Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, mips said:

Παιδιά μια βοήθεια. Το υπόλοιπο έληγε 4/5. Προσπαθούσα να ανανεώσω από τις 23 το βράδυ γιατί είχε πέσει το σύστημα και δεν δούλευε ούτε το apk ούτε μέσω sms. Τελικά το υπόλοιπο μηδενίστηκε. Σε εποικοινωνια που είχα μαζί τους την επόμενη μέρα μου είπαν ότι το σύστημα δεν είχε πέσει και να έκανα ανανέωσή πάλι θα μηδενιζε το υπόλοιπο μετά τις 12 το βράδυ αλλά θα ΜΗΔΕΝΙΖΕ και το πακέτο που μόλις είχα βάλει. Εννοείτε βέβαια θα έπρεπε να ξαναβάλω  κάρτα. Ισχύει αυτό??

Οχι. Αν καταφερνες να βαλεις καρτα πριν τις 12 θα διατηρούνταν ολα και υπολοιπο και πακετο. Και με ανανεωση μετα τις 12 υπηρχε περίπτωση να παρεις πισω το πακέτο. Στα 1000' λογω σταθερού παντως γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Οχι. Αν καταφερνες να βαλεις καρτα πριν τις 12 θα διατηρούνταν ολα και υπολοιπο και πακετο. Και με ανανεωση μετα τις 12 υπηρχε περίπτωση να παρεις πισω το πακέτο. Στα 1000' λογω σταθερού παντως γίνεται.

Το θέμα είναι ότι δεν κατάφερα να κάνω ανανέωση πριν της 12 γιατί είχε πέσει το σύστημα τους. Σε αυτό δεν φταίω εγώ. Απλά εγώ την πλήρωσα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damianos said:

IMG_20240508_125537.jpg

Εν τω μεταξύ ίδια τιμή βγαίνει με το ημερήσιο των 0,9€ που είναι για 48 ώρες. Δεν καταλαβαίνω ποια είναι η προσφορά; Αυτό είναι προσφορά μόνο για όσους ανήκουν στο παλιό f2g.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Για εκδρομή στην Τουρκία βλέπω ότι έχει πακέτο roaming που στοιχίζει 14,90€ και προσφέρει για μία ημέρα 30 λεπτά ομιλίας και 200 mb δεδομένων (για την ακρίβεια είναι κάτι παραπάνω από μέρα μια και αν το ενεργοποιήσεις σήμερα ισχύει μέχρι τα μεσάνυχτα της επόμενης μέρας...ουσιαστικά δηλαδή από ό,τι κατάλαβα είναι για δύο μέρες)

Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει κάτι άλλο οικονομικότερο;

Αποκλείουμε την περίπτωση αγοράς τοπικής η διεθνούς sim.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, p_k said:

Για εκδρομή στην Τουρκία βλέπω ότι έχει πακέτο roaming που στοιχίζει 14,90€ και προσφέρει για μία ημέρα 30 λεπτά ομιλίας και 200 mb δεδομένων (για την ακρίβεια είναι κάτι παραπάνω από μέρα μια και αν το ενεργοποιήσεις σήμερα ισχύει μέχρι τα μεσάνυχτα της επόμενης μέρας...ουσιαστικά δηλαδή από ό,τι κατάλαβα είναι για δύο μέρες)

Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει κάτι άλλο οικονομικότερο;

Αποκλείουμε την περίπτωση αγοράς τοπικής η διεθνούς sim.

Δεν υπάρχει κάτι οικονομικότερο για f2g. Αλλά, δε θα σου πρότεινα με την καμία να κάνεις roaming με nova στην Τουρκία. Είναι πολύ ακριβή. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για τη σύζυγο, θέλω να υπάρχουν αυτά τα 30 λεπτά για τη βασική, στοιχειώδη επικοινωνία.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, p_k said:

Πρόκειται για τη σύζυγο, θέλω να υπάρχουν αυτά τα 30 λεπτά για τη βασική, στοιχειώδη επικοινωνία.

 

Αν έχει κινητό με esim καλύτερα είναι η holafly για απεριόριστα data ή bnesim. Κλήσεις με viber out (δωρεάν για 1 εβδομάδα). 

