Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα έχω τρελαθει και εγω με αυτό το κινητό. Ειναι αλήθεια ότι μονο το μπλε,χαλκινο και ασημί κυκλοφορεί στην Ελλάδα;:( λετε δηλαδη ούτε κατοπιν παραγγελιας να μην φέρουν και τα άλλα; Κριμα και εγω νόμιζα ότι έστω το ασημι θα είναι καλό αλλα με απογοήτευσε μια γνωμη παραπάνω:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια, το wap που μπαινει οταν πατας το i , μπορουμε να το απενεργοποιησουμε? πολλες φορες το παταω κατα λαθος και μου ηρθε ο λογαριασμος...!!!! :lol: :p
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα χρώματα, ΔΕΝ είναι καλά.. Από αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα (μπλε-χρυσό-ασημένιο) μόνο το μπλε είναι πραγματικά ωραίο και αποπνέει μια αίσθηση στιβαρότητας και πολυτέλειας..

Το "χρυσό" είναι ένα καφεκίτρινο χρώμα και το ασημί δίνει μια πολύ πλαστική και ψεύτικη εικόνα στο κινητό.

Πιστεύω πως πολύ ωραία θα είναι το μπορντό και το άσπρο :happy:

 

 

apospi sou sevasti

 

 

 

hriso kai nikelo sto poli edono pou goustareis den tha eperna pou na me skotones .

ta theoro hromata se kinito kai ohi mono ... poli entona ,ipervolika .

Link to comment
Share on other sites

egw pisteuw oti to mple pou kukloforei einai to kalutero...exw dei k to mauro se eikona de mou poluarese...oso gia to xruso makriiiaaaaaaaaa opws k to ashmi pou ekane to kinhto san auta ta pseutika pou poulane sto periptero..!!! lol
Link to comment
Share on other sites

παιδια, το wap που μπαινει οταν πατας το i , μπορουμε να το απενεργοποιησουμε? πολλες φορες το παταω κατα λαθος και μου ηρθε ο λογαριασμος...!!!! :lol: :p

 

 

δοκιμασε να αλλαξεις τις ρυθμισεις ροης μεσα απο το μενου π.χ. αλλαξε καποια επιμερους ρυθμιση και βαλε οτι θελεις εσυ, οποτε θα ειναι λαθος το προφιλ και ετσι δεν θα σε χρεωνει τιποτε;)

 

εφοσον βεβαια δεν θελεις να χρησιμοποιεις το wap!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να αλλαξεις τις ρυθμισεις ροης μεσα απο το μενου π.χ. αλλαξε καποια επιμερους ρυθμιση και βαλε οτι θελεις εσυ, οποτε θα ειναι λαθος το προφιλ και ετσι δεν θα σε χρεωνει τιποτε;)

 

εφοσον βεβαια δεν θελεις να χρησιμοποιεις το wap!

ναι δεν θελω καθολου! απο που ακριβως? ειμαι ολιγον τι ασχετη! :p

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν θελω καθολου! απο που ακριβως? ειμαι ολιγον τι ασχετη! :p

Πήγαινε

  • Μενού
  • 9 Ρυθμίσεις σύνδεσης

Και επέλεξε άλλη εταιρία απο αυτή που έχεις στο wap, οπότε δε θα μπορεί να συνδεθεί

 

epidi den exw to cd tou kinitou, iparxei online na to katevasw?

 

Δοκίμασε απο το επίσημο site πατώντας εδώ

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε

  • Μενού
  • 9 Ρυθμίσεις σύνδεσης

Και επέλεξε άλλη εταιρία απο αυτή που έχεις στο wap, οπότε δε θα μπορεί να συνδεθεί

οοο!

αν το κανω αυτο ομως, δεν θα μπορω να στειλω κ να λαβω MMS ή καμμια σχεση??? (very ασχετη, το δηλωσα κ πριν:lol: :O )

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

οοο!

αν το κανω αυτο ομως, δεν θα μπορω να στειλω κ να λαβω MMS ή καμμια σχεση??? (very ασχετη, το δηλωσα κ πριν:lol: :O )

:lol:

Μην αλλάξεις την ρύθμιση των MMS, μόνο του WAP και ίσως χρειαστεί και του Ιντερνετ.

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Μην αλλάξεις την ρύθμιση των MMS, μόνο του WAP και ίσως χρειαστεί και του Ιντερνετ.

