Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεταφορα απο συμβολαιο, άλλαξα το f2g πακετο σε f2g2 και μετα εβαλα καρτα με αποτέλεσμα να μην διπλασιαστεί, πηρα το cc και εστειλαν αιτημα στο αρμόδιο τμήμα, λέτε να γίνει τίποτα?

 

εχει σταματησει αυτη η προσφορα. η πρωτη ανανεωση σε καρτοκινητο που προερχεται απο διακοπη συνδεσης δεν διπλασιαζεται πλεον. δεν εχει σχεση η αλλαγη πακετου καρτοκινητης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει σταματησει αυτη η προσφορα. η πρωτη ανανεωση σε καρτοκινητο που προερχεται απο διακοπη συνδεσης δεν διπλασιαζεται πλεον. δεν εχει σχεση η αλλαγη πακετου καρτοκινητης.

 

Κι ομως αν αλλαξεις πακετο πριν την 1η ανανεωση δεν μπαινει αυτοματα ο διπλασιασμος, εγινε σε μενα και εβαλαν τα χρηματα μετα απο σχετικο email.

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως αν αλλαξεις πακετο πριν την 1η ανανεωση δεν μπαινει αυτοματα ο διπλασιασμος, εγινε σε μενα και εβαλαν τα χρηματα μετα απο σχετικο email.

 

η απαντηση μου βασιστηκε σε προηγουμενο μηνυμα του βασιλειου που ελεγε οτι δεν υπαρχει διπλασιασμος πλεον. το εγραψα γιατι σε οτι λεει εχει δικιο και ειναι διασταυρωμενα. αν ειναι λαθος η πληροφορια, καλυτερα για τους συνδρομητες. ας μας πει και την γνωμη του ο βασιλειος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πλέον διπλασιασμός σε Upgrade κάρτες, Αυτό διασταυρωμένα μια και το έγραψαν και άλλοι

Για Αλλαγή πακέτου από σύνδεση σε κάρτα , δεν το έχω διασταυρώσει και δεν ξέρω υπεύθηνα .

ΕΥχαριστώ Pexths

Link to comment
Share on other sites

οταν πας με φορητοτητα στην wind συνεχιζει η προσφορα των 20 λεπτων προς wind?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβώς προσφορά εννοείς ?

Η προσφορά που ξέρω εγώ είναι 20 λεπτά πρός ΟΛΟΥΣ με 1 ευρώ τον μήνα

Και ισχύει και για φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή με τα 20 λεπτά προς όλους δεν τη βρίσκετε ανούσια; Η Γουίντ σου ζητάει ουσιαστικά να προπληρώσεις 1€ για να έχεις 20λεπτά ομιλίας προς όλους την ίδια στιγμη που ούτως ή άλλως και κανονικά να καλείς χρεώνεσαι 2€ για 20 λεπτά προς όλους (δεδομένο ότι είστε στο F2G2 που έχει 0,10 προς όλους). Όλη η φασαρία δηλαδή για 1€ το μήνα. Και άντε να θυμηθείς πότε το ενεργοποίησες, αν το ενεργοποίησες, πότε λήγει κλπ.

 

Έχετε λυσσάξει πολλοί για αυτή την προσφορά... Μη μπαίνετε στρο τρυπάκι του μάρκετινγκ. Τα ίδια πράματα είναι, απ'τη μια τσέπη μπαίνουν, απ'την άλλη βγαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβώς προσφορά εννοείς ?

Η προσφορά που ξέρω εγώ είναι 20 λεπτά πρός ΟΛΟΥΣ με 1 ευρώ τον μήνα

Και ισχύει και για φορητότητα.

 

οταν ειχα κανει φορητοτητα στο wind f2g μου ειχαν δωσει 20 λεπτα προς wind δωρεαν. αυτο ισχυει ακομα;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Αρα ακομα και αυτοι που ειχαν προλαβει και ενργοποιησαν την προσφορα τους ακυρωθηκε..

Παντα τετοια wind

 

το κοστος δημιουργειας-συντηρησης της βασης δεδομενων ονομαστικοποιησης κινητων ειναι πολυ μεγαλο....

 

..οι εταιρειες το ειχαν πει οτι το κοστος αυτο θα μετακυλιστει στους πελατες...και αυτο εγινε....προς το παρον κοβουν τις προσφορες που απλοχειρα εδινε η wind....

 

...ευτυχως κραταει ακομα το 0.10€ το λεπτο....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

...ευτυχως κραταει ακομα το 0.10€ το λεπτο....

 

Χτες ειδα διαφημιση frog και επανεφερε το 0.10/λεπτο προς ολους μεχρι το τελος του χρονου.

Αρα εχουμε παραταση και στο f2g2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λογικα....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

λογικα....

