Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος ΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά νομίζω είναι μονόδρομος ο OTE ή Forthnet που έχει ιδιόκτητο δίκτυο,πάντως κι΄γω πρέπει να τη κάνω με ελαφρά πηδηματάκια απ΄την ALTEC:mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα δεν έχει επηρεαστεί σε 'μένα, το μόνο πρόβλημα από χτες είναι ότι έχει πέσει σημαντικά η ποιότητα φωνής στο ical. Όσο για το speed test που κάνεις δεν είναι και τόσο αντιπροσωπευτικό, standard o server της Αθήνας που κάνει το test είναι πηγμένος, δοκίμασε στην Κρήτη
Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα δεν έχει επηρεαστεί σε 'μένα, το μόνο πρόβλημα από χτες είναι ότι έχει πέσει σημαντικά η ποιότητα φωνής στο ical. Όσο για το speed test που κάνεις δεν είναι και τόσο αντιπροσωπευτικό, standard o server της Αθήνας που κάνει το test είναι πηγμένος, δοκίμασε στην Κρήτη

 

Η ταχυτητα και σε μενα αλλα και σε 3 ατομα που γνωριζω ειναι πλεον ακριβως οσο μιας isdn γραμμης. 10ΚΒ/s αντε να παει 15. Απο 15.000 ΚΒ/s που ηταν πριν το απογευμα της παρασκευης που κοπηκαν οι γραμμες απο τον ΟΤΕ.

 

ΥΓ απο το sppedtest της forthnet

 

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 634.32Kb/s (upload - δεν εχει αλλαξει καθολου)

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 138.81kb/s (download - ηταν πανω απο 14.000 - παιζει στο 130-200)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν διορθωθεί η κατάσταση (ναι και σε μένα η ταχύτητα είναι σαν χελώνα) πρέπει από Δευτέρα να δω τι μέλλει γίνεσθαι.......
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα βοηθεια για κατι εξαιρετικα τρομακτικο που συμβαινει στα %$$#@$%βιστα και δε πορω να βρω ακρη. Οποιος μπορει να βοηθησει θα ειναι ηρωας

 

1)Πρωτο

 

Πριν κανα μηνα , ειχα connx και χρησιμοποιουσα το philips wifi modem που μου δωσανε. Ολα καλα χωρις προβλημα.

 

Κλεινω Κονξ και περασα σε Vodafone/HOL , Shared LLU.

Συνδεομαι και λεω , ας μη βαλω το jetset που πηρα στο κουτι ας βαλω το philips για να εχω σε ολο το σπιτι νετ.

 

Κανω ρυθμισεις , μπαινει νετ , συγχρονιζει εξισου καλα σε ταχυτητες και 5 λεπτα μετα με ριχνει οφ.

 

Απο τοτε συμβαινει το εξης.

 

Καθε φορα που προσπαθω να συνδεθω με το philips, δε με βαζει με τιποτα ιντερνετ και μου δινει ΜΟΝΟ local προσβαση ενω ο υπολογιστης το βλεπει κανονικα. Αντιθετα οταν βαζω το απλο jetset 520 , συνδεεται κανονικα αν και μετα απο λιγη προσπαθεια γιατι βλεπει 2 controllers και μπερδευεται.

 

Τι μπορω να κανω για να συνδεσω το wifi μιας και οπωςειπα με ενδιαφερει πληρης καλωδιωση για ολο το σπιτι ? (laptop, κινητο κτλ )

 

 

2)Πηρα ενα νεο laptop, turbo x.

Ενω βλεπει και αυτο κανονικα ΟΛΑ τα wifi δικτυα απο τη γειτονια, οταν συνδεεται δινει και αυτο ΜΟΝΟ local προσβαση με ολα και δε με βαζειπουθενα.

 

ΜΑ τι συμβαινει? Καταραμενος ειμαι και δε μπορώ να μπω?

 

Τι μπορω να κανω? Βοηθεια ΣΟΣ !

:X
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα "σύνδεση internet" για μένα πλέον καταντάει αηδία ... :mad:

Κάποτε την "πάτησα" με την Sparknet, τώρα με την ALTEC.

 

Απροστάτευτος καταναλωτής ... που κάνει κακές επιλογές.

Απο Δευτέρα ψάχνουμε για κάτι καλύτερο και ... σοβαρότερο στις υποχρεώσεις του για τον ΟΤΕ ... με την ελπίδα καλύτερης σύνδεσης.

 

ΥΓ.

