Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δουλευει κανονικα το usb!!

 

Φιλε oxoxox , οπως σου ειπα και χτες ,ας συνεχισουμε στο θεμα

του updater . Μην γεμιζουμε χωρις λογο το παρον θεμα :!:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1897178#post1897178

Το παραπανω μηνυμα το κοιταξες ?

 

Και οπως ειπε και ο φιλος aris_21 ,αφου δεν τα καταφερνεις στο pc σου :

ή δοκιμαζεις σε αλλο pc ,ή κανεις επισκεψη σε nokia shop ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Όμως, τι ακριβώς εννοείς οτι μπορείς να αυξήσεις την έντση απο κάποιο software; Υπάρχει πρόγραμμα που μπορεί να επέμβει, και ενώ το Ν95 είναι ρυθμισμένο στο φούλ, να αυξήσουμε ακόμα περισσότερο την έντασή του;

 

 

Εννοει να παρασεις το mp3 απο software στον υπολογιστη και ανεβασεις την ενταση στο αρχειο. Εγω το κανω για τα ringtone μου. Δεν το συνιστω για ολα τα αρχεια καθως παραμορφωνεται η ηχος αν το παρακανεις εστω και λιγο:O

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhmera exw katevasei to nokia map loader kai mou leei sunexeia no device detected enw to pc suite sundeetai kanonika ti mporei na ftaiei?

 

Δεν ειναι προβλημα. Απλά οταν συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη και στην οθονη του κινητου σου εμφανιζεται το μηνυμα να συνδεθει με το pc suite κτλ κτλ, εσυ δεν θα επιλεγεις τιποτα. Θα πατας ακυρωση και θα αφηνεις το κινητο να ειναι απλά συνδεδεμενο με τον υπολογιστη και οχι διαμεσου καποιας εφαρμογης.

Προσπαθησε το:)

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Ωρα 13:36 :

 

Τελικα τι εγινε φιλε nikosll το βρηκες?? Λύθηκε το προβλημα σου??

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA MPOREI KAPOIOS NA VOITHISEI?DEN MPORO NA KANO ANAVATHMISI ME TIPOTA!!KOLAEI TO PROGRAMMA!!!KAI TO ELLINIKO KAI TO AGLIKO!!KAI ME RESTART KAI ME OTI EXO PROSPATHISEI!!!MOY VGAZEI OTI TO PROGRAMMA DEN ANTAPOKRINETE!!!MPOREI KAPOIOS NA VOITHISEI??

 

paidia kalhmera exw katevasei to nokia map loader kai mou leei sunexeia no device detected enw to pc suite sundeetai kanonika ti mporei na ftaiei?

 

Δεν ξέρω αν έχετε Windows Vista αλλα σε εμενα μονο το pc suite δουλεύει. Το map loader, Nokia updater και το nemesis δεν μπόρεσα να τα χρησιμοποιήσω. Δοκιμάστε σε ΧΡ αν έχετε vista.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχετε Windows Vista αλλα σε εμενα μονο το pc suite δουλεύει. Το map loader, Nokia updater και το nemesis δεν μπόρεσα να τα χρησιμοποιήσω. Δοκιμάστε σε ΧΡ αν έχετε vista.

 

Έχω vista και έκανα την αναβάθμιση απροβλημάτιστα

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σε ολους!Σαν GPS πως τα παει τι κινητο?Το εχω ξαναρωτησει αλλα δεν πηρα απαντηση.Ξερει καποιος να μου πει υπευθυνα τι γινετε?Ειναι αξιοπιστο η του δινει εντολη για Γλυφαδα και σε στελνει Μενιδι???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σε ολους!Σαν GPS πως τα παει τι κινητο?Το εχω ξαναρωτησει αλλα δεν πηρα απαντηση.Ξερει καποιος να μου πει υπευθυνα τι γινετε?Ειναι αξιοπιστο η του δινει εντολη για Γλυφαδα και σε στελνει Μενιδι???

 

emena me xalaei poy eime se paralia kai moy dixnei ipsometro 52 metra!!!!!

Link to comment
Share on other sites

στα καταστημα ΤΙΜ και vodafone υπαρχει η συσκευη, γι'αυτο...οποιος προλαβει τον κυριο είδε.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν δινει πλεον κανεις απαντηση γιατι οι 10 σελιδες από τις 50 ειναι γυρω από το Gps.. Παρολ' αυτα θα σου πω οτι ειναι αρκετα καλο και αναλυτικο για κινητο. Οταν βαζεις γλυφαδα, σε βγαζει στη γλυφαδα (οπως λες) και αν βαλεις καποιο δρομο, σου βγαζει ολους τους δρομους της περιοχης ή των περιοχων που εχουν το ιδιο ονομα ωστε να επιλεξεις αυτον ποu θες...Ειναι αρκετα αξιοπιστο..

