Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ιδανική λύση που ενημέρωσα βέβαια την Wind στην έρευνα που κάνει: Να βάλει ανανέωση πάλι μέσα στο F2G site. Οπως ενεργοποιούμε πακέτα, να βάζαμε και κάρτα χωρίς νούμερα χωρίς τίποτα και με πιθανό όφελος στην ενεργοποίηση.

 

σωστός!

Μα κάνεις ανανέωση από το site της wind. Εγώ π.χ. αφού πάρω τον κωδικό της κάρτας είτε τη έχω αγοράσει είτε μέσω web banking πηγαίνω στο my f2g και πληκτρολογώ τον κωδικό οπότε γίνεται και η ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

To διόρθωσα.

 

Απο την εθνική δεν ξέρω αλλα έχει το πιο σάπιο webbanking απο όλες. Για να παίξει σε νέους browser μονο με compatibility mode.:X:blink:

Δεν βρίσκω λόγω κάποιος νέος να συνεργάζεται με την εθνική. Μηδενική ευχέρεια σε τεχνολογία, πολύωρες αναμονές στα ταμεία.

 

Έτυχε στην τράπεζα που έχω την μισθοδοσία μου να έχει το καλύτερο web/phone banking στην Ελλάδα. Ίσως ήμουν απλά τυχερός αλλα οτι μπορούμε να κάνουμε απο τον υπολογιστή, δεν βρίσκω λόγο να το κάνουμε αλλιώς.

 

Σωστός σε αυτό που λες... Να υποθέσω εννοείς την Πειραιώς εεε?

 

Εμείς που έτυχε να έχουμε την μισθοδοσία μας στην Εθνική την πατήσαμε... :(

Link to comment
Share on other sites

Σωστός σε αυτό που λες... Να υποθέσω εννοείς την Πειραιώς εεε?

 

Εμείς που έτυχε να έχουμε την μισθοδοσία μας στην Εθνική την πατήσαμε... :(

 

Άνοιξε ένα δεύτερο λογαριασμό με ελάχιστα χρήματα π.χ. στην Πειραιώς: Θα έχεις μια εξαιρετική λύση για τις διαδικτυακές αγορές σου και για ανανέωση χρόνου ομιλίας. Η χρεωστική της Εθνικής δεν κάνει για τέτοια πράγματα...

 

Μα κάνεις ανανέωση από το site της wind. Εγώ π.χ. αφού πάρω τον κωδικό της κάρτας είτε τη έχω αγοράσει είτε μέσω web banking πηγαίνω στο my f2g και πληκτρολογώ τον κωδικό οπότε γίνεται και η ανανέωση.

 

Άλλο αυτό και άλλο να μπορείς να αγοράσεις χρόνο ομιλίας από την ιστοσελίδα της Wind χωρίς να μπλέκεις με τρίτους, τράπεζες και περίπτερα που αναφέρθηκαν νωρίτερα...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Sorry κιολας αλλα η κοπελια σου πως πληρωνει το συμβολαιο που εχει; δεν παει καπου να το πληρωσει; Ε εκει θα κανει και την ανανεωση...

ποιο συμβόλαιο ρε συ?!

Link to comment
Share on other sites

βασικά σκέψου την επαρχεία :p

 

Αν δεν έχει περίπτερα τότε να θυμίσω οτι "εκει" που πληρώνεις για το συμβόλαιο πληρωνεις και για το καρτοκινητό

Η κάρτα ειναι πιο ευέλικτη στο θέμα πληρωμής ανανέωσης.

Δεν το λέω για εσένα αλλά..

Όποιος δεν θέλει να ζυμωσει 10 μέρες κοκκινίζει...

 

τι εννοεις; σε πολλά χωριά, όπως της κοπέλας μου, το κοντινότερο σημείο για να προμηθευτείς κάρτα είναι χιλιόμετρα μακρυα, και μπορει να θες και μια ώρα για να πας.

 

Sorry κιολας αλλα η κοπελια σου πως πληρωνει το συμβολαιο που εχει; δεν παει καπου να το πληρωσει; Ε εκει θα κανει και την ανανεωση...

 

ποιο συμβόλαιο ρε συ?!

 

Άρα η κοπελιά σου δεν εχει τηλέφωνο????