Αν έχει iPhone ή samsung με υποστήριξη esim μπορείς να κάνεις το εξής. Βάζεις esim για data και ενεργοποιείς την εναλλαγή δεδομένων. Έπειτα απενεργοποιείς από την υποστήριξη το roaming τελείως. Έτσι, όταν θα είναι στην Τουρκία η κάρτα θα είναι εκτός δικτύου και θα ενεργοποιηθεί το wifi calling μέσω των δεδομένων της esim. 

Το wifi calling στη nova λειτουργεί στο εξωτερικό με εθνικές χρεώσεις. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, dasnowy said:

Αν έχει κινητό με esim καλύτερα είναι η holafly για απεριόριστα data ή bnesim. Κλήσεις με viber out (δωρεάν για 1 εβδομάδα). 

Αν έχει iPhone ή samsung με υποστήριξη esim μπορείς να κάνεις το εξής. Βάζεις esim για data και ενεργοποιείς την εναλλαγή δεδομένων. Έπειτα απενεργοποιείς από την υποστήριξη το roaming τελείως. Έτσι, όταν θα είναι στην Τουρκία η κάρτα θα είναι εκτός δικτύου και θα ενεργοποιηθεί το wifi calling μέσω των δεδομένων της esim. 

Το wifi calling στη nova λειτουργεί στο εξωτερικό με εθνικές χρεώσεις. 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες και τη βοήθειά σας.

Το κινητό που έχει είναι το poco x3 nfc, το οποίο δεν δέχεται esim.

Τελικά θα βάλω αυτό το πακετάκι για τη βασική στοιχειώδη επικοινωνία και τελειώσαμε.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, p_k said:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες και τη βοήθειά σας.

Το κινητό που έχει είναι το poco x3 nfc, το οποίο δεν δέχεται esim.

Τελικά θα βάλω αυτό το πακετάκι για τη βασική στοιχειώδη επικοινωνία και τελειώσαμε.

 

Στην τελευταία επίσκεψή μου στην Τουρκία (ΙΑΝ 24) είχα ψάξει λεπτομερώς τα προγράμματα της Nova και τις δυνατότητες esim και κατέληξα ότι είναι ασύμφορες λύσεις. Είχα κανόνα, σε όλο το διάστημα της παραμονής μου, να ανοίγω το wifi μόνο όταν βρισκόμουν στα ξενοδοχεία, αλλά την ημέρα της επιστροφής (με πούλμαν μέχρι την Αλεξανδρούπολη και από εκεί με αεροπλάνο στην Αθήνα) τηλεφώνησε συγγενήςλίγο πριν φτάσουμε στα σύνορα και αναγκαστικά απάντησα. 

Στον επόμενο λογαριασμό (έχω unlimited με 13€) χρεώθηκα 14,97€, εξήγησα στη φόρμα όλα τα παραπάνω και πίστωσαν τη χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, p_k said:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες και τη βοήθειά σας.

Το κινητό που έχει είναι το poco x3 nfc, το οποίο δεν δέχεται esim.

Τελικά θα βάλω αυτό το πακετάκι για τη βασική στοιχειώδη επικοινωνία και τελειώσαμε.

 

Πάρε μια CU που Έχει πακέτο μιας εβδομάδες με 14.5€ 

Είναι 2.5GB και 80 λεπτά ομιλίας. Συμφέρει περισσότερο νομίζω. 

https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=WEEKLY-TRAVEL-PACK/

5 minutes ago, makap said:

Στην τελευταία επίσκεψή μου στην Τουρκία (ΙΑΝ 24) είχα ψάξει λεπτομερώς τα προγράμματα της Nova και τις δυνατότητες esim και κατέληξα ότι είναι ασύμφορες λύσεις. Είχα κανόνα, σε όλο το διάστημα της παραμονής μου, να ανοίγω το wifi μόνο όταν βρισκόμουν στα ξενοδοχεία, αλλά την ημέρα της επιστροφής (με πούλμαν μέχρι την Αλεξανδρούπολη και από εκεί με αεροπλάνο στην Αθήνα) τηλεφώνησε συγγενήςλίγο πριν φτάσουμε στα σύνορα και αναγκαστικά απάντησα. 

Στον επόμενο λογαριασμό (έχω unlimited με 13€) χρεώθηκα 14,97€, εξήγησα στη φόρμα όλα τα παραπάνω και πίστωσαν τη χρέωση.