Δεν το εχουν μεσα για παιχνιδακι, ωστε να περνανε τα παιδια την ωρα τους. Εννοω οτι μπορεις να το χρησιμοποιησεις κανοκικα και με το νομο οπως τα αλλα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Οκ τις εχω διαβασει αυτες τις 10 περιπου σελιδες αλλα ολες ηταν φλου.Ηθελα μια απαντηση απο καποιον που το χρησιμοποιει για να δω τι παιζει.Ενα καρο λεφτα σκαμε,να μην ξερουμε τι γινετε???Αλλιως να παρω και ενα gps ξεχωρα απο το κινητο.

Ευχαριστω στα παιδια που απαντησαν!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mporeis na peis apo pou? eyxaristo ek ton proteron...:D

 

το εχουμε αναφερει σε πολλα post ποιο πανω απο που κανουμε.

εδω ειναι το επισημο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=149909

και εδω κανεις την αναβαθμιση

http://europe.nokia.com/softwareupdate :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο θεσ/νικη! πηγα σημερα στον πεζοδρομο καλαμαριας στη voda ειχαν 3 κοματια και το τελευταιο το εδωσαν σημερα!Σε cosmote που ρωτησα μου ειπε οτι την πεμπτη πηρε τηλ. την alpha copy και του ειπαν οτι μετα απο 15-20 μερες θα τους προμηθευσουν με συσκευες!Καλα λεω για μας τους cosmoteδες οτι θα το παρουμε καλο ιουλιο!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το gps μόνο στο μπαλκόνι μου πιάνει στ2-3 λεπτα που λέμε

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Εννοει να παρασεις το mp3 απο software στον υπολογιστη και ανεβασεις την ενταση στο αρχειο. Εγω το κανω για τα ringtone μου. Δεν το συνιστω για ολα τα αρχεια καθως παραμορφωνεται η ηχος αν το παρακανεις εστω και λιγο:O

 

me to Wave editor tou Nero mporeis na afksisis ton ixo tou tragoudiou pou thes, kai mporeis me to ekoualizer pou exei na diorthosis tis paramorfosis pou mporei na dimiourgithoun apo tin afksisi tis entasis. an afksisis poli tin entasi arxizi na paramorfonete o ixos alla me to equalizer mporeis na to feris se kala epithimita epipeda.

 

mporei kaneis na vali analitika vima vima pos mpenoume sto gps giati akoma na to katalavo oti kai an kano.

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Βρε φιλε εχω αλλο προβλημα τωρα....

εχω ανοιχτω το full screen caller ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ 11 εχω παρα πολλα μυν "η μνημη γεμισε"....

σημερα δεν μπορουσα να δω βιντεο απο την εκθεση.....

μονο μεσα απο τον x-explorer.....:blink:

επισης οταν μιλαω στο τηλ...πολλες φορες ακουω ενα περιεργο φύσημα.....

το εχει αλλος αυτο.....????

πιστευω με τα επομενα update να λυθουν ολα αυτα...

φιλε john σε γενικες γραμμες εχει καποια διαφορα η μπαταρια αλλα και παλι ειμαι με τον φορτιστή στο "χερι"....

η μπαταρια οτι και να κανουμε οτι και να λεμε ειναι προβλημα μεγαλο.....:)

 

ego pali me to fs caller me to verison poy kanei autostart den eho kanena provlima katholoy

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

θα ηταν χρησιμο αν καποιος μπορουσε να κανει ενα topic μονο για την χρηση του GPS ποια προγραμματα δηλ. χρειαζονται,τι χαρτες μπορουν να μπουν και πως κλπ.Αν υπαρχει καποιο αναλογο θεμα ζητω συγνωμη και ας διαγραφει απο τους mod
Link to comment
Share on other sites

θα ηταν χρησιμο αν καποιος μπορουσε να κανει ενα topic μονο για την χρηση του GPS ποια προγραμματα δηλ. χρειαζονται,τι χαρτες μπορουν να μπουν και πως κλπ.Αν υπαρχει καποιο αναλογο θεμα ζητω συγνωμη και ας διαγραφει απο τους mod

 

Υπαρχει αναλογο topic ριξε μια ματια εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791 :)

Link to comment
Share on other sites

Απο θεσ/νικη! πηγα σημερα στον πεζοδρομο καλαμαριας στη voda ειχαν 3 κοματια και το τελευταιο το εδωσαν σημερα!Σε cosmote που ρωτησα μου ειπε οτι την πεμπτη πηρε τηλ. την alpha copy και του ειπαν οτι μετα απο 15-20 μερες θα τους προμηθευσουν με συσκευες!Καλα λεω για μας τους cosmoteδες οτι θα το παρουμε καλο ιουλιο!!!

 

 

 

pantou to exoun pleon....kai se germano...

Link to comment
Share on other sites

pantou to exoun pleon....kai se germano...

 

Ε οχι και σε γερμανο μην τρελαθουμε! Εχθες που ρωτησα ουτε καν τιμη δεν ηξεραν "δεν εχουμε ενημερωση" η κλασσικη απαντηση του γερμανου... καλο Ιουλιο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...