Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσον αφορά την μπαταρία του και την χωρητικότητά της, κυκλοφορούν ήδη στο Ebay μπαταρίες 1000mAh, οι οποίες από ότι φαίνεται είναι ίδιες με του Χ820...

 

 

 

αστεριςΔ να σε ρωτήσω για την εν λόγω μπαταριά που λες με τα 1000mAh, πόσο σίγουρος είσαι ότι θα δώσει παραπάνω μέρες αντοχής στο U600?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είμαι, αλλά με 10-12€ που κοστίζει, και ίδια να είναι με την μαμά, δεν με χαλάει.

 

Δυό τρεις noname που έχω πάρει έτσι από το ebay για φωτογραφικές μηχανές, μιά χαρά μου βγήκανε, καλύτερες από την original...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι, αλλά με 10-12€ που κοστίζει, και ίδια να είναι με την μαμά, δεν με χαλάει.

 

Δυό τρεις noname που έχω πάρει έτσι από το ebay για φωτογραφικές μηχανές, μιά χαρά μου βγήκανε, καλύτερες από την original...

 

Για πηγαινε σελ.23 ( 447 ),το παιδι που την πηρε απ'το ebay δεν ειναι και πολυ ευχαριστημενος απο τις επιδοσεις τις 1000αρας.Βεβαια απο τοτε δεν ειχαμε αλλα νεα για την συγκεκριμενη μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την μπαταρία του και την χωρητικότητά της, κυκλοφορούν ήδη στο Ebay μπαταρίες 1000mAh, οι οποίες από ότι φαίνεται είναι ίδιες με του Χ820...

 

 

asterisd epidi vlepw to eheis psaxei to thema mipos xereis an iparhoun sto ebay bataries 1000mAh gia d900 .

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα search με keywords D900 battery 1000 και θα βρεις 5-6...

 

Alfa, καταλαβαίνω ότι οι ταιβανέζοι δεν είναι και τόσο αξιόπιστοι στα προϊόντα τους, αλλά και 700άρα να βγει, με 10€ είναι καλή αγορά για δεύτερη μπαταρία. Βλέπω και κάτι φορτιστές που παίρνουν πάνω το κινητό και δεύτερη μπαταρία μαζί, με 5€ και αυτοί, οπότε με 15€ καθαρίζεις τσίλικα.

 

Ήδη είναι στον δρόμο και δύο Samsung WEP200 bluetooth που αγόρασα με 28€...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα search με keywords D900 battery 1000 και θα βρεις 5-6...

 

Alfa, καταλαβαίνω ότι οι ταιβανέζοι δεν είναι και τόσο αξιόπιστοι στα προϊόντα τους, αλλά και 700άρα να βγει, με 10€ είναι καλή αγορά για δεύτερη μπαταρία. Βλέπω και κάτι φορτιστές που παίρνουν πάνω το κινητό και δεύτερη μπαταρία μαζί, με 5€ και αυτοί, οπότε με 15€ καθαρίζεις τσίλικα.

 

Ήδη είναι στον δρόμο και δύο Samsung WEP200 bluetooth που αγόρασα με 28€...

 

και τα δυο 28; aw, όταν τα πάρεις πες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

na kanw mia erwtisi? otan lete oti exei monimo thema tin akropoli enoite oti stin othoni iparxei kai mporei na mpei mono auti i fotografia kai kamia ali? den mporeis na valeis gia fonto gia paradigma oute fotografia pou travas apo to kinito?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια ποσο σας κραταει η μαμα μπαταρια με μετρια χρηση και σβησιμο το βραδυ???
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

na kanw mia erwtisi? otan lete oti exei monimo thema tin akropoli enoite oti stin othoni iparxei kai mporei na mpei mono auti i fotografia kai kamia ali? den mporeis na valeis gia fonto gia paradigma oute fotografia pou travas apo to kinito?

 

Εννοείται ότι μπορείς να βάλεις και φόντο δικό σου,αλλά αν επιλέξεις φόντο από θέμα τότε θα σου εμφανίζεται η Ακρόπολη καθ΄όλη τη διάρκεια της ημέρας με τις ανάλογες χρονικές συνθήκες(ήλιος,συννεφιά,νυχτερινός φωτισμός της κλπ.).

Link to comment
Share on other sites

na kanw mia erwtisi? otan lete oti exei monimo thema tin akropoli enoite oti stin othoni iparxei kai mporei na mpei mono auti i fotografia kai kamia ali? den mporeis na valeis gia fonto gia paradigma oute fotografia pou travas apo to kinito?

 

Η ακρόπολη είναι "Θέμα". Έχει σύννεφα που κινούνται, πουλιά που πηγαινοέρχονται και μόλις πάει 8 το βράδυ, αλλάζει σε νυχτερινή όψη, με φώτα και προβολείς. Τέτοιο δεν μπορείς να βάλεις άλλο από ότι ξέρω για την ώρα. Φωτογραφίες απλές ή κινούμενες, βάζεις όποιες θες.

Link to comment
Share on other sites

na kanw mia erwtisi? otan lete oti exei monimo thema tin akropoli enoite oti stin othoni iparxei kai mporei na mpei mono auti i fotografia kai kamia ali? den mporeis na valeis gia fonto gia paradigma oute fotografia pou travas apo to kinito?

 

Τρίτη μέρα μετά την πρώτη φόρτιση, χωρίς να το έχω κλείσει το βράδυ, με μέτρια προς ελαφριά χρήση, και είναι ακόμη στο full η ένδειξη...

