Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο μηνυμα που ειχαν στειλει δεν εγραφαν τιποτα...

 

αραγε....στις καρτες που ανανεωνουμε τωρα οσοι ενεργοποιησαν την υπηρεσια...χαριζεται το 12% η εληξε η προσφορα στο συνολο της;;; :confused:

 

νομιζω οτι οσοι προλαβαν και την ενεργοποιησαν δεν θα εχουν προβλημα. αν ηταν με χρονικη διαρκεια, δεν θα επρεπε σαν σοβαρη εταιρια να εχουν ενημερωσει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχαν στείλει ένα μήνυμα που έλεγε, βάλτε μια κάρτα πάνω από 10 ευρώ μέχρι τις 15 Οκτωβρίου και κερδίστε 50 λεπτά ομιλίας και 50sms

Με αυτόν τον τρόπο έμεσα , μας ανακοίνωσαν την λήξη της υπηρεσίας.

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για την προσφορα 50+ 50 η για την αλλα που χαριζε τον φορο καρτοκινητης 12%? γιατι μπερδευτηκα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν πάμε καλά ....λεη έληξε για όλους μα ένα μήνα κράτησε και αν ....τη μπάχαλο εινε αυτό μου λέτε?που το πάνε πια ...λυπών σε ερώτηση στο cc είπανε μόνο από κατάστημα της wind πάνω από 20 ευρό
Link to comment
Share on other sites

δεν πάμε καλά ....λεη έληξε για όλους μα ένα μήνα κράτησε και αν ....τη μπάχαλο εινε αυτό μου λέτε?που το πάνε πια ...λυπών σε ερώτηση στο cc είπανε μόνο από κατάστημα της wind πάνω από 20 ευρό

 

μονο απο καταστημα? γιατι αυτο? για να παιρνουν την προμηθεια απο την ανανεωση τα καταστηματα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε πεχτη πόσες φορές τα είπαμε τα έχουνε κανη μπάχαλο ρε φίλε όλα ..τελικά εσένα με τη σε χρεώνουν στο fg2 ?εγώ ήρθα wind μόνο γιαυτό ...άμα το κοψουνε έφυγα
Link to comment
Share on other sites

frog

0,10/λεπτο προς ολους & δωρεαν τα sms προς frog.

Ενεργοποιηση με sms ''10'' στο 1312

Εως 31/12 αυτο σημενη πως και στο fg2 συνεχίζετε η προσφορά !!!μακράν το καλύτερο σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

frog

0,10/λεπτο προς ολους & δωρεαν τα sms προς frog.

Ενεργοποιηση με sms ''10'' στο 1312

 

αυτα ειναι!!! μια χαρα!!!!δλδ απο f2g2 σε f2g2 ειναι τζαμπε τα μνμ?το μνμ που λες το στελνουμε εμεις η αυτοι με τα φρογκ?

 

bill πειρα σημερα τηλ κ αφου ουτε το παλικαρι στην εξυπηρετηση δν βρηκε ακρη μου ειπε πως εκανε αιτημα για να με παρουν κ να μου πουν το αποτελεσμα!:lol:

κ μου ειπε πως δν εχει καμια σχεση το οτι εστειλα μνμ πριν βαλω καρτα για την προσφορα με τν φορο τν 12%......οταν θα εχω νεοτερα θα ποσταρω

σε ευχαριστω

 

ολα οκ!!!μου εβαλαν κ τν διπλασιασμο!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι!!! μια χαρα!!!!δλδ απο f2g2 σε f2g2 ειναι τζαμπε τα μνμ?το μνμ που λες το στελνουμε εμεις η αυτοι με τα φρογκ?

