Jump to content

HP iPAQ 514 Voice Messenger


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και πολύ σωστά το είπες... ακριβώς για αυτόν τον λόγο δεν πρέπει να μιλάς για το τι παλαβό μπορώ να αποθηκεύσω...

και το ότι είναι smartphone δεν με χαλά καθόλου...

αλλιώς θα έδινα άλλα τόσα για να πάρω κάποιο άλλο....

 

 

τσοντάκιας ε?...

σε κατάλαβα απ τη φωνή!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 412
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τσοντάκιας ε?...

σε κατάλαβα απ τη φωνή!!!

 

hmm... εντάξει...

όχι και τα 2 γβ με ........ :rolleyes:

:lol:

τεσπα... 1-2 μέρες με πήρε για να το συνηθίσω...

Link to comment
Share on other sites

πατας παρατατεμενα το πληκτρο home και σου βγαζει menu να το κλείδώσεις.

Σ ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα... απο χτες παντως που το εχω στα χερια μου, δεν εχει να πει και τιποτα σπουδαιο τελικα :( ευτυχως ηταν δωρο και δεν το πληρωσα κιολας. αλλα θα το δουλεψω γιατι μου λεινει τα χερια η λυση που εχετε δωσει για τα sms και τους 160 χαρακτηρες, γιατι με το blackberry που εχω ηταν μεγαλο προβλημα αυτο... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα... απο χτες παντως που το εχω στα χερια μου, δεν εχει να πει και τιποτα σπουδαιο τελικα :( ευτυχως ηταν δωρο και δεν το πληρωσα κιολας. αλλα θα το δουλεψω γιατι μου λεινει τα χερια η λυση που εχετε δωσει για τα sms και τους 160 χαρακτηρες, γιατι με το blackberry που εχω ηταν μεγαλο προβλημα αυτο... :shifty:

 

Ρε παιδιά διαβάστε λίγο και το manual. Αν θες να το κλειδώσεις πατάς παρατεταμένα το πράσινο κουμπί (αυτό που απαντάς στις κλήσεις). Υπάρχει και ο τρόπος να κλειδώνει αυτόματα ως εξής : Έναρξη->Ρυθμίσεις->Περισσότερα->Ρυθμίσεις Πρόσβασης->Κλείδωμα Πληκτρολογίου-> Αυτόματο. Και το κινητάκι είναι πολύ super, πόσο μάλιστα όταν κάνει μόνο 200€. Αν το ψάξεις θα το εκτιμήσεις περισσότερο πιστεύω.

God is real, unless declared integer.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαβάστε λίγο και το manual. Αν θες να το κλειδώσεις πατάς παρατεταμένα το πράσινο κουμπί (αυτό που απαντάς στις κλήσεις). Υπάρχει και ο τρόπος να κλειδώνει αυτόματα ως εξής : Έναρξη->Ρυθμίσεις->Περισσότερα->Ρυθμίσεις Πρόσβασης->Κλείδωμα Πληκτρολογίου-> Αυτόματο. Και το κινητάκι είναι πολύ super, πόσο μάλιστα όταν κάνει μόνο 200€. Αν το ψάξεις θα το εκτιμήσεις περισσότερο πιστεύω.

εχεις δικιο σε 2 σημεια...το πρωτο ειναι οτι δεν διαβασα το manual σαν κλασσικος Ελληνας...:(

το δευτερο ειναι οτι δεν εχει να πει τιποτα σπουδαιο σε μενα γιατι ειχα και στο παρελθον windows mobile στην κατοχη μου και απλα ειναι σε πολλα σημεια το ιδιο, φυσικα σε ποιο εξεληγμενη μορφη. Αλλα αν το δεις απο πλευρας τιμης - αποδοσης ναι ειναι σουπερ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα τι μαθαινει κανεις ....

το να κλειδώνει με παρατεταμένο το πρασινο κουμπί δεν το ήξερα !

πηγαινα μεσω...Λαμιας, απο το πληκτρο home...

 

Α, και το κινητό πιστευω και εγω οτι ειναι σουπερ, ειδικά μετα το προγραμματάκι για τα 160 sms.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κι εγω ενας ευτυχισμενος κατοχος ενος 514

δεν το εχω ψαξει ακομα καλα κι εχω ψιλοπελαγωσει

θελω να προσθεσω τηλεφωνικο καταλογο αλλα δε θελω να βαλω outlook (εχω firebird)υπαρχει καποιο προγραμματακι να το κανω ???

