Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικα θα επικοινωνησουν αυτοι μαζι σας:)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις κέρδισα !!! (Username VASILEIOS Τρίτη 8 Νοεμβρίου )

Πώς τα παραλαμβάνουμε?

 

Λογικα θα επικοινωνησουν αυτοι μαζι σας:)

 

επειδη ξαναεπικοινωνησα μαζί τους για αλλο λογο,ρωτησα κιολας γιατι ενω εχουν περασει οι 2 εργασιμες μερες δεν εχω ειδοποιηθει ακομη..μου ειπαν λοιπον πως ειχαν μια καθυστερηση και θα ξεκινησουν να ενημερωνουν απο ΑΥΡΙΟ,πεμπτη.

 

ρε παιδια..το κινητο οκ το κερδισα γιατι θυμαμαι το νικνειμ που εβαλα...

ειναι μια ΒΙΒΗ νικητρια την περασμενη βδομαδα,και δε θυμαμαι αν ειχα βαλει τοτε αυτο το νικνειμ(θυμαμαι πως ειχα βαλει το ονομα μου στην πρωτη-σε 2 πηρα μερος- και στην δευτερη ενα αλλο νικνειμ.)...παιζει να κερδισα σε 2 κληρωσεις?:lol::lol:

το ρωτησα σημερα ,αλλα δεν μπορουσαν να μου απαντησουν και μου ειπαν να ρωτησω οταν αυτοι θα επικοινωνησουν μαζι μου.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πας http://www.ekplixeisf2g.gr/ και αφου φορτώσει τα εισαγωγικά καπου στο κάτω μερος λεει "δες τους νικητές".

 

Δεν βλέπω να λέει πουθενά Δες τους Νικητές. Και το μόνο ενεργό για κλικ είναι το "Θέλω να τα δω".

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να παιξεις σε κανα joker εαν κερδισες σε 2 κληρωσεις ...
το σκεφτομαι να σου πω γιατι προχτες ο πατερας μου επισης κερδισε..ειχε παει κωτσοβολο- νομιζω -να αγορασει ενα πολυμπριζο και φευγοντας ειχε κερδισει και δωροεπιταγη 350€

 

 

 

Δεν βλέπω να λέει πουθενά Δες τους Νικητές. Και το μόνο ενεργό για κλικ είναι το "Θέλω να τα δω".

 

σε εμενα ανοιγει κανονικα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πάτησε F11 ωστε να βαλεις πληρη οθονη και λογικα θα ειναι ετσι
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πώς γίνεται το υπόλοιπό μου να είναι -7€;

Δε θα έπρεπε να σταματήσει να με χρεώνει στα ≈0€ και να μου κόψει τα sms και τις κλήσεις;

Έχω F2G1 εδώ και 4-5 χρόνια και πρώτη φορά μου το κάνει αυτό.

Και να πω ότι έκανα και καμιά ιδιαίτερη χρήση του κινητού τον τελευταίο καιρό... :worry:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πώς γίνεται το υπόλοιπό μου να είναι -7€;

Δε θα έπρεπε να σταματήσει να με χρεώνει στα ≈0€ και να μου κόψει τα sms και τις κλήσεις;

Έχω F2G1 εδώ και 4-5 χρόνια και πρώτη φορά μου το κάνει αυτό.

Και να πω ότι έκανα και καμιά ιδιαίτερη χρήση του κινητού τον τελευταίο καιρό... :worry:

Οδοντίατρε welcome to wind.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τα βάζω κάτω και τα υπολογίζω, πρέπει να έχω "φάει" 14€ σε 5 μέρες.

Δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε ούτε από εμένα, ούτε από κάποιον άλλο, από το κινητό μου τέτοια κατανάλωση. :mad:

 

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τη Wind τώρα που δεν έχω υπόλοιπο;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο καμια υπηρεσια τυπου ανεκδοτων 2ε/μηνυμα κτλ...

 

Μπορεις απο αλλο τηλεφωνο να καλεσεις 6935601260

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο καμια υπηρεσια τυπου ανεκδοτων 2ε/μηνυμα κτλ...