 

αυτοι με τα φρογκ. για το μηνυμα αμφιβαλλω αν θα ισχυσει και για wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΠό χτές το βράδυ , δεν είναι πλέον δυνατή η Ενεργοποίηση πακέτων WIND χωρίς δηλωμένα στοιχεία

Μόλις κάνεις την πρώτη κλήση σου λέει ...Παρακαλώ περάστε από ένα κατάστημα WIND με την ταυτότητα σας. Ούτε Mo-Mad μπόρεσα να ενεργοποιήσω ούτε F2G....

H Vodafone ξεκινά από 7 Νοεμβρίου ....Σήμερα ενεργοποίησα κανονικά Vodafone...

 

μαλλον προχθες ημουν τυχερος... :)

 

σημερα το πρωι δυο πακετα που πηγα να ενεργοποιησω εφαγα πορτα με το μηνυμα που περιγραφει ο Vasileios....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον προχθες ημουν τυχερος... :)

 

σημερα το πρωι δυο πακετα που πηγα να ενεργοποιησω εφαγα πορτα με το μηνυμα που περιγραφει ο Vasileios....

 

παντα πρωτοπορος η wind. Στην βοντα μπορεις μεχρι 6/11, η wind γιατι ξεκινησε νωριτερα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε τα στοιχεια μας στα καρτοκινητα?

μεχρι τον ιουλιο του 2010 δεν ειναι?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε τα στοιχεια μας στα καρτοκινητα?

μεχρι τον ιουλιο του 2010 δεν ειναι?

Ναι, μέχρι τον Ιούλιο του 2010.. Στις 31 Ιουλίου θα ακυρωθούν όλα τα καρτοκινητά που δεν έχουν στοιχεία..

Link to comment
Share on other sites

Θα ακυρωθουν? Δηλαδη παπαλα, κλειδωσε και τελος για παντα?

Πως εγω νομιζω οτι απλα θα παψουν να λειτουργουν, αλλα θα υπαρχει η δυνατοτητα για τους ξεχασιαριδες να πανε να το δηλωσουν, ωστε να ξαναλειτουργησει το κινητο τους?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποίησει την προσφορά για την επιστροφή του 12%. Σήμερα έβαλα κάρτα 20 ευρώ από περίπτερο. Δικαιούμαι την επιστροφή του του 12%;
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποίησει την προσφορά για την επιστροφή του 12%. Σήμερα έβαλα κάρτα 20 ευρώ από περίπτερο. Δικαιούμαι την επιστροφή του του 12%;

 

δεν υπαρχει επιστροφη του 12%, το εχεις καταλαβει λαθος. απλα ενεργοποιωντας αυτην την προσφορα δεν σου κραταει τον φορο καρτοκινητης που ειναι 12%. πηρες εικοσαρα απο το περιπτερο και μπηκαν στο λογαριασμο σου 20 ευρω, αλλιως θα εμπαιναν 17,86 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρα ακομα και αυτοι που ειχαν προλαβει και ενργοποιησαν την προσφορα τους ακυρωθηκε..

Παντα τετοια wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λάθος διατύπωση. Η ουσία είναι ότι μπήκαν στο λογαριασμό 17.86 όπως είπες

 

ενω εχεις ενεργοποιησει την προσφορα? κακως. κανε ενα τηλεφωνο στο cc να το ξεκαθαρισεις το θεμα.

τελικα αυτη η προσφορα ειχε χρονικο περιορισμο ως προς την ενεργοποιηση της η γενικοτερα σαν προσφορα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει λήξει η ενεργοποίηση της προσφοράς και όχι η ίδια η προσφορά.

 

εσυ, την ενεργοποιησες αυτην την προσφορα? εδω ειναι ολο το θεμα. γιατι αν την ενεργοποιησες και δεν σου χαρισε το 12% υπαρχει προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μεταφορα απο συμβολαιο, άλλαξα το f2g πακετο σε f2g2 και μετα εβαλα καρτα με αποτέλεσμα να μην διπλασιαστεί, πηρα το cc και εστειλαν αιτημα στο αρμόδιο τμήμα, λέτε να γίνει τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...