Η μήπως εκεί που πληρώνει το κινητό δεν μπορεί να αγοράσει χρόνο για το καρτοκινητο??

Link to comment
Share on other sites

Άλλο αυτό και άλλο να μπορείς να αγοράσεις χρόνο ομιλίας από την ιστοσελίδα της Wind χωρίς να μπλέκεις με τρίτους, τράπεζες και περίπτερα που αναφέρθηκαν νωρίτερα...

Ναι οκ το είδα μετά μάλιστα στην ερεύνα μέσα από το site του f2g στη σχετική ερώτηση τσέκαρα όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω να μπορούμε να κάνουμε ανανέωση απ' ευθείας από το site. Βέβαια και σε αυτή την περίπτωση την τράπεζα δεν μπορείς να την αποφύγεις αφού θα πρέπει να κάνεις χρήση κάρτας.

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Άρα η κοπελιά σου δεν εχει τηλέφωνο????

Η μήπως εκεί που πληρώνει το κινητό δεν μπορεί να αγοράσει χρόνο για το καρτοκινητο??

Πες τα ρε φιλε...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα η κοπελιά σου δεν εχει τηλέφωνο????

Η μήπως εκεί που πληρώνει το κινητό δεν μπορεί να αγοράσει χρόνο για το καρτοκινητο??

δεν πληρώνει κινητό. καρτοκινητό έχει. τι δεν καταλαβαίνεις;

Πες τα ρε φιλε...

πήγαινε σε κανα χωριό στο βουνο πχ, και μετά έλα ξαναπες.

Ο μόνος τρόπος να βάλεις κάρτα εκεί, είναι μέσω ίντερνετ. Ο κόσμος εκεί βέβαια, απλά πηγαίνει στη κοντινότερη πόλη, 40 λεπτά πέρα με κτελ

Link to comment
Share on other sites

δεν πληρώνει κινητό. καρτοκινητό έχει. τι δεν καταλαβαίνεις;

 

πήγαινε σε κανα χωριό στο βουνο πχ, και μετά έλα ξαναπες.

Ο μόνος τρόπος να βάλεις κάρτα εκεί, είναι μέσω ίντερνετ. Ο κόσμος εκεί βέβαια, απλά πηγαίνει στη κοντινότερη πόλη, 40 λεπτά πέρα με κτελ

Εσένα περίμενα να πάω στο χωρίο και αν εντοπίσω ως πρόβλημα ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ έναν αριθμό που μπορεί να έρθει με τόσους τρόπους ....όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει!!

Όταν είμαι στο χωριό ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Η ΣΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ Η ΣΤΟΝ ΣΥΓΓΕΝΗ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ η στον ταχυδρόμο η στον ταξιτζή η στον γνωστό που θα δω και κατεβαίνει στην πόλη να σταματήσει σε ένα περίπτερο και να μου πάρει 3 κάρτες της περνάω σαν επαφή και τα λέμε σε 3 μήνες αν χρειαστεί και δεν κατεβώ εγώ στην πόλη η αν δεν παίζει για κάποιο λόγο μέσω τράπεζας

Link to comment
Share on other sites

Εσένα περίμενα να πάω στο χωρίο και αν εντοπίσω ως πρόβλημα ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ έναν αριθμό που μπορεί να έρθει με τόσους τρόπους ....όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει!!

Όταν είμαι στο χωριό ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Η ΣΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ Η ΣΤΟΝ ΣΥΓΓΕΝΗ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ η στον ταχυδρόμο η στον ταξιτζή η στον γνωστό που θα δω και κατεβαίνει στην πόλη να σταματήσει σε ένα περίπτερο και να μου πάρει 3 κάρτες της περνάω σαν επαφή και τα λέμε σε 3 μήνες αν χρειαστεί και δεν κατεβώ εγώ στην πόλη η αν δεν παίζει για κάποιο λόγο μέσω τράπεζας

Κινέζικα μιλάω??? Έμμεσοι τρόποι φυσικά μπορούν να βρεθούν! Αν είναι δυνατόν! Εδώ το θέμα μας δεν είναι αν μπορώ να πω στον φίλο μου στην αθήνα να πάει σπίτι μου να πάρει λεφτά και να πάρει κάρτα να μου στειλει στον κωδικο. ΕΛΕΟΣ. ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ, ΟΧΙ ΟΙ ΕΜΜΕΣΟΙ ΤΡΟΠΟΙ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΑΜΕΣΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Το σουπιάσατε το θέμα. Πήρατε και μονότερμα τα χωριά.

