Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 minutes ago, Antonio21 said:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. 

Απλά είδα 18€ και λέω ας ρωτήσω αλλά δεν... 

εμένα αν το συνδέσω με σταθερό το F2G του πατέρα μου βγαίνει 27€ με 2 παγια δώρο, 18€ αν το προσθέσω στο αφμ μου και 21€ μετατροπή από F2G χωρίς σταθερό στο όνομα του. 
Το σκεφτόμασταν αλλά με το δίκτυο που έχει στη Θεσσαλονίκη είναι ρίσκο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Nikolas14 said:

εμένα αν το συνδέσω με σταθερό το F2G του πατέρα μου βγαίνει 27€ με 2 παγια δώρο, 18€ αν το προσθέσω στο αφμ μου και 21€ μετατροπή από F2G χωρίς σταθερό στο όνομα του. 
Το σκεφτόμασταν αλλά με το δίκτυο που έχει στη Θεσσαλονίκη είναι ρίσκο.

Άστα όπως είναι. Αφού έχεις αμφιβολίες με το δίκτυο μην κάνεις κίνηση ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Στις 30/1 είχα δεχτεί την ανανέωση του συμβολαίου μέσα από την εφαρμογή για να γιορτάσει τον έναν χρόνο  κτλ κτλ που έλεγε. Ενώ πριν αλλάξουν την εφαρμογή έλεγε λήξη του συμβόλαιο 30/1/26 τώρα δείχνει το προηγούμενο που είχα που έληγε στις 25/5/25. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; 

IMG_5480.jpeg

IMG_5479.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι κάποιο bug της νέας εφαρμογής μετά την ανανέωση της εφαρμογής.

Παρατηρείται αυτό και σε μένα και σε πάρα πολλούς άλλους συνδρομητές και δυστυχώς ακόμη δεν το έχουν φτιάξει.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μετά την αλλαγή της εφαρμογής έχουν χαλάσει οι ημερομηνίες που δείχνει. Δεν ισχύουν οι λάθος, περιμένουμε διόρθωση.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, p_k said:

Δυστυχώς είναι κάποιο bug της νέας εφαρμογής μετά την ανανέωση της εφαρμογής.

Παρατηρείται αυτό και σε μένα και σε πάρα πολλούς άλλους συνδρομητές και δυστυχώς ακόμη δεν το έχουν φτιάξει.

 

Έλεγα μήπως τελικά μετράει το νέο συμβόλαιο μετά την λήξη του παλιού που είχαμε καταλάβει όλοι στην αρχή. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, StacySk. said:

Έλεγα μήπως τελικά μετράει το νέο συμβόλαιο μετά την λήξη του παλιού που είχαμε καταλάβει όλοι στην αρχή. 

Το νέο μετράει από την ημέρα που ανανέωσες 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

Ναι, μετά την αλλαγή της εφαρμογής έχουν χαλάσει οι ημερομηνίες που δείχνει. Δεν ισχύουν οι λάθος, περιμένουμε διόρθωση.

Απαράδεκτη καθυστέρηση πάντως!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, p_k said:

Απαράδεκτη καθυστέρηση πάντως!

Θα σου πούν ότι τώρα μπήκαν στις νέες εγκαταστάσεις. Δεν έχουν ούτε 10 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παρακαλώ. Πως γίνεται να χρεώθηκα για Ίντερνετ από την στιγμή που έχω απεριόριστα; Κανονικά είναι 6,51€ και ήρθε 10,47 γιατί λεει χρησιμοποίησα περισσότερο Ίντερνετ από αυτό που μου προσφέρει το πρόγραμμα μου. Στην φωτό είναι και τα τρία νούμερα που διαθέτω. Αν δείτε το άλλο εχει καταναλώσει περισσότερο Ίντερνετ από εμένα αλλά δεν έχει χρεωθεί. 

IMG_3900.jpeg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, StacySk. said:

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παρακαλώ. Πως γίνεται να χρεώθηκα για Ίντερνετ από την στιγμή που έχω απεριόριστα; Κανονικά είναι 6,51€ και ήρθε 10,47 γιατί λεει χρησιμοποίησα περισσότερο Ίντερνετ από αυτό που μου προσφέρει το πρόγραμμα μου. Στην φωτό είναι και τα τρία νούμερα που διαθέτω. Αν δείτε το άλλο εχει καταναλώσει περισσότερο Ίντερνετ από εμένα αλλά δεν έχει χρεωθεί. 