Στο 13813 ηχογραφημένο μήνυμα αναφέρει ότι "προέκυψε ξαφνικό πρόβλημα που διερευνάται" ... και μετά καλεί και καλεί και καλεί ... και κανείς δεν το σηκώνει.

Panasonic GD50, Ericsson T18s, Ericsson T20i, Nokia 3410, Nokia 5210, Sharp GX25 (Ferrari), Sharp GX40, Sharp 770SH (McLaren Mercedes), Nokia 6300, Nokia 5530
Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.gr/files/es0bm9mto1fwc81vqzcf.jpg

Ces't tragique.......

 

Θυμήθηκα τις dialup pstn:mad:,έτη φωτός πίσω......τελικά έκανα κίνηση και πήγα στον ΠΟΤΕ-Connx-talk 24άρα,αρχικά ψαχνόμουν για Forthnet αλλά βλέπω ότι και αυτοί χρωστάνε στον ΟΤΕ περίπου 10 εκ. € συν ότι θα χρειαζόντουσαν 21 εργάσιμες:wacko: για την διαδικασία,ενώ με τον ΠΟΤΕ σε τρεις μέρες θα είμαι έτοιμος(αφού δεν αλλάζει ούτε ο κόμβος-ούτε η ταχύτητα,ούτε τίποτα) και θα καταργήσουν αυτοί την ALTEC.Στα τσακίδια να πάει:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα "σύνδεση internet" για μένα πλέον καταντάει αηδία ... :mad:

Κάποτε την "πάτησα" με την Sparknet, τώρα με την ALTEC.

Όπως καταλαβαίνεις οφείλεις να μας ενημερώσεις σε πια εταιρία θα πας τώρα για να μπορέσουν εμείς οι υπόλοιποι να προστατευτούμε :p :lol: :p

 

εκτός αστείου τώρα έχω νευριάσει πολύ και εάν δεν είχα "καβάτζα" το 3G της vodafone θα τα είχα "παίξει" ο εξαρτημένος :lol:

 

Μάλλον για κανά ΟΤΕ το κόβω και 'γω, θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή και Δευτέρα πρωί, πρωί 134

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: «Καταγγελία για ON TELECOM»

 

Αξιότιμοι κύριοι,

 

Ο λόγος που προβαίνω στην εν λόγω γραπτή καταγγελία είναι η μεγάλη ταλαιπωρία που έχω υποστεί από την εταιρεία ON TELECOM.

Συγκεκριμένα:

Καταρχήν την 14/04/2008 επισκέφτηκα τον σχετικό δικτυακό τόπο της ON TELECOM για να ελέγξω αν υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της εταιρείας στην περιοχή που διαμένω (Πετρούπολη) και εξακρίβωσα πως υπάρχει .Κατόπιν επικοινώνησα με το τηλεφωνικό κέντρο της (13801) και ρώτησα και προφορικά α)εάν υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της εταιρείας στην περιοχή που διαμένω και β)εάν μπορεί η εταιρεία να ενεργοποιήσει για λογαριασμό μου ανενεργό τοπικό βρόγχο (νέα τηλεφωνική γραμμή).Και στα δυο ερωτήματα μου η απάντηση ήταν θετική και προχώρησα σε τηλεφωνική αίτηση (ΑΡ. ΑΙΤΗΣΗΣ:2008041400137931) Παράλληλα η επισήμανση της εταιρείας ήταν ότι σε διάστημα 25 εργάσιμων ημερών θα μπορούσα να κάνω χρήση των υπηρεσιών της.

Κατα διαστήματα επικοινωνούσα με το τηλεφωνικό κέντρο για την πορεία του αιτήματος μου και με διαβεβαίωναν πως όλα βαίνουν καλώς πάρα το γεγονός ότι στον δικτυακο τόπο της εταιρείας η αίτηση μου φαινόταν στάσιμη.

Αρκετές μέρες μετά το πέρας των 25 εργασίμων ημερών επικοινωνώντας και πάλι με το τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας διαπίστωσα πως η αίτηση παρέμενε σε εκκρεμότητα .Έτσι συνέταξα ένα φαξ διαμαρτυρίας και το απέστειλα στην εταιρεία .Την ίδια μέρα επικοινώνησε υπάλληλος της εταιρείας μαζί μου και με διαβεβαίωσε πως σε σύντομο χρονικό διάστημα το αίτημα μου θα διεκπεραιωνόταν.