Η Nova είναι ασύμφορη στο Roaming. Εγώ 10 μέρες ελβετια πλήρωσα 150€ και δεν ειχα καν απεριόριστα που έδινε το πρόγραμμα μου.

Τωρα δεν εχω Nova προσωπικό, είναι το εταιρικό μου μόνο και στην Ταϊλανδη που πήγαμε 8 μέρες ήταν πανάκριβο το πακέτο ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΜΙΛΙΑ. Τουλάχιστον έδινε VoLTE με έναν τοπικό παροχο και οι κλήσεις ήταν πεντακάθαρες. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, makap said:

Στον επόμενο λογαριασμό (έχω unlimited με 13€) χρεώθηκα 14,97€, εξήγησα στη φόρμα όλα τα παραπάνω και πίστωσαν τη χρέωση.

Αν απάντησες ενώ ήσουν Τουρκία, τότε δικαίως σε χρέωσαν. 

1 ώρα πριν, panos.k2 said:

Η Nova είναι ασύμφορη στο Roaming. Εγώ 10 μέρες ελβετια πλήρωσα 150€ και δεν ειχα καν απεριόριστα που έδινε το πρόγραμμα μου.

Τωρα δεν εχω Nova προσωπικό, είναι το εταιρικό μου μόνο και στην Ταϊλανδη που πήγαμε 8 μέρες ήταν πανάκριβο το πακέτο ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΜΙΛΙΑ. Τουλάχιστον έδινε VoLTE με έναν τοπικό παροχο και οι κλήσεις ήταν πεντακάθαρες. 

Έχει το πιο ακριβό roaming pass με τις λιγότερες παροχές. Δεν ξέρω τι σκεφτόταν όταν το έβγαλαν. Καλύτερα να κρατούσαν τα προηγούμενα πακέτα που είχαν για roaming. Το μόνο καλό είναι ότι το vowifi έχει εθνικές χρεώσεις στο εξωτερικό. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, p_k said:

Για εκδρομή στην Τουρκία βλέπω ότι έχει πακέτο roaming που στοιχίζει 14,90€ και προσφέρει για μία ημέρα 30 λεπτά ομιλίας και 200 mb δεδομένων (για την ακρίβεια είναι κάτι παραπάνω από μέρα μια και αν το ενεργοποιήσεις σήμερα ισχύει μέχρι τα μεσάνυχτα της επόμενης μέρας...ουσιαστικά δηλαδή από ό,τι κατάλαβα είναι για δύο μέρες)

Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει κάτι άλλο οικονομικότερο;

Αποκλείουμε την περίπτωση αγοράς τοπικής η διεθνούς sim.

Στα ίδια λεφτά η Vodafone δίνει 80 λεπτά και 2,5GB για 7 ημέρες (προσφάτως δοκιμασμένο, όλα κομπλέ χωρίς πρόβλημα, στην Κωνσταντινούπολη). Προτιμότερο λοιπόν να πάρεις μια καινούργια σιμ μόνο για αυτό και μετά να την πετάξεις.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dasnowy said:

Αν απάντησες ενώ ήσουν Τουρκία, τότε δικαίως σε χρέωσαν. 

Απλά, άνοιξα τη γραμμή και την έκλεισα, γιαυτό και πίστωσαν τα 14,97€

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μου σκασε ενα μηνυμα το πασχα οτι ενεργοποιηθηκαν 1gb με 2 ευρω μεσω υπηρεσιας internet mobile daily επειδη μου ελξηαν τα δεδομενα. Ειχα αφησει λιγο υπολοιπο μεσω ενω συνηθως ειναι μηδενικο για αυτο μαλλον μου ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια.

Τεσπα τους εστειλα ενα μειλ και τους ειπα δεν ενεργοποιησα ποτε τετοια υπηρεσια και οτι η χρεωση ειναι καταχρητικη. να απενεργοποιησουν την υπηρεσια και να μου επιστρεψουν τα 2 ευρω.

Και αυτοι μου απαντησαν ενω τυπικο email σας ενημερωνουμε οτι επειδη εληξαν τα δεδομενα ενεργοποιηθηκε 1gb και χρεωθηκατε 2 ευρω.

