Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα στο f2go βγάλουν το gb θα γίνει μακελειό από κόσμο που θα χάσουν

 

Θα μου πείτε πού να πάνε; Ίσως κάπου που να έχει καλύτερο σήμα.

 

Κι εγώ πάντως συνεχιζω και έχω GB κανονικά, αυτό που με χαλάει είναι ότι τα bonus προς wind από τα διάφορα πακέτα συνεχίζουν και διαρκούν 15 μέρες και όχι μήνα όπως παλιά, ευτυχώς ζω χωρίς αυτά και ευτυχώς παραμένω κάτω από 10/€ το μήνα κατά μ.ο.

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

MHN ΞEXNAΣ ME THN 1H ANANEΩΣH TOY MHNA AΠO 10€ MEΣA AΠO 1 KATAΣTHMA WIND ΠAIPNEIΣ ΔΩPO: 1GB MOBILE INTERNET ΓIA 30 HMEPEΣ! EΠIΣKEΨOY TO KONTINOTEPO

 

Μόλις το έλαβα.. Οπότε ισχύει κανονικά το gb

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει το blender μια μέρα πριν την καθυστερημενη αλλαγή που πήγε στα 8€. Είχα και τον προηγούμενο μήνα blender και επειδή τελείωνε ενεργοποίησα το ίδιο με 5€. Σήμερα στην εφαρμογή βλέπω ότι ο χρόνος από το νέο blender είναι 250' ή 62sms ή 640mb. Με την αλλαγή στα 8€ πήγε αναλογικά και το πακέτο που πήρα με 5€; Πριν την αλλαγή του πακέτου είχα πάρει 200' ή 100sms ή 500mb . Μετά την τροποποίηση του πακέτου άλλαξαν και οι δικοί μου χρόνοι.

Το παρατήρησα κι εγώ σε νουμερο που είχα ενεργοποιήσει το προηγούμενο 200αρι blender

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

επειδη σημερα ληγει το bonus περιπου 9,00€ μπορω να τα ξοδεψω στελνοντας μνμ στο Χαμογελο του παιδιου ή θα τα παρει απο το υπολοιπο μου? (που στελνεις μνμ για το χαμογελο ?)
Link to comment
Share on other sites

επειδη σημερα ληγει το bonus περιπου 9,00€ μπορω να τα ξοδεψω στελνοντας μνμ στο Χαμογελο του παιδιου ή θα τα παρει απο το υπολοιπο μου? (που στελνεις μνμ για το χαμογελο ?)

Ναι μπορείς.Παίρνεις τηλέφωνο στο 14545 με χρέωση 2,20 ευρώ ανά κλήση όπου τα 2 πάνε στο χαμόγελο!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα φιλε μου και τα τραβηξε απο το υπολοιπο μου και οχι απο το bonus.......

 

Γατόνια στη wind :X

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα φιλε μου και τα τραβηξε απο το υπολοιπο μου και οχι απο το bonus.......

Τι????????????????????????????????????????????????????????????Σε εμένα δεν είχε γίνει αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παλιοκλεφτρόνια!!Μην τους αφήσεις να σου τσιμπήσουν τα λεφτά που λήγουν!!Αν είναι ανάγκη πάρε τηλέφωνο και άστο να μιλάει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Έκανα online ανανέωση και πήρα τα 300,το 1 γίγα και μου έδωσαν και 8,93 όχι για αγορά πακέτων. Να ζητήσω να τα βγάλουν?Θυμίστε μου λίγο την παγίδα που υπάρχει σε αυτό!Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Έκανα online ανανέωση και πήρα τα 300,το 1 γίγα και μου έδωσαν και 8,93 όχι για αγορά πακέτων. Να ζητήσω να τα βγάλουν?Θυμίστε μου λίγο την παγίδα που υπάρχει σε αυτό!Ευχαριστώ πολύ!

 

μια απο τα ιδια και εγω.

δεν νομιζω να ειναι παγιδα στην περιπτωση μας.

καθως ειχαμε πεσει στην παγιδα προ μηνων που μας τραβουσαν χρηματα χωρις να μας ρωτησουν ωστε να ενεργοποιησουν το μπονους με καθε ανανεωση.

απλα τωρα πηραμε το μπονους 8,93

απο την στιγμη που δεν σου τραβηξαν παλι χρηματα και σου εδωσαν μονο το μπονους,εισαι οκ !

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα στο chat μαζί τους!

Όλα οκ μου είπαν!Είναι για κλήσεις,αν τελειώσει το πακέτο,ιντερνετ κτλ.

Είδωμεν!

μια απο τα ιδια και εγω.

δεν νομιζω να ειναι παγιδα στην περιπτωση μας.

καθως ειχαμε πεσει στην παγιδα προ μηνων που μας τραβουσαν χρηματα χωρις να μας ρωτησουν ωστε να ενεργοποιησουν το μπονους με καθε ανανεωση.