Όμως ακόμα και μετά από αρκετές μέρες (περίπου 10 ημέρες) καμιά πρόοδος δε γινόταν και κανένας υπάλληλος του τηλεφωνικού κέντρου δεν ήταν σε θέση να απαντήσει υπεύθυνα για τον εκτιμώμενο χρόνο ενεργοποίησης της γραμμής μου. Έτσι επικοινώνησα με την ΕΕΤΤ και από εκεί μου δόθηκε ένα τηλέφωνο στη γραμματεία της διοίκησης της εταιρείας (2106161761) οπού και επικοινώνησα.

Από τότε ξεκίνησε ένας κύκλος επικοινωνίας με τους υπαλλήλους της εταιρείας και η αιτιολογία ήταν πως η αργοπορία οφειλόταν στο γεγονός ότι στην περιοχή που διέμενα ο ΟΤΕ δεν είχε παραδώσει το κύκλωμα στην ON TELECOM και πως ανα τακτά χρονικά διαστήματα όλο και διευρυνόταν το δίκτυο της εταιρείας και τις επόμενες μέρες θα με είχαν εξυπηρέτηση.(Πάρα το γεγονός ότι όταν αρχικά επικοινώνησα με διαβεβαίωσαν ότι υπήρχε ήδη δίκτυο)

Έτσι φτάσαμε στα μέσα Ιουλίου και συγκεκριμένα την 14/07/2008 όταν επικοινώνησε μαζί μου υπάλληλος της εταιρείας και με ενημέρωσε πως τελικά είναι αδύνατον να μου ενεργοποιήσουν την τηλεφωνική γραμμή που είχα ζητήσει, καθώς όπως μου είπαν ο ΟΤΕ δεν προέβαινε σε ενεργοποίηση της. Έτσι με συμβούλεψαν να ακυρώσω την αίτηση μου,να ζητήσω από τον ΟΤΕ την ενεργοποίηση της νέας γραμμής και όταν ο ΟΤΕ μου ενεργοποιούσε τη γραμμή να ξανακάνω αίτηση στην ON TELECOM για φορητοτητα καθώς θα ήταν πιο εύκολη και πιο γρήγορη διαδικασία.

Σε αυτό το σημείο αξίζει να αναφερθεί πως ήδη μου είχε αποσταλεί ο εξοπλισμός και είχα καταβάλλει το κόστος της ενεργοποίησης των 95 ευρώ και ταυτόχρονα θα έπρεπε να επωμιστώ επιπλέον χρέωση από τον ΟΤΕ για την ενεργοποίηση.

Παρόλα αυτά την 15/07/2008 έκανα αίτηση προς τον ΟΤΕ ,την 21/07/2008 έγινε η ενεργοποίηση της γραμμής και αμέσως την επόμενη μέρα ,δηλαδή 22/07/2008 έκανα εκ νέου αίτηση στην ON TELECOM (ΑΡ. ΑΙΤΗΣΗΣ:2008072200175772 ).

Από εδώ, για δεύτερη φορά, ξεκινά η ταλαιπωρία μου καθώς μέχρι και σήμερα η αίτηση μου ,μετά το πέρας του προβλεπόμενου χρόνου ενεργοποίησης των υπηρεσιών που έχω αιτηθεί , παραμένει στάσιμη και σε τηλεφωνική επικοινωνία της εταιρείας μαζί μου μετά από διαμαρτυρία μου, ότι ο εκτιμώμενος χρόνος ενεργοποίησης θα είναι περίπου ένας μήνας ΕΠΙΠΛΕΟΝ.

 

 

Για τους λογούς αυτούς διαμαρτύρομαι:

Α)για την μακροχρόνια ταλαιπωρία που έχω υποστεί όλους αυτούς τους μήνες

Β)για το γεγονός ότι όλοι αυτοί οι υποτιθέμενοι «επικοινωνιακοί κολοσσοί» ενώ παρουσιάζονται αυτόνομοι και με υποτιθέμενα ιδιόκτητα δίκτυα στην ουσία εξαρτώνται για τις υπηρεσίες που προσφέρουν άμεσα από τον ΟΤΕ

Γ)για το γεγονός ότι ενώ δεν επιθυμούσα να κάνω χρήση των ΜΗ ανταγωνιστικών ,τόσο σε ποιότητα άλλα κυρίως σε κόστος, υπηρεσιών του ΟΤΕ και το γεγονός ότι η ON TELECOM όφειλε να διεκδικήσει την ενεργοποίηση του ανενεργού βρόγχου από τον ΟΤΕ προασπίζοντας τα συμφέροντα μου ως πελάτη της.

Και τέλος

Δ)τη μη απόλαυση σημαντικών για εμένα υπηρεσιών όπως αυτής του internet για όλο αυτό το διάστημα.