οκκκκκκ! παω να το δοκιμασω κι ο Θεος βοηθος!!!!:p

thank youuuuuuuuuuuuu! :cool:

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

otan milame gia kinito i mayro tha pareis i asimi kata tin gnomi mou kai eidika ayto to kinito pou einai kosmima prepei na tonizete me to xroma tou.aisthitika to mple einai entelos adiaforo san xroma kai den tairiazei se ayti ti siskeyi oso gia to xriso apeythinete perissotero se kiries
Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται ότι δεν έχεις δει από κοντά όλα τα χρώματα! :p

Ωραία τα λες, αλλά πρέπει να δεις τα ασημένιο και το "χρυσό" του u600 από κοντά.. Θα εκτιμήσεις πολύ περισσότερο το μπλε όταν τα δεις! :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

file mou ta exo dei kai to mple an kai genika san xroma mou aresei molis to eida to aperipsa xoris poli skepsi.prosopika mple kinito den tha eperna pote.gousta bebaia einai ayta.To asimi anadiknei sto megisto tin siskeyi kai tin terastia othoni pou diathetei.;)
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν υπάρχει αντικειμενική άποψη στο θέμα, απλά έχω την ανετύπωση πως το ασημί δίνει μια πολύ φτηνή αίσθηση του πλαστικού από το οποίο είναι φτιαγμένη η συσκευή.

Γι αυτό υπέθεσα πως δεν τα έχεις δει από κοντά, συγνώμη!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς που είναι το Service της Samsung στην Θεσ/νικη?

 

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.

Δεν θυμάμαι νούμερο. Απο Εγνατία, στρίβεις δεξιά Παπαναστασίου. Στα 50-100 μέτρα δεξιά είναι η ΟΜΝΙΤΕCH. Εδώ είμαστε...:)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

pedia giati dokimasa na perasw 1 .3gp videaki kai den mou to pernaei? ti tipo videakia pezei to u600? mp4 i .3gp?

 

 

edit: telika perasa ta videakia meso card reader , enw omos ine ola 3gp kapia mou ta pezei , kai kapia ala oxi. giati simvenei auto?

 

episis mporei na ginei anaparagogi se pliris othoni?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

pedia giati dokimasa na perasw 1 .3gp videaki kai den mou to pernaei? ti tipo videakia pezei to u600? mp4 i .3gp?

 

 

edit: telika perasa ta videakia meso card reader , enw omos ine ola 3gp kapia mou ta pezei , kai kapia ala oxi. giati simvenei auto?

 

episis mporei na ginei anaparagogi se pliris othoni?

Πριν την αναπαραγωγή επιλέγεις στις επιλογές Πλήρης οθόνη ή και κατα την αναπαραγωγή πατάς δίεση #.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Μην αλλάξεις την ρύθμιση των MMS, μόνο του WAP και ίσως χρειαστεί και του Ιντερνετ.

τελικα το εσβησα τελειως και τωρα δεν μπαινει!!!! Yes!!!!!!! ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!!!!

 

Και μια αλλη ερωτηση, λογω ασχετοσινης και παλι! :O Αν παρω μια καρτα μνημης Transcend Micro-SD 256MB ειναι οκ για το κινητακι αυτο?? Σαν μαρκα εννοω... :O

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

το περιμενω μετα τις 14:00. ποσες ωρες να κανω την πρωτη φορτιση;

 

 

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ώρες το αφήνω εγώ , έτσι έκανα σε όλα τα σαμσουνγκ όσο περισσότερο τόσο καλύτερο οι 3 πρώτες όχι μόνο η πρώτη φόρτιση

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Όταν το έχω στην θήκη και χτυπάει και πάω να το βγάλω, τα πληκτρα αφής σχεδόν πάντα ακουμπάνε κάπου και απορρίπτουν την κλήση. Υπάρχει κάνα μενού να απενεργοποιήσω τελείως τα πλήκτρα αυτά κατά την απάντηση?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα.

Αγόρασα κι εγώ το συγκεκριμένο κινητό και το μόνο που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι το εξής:

Δεν μπορώ να περάσω το pc studio σε windows vista. Διάβασα σε προηγούμενες σελίδες ότι θα πρέπει να περάσω το πρόγραμμα με συμβατότητα xp. Αυτό ήταν ήδη επελεγμένο. Άλλαξα και την συμβατότητα σε win98 και φάνηκε ότι έγινε η εγκατάσταση αλλά τελικά όταν προσπαθούσα να το συνδέσω με το κινητό (ή με usb ή με bluetooth) έβγαινε ένα μήνυμα με error το οποίο έλεγε ότι δεν βρίσκεται η com και να κάνω restart. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω αυτό το πρόγραμμα σε vista;

Επικοινώνησα και με samsung και μου είπαν πως δεν ξέρουν ακόμα πότε θα υπάρχει διαθέσιμο τέτοιο λογισμικό.

Επίσης θέλω να τονίσω ότι το μόνο μείον που βρήκα, είναι ότι ήχους και εικόνες που έχεις στην κάρτα μνήμης, δε μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις στο κινητό, αν πρώτα δεν τους αντιγράψεις σ' αυτό και ότι η κάρτα μνήμης που είναι 1Gb και χρησιμοποιούνται τα 400Kb, είναι κάπως αργή.

Billakos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...