Δεν χρησιμοποίησα ποτέ τέτοια υπηρεσία. Γενικά, κάνω πολύ ισορροπημένη χρήση του κινητού.

 

Μπορεις απο αλλο τηλεφωνο να καλεσεις 6935601260

 

Με χρέωση, προφανώς. Μήπως ξέρεις κάποιο αριθμό χωρίς χρέωση; :O

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα τους όρους αλλά δεν είδα να λέει κάπου πόσες φορές μπορείς να συμμετέχεις την ημέρα. Μία ανά φυσικό πρόσωπο, μία ανά f2g που κατέχεις ή... τι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα τους όρους αλλά δεν είδα να λέει κάπου πόσες φορές μπορείς να συμμετέχεις την ημέρα. Μία ανά φυσικό πρόσωπο, μία ανά f2g που κατέχεις ή... τι άλλο;

 

μια για καθε nickname που βαζεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια για καθε nickname που βαζεις

 

Πως? :worry: Δηλαδή αν βάλω το ίδιο όνομα,το ίδιο τηλέφωνο και διαφορετικό nick έχω +1 συμμετοχή?

Link to comment
Share on other sites

Πως? :worry: Δηλαδή αν βάλω το ίδιο όνομα,το ίδιο τηλέφωνο και διαφορετικό nick έχω +1 συμμετοχή?

 

 

Στο cc της wind μου είπαν ότι διαπίστωσαν το θέμα και ότι κάθε "διπλοεγγεγραμένος" θα διαγράφεται...:blink:

 

 

Wind forever...! :p

Link to comment
Share on other sites

πολυ λογικο.

 

 

Εννοείται.

Αλλά θα μπορούσαν να το προβλέψουν από πριν και επίσης να το συμπεριλάβουν στους όρους...:ninja:

Επιτρέπεται μία συμμετοχή ανά αριθμό f2g.:!:

Δηλαδή ο καθένας μπορεί να δηλώσει τόσες συμμετοχές όσοι και οι αριθμοί f2g που έχει.

Link to comment
Share on other sites

βασικα εκανα λαθος και το διαπιστωσα απο την ερωτηση σου. με το προφιλ wind plus και wind gprs δεν χρεωνεσε. το wind internet σε ξεσκιζει στην χρεωση

 

παντως εγω που μπαινω μεσω wind internet μου τραβαει απο τα 100mb, δεν χρεωνομαι... :)

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που μπαινω μεσω wind internet μου τραβαει απο τα 100mb, δεν χρεωνομαι... :)

 

Και εγώ επίσης...

:p

Link to comment
Share on other sites

Στο cc της wind μου είπαν ότι διαπίστωσαν το θέμα και ότι κάθε "διπλοεγγεγραμένος" θα διαγράφεται...:blink:

 

 

Wind forever...! :p

θα διαγραφεται η συμμετοχή του την συγκεκριμενη μερα ή γενικα απο το διαγωνισμό?Ρωτάω γιατι μολις ειδα το πόστ που λεει για τα διαφορετικα nick το εκανα και μαλλον την πάτησα :confused:

Link to comment
Share on other sites

θα διαγραφεται η συμμετοχή του την συγκεκριμενη μερα ή γενικα απο το διαγωνισμό?Ρωτάω γιατι μολις ειδα το πόστ που λεει για τα διαφορετικα nick το εκανα και μαλλον την πάτησα :confused:

 

Απ'οτι κατάλαβα μόνο για εκείνη τη μέρα.

Εντάξει, σίγουρα δεν τους συμφέρει να αρχίσουν να αποκλείουν κόσμο, γιατι θα προκληθεί δυσαρέστηση.

Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που μπαινω μεσω wind internet μου τραβαει απο τα 100mb, δεν χρεωνομαι... :)

 

εγω την εχω πατησει στο παρελθον και δεν θελω ουτε να το δοκιμασω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω πατησει στο παρελθον και δεν θελω ουτε να το δοκιμασω

 

Απο τα 100mb μην φοβασαι, τοσες μερες μπαινω με internet και τα αφαιρει απο κει.

Αλλα απο το wind plus παιδια μην το δοκιμασετε, την εχω πατησει.

 

Αναμενουμε την καινουργια προσφορα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...