Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζετε πόσο % κράτηση γίνεται στο ποσό που κάνουμε top up?

Αν για παράδειγμα βάλλω 14€ πόσα θα είναι διαθέσιμα?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, apokakia said:

Γνωρίζετε πόσο % κράτηση γίνεται στο ποσό που κάνουμε top up?

Αν για παράδειγμα βάλλω 14€ πόσα θα είναι διαθέσιμα?

Ευχαριστώ

Διαιρείς το ποσό που βάζεις με το 1,10 και βρίσκεις το καθαρό ποσό που θα σου μπει, δηλαδή 14€/1,10=12,72€

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Back to School Offer
Διάρκεια 30 ημέρες 
  • 150GB
13.30€
 
  • Το πακέτο αποτελεί προωθητική ενέργεια και είναι διαθέσιμο για ενεργοποιήσεις έως 30/09/2024.
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Bas said:
Back to School Offer
Διάρκεια 30 ημέρες 
  • 150GB
13.30€
 
  • Το πακέτο αποτελεί προωθητική ενέργεια και είναι διαθέσιμο για ενεργοποιήσεις έως 30/09/2024.

Πόσο κοστίζει;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, opmgls said:

Πόσο κοστίζει;

https://www.f2g.gr/gr/f2g/paketa/details/#/?bundleurl=seasonal-freebies-1

 

Φαίνεται στο copypasta μου πόσο κοστίζει - άλλα  μόνο με "Dark Theme"...

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς πως μπορω να βρω δωρεαν μια καρτα free2go για να κανω δοκιμη πως δουλευει το δικτυο στη περιοχη μου?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, brainshaker said:

γνωρίζει κανείς πως μπορω να βρω δωρεαν μια καρτα free2go για να κανω δοκιμη πως δουλευει το δικτυο στη περιοχη μου?

Για δοκιμή δικτύου θα πρεπει να αγοράσεις πακέτο. Και σε καταστημα να πας, δωρεαν θα την πάρεις (τα χρήματα που θα βάλεις θα μπουν στο υπόλοιπο).

Στα περίπτερα/ψιλικατζίδικα πιο παλια εδιναν δωρεαν αριθμο και τον ενεργοποιουσες με ονλαιν ταυτοποίηση. Τον τελευταίο καιρό που ρωτησα ολοι κατι χρεωνουν.

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Για δοκιμή δικτύου θα πρεπει να αγοράσεις πακέτο. Και σε καταστημα να πας, δωρεαν θα την πάρεις (τα χρήματα που θα βάλεις θα μπουν στο υπόλοιπο).

Στα περίπτερα/ψιλικατζίδικα πιο παλια εδιναν δωρεαν αριθμο και τον ενεργοποιουσες με ονλαιν ταυτοποίηση. Τον τελευταίο καιρό που ρωτησα ολοι κατι χρεωνουν.

α μαλιστα οποτε το ιδανικο να φανταστω ειναι να παω σε καταστημα να παρω δωρεαν αριθμο και να μου βαλουν το ελαχιστο του καταστηματος γυρω στα 8 ευρω φανταζομαι?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, brainshaker said:

α μαλιστα οποτε το ιδανικο να φανταστω ειναι να παω σε καταστημα να παρω δωρεαν αριθμο και να μου βαλουν το ελαχιστο του καταστηματος γυρω στα 8 ευρω φανταζομαι?

Για το 8 ευρω δεν ειμαι σίγουρος. Καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος που έκανε πρόσφατη ανανέωση απο κατάστημα. Εαν κάνεις ανανέωση από το app συνήθως παίρνεις και δώρο bonus online ανανέωσης. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, brainshaker said:

α μαλιστα οποτε το ιδανικο να φανταστω ειναι να παω σε καταστημα να παρω δωρεαν αριθμο και να μου βαλουν το ελαχιστο του καταστηματος γυρω στα 8 ευρω φανταζομαι?

Για τις καινούργιες ενεργοποιήσεις η ελάχιστη ανανέωση είναι 13€

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mythos_bt said:

Για τις καινούργιες ενεργοποιήσεις η ελάχιστη ανανέωση είναι 13€

Από την δεύτερη φορά μπορείς να κάνεις ανανέωση 8 ευρώ αλλά μόνο από κατάστημα Νόβα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, damianos said:

Από την δεύτερη φορά μπορείς να κάνεις ανανέωση 8 ευρώ αλλά μόνο από κατάστημα Νόβα 

Και μόνο εάν ο υπάλληλος σε αφήσει... 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα οκ σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. οποτε το 13αρι δεν το γλυτωνω εστω και για δοκιμη.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, brainshaker said:

μαλιστα οκ σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. οποτε το 13αρι δεν το γλυτωνω εστω και για δοκιμη.

Για δοκιμές παρε f2g και το πακετο του ημερήσιου απεριόριστου ίντερνετ με 2€.

ΥΓ: να φροντίσεις μετά να βγάλεις την σιμ από τη συσκευή, διότι εάν μπεις ίντερνετ χωρίς αγορασμενο πακετο υπάρχει περιπτωση να σε χρεώνει κάθε μερα μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά σου. 

Edited by VIPdriver

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, VIPdriver said:

Για δοκιμές παρε f2g και το πακετο του ημερήσιου απεριόριστου ίντερνετ με 2€.

ΥΓ: να φροντίσεις μετά να βγάλεις την σιμ από τη συσκευή, διότι εάν μπεις ίντερνετ χωρίς αγορασμενο πακετο υπάρχει περιπτωση να σε χρεώνει κάθε μερα μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά σου. 

Μπορείς και νa ενεργοποιήσεις τα bonus Tap & Get It 4GB και Log n Win 150MB (για 7 ήμερες) πριν τρως άπω το υπόλοιπο

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, brainshaker said:

γνωρίζει κανείς πως μπορω να βρω δωρεαν μια καρτα free2go για να κανω δοκιμη πως δουλευει το δικτυο στη περιοχη μου?

Δεν έχεις κανά φίλο με Νόβα; Πες του να'ρθει μια μέρα σπίτι σου και δες πόσο καλά πιάνει.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, brainshaker said:

μαλιστα οκ σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. οποτε το 13αρι δεν το γλυτωνω εστω και για δοκιμη.

Αν μένεις Αττική υπάρχει στον ηλεκτρικό του Πειραιά.

Αν μένεις ηπειρωτική Ελλάδα σου στέλνω μία κάρτα δική μου που δεν χρησιμοποιώ με boxnow με μηδενικό υπόλοιπο.

Μόλις την δοκίμασα και δέχεται εισερχόμενες.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...