 

Είναι απαράδεκτο η νεολαία να στηρίζεται ακόμα σε ξυστά.

 

Ο γέρος θα πάει στο ταμείο και θα πάρει ξυστό. Ο νέος θα τα κάνει απο το σπίτι του. Ούτε βενζίνες, ούτε κυκλοφοριακή συμφόρηση. Πρέπει να ξεφύγουμε απο τους κλασσικούς τρόπους. Οι δουλειές να φεύγουν γρήγορα και αποδοτικά σε όλους τους τομείς. (ακούς δημόσιο; )

 

Πρέπει η Wind να δώσει και άλλες επιλογές στην σελίδα της, το πάει καλά όμως και πιστευω θα ενσωματώσει και ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός σε αυτό που λες... Να υποθέσω εννοείς την Πειραιώς εεε?

 

Εμείς που έτυχε να έχουμε την μισθοδοσία μας στην Εθνική την πατήσαμε... :(

 

 

Προσωπικά θα σήκωνα όλα τα χρήματα και θα τα κατέθετα σε άλλη τράπεζα με ευελιξία. Δυστυχώς μεσω ATM γιατι ακόμα στο Ελλάντα χρεώνουν τα διατραπεζικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο η νεολαία να στηρίζεται ακόμα σε ξυστά.

 

Ο γέρος θα πάει στο ταμείο και θα πάρει ξυστό. Ο νέος θα τα κάνει απο το σπίτι του. Ούτε βενζίνες, ούτε κυκλοφοριακή συμφόρηση. Πρέπει να ξεφύγουμε απο τους κλασσικούς τρόπους. Οι δουλειές να φεύγουν γρήγορα και αποδοτικά σε όλους τους τομείς. (ακούς δημόσιο; )

 

Πρέπει η Wind να δώσει και άλλες επιλογές στην σελίδα της, το πάει καλά όμως και πιστευω θα ενσωματώσει και ανανέωση.

 

λολ δεν είμαι γέρος , και μια χαρά μου είναι το "ξυστό". γιατί είναι απαράδεκτο? κατά κύριο λόγο αυτός που βαριέται θα το κάνει από το σπίτι. κατά δεύτερον αυτός που όντως έχει πρόβλημα απόστασης. ίσα ίσα οι κλασσικοί τρόποι είναι που δεν πρέπει να φύγουν. στο μόνο που συμφωνώ είναι η τελευταία πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

λολ δεν είμαι γέρος , και μια χαρά μου είναι το "ξυστό". γιατί είναι απαράδεκτο? κατά κύριο λόγο αυτός που βαριέται θα το κάνει από το σπίτι. κατά δεύτερον αυτός που όντως έχει πρόβλημα απόστασης. ίσα ίσα οι κλασσικοί τρόποι είναι που δεν πρέπει να φύγουν. στο μόνο που συμφωνώ είναι η τελευταία πρόταση.

 

Θεσσαλονικη παντως, σπανια να βρεις ξυστό, ολοι πια εχουν τα μηχανηματα που βγαζουν κωδικους σε χαρτακι. Ουτε ξυσιμο, ουτε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη παντως, σπανια να βρεις ξυστό, ολοι πια εχουν τα μηχανηματα που βγαζουν κωδικους σε χαρτακι. Ουτε ξυσιμο, ουτε τιποτα

 

έστω αυτό. ίδια λογική είναι. είτε ξυστό είναι είτε από μηχανάκι. η ουσία είναι ότι πας, και είναι ο "κλασσικός" τρόπος.

Link to comment
Share on other sites

έστω αυτό. ίδια λογική είναι. είτε ξυστό είναι είτε από μηχανάκι. η ουσία είναι ότι πας, και είναι ο "κλασσικός" τρόπος.