 

Απαιτώ :

Την άμεση ενεργοποίηση των υπηρεσιών που έχω αιτηθεί από την ON TELECOM και την χρέωση του κόστους ενεργοποίησης της γραμμής του ΟΤΕ στην ON TELECOM καθώς ήταν υποχρέωση της να ζητήσει την ενεργοποίηση της.

 

Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.

 

 

Με εκτίμηση

Link to comment
Share on other sites

Τράβηξες γολγοθά,φίλε μου-κάνε κουράγιο και θα δικαιωθείς,έχεις απόλυτο δίκιο-τι σοϊ ιδιόκτητα δίκτυα είναι αυτά πού ρωτάνε πρώτα τον ΟΤΕ για τις γραμμές που θέλουν να τους ενεργοποιήσουν δεν καταλαβαίνω ούτε ΄γω:confused::wacko:....
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αλλάξω εταιρεία.

 

Πρώτα όμως πρέπει να αποζημιωθώ από τα 70 Ευρώ που χάλασα πριν δύο μήνες.

 

Να βρουν, δηλαδή, μια ικανοποιητική λύση για μας που τους επιλέξαμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μετακόμισα, και πάω να συνδέσω το conn-x και δεν έχω internet (τώρα χρησιμοποιώ το cosmote on the go, που είχα και στις διακοπές).

Έχω βάλλει το καλώδιο του τηλεφώνου, και για τη σύνδεση Lan με τον υπολογιστή. Είναι αναμένα τα λαμπάκια power, wireless και βέβαια το ένα LAN, το οποίο είναι άχρηστο μάλλον αφού λειτουργεί το wireless, αλλά τέλος πάντων δεν κάνει και τίποτα.

Γιάτί δεν παίζει το ιντερνετ? Καμιά ιδέα?:)

Thanks!

House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ακόμα ισχύει η 2μηνη δέσμευση όταν κάνεις νέα σύνδεση στον ΟΤΕ (όταν είχα κάνει εγώ πριν 2 χρόνια το έγραφε μέσα στο συμβόλαιο). Αν ισχύουν τα παραπάνω, τότε θα μπλοκάρει ο ΟΤΕ την αίτηση προς ΟΝ για 2 τουλάχιστον μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Βρήκες άκρη;

Δοκίμασε να κάνεις update το software του Phillips. Επίσης (δέν ξέρω τι μοντέλο είναι αλλα για καλό και για κακό) δές μήπως δέν είναι για adsl2/adsl2+ το philips, αν και δέν νομίζω γιατι το 90% των router που βγήκαν τα τελευατια 3-4 χρόνια κάνουν και gia adsl2/adsl2+.

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ CONXTALK ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΠΑΤΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΠΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα χάλια η ταχύτητα. Για να φορτώσει μια σελίδα κανει μια ώρα. Δεν υπάρχει κατι που να μας προστατεύει; Δηλαδή γιατί εγώ να είμαι κύριος κάθε μήνα στην πληρωμή μου (και πληρώνω για 24Μ πιάνοντας το πολύ 7Μ) και αυτοί τώρα να μην έχουν κυρώσεις; Όλοι εμείς οι καταναλωτές δηλαδή στη μοίρα μας; Δεν μπορεί να γίνει ομαδικά κατι να τους κόψουμε τον κ..ο μπας και αρχίσουν ποτε εδώ στην Ελλάδα να μας παίρνουνε στα σοβαρά;
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το SPA-3102 της Linksys το οποίο βγάζει συνεχώς το μήνυμα not registered όταν ρυθμίζω ως voip provider το evoice της HOL (νέα υποδομή). Σε αντίθεση με το evoice, όλοι οι άλλοι λογαριασμοί που έχω κατά καιρούς ενεργοποιήσει (voipbuster, i-call κ.α.) λειτούργησαν άψογα. Έστειλα e-mail στο τμήμα υποστήριξης της HOL αλλά δεν μπορώ να πω ότι διαφωτίστηκα ιδιαιτέρως. Η μόνη παρατήρηση που έγινε ήταν να αλλάξω το stun server από stun.hol.gr σε stun.hol.gr:80, χωρίς όμως κάποιο ουσιαστικό αποτέλεσμα.

 

Γνωρίζει κανείς τις ρυθμίσεις του SPA-3102 για το evoice της HOL;

Οι ρυθμίσεις που έχω κάνει για το evoice είναι στο συνημμένο.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την ερώτηση σου εδώ και να μας πεις επιπλέον τι εννοείς με το "μόλις μετακόμισα". Δηλαδή ο ΟΤΕ έχει ενεργοποιήσει το dsl στο καινούριο σου σπίτι;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεταφέρει την γραμμή μου στην HOL, αλλά ο ΟΤΕ εξακολουθεί να μου στέλνει λογαριασμούς που είναι μάλιστα πιστωτικοί, δηλαδή δεν χρωστάω κάτι αλλά εμφανίζει σαν ποσό πληρωμής -20 €!