 

ακομα δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση φανταζομαι ε; αν και το θεωρω δεδομενο, κατι το επισημο θα ηταν οτι καλυτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση φανταζομαι ε; αν και το θεωρω δεδομενο, κατι το επισημο θα ηταν οτι καλυτερο.

Από τη στιγμή που η "Δέσμευση Τιμής" έχει τις τιμές των άλλων πακέτων, μία ακόμα επίσημη ανακοίνωση θα ήταν χάσιμο χρόνου.. :)

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που η "Δέσμευση Τιμής" έχει τις τιμές των άλλων πακέτων, μία ακόμα επίσημη ανακοίνωση θα ήταν χάσιμο χρόνου.. :)

 

τις τιμες των αλλων πακετων, οχι τις προσφορες των αλλων πακετων. δεν ξερω κατα ποσο η δεσμευση τιμης καλυπτει και τις προσφορες. οχι οτι δεν θα ακολουθησει-συνεχισει το 0,10 η wind αλλα ειναι διαφορετικο να πιστευεις κατι απο το να ισχυει επισημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ερωτηση: Στο 1240 ειναι 1 ευρω τον μηνα. Δηλαδη καθε μηνα θα μου τρωει 1 ευρω; Εαν ναι αυτο πως το ακυρωνω; Ευχαριστω.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ερωτηση: Στο 1240 ειναι 1 ευρω τον μηνα. Δηλαδη καθε μηνα θα μου τρωει 1 ευρω; Εαν ναι αυτο πως το ακυρωνω; Ευχαριστω.

 

Π.χ. στελνεις σημερα κενο sms στο 1240 σου αφαιρουν 1 ευρω αμεσως και τον επομενο μηνα παιρνεις τον αναλογο χρονο με βασει την διαρκεια των εισερχομενων κλησεων. Σου ερχεται μηνυμα που σε ενημερωνει οτι πιστωθηκε ο αναλογος χρονος ομιλιας. Αν δεν ξαναστειλεις κενο sms στο 1240 η υπηρεσια απενεργοποιειται μεχρι να την ξαναενεργοποιησεις. Ελπιzω να καταλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Π.χ. στελνεις σημερα κενο sms στο 1240 σου αφαιρουν 1 ευρω αμεσως και τον επομενο μηνα παιρνεις τον αναλογο χρονο με βασει την διαρκεια των εισερχομενων κλησεων. Σου ερχεται μηνυμα που σε ενημερωνει οτι πιστωθηκε ο αναλογος χρονος ομιλιας. Αν δεν ξαναστειλεις κενο sms στο 1240 η υπηρεσια απενεργοποιειται μεχρι να την ξαναενεργοποιησεις. Ελπιzω να καταλαβες?

 

εισαι σιγουρος? εχω την εντυπωση οτι η υπηρεσια ανανεωνεται αυτοματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος? εχω την εντυπωση οτι η υπηρεσια ανανεωνεται αυτοματα.

 

Η αληθεια ειναι οτι εγω δεν ειμαι συνδρομητης της Wind εδω και χρονια ομως η αδελφη μου που κανει χρηση της υπηρεσιας αυτης μου το ειπε. Οτι καθε μηνα που της πιστωνουν τον χρονο ομιλιας λαμβανει και ενα δευτερο sms που λεει "στειλε κενο sms στο 1240 για να λαβεις χρονο ομιλιας και τον επομενο μηνα. Αυτο μαλιστα εγινε σχετικα προσφατα (προχθες) οποτε εχει ακομη το μηνυμα αποθηκευμενο στο κινητο της. Τωρα τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σήμερα μου ενεργοποιήθηκε το F2G από φορητότητα.

Μπορεί κάποιος να μου πεί ποιές είναι οι ισχύοντες προσφορές;

κατι σας αυτό δηλαδή:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2956421#post2956421

Γιατι έχω χάσει την μπάλα με το τι ισχύει και τι όχι.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σήμερα μου ενεργοποιήθηκε το F2G από φορητότητα.

Μπορεί κάποιος να μου πεί ποιές είναι οι ισχύοντες προσφορές;

κατι σας αυτό δηλαδή:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2956421#post2956421

Γιατι έχω χάσει την μπάλα με το τι ισχύει και τι όχι.

Ευχαριστώ

 

ακολουθησε το και θα εισαι καλυμενος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο super market ΑΒ Βασιλόπουλος, μου έδωσαν δώρο μια κάρτα ΑΒ. Ίσως τις δίνουν δώρο, γιατί πάνω λέει ότι λήγουν στις 31/12/2009 και θα τους έχουν ξεμείνει...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο super market ΑΒ Βασιλόπουλος, μου έδωσαν δώρο μια κάρτα ΑΒ. Ίσως τις δίνουν δώρο, γιατί πάνω λέει ότι λήγουν στις 31/12/2009 και θα τους έχουν ξεμείνει...

 

και στο Carrefour δινουν δικες τους καρτες δωρο :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...