσμο να την βρω σε λιανική, για όποιον ενδιαφέρεται, έχει στο Γερμανό του Mall στα 20 ευρώ). Πήγα και πήρα γρήγορη μπας και το reader του κινητού δώσει καλύτερη απόκριση.

Το κινητό χρειάζεται 5-6 (!) δευτερόλεπτα για να ανοίξει μια photo μέγιστης ανάλυσης 1.3 mb από thumbnail σε full screen. To SE w810 μακράν καλύτερο σε αυτόν τον τομέα μιας και άνοιγε photo και video (πολλών MB) σε ντε-τε ;)

 

θα ήθελα κάποιο feedback σε αυτό, δηλαδή να πείτε

1. Αν χρειάζεται και εσάς πολύ χρόνο να κάνει access το Micro SD card (και πόσο)

2. Αν η καθυστέρηση έχει να κάνει με την χωρητικότητα (δηλαδή αν έχει διαφορά στο 1gb, 512mb ή και στα 2gb)

 

Τώρα στο αν αξίζει η αγορά του, θα έλεγα πάρτε το με κλειστά τα μάτια κυρίως λόγω του λόγου τιμής/απόδοση. Στα χρήματα αυτά ΔΕΝ θα βρείτε καλύτερο κινητό , με 3.2 mp camera, τόσο λεπτό και ελαφρύ, με μεγάλη οθόνη και δυνατό ηχείο και ποιοτική ηχητική απόδοση. Επίσης μην ξεχναμε την απροβλημάτιστη λειτουργία (χωρίς κολλήματα) και το πολύ καθαρό σήμα.

 

Αν δεν σας "χαλάνε" κάποια αρνητικά που προανέφερα το U600 αυτή τη στιγμή στα χρήματα αυτά είναι μονόδρομος.

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

μήπως η κάρτα μνήμης σου θέλει φορμάτ; δεν έχω κάρτα μνήμης οπότε δε μπορώ να πω κάτι άλλο.

 

εχω κανει ηδη μια φορα format. παντως εχω φαει πακετο και δεν μπορω να αποθηκευσω τιποτα στην micro sd (kingston) απο τον υπολογιστη. ελπιζω να μπορεσει καποιος να βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

po po kati kolimata poy exei o kosmos poli kalo ayto poy eipe o filos oti den paraponithike oti den ftaxni kafe xaxaxa

 

to kinito exei kai kata exei kai yper emena moy ftanei ayto tis omorfias kai tis magkias tis samsung to oti se tetia megethi kanei tosa pola poy allh gia na kanoyn tosa exoume ftasei sto simio ta kinita na zigizoyn 180 gramaria px nokia eleosssssssssssss

kai synfono oti mexri na bgei to k850 h koreates tha exoun apantisei to thema einai oti ta kinita poy bgazoun para pola den exoyn erthei stin elada px kinito me camera 10 mp

 

 

theimame kai to k 700 py eixa kai to eixa gemisi se themata axrista ola...

tora pleon ksero oti exo ena kinito poy den tha kolisi pote kai oti exo ena kinito tis pio kalis eterias kataskeyeis tilefonos pagkosmios samsung gia panta

 

tora mporite na protimisete nokia gia na exei pio polla apla mono to megethos na baleis me aidiazi

 

eksalou to leei h samsung stin diafimisis ''''' fantasoy ena kinito me megethos molis 10.9 ......... '''''' ayto den sas leei tipota h nokia se ayto to megethos exo aporia ti kinita tha ebgaze???? me cam 1.3 to poli xaxaxa

 

 

 

samsung gia panta

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε...

 

 

 

*Επειδή έγινε ντόρος με το SD memory access, βρήκα τελικά μια "γρήγορη" SD Micro Ultra II της Sandisk

στην χωρητικότητα του 1gb (έφαγα τον κόσμο να την βρω σε λιανική, για όποιον ενδιαφέρεται, έχει στο Γερμανό του Mall στα 20 ευρώ). Πήγα και πήρα γρήγορη μπας και το reader του κινητού δώσει καλύτερη απόκριση.

Το κινητό χρειάζεται 5-6 (!) δευτερόλεπτα για να ανοίξει μια photo μέγιστης ανάλυσης 1.3 mb από thumbnail σε full screen. To SE w810 μακράν καλύτερο σε αυτόν τον τομέα μιας και άνοιγε photo και video (πολλών MB) σε ντε-τε ;)

 

θα ήθελα κάποιο feedback σε αυτό, δηλαδή να πείτε

1. Αν χρειάζεται και εσάς πολύ χρόνο να κάνει access το Micro SD card (και πόσο)

2. Αν η καθυστέρηση έχει να κάνει με την χωρητικότητα (δηλαδή αν έχει διαφορά στο 1gb, 512mb ή και στα 2gb)

 

Εχω κι εγω την ιδια ακριβως καρτα (και ναι εψαξα σε αρκετα μαγαζια μεχρι να τη βρω) και μπορω να επιβεβαιωσω πως αργει αρκετα να ανοιξει mp3s,οσο χρονο εκανε περιπου και με μια αθλια παλια kingston που του ειχα στην αρχη. Και να υπαρχει διαφορα εγω παντως δεν την αντιληφθηκα αρα μιλαμε για αμελητεα διαφορα χρονου κι ας ειναι πιο γρηγορη η ultra II....μηπως δεν ειναι θεμα καρτας δηλαδη αλλα "βλακεια" του κινητου οτι αργει τοσο πολυ?

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κι εγω, κανoντας μεταβαση απο το D900. Δεν βλεπω αισθητες διαφορες αλλα η wind μας εδωσε μεγαλη επιδοτηση στην εταιρια κι επωφεληθηκα. Το γεγονος οτι μπορεις μεσω ΒΤ να βαλεις παιχνιδια μου κεντριζει το ενδιαφερον.

Επ αυτου μηπως μπορει κανεις να με βοηθησει?

Θελω το PAC-MAN της NAMCO και το TETRIS marathon της Jamdat.

Τα εχω ηδη αγορασει απο το ΤΙΜ plus αλλα θα ηθελα πολυ να εχω και τα jar μιας και το U600 δεν θελει wap.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...