Link to comment
Share on other sites

Alfa, καταλαβαίνω ότι οι ταιβανέζοι δεν είναι και τόσο αξιόπιστοι στα προϊόντα τους, αλλά και 700άρα να βγει, με 10€ είναι καλή αγορά για δεύτερη μπαταρία. Βλέπω και κάτι φορτιστές που παίρνουν πάνω το κινητό και δεύτερη μπαταρία μαζί, με 5€ και αυτοί, οπότε με 15€ καθαρίζεις τσίλικα.

 

Εχεις δικιο φιλε μου.Παντως αν την παρεις και την δοκιμασεις θα περιμενουμε με ενδιαφερον να μας πεις τα αποτελεσματα.Χθες ειδα κι εγω στο ebay καποιες καινουριες μπαταριες γνησιες samsung αλλα δεν ελεγε mah.Ειχε και ανταπτορακι για να βαλεις δικα σου ακουστικα,αν και εγω εφτιαξα ενα μονος μου (you know...Greek patend!).Δουλευει μια χαρα μεχρι τωρα, αλλα ελπιζω να μην μου ξετιναξει κανενα κυκλωμα εξοδου:worry: ,αν και νομιζω πως ολα τα ακουστικα εχουν την ιδια αντισταση (75 ohm ).Παντως ειναι οτι πρεπει για συνδεση με στερεοφωνικο.Θα δειξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια ποσο σας κραταει η μαμα μπαταρια με μετρια χρηση και σβησιμο το βραδυ???

 

Με αρκετή χρήση θέλει φόρτιση κάθε βράδυ. Και εξηγώ τι εννοώ.

 

4 ωρες συνεχόμενης διάρκειας κλήσεις -ας είναι καλά το ΤΙΜ Max-

1 ωρα πλοήγηση στο ίντερνετ -όπως και ανωτέρω, ΤΙΜ Max-

γυρω στα 15 μηνύματα αποστολή και αλλα τόσα λήψη

bluetooth συνεχεια αναμμένο συνέχεια

 

A! Και φυσικά παίζει και ρόλο σε τι δύκτιο το χρησιμοποιείς, η Cosmote ως γνωστόν είναι πιο "μπαταριοφάγα" :D

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Με αρκετή χρήση θέλει φόρτιση κάθε βράδυ. Και εξηγώ τι εννοώ.

 

4 ωρες συνεχόμενης διάρκειας κλήσεις -ας είναι καλά το ΤΙΜ Max-

1 ωρα πλοήγηση στο ίντερνετ -όπως και ανωτέρω, ΤΙΜ Max-

γυρω στα 15 μηνύματα αποστολή και αλλα τόσα λήψη

bluetooth συνεχεια αναμμένο συνέχεια

 

A! Και φυσικά παίζει και ρόλο σε τι δύκτιο το χρησιμοποιείς, η Cosmote ως γνωστόν είναι πιο "μπαταριοφάγα" :D

 

Mε αφησες :wacko: :wacko: τοσο λιγο δεν το περιμενα:O :O

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη μέρα μετά την πρώτη φόρτιση, χωρίς να το έχω κλείσει το βράδυ, με μέτρια προς ελαφριά χρήση, και είναι ακόμη στο full η ένδειξη...

 

 

Μηπως το παραγ.....ς?:lol:

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

17 fully working παιχνίδια (δοκιμασμένα από μένα) μαζί με το jad maker για μελλοντικά παιχνίδια σε .jar μορφή που με την προαναφερθείσα διαδικασία στέλνονται μέσω Bluetooth πανεύκολα στο U600:)

http://rapidshare.com/files/37761936/U600.rar.html

Link to comment
Share on other sites

http://www.getjar.com/software/universal/all/Games

 

gia to u 600

 

tora gia tin mpataria sygoyro einai oti den einai apo ta dinata t simia opos kai to video poy bgazei den einai kalo emena einai arketa tholo twra an exei problima to diko m til mono den ksero

 

oso gia tis mpataries i taibanezikes eteries mia xara einai kai poli antagonistikes prin 5 xronia elegan made in taiwan kai teoroysan ta pseytika

alla exoun poli megali texnognosia px benq vk kai kai para poles alles

kai stin cebit persi h persoteres eteries htan apo tin taiwam

Link to comment
Share on other sites

Mε αφησες :wacko: :wacko: τοσο λιγο δεν το περιμενα:O :O

 

Θεωρώ πως η διάρκεια που μου κρατάει η μπαταρία είναι ικανοποιητική αν σκεφτείς τις δυνατότητες του κινητού. Και λόγω δουλειάς, (έχω πολλά κενά) συνέχεια το έχω στα χέρια και χαζευω με τα βίντεό του, με τα παιχνίδια του...

Και στο κάτω κάτω, δε σου λέω τίποτα καινούριο, απλά επιβεβαιώνω τις τιμές που γράφει ο κατασκευαστής! ;)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω, ξερετε ποτε α ερθει το u700 ? αξιζει να το περιμενει κανεις ?

 

Σύντομα,αξίζει ειδικά αν σε ενδιαφέρει το 3G.

Link to comment
Share on other sites

το μπλε του ζαφειριού δεν είναι όμορφο ρε παιδιά?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα χρώματα, ΔΕΝ είναι καλά.. Από αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα (μπλε-χρυσό-ασημένιο) μόνο το μπλε είναι πραγματικά ωραίο και αποπνέει μια αίσθηση στιβαρότητας και πολυτέλειας..

Το "χρυσό" είναι ένα καφεκίτρινο χρώμα και το ασημί δίνει μια πολύ πλαστική και ψεύτικη εικόνα στο κινητό.

Πιστεύω πως πολύ ωραία θα είναι το μπορντό και το άσπρο :happy:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...