απλα τωρα πηραμε το μπονους 8,93

απο την στιγμη που δεν σου τραβηξαν παλι χρηματα και σου εδωσαν μονο το μπονους,εισαι οκ !

Link to comment
Share on other sites

καθολου οκ δεν ειναι. Κάνατε ανανεωση 10 ευρω.Επρεπε μεσα να υπαρχουν και 8,93 για αγορα πακέτων,ειναι τα λεφτα που δώσατε. Εκτος αν εννοειτε οτι εκτος απο τα 8,93 υπάρχει αλλο τόσο μπονους που δεν ισχυει για αγορα πακετων τότε οκ.
Link to comment
Share on other sites

καθολου οκ δεν ειναι. Κάνατε ανανεωση 10 ευρω.Επρεπε μεσα να υπαρχουν και 8,93 για αγορα πακέτων,ειναι τα λεφτα που δώσατε. Εκτος αν εννοειτε οτι εκτος απο τα 8,93 υπάρχει αλλο τόσο μπονους που δεν ισχυει για αγορα πακετων τότε οκ.

 

Αυτό εννοούν...

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Αφου πηρατε τα 300' αλλα και το 1g τοτε περνατε τον ενα μηνα. Τον επομενο οσοι εχετε βαζετε το 1500' και1500mb με 8ε και ειστε αρχοντες. Με 10€ 2 μηνες οεο.
Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν εννοειτε οτι εκτος απο τα 8,93 υπάρχει αλλο τόσο μπονους που δεν ισχυει για αγορα πακετων τότε οκ.

 

ετσι ακριβως :D

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αφου πηρατε τα 300' αλλα και το 1g τοτε περνατε τον ενα μηνα. Τον επομενο οσοι εχετε βαζετε το 1500' και1500mb με 8ε και ειστε αρχοντες. Με 10€ 2 μηνες οεο.

 

αυτο ακριβως συν τα sms απο το log n win

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ανανεωσα τελευταια φορα 4 wind νουμερα με ημερομηνια ληξης 25/03/2016... :lol::lol::lol::lol:

 

απο δευτερα η παραταση οπου θα περνει μετα την ανανεωση θα ειναι μονον 90 μερουλες... :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ανανεωσα τελευταια φορα 4 wind νουμερα με ημερομηνια ληξης 25/03/2016... :lol::lol::lol::lol:

 

απο δευτερα η παραταση οπου θα περνει μετα την ανανεωση θα ειναι μονον 90 μερουλες... :cry::cry::cry:

 

ακριβως το ιδιο εκανα και εγω σε 6 νουμερα της οικογενειας μου. :lol:

και απο μαρτιο βλεπουμε :cool:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχω σπαστει πολυ ασχημα οχι για τα λεφτα αλλα για την που.....α. δεν μπορουν καπως να ξοδευτουν αυτα τα λεφτα για καλο σκοπο?
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορουν καπως να ξοδευτουν αυτα τα λεφτα για καλο σκοπο?

 

Και βέβαια μπορούν :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια μπορούν :)

 

10 post παραπισω να διαβαζες θα καταλαβαινες οτι παραπληροφορεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ανανεωσα τελευταια φορα 4 wind νουμερα με ημερομηνια ληξης 25/03/2016... :lol::lol::lol::lol:

 

απο δευτερα η παραταση οπου θα περνει μετα την ανανεωση θα ειναι μονον 90 μερουλες... :cry::cry::cry:

Δηλαδή από 28/9/15 γίνετε τρίμηνο,αμα είναι να κανω τις ανανεωσεις Κυριακη

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

10 post παραπισω να διαβαζες θα καταλαβαινες οτι παραπληροφορεις

 

Σόρρυ, εγώ κατάλαβα άλλο πράγμα, αυτό που λήγουν ανά τρίμηνο δηλαδή και θα χαθούν αν δεν ανανεώσει κάποιος.

Έχει μπερδευτεί λίγο η συζήτηση εδώ και ο Bebakos απάντησε κάτω από τα άλλα χωρίς παράθεση.

 

Δηλαδή από 28/9/15 γίνετε τρίμηνο,αμα είναι να κανω τις ανανεωσεις Κυριακη

Ακριβώς. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Περιστατικό σε κατάστημα wind..Λέω στον υπάλληλο αντικατάσταση της κάρτας σε 4g, πριν πει κάτι του λέω ότι μίλησα στο τσατ και κάνω κίνηση να βγάλω το χαρτί που έχω τη συνομιλία ότι είναι δωρεάν,μου λέει οκ και μου δίνει την κάρτα. Εντωμεταξύ έρχεται άλλος πελάτης μαζί με υπάλληλο στο stand και ήθελε αντικατάσταση της κάρτας..Μάλιστα λέει η δεύτερη υπάλληλος και του λέει κοστίζει 5 ευρώ...Απίθανα πράγματα...Δεν μίλησα γιατί κόλλησα και επειδή δεν είπε τη μαγική λέξη 4g...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...