Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κανω μια ερωτηση?οταν ενω εχεις υπολοιπο sms η χρονου ομιλιας απο πακετο την ημερα ληξης στελνει ενημερωτικο μηνυμα?εχω θεμα με την Q και δεν στελνει ποτε και θα θελα να ξερω τι ισχυει και στο f2g και το wind καρτοκινητο.
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση?οταν ενω εχεις υπολοιπο sms η χρονου ομιλιας απο πακετο την ημερα ληξης στελνει ενημερωτικο μηνυμα?εχω θεμα με την Q και δεν στελνει ποτε και θα θελα να ξερω τι ισχυει και στο f2g και το wind καρτοκινητο.

 

Αν δεν κανω λαθος το f2g στελνει sms το πρωι της ημερομηνιας ληξης οτι το υπολοιπο του πακετου σου ληγει το βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση?οταν ενω εχεις υπολοιπο sms η χρονου ομιλιας απο πακετο την ημερα ληξης στελνει ενημερωτικο μηνυμα?εχω θεμα με την Q και δεν στελνει ποτε και θα θελα να ξερω τι ισχυει και στο f2g και το wind καρτοκινητο.

 

Για το card to all δεν ξέρω, αν και φαντάζομαι να ισχύει η ίδια πολιτική με το f2g, όπου την τελευταία ημέρα που λήγει κάποιο πακέτο, στέλνει μήνυμα που σου γράφει ότι τα λεπτά π.χ. τελειώνουν απόψε, ανανέωσε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εφαρμογή του Μίχα σταμάτησε να λειτουργεί; Μου δείχνει μόνο το υπόλοιπο της κάρτας και όχι από τα πακέτα..

Πολύ κρίμα αν σταμάτησε γιατί και πιο γρήγορη από της wind είναι, και πιο εύχρηστη μιας και στο 1x4 widget σου δείχνει και τα υπόλοιπα από τα πακέτα σου, ενώ η αυτού μεγαλοιότης wind χρειάζεται 2x4 για να μας δείξει τα υπόλοιπα..:mad:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς εδώ και καιρό

 

Παιδιά η εφαρμογή του Μίχα σταμάτησε να λειτουργεί; Μου δείχνει μόνο το υπόλοιπο της κάρτας και όχι από τα πακέτα..

Πολύ κρίμα αν σταμάτησε γιατί και πιο γρήγορη από της wind είναι, και πιο εύχρηστη μιας και στο 1x4 widget σου δείχνει και τα υπόλοιπα από τα πακέτα σου, ενώ η αυτού μεγαλοιότης wind χρειάζεται 2x4 για να μας δείξει τα υπόλοιπα..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και πέραν αυτού τα widgets της Wind τόσο στο F2G όσο και στην Q δε δουλεύουν σωστά, κάθε τόσο κολλάνε, δε δείχνουν τίποτα και θέλουν απεγκατάσταση ξανά από την αρχή...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πέραν αυτού τα widgets της Wind τόσο στο F2G όσο και στην Q δε δουλεύουν σωστά, κάθε τόσο κολλάνε, δε δείχνουν τίποτα και θέλουν απεγκατάσταση ξανά από την αρχή...

 

Και σε εμενα κολαει αρκετες φορες..

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί μερικές φορές να μπήκα στην εφαρμογή της wind και να μην λειτουργούσε αλλά μετά από λίγη ώρα ήταν οκ. Ποτέ δεν χρειάστηκε επανεγκατάσταση. Τουλάχιστον σε μένα.
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα κολλάει. Τωρα που ειναι πάλι μονοπώλιο είπαν να επαναπαυθούν.

 

Ο Μίχας σταμάτησε την υποστήριξη της εφαρμογής γιατι του έπαιρνε πολύ χρόνο και δεν ειχε πλέον νόημα.

 

προσωπικά αν την είχε ακόμα θα είχα μονο την δική του και οχι της wind με τα πολλαπλά bug της. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Άει στα τσακίδια, χθες την πάτησα κι εγώ με την αυτόματη ανανέωση του Talk To All 200'.

 

5€ στον κουβά, δεν το πιστεύω. Ου να μου χαθούν, οι αλητήριοι... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Άει στα τσακίδια, χθες την πάτησα κι εγώ με την αυτόματη ανανέωση του Talk To All 200'.

5€ στον κουβά, δεν το πιστεύω. Ου να μου χαθούν, οι αλητήριοι... :mad:

 

Αυτό σίγουρα δεν ισχύει για παλιούς συνδρομητές έτσι;

Φίλε μου κάνε μια καταγγελία στην προστασία καταναλωτή..