 

Για μενα εχει διαφορά, διοτι ΜΙΣΩ τα ξυστά :p

 

Οσοι μενουν μακρυά, ας: 1) παιρνουν πολλες καρτες μαζι, 2) βαζουν περισσότερα χρηματα καθε φορα, και 3) ζητανε απο εναν φιλο να τους βαζει απο καταστημα στον αριθμο τους

Link to comment
Share on other sites

Για μενα εχει διαφορά, διοτι ΜΙΣΩ τα ξυστά :p

 

Οσοι μενουν μακρυά, ας: 1) παιρνουν πολλες καρτες μαζι, 2) βαζουν περισσότερα χρηματα καθε φορα, και 3) ζητανε απο εναν φιλο να τους βαζει απο καταστημα στον αριθμο τους

 

χααχαχχα οκ πάω πάσο :p

 

σωστός και στις 3 επιλογές. η 2) λιγότερο επιθυμητή διότι χάνεις Overall σε θέμα χρήματα/bonus

η καλύτερη η 1) , αλλά αν είναι κάποιος μακριά π.χ. σε χωριά κι όντως έχει θέμα, η 3)

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα από αυτά που λέτε δεν στέκουν. Ειδικά αυτά τα "όποιος βαριέται.."

 

α. ποιός σας είπε ότι έχουν όλοι να δώσουν 30-40 ευρώ να πάρουν 3-4 κάρτες να τις έχουν καβάτζα..?

 

β. εγώ πχ μένω Πικέρμι (δεν είναι χωριό ούτε κατά διάνοια) και το 1 περίπτερο κλείνει νωρίς το βράδυ. Αν ξεμείνω χωρίς να το πάρω χαμπάρι πρέπει να πάω με αυτοκίνητο στον Γέρακα που είναι 10χλμ. - Και εντάξει εγώ έχω πολύ συγκεκριμένη κατανάλωση οπότε μπορώ να προγραμματίσω τις κάρτες μου, κάποιος που δεν έχει σταθερή κατανάλωση, δεν έχει και αυτοκίνητο τι θα πρέπει να κάνει δηλαδή; και ερχόμαστε στο

 

γ. όταν πρωτοήρθα στο f2g η wind είχε ανανέωση με πιστωτική από το site της και μάλιστα με 50% bonus χρόνο ομιλίας (αξία κάρτας). Δεν λέει κανείς λοιπόν να φέρει κάτι καινούριο η wind λέμε όλοι να φτιάξει αυτό που η ίδια χάλασε.

 

Τώρα τα υπόλοιπα περί ταξιτζήδων κλπ είναι επιεικώς, επιεικέστατα, μπούρ.. συγνώμη, σοφιστείες.

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα από αυτά που λέτε δεν στέκουν. Ειδικά αυτά τα "όποιος βαριέται.."

 

α. ποιός σας είπε ότι έχουν όλοι να δώσουν 30-40 ευρώ να πάρουν 3-4 κάρτες να τις έχουν καβάτζα..?

 

β. εγώ πχ μένω Πικέρμι (δεν είναι χωριό ούτε κατά διάνοια) και το 1 περίπτερο κλείνει νωρίς το βράδυ. Αν ξεμείνω χωρίς να το πάρω χαμπάρι πρέπει να πάω με αυτοκίνητο στον Γέρακα που είναι 10χλμ. - Και εντάξει εγώ έχω πολύ συγκεκριμένη κατανάλωση οπότε μπορώ να προγραμματίσω τις κάρτες μου, κάποιος που δεν έχει σταθερή κατανάλωση, δεν έχει και αυτοκίνητο τι θα πρέπει να κάνει δηλαδή; και ερχόμαστε στο

 

γ. όταν πρωτοήρθα στο f2g η wind είχε ανανέωση με πιστωτική από το site της και μάλιστα με 50% bonus χρόνο ομιλίας (αξία κάρτας). Δεν λέει κανείς λοιπόν να φέρει κάτι καινούριο η wind λέμε όλοι να φτιάξει αυτό που η ίδια χάλασε.

 

Τώρα τα υπόλοιπα περί ταξιτζήδων κλπ είναι επιεικώς, επιεικέστατα, μπούρ.. συγνώμη, σοφιστείες.

 

α) δεν είπαμε 3-4 ... 1 κάρτα καβάτζα, δες και σε προηγούμενα post.

