Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπομονή να δουμε τι θα δώσει και η κοσμοτε. Ίσως και η βονταφον. 

Η cosmote έδωσε απεριόριστα και αυτή χθες.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, looneygirl said:


Η cosmote έδωσε απεριόριστα και αυτή χθες.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το ξέρω. Για απεριόριστα GB εννοώ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Για απεριόριστα GB εννοώ. 

Μακαρι να δώσει απεριόριστα σε λογική τιμή.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα δώσει απεριόριστο ίντερνετ λίγο πιο ακριβό. Το θέμα είναι να το δώσει ως πακετο που δεν θα εξαρτάται από ενεργοποίηση πακέτου ομιλίας, όπως θέλει το F2G. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zevoulon_13 said:

Δώστε ένα πακέτο με 100 λεπτά και 10 GB με 10 ευρώ, 

Υπάρχει πακετο 200 λεπτά και 10gb με 8,90 ευρω

Edited by Vasileios

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zevoulon_13 said:

Δώστε ένα πακέτο με 100 λεπτά και 10 GB με 10 ευρώ, 

Υπάρχει το National Combo.

https://www.frogmobile.gr/el/internet/paketa-frog-gia-mobile-internet

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μεγάλες εποχές!!

Telestet-Full-Size.jpg

Θυμάμαι εκείνη την εποχή η διαφορά κάλυψης σήματος με την κοσμοτέ ήταν χαοτική... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Θυμάμαι εκείνη την εποχή η διαφορά κάλυψης σήματος με την κοσμοτέ ήταν χαοτική... 

Εγώ θυμάμαι μόνο που δίνανε στερεοφωνικά και τηλεοράσεις δώρο με τα συμβόλαια.. χαχαχα. Ήμουν μικρός για να ασχοληθώ με την κάλυψη δικτύου. 

Link to comment
Share on other sites

Το πηγαίνουν καλά το πράγμα αλλά θέλει ακόμα δουλεία πρέπει να μείνει μόνιμο πακέτο το unlimited για τα δεδομένα. Απλά της wind έτσι και αλλιώς τι να έχεις το συμβόλαιο τι να έχεις το καρτοκινητο με απεριόριστα φωνή και δεδομένα και αναφέρομαι στις έξτρα υπηρεσίες. 

Χωρίς έξτρα sim τα συμβόλαια της (που με 3 ευρώ βάζεις στον συναγερμό σου, στο εξοχικό σου, στο smartwatch σου ή στο αυτόνομο ταμπλετ σου ) καλύτερη η καρτοκινητη λύση. 

Αυτό που περιμένω είναι να συμπαρασυρθούν και τα συμβόλαια τώρα προς το 40αρι με όλα μέσα.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, user2163 said:

ρε σεις... πολύ τσάμπα αυτό για παιδιά στο γυμνάσιο λύκειο... πανεπιστήμιο, εργαζόμενους... για όλο τον κόσμο δηλαδή

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, CoyoteD said:

ρε σεις... πολύ τσάμπα αυτό για παιδιά στο γυμνάσιο λύκειο... πανεπιστήμιο, εργαζόμενους... για όλο τον κόσμο δηλαδή

Δεν αξίζει παίρνεις με 5€  10gb στο on the spot της κόκκινης.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν χθες συνεργάτες της WIND για να μου προτείνουν νέο νούμερο f2g προνομιακό, που θα έχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης για πάντα (σχετικό αυτό) πακέτου με απεριόριστη ομιλία προς όλους, 200 SMS προς όλους και 5 gb για 30 ημέρες με 9€! Αν και πολύ καλή προσφορά, δε τη δέχτηκα γιατί έχω ήδη νούμερο με φορτωμένο υπόλοιπο. Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση και το γράφω προς ενημέρωση εδώ. Πριν ρωτήσει κάποιος, το νούμερο που με πήρε ήταν κινητό και η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχω τη δυνατότητα να καλέσω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chtrig said:

Με πήραν χθες συνεργάτες της WIND για να μου προτείνουν νέο νούμερο f2g προνομιακό, που θα έχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης για πάντα (σχετικό αυτό) πακέτου με απεριόριστη ομιλία προς όλους, 200 SMS προς όλους και 5 gb για 30 ημέρες με 9€! Αν και πολύ καλή προσφορά, δε τη δέχτηκα γιατί έχω ήδη νούμερο με φορτωμένο υπόλοιπο. Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση και το γράφω προς ενημέρωση εδώ. Πριν ρωτήσει κάποιος, το νούμερο που με πήρε ήταν κινητό και η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχω τη δυνατότητα να καλέσω πίσω.

