Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπήκαν μεν οι νιφάδες που λέγαμε(:p) αλλά δεν μου τις εμφανίζει κάθε φορά που αλλάζω μέρος στο myphone.

Μου τις δείχνει που και που...:cry::lol:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα δεν μου βγαινουν νυφαδες μονο πανω πανω υπαρχουν μονιμα..παντως τα emoticons τελεια...να βαλουμε και ενα σκουφο πανω στο myphone

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί στο παρελθόν, αλλά θά ήταν ωραίο άν στο προφιλ μπορούσαμε να βάλουμε και μια εικόνα.

 

Πιο συγκεκριμένα στον Πίνακα ελέγχου που μας έχει ρυθμίσεις για το προφίλ, την εμφανισή του και άλλα να είχε μια επιλογή για background image.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17913&stc=1&d=1292834506

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί στο παρελθόν, αλλά θά ήταν ωραίο άν στο προφιλ μπορούσαμε να βάλουμε και μια εικόνα.

 

Πιο συγκεκριμένα στον Πίνακα ελέγχου που μας έχει ρυθμίσεις για το προφίλ, την εμφανισή του και άλλα να είχε μια επιλογή για background image.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17913&stc=1&d=1292834506

 

Επιλογή για background image δεν υπάρχει.

 

Αλλά μπορείς να βάλεις εικόνα στο προφίλ σου!

Πας πίνακα ελέγχου --> προσωπικές ρυθμίσεις --> αλλαγή εικόνας προφίλ. Και διαλέγεις..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το ξέρω, αλλά ήθελα να υπάρχει( σαν πρόταση το λέω) η δυνατότητα να μπεί εικόνα στο προφίλ ώς background image.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το ξέρω, αλλά ήθελα να υπάρχει( σαν πρόταση το λέω) η δυνατότητα να μπεί εικόνα στο προφίλ ώς background image.

 

Μετα θα γινει myspace, θα ξεφυγουμε...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

εγω θα προτεινα να μπορουμε να αλλαξουμε το μπλε χρωμα...οχι οτι το μπλε ειναι κακο αλλα να εχει καποιος την επιλογη...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Σαν guest user γιατι δεν εμφανιζεται και συνεπως δεν μπορεις να δεις το subforum My Cars and Bikes ?

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σαν guest user γιατι δεν εμφανιζεται και συνεπως δεν μπορεις να δεις το subforum My Cars and Bikes ?

Κάποια forum που δε μας ενδιαφέρουν ή δεν θέλουμε να εμφανίζονται στο Google είναι κλειδωμένα για τους guests.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση από εμένα, χωρίς να θέλω να κρίνω κάτι, ούτε να πώ ότι είναι καλό ή κακό. Η πηγή στις ειδήσεις γιατί δεν αναφέρεται..;;;
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει σε κάποια εφημερίδα να αναφέρονται πηγές ;

Άλλωστε ποιο το νόημα σε αυτό, δεν πιστεύω οτι οφελεί κάπου !

 

Και έχει απαντηθεί το ίδιο ερώτημα πολλάκις στο παρελθόν :)

(δε μιλώ εκ μέρους της ΟΔ, αλλα σαν απλος χρηστης)

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ισως ο φιλος εννοει για ενα αρθρο που εγραψε εκεινος

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει σε κάποια εφημερίδα να αναφέρονται πηγές ;

Άλλωστε ποιο το νόημα σε αυτό, δεν πιστεύω οτι οφελεί κάπου !

 

Απλώς για περισσότερες πληροφορίες...:)

 

Και έχει απαντηθεί το ίδιο ερώτημα πολλάκις στο παρελθόν :)

(δε μιλώ εκ μέρους της ΟΔ, αλλα σαν απλος χρηστης)

Που να το ξέρω. I am new here ...:)

 

ισως ο φιλος εννοει για ενα αρθρο που εγραψε εκεινος

 

Αυτό που κατάλαβε εννοώ :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάτι έχει γίνει με τη βοήθεια απλού χρήστη πάντα υπάρχουν credits προς το μέλος που βοήθησε !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα για auto merge όταν προσθέτεις ένα νέο μήνυμα λίγο μετά το πρώτο; Σε άλλα φόρουμ το έχω δει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα για auto merge όταν προσθέτεις ένα νέο μήνυμα λίγο μετά το πρώτο; Σε άλλα φόρουμ το έχω δει αυτό.

 

Κι εγω το εχω δει αλλου και ειναι χρησιμο αλλα εδω νομιζω δεν γινεται.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμο θα ηταν να υπηρχε ενα thanks button.

οπως σε αρκετα ξενα forums.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμο θα ηταν να υπηρχε ενα thanks button.

οπως σε αρκετα ξενα forums.

 

Συμφωνω απολυτα αλλα δεν ξερω αν το υποστηριζει το softwarte που ειναι στημενο το forum.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

σε ενα αλλο φορουμ που ειμαι υπαρχουν ευχαριστω...αυτα μπορουν να διχνουν ποσο εχει συνησφερει στο φορουμ το ατομο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

σε ενα αλλο φορουμ που ειμαι υπαρχουν ευχαριστω...αυτα μπορουν να διχνουν ποσο εχει συνησφερει στο φορουμ το ατομο

 

ναι ρε συ , το ιδιο λεμε;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

σε ενα αλλο φορουμ που ειμαι υπαρχουν ευχαριστω...αυτα μπορουν να διχνουν ποσο εχει συνησφερει στο φορουμ το ατομο

Αυτός με τα πολλά Ευχαριστώ θα έχει κάποια επιπλέον προνόμια? Αν όχι, δεν βρίσκω τον λόγο να υπάρχει τέτοιος μετρητής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Αυτός με τα πολλά Ευχαριστώ θα έχει κάποια επιπλέον προνόμια? Αν όχι, δεν βρίσκω τον λόγο να υπάρχει τέτοιος μετρητής.

 

Ισως γι'αυτον να ειναι μια ηθικη ικανοποιηση που καθεται και βοηθαει χωρις καποιο χρηματικο αντιτιμο...Εγω συμφωνω στο να υπαρχει ενα thanks button.Θα δωσει ωθηση σε αρκετους ισως που ξερουν αλλα βαριουνται να βοηθησουν.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε δοκιμάσει το παραπανω θέμα χωρίς επιτυχία. Δεν είναι στόχος μας να φτιάξουμε κλίκες στο φορουμ, αλλά μια παρέα όπως και έχουμε καταφέρει.

 

Οι χρήστες που προσφέρουν δεν χρειάζονται «ψηφιακά» thanks, αλλά το σεβασμό και την εκτίμηση στις online συνομιλίες μας. :)

 

Οι προτάσεις σας πάντως, να γνωρίζετε ότι πάντα διαβάζονται από εμάς και κρίνονται αναλόγως. Επομένως συνεχίστε να τις κάνετε. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ισως γι'αυτον να ειναι μια ηθικη ικανοποιηση που καθεται και βοηθαει χωρις καποιο χρηματικο αντιτιμο...Εγω συμφωνω στο να υπαρχει ενα thanks button.Θα δωσει ωθηση σε αρκετους ισως που ξερουν αλλα βαριουνται να βοηθησουν.

 

Συμφωνω απολυτα και η καλη χρηση δεν δημιουργει κλικες.Θα μπορουσα να εχω διαφορετικη υπογραφη αν υπηρχε ενα Thanks.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...