β) γι αυτό έχεις καβάτζα μία κάρτα

γ) σωστό

 

δ) και το βαριέται ισχύει για τους περισσότερους

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα από αυτά που λέτε δεν στέκουν. Ειδικά αυτά τα "όποιος βαριέται.."

 

 

β. εγώ πχ μένω Πικέρμι (δεν είναι χωριό ούτε κατά διάνοια) και το 1 περίπτερο κλείνει νωρίς το βράδυ.

 

 

Τώρα τα υπόλοιπα περί ταξιτζήδων κλπ είναι επιεικώς, επιεικέστατα, μπούρ.. συγνώμη, σοφιστείες.

 

Να του πούμε να μένει τα βράδια ανοιχτός...

η να μην τρώει τα νύχια του για να μπορεί να τα μυρίσει.

Οσο για τα περι ταξιτζήδων,φίλων,συγγενών που κατεβαίνουν στην πόλη...Έτσι δουλεύουν τα πράγματα στα χωριά απομονωμένα η όχι,

είτε πρόκειται για κάρτα ειτε για να πληρώσεις την ουλεν" κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι έγινε κουραστικό αυτό το θέμα της ανανέωσης με το συγνώμη δηλαδή.

Ημουν 30 χρόνια υπάλληλος της εμπορικής τράπεζας αλλά έχω internet baking της πειραιώς για να κάνω την δουλειά μου σχεδόν στα πάντα.

Εχω internet baking απο την εμπορική την εθνική την μαρφιν και την πειραιώς, μόνο η πειραιώς ειναι η πιο βολική και εύκολη με βασικό προτέρημα οτι δεν χρειάζεσαι μηχανάκι μαζί σου για επιβεβαίωση των στοιχείων σου, αρκεί μόνο το κινητό σου.

Είμαι από χωριό συνταξιούχος και όταν θέλω κάρτα πάω στο μπακάλικο και παίρνω μία κάρτα απο το μηχάνημα που έχει.

Αν βαριέμαι στέλνω τον μικρό τον γιο μου, αν βαριέται αυτός αγοράζω μια μεσω πιστωτικής κάρτας στη εταιρεία που διαφημίζεται εδώ απο κάτω στην σελίδα.

Τι διάολο δεν βγαίνετε κάθε μέρα για καφέ? πάρτε μια κάρτα. Ο γιος μου που είναι στο στρατό και πάει κάθε δευτερη βδομάδα σε φυλάκιο τα τελευταία 3 χρόνια 2 φορές χρειάστηκε κάρτα απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

Να του πούμε να μένει τα βράδια ανοιχτός...

η να μην τρώει τα νύχια του για να μπορεί να τα μυρίσει.

Έξυπνο και ώριμο. Αν δεν έχεις να πεις κάτι παραγωγικό γλύτωσε καλύτερα το πληκτρολόγιο από την τσάμπα καταπόνηση.

Οσο για τα περι ταξιτζήδων,φίλων,συγγενών που κατεβαίνουν στην πόλη...Έτσι δουλεύουν τα πράγματα στα χωριά απομονωμένα η όχι,

είτε πρόκειται για κάρτα ειτε για να πληρώσεις την ουλεν" κλπ.

 

Ναι έτσι δούλευαν όσο ακόμα υπήρχε η Ulen (που μας άφησε το 1974 παρεμπιπτόντως και αφορούσε μόνο την Αθήνα καθώς ήταν η κατασκευάστρια εταιρεία του φράγματος του Μαραθώνα). Τώρα υπάρχουν τα web-banking, e-banking, phone-banking, easy-pay, και ΩΩ! τι θαύμα !! η υπηρεσία πληρωμής λογαριασμού online από την ίδια τη Wind! Απίστευτο!

Και σε προηγούμενη ερώτηση ή μάλλον προτροπή "εκεί που πληρώνει το συμβόλαιο να βγάλει και κάρτα" λοιπόν μπορεί κάποιος απλά να απαντήσει ότι το πληρώνει online από το site της wind. Τράβα βάλε και χρόνο ομιλίας σε καρτοκινητό έτσι.. Μπορείς? Όχι.