Πολυ καλο!!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στα widget του myf2g όταν πατάτε το κυκλικό βελάκι να κάνει refresh σταματάει ποτέ;; από την έκδοση ΜΕΤΆ την 3.0.4 εμένα σε όλα τα κινητά γυρίζει χωρίς να σταματάει. πρέπει να μπω στην εφαρμογή για να σταματήσει και επιτέλους να ανανεώσει τα υπόλοιπα!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, chtrig said:

Με πήραν χθες συνεργάτες της WIND για να μου προτείνουν νέο νούμερο f2g προνομιακό, που θα έχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης για πάντα (σχετικό αυτό) πακέτου με απεριόριστη ομιλία προς όλους, 200 SMS προς όλους και 5 gb για 30 ημέρες με 9€! Αν και πολύ καλή προσφορά, δε τη δέχτηκα γιατί έχω ήδη νούμερο με φορτωμένο υπόλοιπο. Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση και το γράφω προς ενημέρωση εδώ. Πριν ρωτήσει κάποιος, το νούμερο που με πήρε ήταν κινητό και η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχω τη δυνατότητα να καλέσω πίσω.

Όπως και να έχει, η προσφορά είναι εξαιρετική!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν χθες συνεργάτες της WIND για να μου προτείνουν νέο νούμερο f2g προνομιακό, που θα έχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης για πάντα (σχετικό αυτό) πακέτου με απεριόριστη ομιλία προς όλους, 200 SMS προς όλους και 5 gb για 30 ημέρες με 9€! Αν και πολύ καλή προσφορά, δε τη δέχτηκα γιατί έχω ήδη νούμερο με φορτωμένο υπόλοιπο. Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση και το γράφω προς ενημέρωση εδώ. Πριν ρωτήσει κάποιος, το νούμερο που με πήρε ήταν κινητό και η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχω τη δυνατότητα να καλέσω πίσω.
Αυτό είναι μια ένδειξη ότι οι τιμές πιθανότατα θα πέσουν στα καρτοκινητα

:)

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ilka71 said:

ρε παιδιά στα widget του myf2g όταν πατάτε το κυκλικό βελάκι να κάνει refresh σταματάει ποτέ;; από την έκδοση ΜΕΤΆ την 3.0.4 εμένα σε όλα τα κινητά γυρίζει χωρίς να σταματάει. πρέπει να μπω στην εφαρμογή για να σταματήσει και επιτέλους να ανανεώσει τα υπόλοιπα!
 

Έτσι γυρίζει κ εμένα..πρέπει να κάνουν update στην εφαρμογή μπάς και διορθωθεί...ή απλά δεν μπορούν να το υποστηρίξουν σαν widget.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Έτσι γυρίζει κ εμένα..πρέπει να κάνουν update στην εφαρμογή μπάς και διορθωθεί...ή απλά δεν μπορούν να το υποστηρίξουν σαν widget.
η πλάκα είναι τους το έχω γράψει εδώ και ένα χρόνο και με ρωτάνε ποιο widget? οι άσχετοι! στην προτελευταία αναβάθμιση έγραψε διορθώσεις στα widgets γιατί επιτέλους το κατάλαβαν αλλά και πάλι δεν το έφτιαξαν!
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HEO said:
2 ώρες πριν, chtrig said:

Με πήραν χθες συνεργάτες της WIND για να μου προτείνουν νέο νούμερο f2g προνομιακό, που θα έχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης για πάντα (σχετικό αυτό) πακέτου με απεριόριστη ομιλία προς όλους, 200 SMS προς όλους και 5 gb για 30 ημέρες με 9€! Αν και πολύ καλή προσφορά, δε τη δέχτηκα γιατί έχω ήδη νούμερο με φορτωμένο υπόλοιπο. Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση και το γράφω προς ενημέρωση εδώ. Πριν ρωτήσει κάποιος, το νούμερο που με πήρε ήταν κινητό και η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχω τη δυνατότητα να καλέσω πίσω.