Έχω δηλαδή λαμβάνειν από τον ΟΤΕ? Τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

να πας στον οτε και να παρεις το ποσο που αναγραφει ο λογαριασμος.

αρκει να ειναι στο ονομα σου ή να να παει αυτος στου οποιου το ονομα ειναι το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η αποθεωση ειναι πως εδω και ενα χρονο σχεδον ειμαι στην Hol και ολα οκ ερχεται ενας λογαριασμος απο τον ΟΤΕ 7 € να πληρωσω.Δεν ειναι φυσικα για τα 7 € αλλα για την αποθεωση της @#$%^&^%$# Με εχουν χρεωμενο λενε γιατι το νουμερο μου εμφανιζεται στο 131 Το πληρωσα βεβαια και απαιτησα να μην με ξαναενοχλησουν και οτι δεν επιθυμω πλεον καμια τους υπηρεσια γιατι δεν προκειται να τους πληρωσω.

Και μετα εναν χρονο βρισκουν τον τροπο να σου αρπαξουν οτι μπορουν.Γιαυτο δεν προκειται να με ξαναδουν ποτε. HOL και παλι HOL λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Δελτίο τύπου:

Η Forthnet A.E. (στο εξής η «Forthnet») ανακοινώνει ότι, στις 27 Αυγούστου 2008, ολοκληρώθηκε η εξαγορά του συνόλου των μετοχών των εταιρειών NetMed N.V. και Intervision (Services) B.V. (στο εξής η «Εξαγορά») μέσω της Forthnet Συμμετοχών Α.Ε. (στο εξής η «FMH»), 100% θυγατρική της Forthnet, έναντι καταβολής συνολικού ανταλλάγματος 491.653.113 Ευρώ.

Επίσης, κατά την ολοκλήρωση της Εξαγοράς, υπεγράφησαν τρεις εμπορικής φύσεως συμβάσεις μεταξύ μελών του ομίλου της Naspers Limited και των ελεγχόμενων πλέον από την Forthnet εταιρειών NetMed Ελλάς Α.Ε., Multichoice Ελλάς Α.Ε., Intervision (Services) B.V., Multichoice Holding (Cyprus) Limited και Multichoice (Cyprus) Public Company Limited σχετικά με την, κατά περίπτωση, απόκτηση του σήματος «Nova», την παροχή άδειας χρήσης εμπορικών σημάτων και ονοματοχώρων (domain names) και την παροχή υπηρεσιών, ώστε να διασφαλιστεί η απρόσκοπτη επιχειρηματική δραστηριότητά τους μετά την Εξαγορά.

 

Επιπλέον, με την ολοκλήρωση της Εξαγοράς, συνεδρίασαν εκτάκτως τα αρμόδια εταιρικά όργανα των NetMed N.V. και Intervision (Services) B.V., καθώς και των ημεδαπών και αλλοδαπών άμεσα και έμμεσα θυγατρικών εταιρειών της NetMed N.V., τα οποία εξέλεξαν νέα μέλη των Διοικητικών Συμβουλίων τους που προέρχονται επί το πλείστον από το στελεχιακό δυναμικό Forthnet.

Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί, τα κεφάλαια για την καταβολή του συνολικού ανταλλάγματος της Εξαγοράς προήλθαν από την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου της Forthnet, που ολοκληρώθηκε πρόσφατα, και τη τμηματική έκδοση ομολογιών από την FMH ποσού 200.000.000 Ευρώ, οι οποίες αναλήφθηκαν από τις Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος, Alpha Bank, ATE Bank και Millennium Bank.

Η παρούσα ανακοίνωση δημοσιεύεται σύμφωνα με το Ν. 3340/2005, την υπό στοιχεία 3/347/12.7.2005 απόφαση του Δ.Σ. της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς και τον Κανονισμό του Χρηματιστηρίου Αθηνών.

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη, καπου, δυστυχως δεν θυμαμαι που, ειχα διαβασει για εναν τροπο που με ασυρματο δικτυο και καποια συνδεση που απλως πληρωνες αρχικα ενα μικρο ποσο (10Ε νομιζω) εκανες δωρεαν τηλεφωνα σε σταθερα

Μηπως καποιος μπορει να βοηθησει???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...