Και τους απανταω και εγω σας ενημερωσα να το απανεργοποιησετε και να μου γυρισετε τα 2 ευρω. Αλλα στειλανε απο noreply διευθυνηση και δε τους πηγε

Με λιγα λογια τους ειπα "εγινε αυτο κοφτε το", και μου απαντανε "σας ενημερωνουμε πως εγινε αυτο!"

Τρελλα. Τεσπα τι κανω τωρα? Ακομα και αν τα φαω τα 2 ευρω, δε γινεται καθε φορα που ληγουν δεδομενα και εχω μεσα υπολοιπο να μου τραβαει 2 ευρα χωρις λογο, αυτο ειναι εγκλημα

 

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, therock said:

Ρε παιδια, μου σκασε ενα μηνυμα το πασχα οτι ενεργοποιηθηκαν 1gb με 2 ευρω μεσω υπηρεσιας internet mobile daily επειδη μου ελξηαν τα δεδομενα. Ειχα αφησει λιγο υπολοιπο μεσω ενω συνηθως ειναι μηδενικο για αυτο μαλλον μου ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια.

Τεσπα τους εστειλα ενα μειλ και τους ειπα δεν ενεργοποιησα ποτε τετοια υπηρεσια και οτι η χρεωση ειναι καταχρητικη. να απενεργοποιησουν την υπηρεσια και να μου επιστρεψουν τα 2 ευρω.

Και αυτοι μου απαντησαν ενω τυπικο email σας ενημερωνουμε οτι επειδη εληξαν τα δεδομενα ενεργοποιηθηκε 1gb και χρεωθηκατε 2 ευρω.

Και τους απανταω και εγω σας ενημερωσα να το απανεργοποιησετε και να μου γυρισετε τα 2 ευρω. Αλλα στειλανε απο noreply διευθυνηση και δε τους πηγε

Με λιγα λογια τους ειπα "εγινε αυτο κοφτε το", και μου απαντανε "σας ενημερωνουμε πως εγινε αυτο!"

Τρελλα. Τεσπα τι κανω τωρα? Ακομα και αν τα φαω τα 2 ευρω, δε γινεται καθε φορα που ληγουν δεδομενα και εχω μεσα υπολοιπο να μου τραβαει 2 ευρα χωρις λογο, αυτο ειναι εγκλημα

 

Φίλε μου δυστυχώς αυτό είναι τακτική της nova και θέλει πολύ κυνήγι για να πάρεις πίσω τα 2 ευρώ και η πλάκα είναι μόλις το καταφέρεις θα σου πουν ότι λόγω καλής θέλησης σου επιστρέφουμε τα χρήματα όχι επειδή σε κλέψαμε. Την έχει πατήσει πολύ κόσμος μέσα σε αυτούς είμαι και εγώ. Για να πετύχεις την επιστροφή των χρημάτων πάρε καλύτερα στο 13800 εκει θα βγάλεις άκρη.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mips said:

Φίλε μου δυστυχώς αυτό είναι τακτική της nova και θέλει πολύ κυνήγι για να πάρεις πίσω τα 2 ευρώ και η πλάκα είναι μόλις το καταφέρεις θα σου πουν ότι λόγω καλής θέλησης σου επιστρέφουμε τα χρήματα όχι επειδή σε κλέψαμε. Την έχει πατήσει πολύ κόσμος μέσα σε αυτούς είμαι και εγώ. Για να πετύχεις την επιστροφή των χρημάτων πάρε καλύτερα στο 13800 εκει θα βγάλεις άκρη.

Πριν λίγο καιρό και εγώ την πατησα και στο chat μου έλεγαν τα ίδια με τον φίλο. 

Ειδικά με την τρέχουσα αβεβαιότητα της εταιρίας, θεωρώ λογικό επακόλουθο την αδιαφορία των υπαλλήλων. 

Σήμερα ήρθε το επόμενο κουτάκι στο app. 2ος μήνας με 0 υπόλοιπο και δεν μου έδωσαν το 6ευρο πακετο. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, therock said:

Ρε παιδια, μου σκασε ενα μηνυμα το πασχα οτι ενεργοποιηθηκαν 1gb με 2 ευρω μεσω υπηρεσιας internet mobile daily επειδη μου ελξηαν τα δεδομενα. Ειχα αφησει λιγο υπολοιπο μεσω ενω συνηθως ειναι μηδενικο για αυτο μαλλον μου ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια.