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΥΟ SMARTPHONE ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑΞΥ toshiba g500 και hp 514 ipaq
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΥΟ SMARTPHONE ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑΞΥ toshiba g500 και hp 514 ipaq

 

 

Άλλο 330ευρώ το toshiba και άλλο 200ευρώ το πολύ που έχει το ipaq...

:D

Link to comment
Share on other sites

Άλλο 330ευρώ το toshiba και άλλο 200ευρώ το πολύ που έχει το ipaq...

:D

 

Ναι αλλά άλλο φρούτο το toshiba Και άλλο το HP. Κατα τη ταπεινή μου γνώμη, μια αρκετά καλή πρόταση είναι το Motorola A1200 με Linux. Το 514, αν και με άφησε αρκετά ικανοποιημένο δυστυχώς είχε πολύ σημαντικά μειονεκτήματα (βλέπε sms) βέβαια, με έσωσε αφού δεν θέλω να στέλνω sms και δεν έπαψε ακόμη και μέχρι αυτή τη στιγμή να είναι το βασικό μου τηλέφωνο...!

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Πουλάει μηπως κανενας μεταχειρισμενο 514; Από το ebay αξιζει να ρισκαρεις; http://cgi.ebay.com/Brand-New-HP-iPAQ-514-Voice-Messenger-PDA-smartphone_W0QQitemZ290222449784QQihZ019QQcategoryZ3312QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122

 

Επίσης σαν GPS δουλευει καλα; Δλδ φαίνονται καλα οι χαρτες (λογω μικρης οθόνης);

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Πουλάει μηπως κανενας μεταχειρισμενο 514; Από το ebay αξιζει να ρισκαρεις; http://cgi.ebay.com/Brand-New-HP-iPAQ-514-Voice-Messenger-PDA-smartphone_W0QQitemZ290222449784QQihZ019QQcategoryZ3312QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122

 

Επίσης σαν GPS δουλευει καλα; Δλδ φαίνονται καλα οι χαρτες (λογω μικρης οθόνης);

 

αν σε ενδιαφέρει το δίνω εγω

σε άριστη κατάσταση με τα παρελκόμενα του κομπλέ!!

αν θελεις γράψε μου στο grvitaras@gmail.com

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφερομαι και εγω γιατο hp αλλα που το πουλανε vodafone πλαισιο που??Εχω και επιδοτηση για αυτο το λεω.η voda kanei epidothsh (logiko einai afoy ekei exv epidotish) και το πλαισιο κανει επιδοτιση ths voda
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφερομαι και εγω γιατο hp αλλα που το πουλανε vodafone πλαισιο που??Εχω και επιδοτηση για αυτο το λεω.η voda kanei epidothsh (logiko einai afoy ekei exv epidotish) και το πλαισιο κανει επιδοτιση ths voda

 

Νομίζω ότι πρέπει να παίζει στα e-shop (αν παίζει ακόμη)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να κάνω αναπαραγωγή τα βίντεο από το utube? Πατάω watch video , ανοίγει το windows media player..γράφει ότι γίνετε εντοπισμός και μετά φανερώνει σφάλμα!
I'm a real producer and you're just the piano man!!!
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε τπτ για κανα site με προγράμματα?

τι προγράμματα θελεις??

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

τι προγράμματα θελεις??

 

γενικά..!! ότι μπορεί να προσφέρει κανείς!..:)

 

κάτι άλλο... για Voip? μπορεί να βοηθήσει κανείς?

αα, κι κάτι ακόμα... μπορώ να μπω στο ίντερνετ, όταν το έχω συνδεμένο με τν Η/Υ μ? (δλδ οχι μέσω wifi, απλά με usb!!)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, έχει βρει κανείς κανένα flash player για το κινητάκι μας???

Γιατι έχω σκαλώσει, και για windows mobile 6 δεν μπορώ να βρώ πουθενά...

 

Ας βοηθήσει κάπιος...

Thxxxxz:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια sim 2in1. Βλέπω επάνω την ενεργή γραμμή και μπορώ να την αλλάξω μεσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου. Άλλος γρήγορος τρόπος (πατώντας ένα πλήκτρο ή συνδυασμό πλήκτρων) υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

http://ipaq500.blogspot.com/

 

http://www.ipaq514.ru/

 

αυτα βρηκα εγω..κανεις αλλος???

βασικα ψαχνω ενα προγραμμα για wifi search

βρηκα το wififofum αλλα μου κολαει συνεχεια....

καμμια αλλη προταση ?

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες, γνωρίζει κανείς εαν μπορώ το ipaq μου να το χρησιμοποιήσω και σαν IP Phone... ;););)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...