IMG_3900.jpeg

Να πάρεις την Δευτέρα το 13800(χρέωση 0,25€/κλήση από δίκτυο Nova)και να το αναφέρεις. Λάθος του συστήματος κατά πάσα πιθανότητα 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, aektzhs 1 said:

Να πάρεις την Δευτέρα το 13800(χρέωση 0,25€/κλήση από δίκτυο Nova)και να το αναφέρεις. Λάθος του συστήματος κατά πάσα πιθανότητα 

Έψαξα και βρήκα ότι είναι αυτή η χρέωση 2,90. 
 

IMG_5495.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, StacySk. said:

Έψαξα και βρήκα ότι είναι αυτή η χρέωση 2,90. 
 

IMG_5495.png

Από τη στιγμή που είναι απεριόριστα να τους στείλεις να το κοιτάξουν. 
Αν είναι λάθος δικό τους θα στο αφαιρέσουν στο επόμενο λογαριασμό. Έτσι μου έκαναν και εμένα με το talk to eu.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ολόκληρη Θήβα δεν είχε μία nova; Δεν νομίζω..

Γι αυτό ρώτησα 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είχε WIND και έκλεισε 

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ολόκληρη Θήβα δεν είχε μία nova; Δεν νομίζω..

 

2 minutes ago, p_k said:

Γι αυτό ρώτησα 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Να πω ένα μπράβο στην εταιρεία που άνοιξε κατάστημα στην Θήβα

Και στη Κεφαλονιά επίσης, που δεν είδε παρουσία.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, StacySk. said:

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παρακαλώ. Πως γίνεται να χρεώθηκα για Ίντερνετ από την στιγμή που έχω απεριόριστα; Κανονικά είναι 6,51€ και ήρθε 10,47 γιατί λεει χρησιμοποίησα περισσότερο Ίντερνετ από αυτό που μου προσφέρει το πρόγραμμα μου. Στην φωτό είναι και τα τρία νούμερα που διαθέτω. Αν δείτε το άλλο εχει καταναλώσει περισσότερο Ίντερνετ από εμένα αλλά δεν έχει χρεωθεί. 

IMG_3900.jpeg

Προφανώς και θα επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση.

Και για να γίνω λίγο καυστικός, κάποιοι θα πουν πως φταίει η voda 😂

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, StacySk. said:

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παρακαλώ. Πως γίνεται να χρεώθηκα για Ίντερνετ από την στιγμή που έχω απεριόριστα; Κανονικά είναι 6,51€ και ήρθε 10,47 γιατί λεει χρησιμοποίησα περισσότερο Ίντερνετ από αυτό που μου προσφέρει το πρόγραμμα μου. Στην φωτό είναι και τα τρία νούμερα που διαθέτω. Αν δείτε το άλλο εχει καταναλώσει περισσότερο Ίντερνετ από εμένα αλλά δεν έχει χρεωθεί. 

IMG_3900.jpeg

Καλέ τι τιμές είναι αυτές; 😌

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sou_d said:

Προφανώς και θα επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση.

Και για να γίνω λίγο καυστικός, κάποιοι θα πουν πως φταίει η voda 😂

Εννοείται ότι η νοβα επηρεάστηκε απο τις λαθος χρεώσεις της βονταφον!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Εννοείται ότι η νοβα επηρεάστηκε απο τις λαθος χρεώσεις της βονταφον!

Έχει κάνει μεγάλο κακό η Victus τελικά..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμάμαι τη βονταφον να ζητάει από δικαστήριο να μην επιτρέπεται στην κοσμοτέ να δίνει φουλ ταχύτητες 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εγω θυμάμαι τη βονταφον να ζητάει από δικαστήριο να μην επιτρέπεται στην κοσμοτέ να δίνει φουλ ταχύτητες 

Αν θέλει ας επενδύσει και αυτή για να έχει τέτοιες ταχύτητες. Οι εναλλακτικοί μόνο να κλαίγονται για την cosmote ξέρουν. Και τότε με τον διπλασιασμό ταχυτήτων της cosmote τα ίδια έκαναν. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...