Αυτό είναι μια ένδειξη ότι οι τιμές πιθανότατα θα πέσουν στα καρτοκινητα

🙂

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk
 

Μήπως @chtrigέχεις ήδη ενεργοποιήσει κάποιο unlimited πακέτο από αυτά που έχει βγάλει στο f2go εδώ και 4 βδομάδες;

Αποκλείεται να πέσουν οι τιμές στα καρτοκινητά: Η τάση είναι για αυξήσεις, όπως εδώ και 10 χρόνια, και προσέγγιση των τιμών συμβολαίων κινητής. Απλά θα συνεχίσουν να υπάρχουν στοχευμένες προσφορές ανάλογα με τη χρήση του κάθε καρτοκινητού, όπως εδώ και χρόνια: Νομίζω ότι το αναφερόμενο πακέτο υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να δοθεί "στοχευμένα", όπως δόθηκαν τα πρώην "φοιτητικά" σε μη φοιτητές από τη Wind, και μετά από κάποιους μήνες να εμφανιστεί στο app f2go (και ενημέρωση για τη δυνατότητα ενεργοποίησής του με sms) με τις υπηρεσίες που παρέχει (unlimited ομιλία χωρίς περιαγωγή, 200 sms και 5GB για 30 μέρες με 9Ε) .

Και σιγά-σιγά με το πέρασμα των ετών να μειώνεται η διάρκειά του (πχ σε 25 μέρες) ή να αυξάνεται η τιμή του. Και επιπλέον να ανοίξουμε σε λίγους μήνες topic εδώ στο myphone για "Wind f2go πακέτο unlimited data", όπως έχουμε ήδη topic για "Wind φοιτητικό".

Αυτά δείχνουν οι νοοτροπίες των εταιριών εδώ και 10 χρόνια για όσους ξέρουν να τις "διαβαζουν" και αποκλείεται να αλλάξουν την τακτική/νοοτροπία τους στα επόμενα χρόνια, ειδικά η Wind ασχέτως όποιας διοίκησης.

Link to comment
Share on other sites

Το μυστικό είναι να πουλάς το ίδιο προϊόν σε διαφορετικές τιμές ανάλογα την τσέπη του καθένα.....

Αν συνεχίσει τις προσφορές και τα παράθυρα η wimd όλοι θα είμαστε ευχαριστημένοι και αυτή θα έχει πελάτες

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως @chtrigέχεις ήδη ενεργοποιήσει κάποιο unlimited πακέτο από αυτά που έχει βγάλει στο f2go εδώ και 4 βδομάδες;
Αποκλείεται να πέσουν οι τιμές στα καρτοκινητά: Η τάση είναι για αυξήσεις, όπως εδώ και 10 χρόνια, και προσέγγιση των τιμών συμβολαίων κινητής. Απλά θα συνεχίσουν να υπάρχουν στοχευμένες προσφορές ανάλογα με τη χρήση του κάθε καρτοκινητού, όπως εδώ και χρόνια: Νομίζω ότι το αναφερόμενο πακέτο υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να δοθεί "στοχευμένα", όπως δόθηκαν τα πρώην "φοιτητικά" σε μη φοιτητές από τη Wind, και μετά από κάποιους μήνες να εμφανιστεί στο app f2go (και ενημέρωση για τη δυνατότητα ενεργοποίησής του με sms) με τις υπηρεσίες που παρέχει (unlimited ομιλία χωρίς περιαγωγή, 200 sms και 5GB για 30 μέρες με 9Ε) .
Και σιγά-σιγά με το πέρασμα των ετών να μειώνεται η διάρκειά του (πχ σε 25 μέρες) ή να αυξάνεται η τιμή του. Και επιπλέον να ανοίξουμε σε λίγους μήνες topic εδώ στο myphone για "Wind f2go πακέτο unlimited data", όπως έχουμε ήδη topic για "Wind φοιτητικό".
Αυτά δείχνουν οι νοοτροπίες των εταιριών εδώ και 10 χρόνια για όσους ξέρουν να τις "διαβαζουν" και αποκλείεται να αλλάξουν την τακτική/νοοτροπία τους στα επόμενα χρόνια, ειδικά η Wind ασχέτως όποιας διοίκησης.
Όχι, δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμη κανένα unlimited πακέτο γιατί προσωπικά δε μου χρειάζεται. Απλά ροκανίζω το υπόλοιπο με τις εκάστοτε προσφορές και τελευταία είχα ενεργοποιήσει το more. Τους τελευταίους μήνες πάντως λόγω του υπολοίπου χρησιμοποιούσα σχεδόν αποκλειστικά αυτό το νούμερο και είχα αφήσει το άλλο στην άκρη.
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Pppe said:

"Αχτύπητη" Wind:

 

Back2U 27.2.2022.jpg

Χαχαχαχα έπρεπε να γράφει κάποιο κατάστημα που έχει κλείσει πχ Ηλεκτρονική Αθηνών, να ήταν τέρμα "αχτύπητο"!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...