Γιατί να μπορείς? Γιατί τότε η Wind θα μπορεί να σου επιστρέφει μέρος αυτών που πληρώνει σε τρίτους για να σου πουλάνε χρόνο της. Παλιότερα σου έδινε 50% bonus. Τώρα και 10% να σου δώσει σε χαλάει; Ή να σου χαρίσει το τέλος κινητής.

Και για του λόγου το αληθές ο ΟΤΕ σου κάνει έκπτωση 2,5 ευρώ αν πληρώσεις από το site του, η hol 1 ευρώ. τα 2,5 σε 25 ευρώ λογαριασμό είναι 10%.

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα από αυτά που λέτε δεν στέκουν. Ειδικά αυτά τα "όποιος βαριέται.."

 

β. εγώ πχ μένω Πικέρμι (δεν είναι χωριό ούτε κατά διάνοια) και το 1 περίπτερο κλείνει νωρίς το βράδυ.

Να σου θυμίσω οτι εσύ κλαίγεσαι που δεν μένει το περίπτερο 24/7 ανοιχτό στο παραμεθόριο Πικερμι..

Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει.

Link to comment
Share on other sites

Εδω μιλάτε για κάρτες και τσακώνεστε για τις ανανεώσεις.

Η ανανέωση είναι ένα γνωστό "πρόβλημα" ΟΛΩΝ των καρτών και για αυτό πολλοί λενε δεν μπορώ να βάζω καρτα θα πάω σε συμβόλαιο. Πρέπει λοιπόν να μάθετε να ζείτε με αυτό το "πρόβλημα" αλλιώς υπάρχουν τα συμβόλαια (τα οποία δεν συμφέρουν). :rolleyes:

Η ανανέωση από το site διακόπηκε προφανώς για να ωφεληθούν οι "συνεργάτες" με αυτόν τον τρόπο και ίσως και η ίδια. Η wind θέλει να φέρνει κόσμο στα καταστηματα της και το έχει αποδείξει με το μπονους καταστημάτων γιατί κερδίζει εμεσα και απο εκεί (πωλήσεις κινητών αξεσουάρ, διαφήμιση πακέτων κτλ).

Η καβάνζα κάρτα στο συρτάρι είναι πολύ λογική και απλή λύση και απορώ γιατι διαμαρτύρεστε κάποιοι. Εχεις μια καρτα ρεζέρβα όπως η παλιές Virago που δεν είχαν μετριτή βενζίνης. Εμενες από βενζίνη γύρναγες την ρεζέρβα και ολα οκ. Μετά γέμιζες και τις δυο.. :cool:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμίσω οτι εσύ κλαίγεσαι που δεν μένει το περίπτερο 24/7 ανοιχτό στο παραμεθόριο Πικερμι..

Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει.

 

Με δουλεύεις έτσι ; Δεν παίζει να μην ξέρεις ανάγνωση...

...

β. εγώ πχ μένω Πικέρμι (δεν είναι χωριό ούτε κατά διάνοια) και το 1 περίπτερο κλείνει νωρίς το βράδυ. Αν ξεμείνω χωρίς να το πάρω χαμπάρι πρέπει να πάω με αυτοκίνητο στον Γέρακα που είναι 10χλμ. - Και εντάξει εγώ έχω πολύ συγκεκριμένη κατανάλωση οπότε μπορώ να προγραμματίσω τις κάρτες μου, κάποιος που δεν έχει σταθερή κατανάλωση, δεν έχει και αυτοκίνητο τι θα πρέπει να κάνει δηλαδή; και ερχόμαστε στο

...

 

Για τα άλλα δεν έχεις να πεις τίποτα, γι'αυτό που ΔΕΝ διάβασες μόνο έχεις; (θα αφήσω ασχολίαστο και το "κλαίγεσαι" και το "παραμεθόριο" γιατί είμαι ευέξαπτος σήμερα και μπορεί να flame-άρω - troll-άρω χωρίς να το θέλω)

 

[Ontopic]

Σε πρόσφατη πάντως "έρευνα" στο my free2go έγραψα αυτό ακριβώς που είπα παραπάνω (για την Online ανανέωση με επιπλέον μπόνους), και καλό θα είναι όσοι τους ενδιαφέρει να το γράψουν και αυτοί.

[/Ontopic]

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...