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει ερθει διπλασιασμος που ισχυει για 30 ημερες και οχι για αγορα πακετων.Μπορω να τον χρησιμοποιησω για το ημερησιο ιντερνετ του 1 ευρω η θεωρειται πακετο;.
Link to comment
Share on other sites

Μου εχει ερθει διπλασιασμος που ισχυει για 30 ημερες και οχι για αγορα πακετων.Μπορω να τον χρησιμοποιησω για το ημερησιο ιντερνετ του 1 ευρω η θεωρειται πακετο;.

 

Την ίδια απορία είχα κι εγώ, ακι τελικά δε το παρακολούθησα, αλλά μια φορά που μπήκα καταλάθος, νομίζω οτι τελικά δε με χρέωσε από το κανονικό υπόλοιπο αλλά από του διπλασιασμού.

Επομένως νομίζω πως ισχύει για το daily internet αλλά δε μπορώ να σου το εγγυηθώ και 100%!

Δοκίμασέ το και θα το διαπιστώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Άει στα τσακίδια, χθες την πάτησα κι εγώ με την αυτόματη ανανέωση του Talk To All 200'.

 

5€ στον κουβά, δεν το πιστεύω. Ου να μου χαθούν, οι αλητήριοι... :mad:

 

Για αρχή απενεργοποίησε την διαδικασία αυτή ακολουθώντας τις οδηγίες του λινκ http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=289 .

Σε δεύτερο χρόνο κάλεσε στην εξυπηρέτηση και απαίτησε να σου πιστωσουν τα χρήματα διότι δεν είχες ενημερωθεί για την αυτόματη χρέωση και ενεργοποίηση του πακέτου.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία είχα κι εγώ, ακι τελικά δε το παρακολούθησα, αλλά μια φορά που μπήκα καταλάθος, νομίζω οτι τελικά δε με χρέωσε από το κανονικό υπόλοιπο αλλά από του διπλασιασμού.

Επομένως νομίζω πως ισχύει για το daily internet αλλά δε μπορώ να σου το εγγυηθώ και 100%!

Δοκίμασέ το και θα το διαπιστώσεις!

 

Οκ,ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα κολαει αρκετες φορες..

 

Μήπως παίζει ρόλο και το κινητό που χρησιμοποιεί ο καθένας μας; Προσωπικά δεν έχω θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργα πράγματα...http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=293 Το έχω κάνει και Tip γιατι μου φαίνεται σοβαρό.
Link to comment
Share on other sites

Περίεργα πράγματα...http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=293 Το έχω κάνει και Tip γιατι μου φαίνεται σοβαρό.

 

To ύποπτο βασικά είναι που κόβουν όλα τα 600+600 πακέτα προς wind. Ουσιαστικά θέλουν να σε αναγκάσουν να καταναλώνεις τα πάντα από το δωρεάν προς τρίτους για να μη το χρησιμοποιείς αποκλειστικά προς τρίτους..

Link to comment
Share on other sites

ποιός άλλος έχει πακέτα προς το δίκτυο του ; H Vodafone.

Υπομονή 2 - 3 ημέρες !!!

Link to comment
Share on other sites

αφήσανε το 600+300mb+100 προς όλους??

 

Όχι,τέλος κ αυτο.Έκοψαν και τα 2 πακέτα των 8,5€.Τουλάχιστον μένει προς το παρόν το 600' προς Wind.Για σταθερά δεν θα υπάρχει τίποτα πια.Ούτε τουλάχιστον το πακέτο των 8,5€ που δινει 150' προς σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

ποιός άλλος έχει πακέτα προς το δίκτυο του ; H Vodafone.

Υπομονή 2 - 3 ημέρες !!!

 

γιατί τι αναμένεις να γίνει;

και σιγά η βόνταφον δεν έχει τα πακέτα προς βόνταφον και σε κανένα καρτοκινητό περιωπής!

τα ολυμπιακος/ιντερνατιοναλ τα προσπερναω μιας και δεν ειναι για τοσο καθημερινή χρήση, παρά ειδικής χρήσης, οπότε μένει το απλό καρτοκινητό, όπου αυτοί που μπορούν να ενεργοποιήσουν πακέτα προς βόνταφον είναι όσοι ξέμειναν από παλιά και που ΔΕΝ μπορούν να ενεργοποιήσουν πακέτα προς όλους... :blink: οπότε δεν βλέπω ομοιότητα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι,τέλος κ αυτο.Έκοψαν και τα 2 πακέτα των 8,5€.Τουλάχιστον μένει προς το παρόν το 600' προς Wind.Για σταθερά δεν θα υπάρχει τίποτα πια.Ούτε τουλάχιστον το πακέτο των 8,5€ που δινει 150' προς σταθερά.

 

Παιδια αποκλειεται να τα κοψουν ολα. Θα φυγουν ολοι σε αλλες εταιριες. ΕΙμαι σιγουρος οτι θα βγαλει νεα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...