Τεσπα τους εστειλα ενα μειλ και τους ειπα δεν ενεργοποιησα ποτε τετοια υπηρεσια και οτι η χρεωση ειναι καταχρητικη. να απενεργοποιησουν την υπηρεσια και να μου επιστρεψουν τα 2 ευρω.

Και αυτοι μου απαντησαν ενω τυπικο email σας ενημερωνουμε οτι επειδη εληξαν τα δεδομενα ενεργοποιηθηκε 1gb και χρεωθηκατε 2 ευρω.

Και τους απανταω και εγω σας ενημερωσα να το απανεργοποιησετε και να μου γυρισετε τα 2 ευρω. Αλλα στειλανε απο noreply διευθυνηση και δε τους πηγε

Με λιγα λογια τους ειπα "εγινε αυτο κοφτε το", και μου απαντανε "σας ενημερωνουμε πως εγινε αυτο!"

Τρελλα. Τεσπα τι κανω τωρα? Ακομα και αν τα φαω τα 2 ευρω, δε γινεται καθε φορα που ληγουν δεδομενα και εχω μεσα υπολοιπο να μου τραβαει 2 ευρα χωρις λογο, αυτο ειναι εγκλημα

 

Καταγγελία μέσω ίντερνετ εδώ: https://www.eett.gr/katanalotes/tilefonia-amp-diadiktyo/diacheirisi-kataggelion/ypovoli-kataggelias-gia-tilefonia-amp-diadiktyo/  και θα σταματήσουν να το κάνουν.....εμένα το είχαν κάνει 3-4 φορές και τους έκανα και τις 3-4 φορές καταγγελία στην εεττ...κάποια στιγμή το έκοψαν μαχαίρι και δεν μου ξαναέκλεψαν λεφτά(μάλιστα η δικαιολογία τους ήταν: κύριε δεν σας κλέψαμε λεφτά αφού σας δώσαμε mobile inernet χάχαχαχα.....)

Edited by pablo1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pablo1 said:

Καταγγελία μέσω ίντερνετ εδώ: https://www.eett.gr/katanalotes/tilefonia-amp-diadiktyo/diacheirisi-kataggelion/ypovoli-kataggelias-gia-tilefonia-amp-diadiktyo/  και θα σταματήσουν να το κάνουν.....εμένα το είχαν κάνει 3-4 φορές και τους έκανα και τις 3-4 φορές καταγγελία στην εεττ...κάποια στιγμή το έκοψαν μαχαίρι και δεν μου ξαναέκλεψαν λεφτά(μάλιστα η δικαιολογία τους ήταν: κύριε δεν σας κλέψαμε λεφτά αφού σας δώσαμε mobile inernet χάχαχαχα.....)

Μόνο και μόνο που χρεώνουν 2€ το 1gb για 1 ημέρα ενώ έχουν πακέτο που δίνει απεριόριστα με 0,90€ για 2 ημέρες είναι κλέψιμο ακόμα και αν χρησιμοποιήσεις το 2€/gb επίτηδες. Πρέπει να βάλουν επιτέλους κόφτη και στα καρτοκινητά, όχι μόνο στα συμβόλαια. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Σήμερα ήρθε το επόμενο κουτάκι στο app. 2ος μήνας με 0 υπόλοιπο και δεν μου έδωσαν το 6ευρο πακετο. 

Λογικά δεν είναι προσωπικό το θέμα. Κάνε υπομονή θα έρθει η προσφορά. Εκτός κι αν είπαν να το τελειώνουν το 6€ σιγά σιγά..

Έχω τώρα την προσφορά σε Q και ανανεώνονται αύριο. Θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, therock said:

Ρε παιδια, μου σκασε ενα μηνυμα το πασχα οτι ενεργοποιηθηκαν 1gb με 2 ευρω μεσω υπηρεσιας internet mobile daily επειδη μου ελξηαν τα δεδομενα. Ειχα αφησει λιγο υπολοιπο μεσω ενω συνηθως ειναι μηδενικο για αυτο μαλλον μου ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια.

Τεσπα τους εστειλα ενα μειλ και τους ειπα δεν ενεργοποιησα ποτε τετοια υπηρεσια και οτι η χρεωση ειναι καταχρητικη. να απενεργοποιησουν την υπηρεσια και να μου επιστρεψουν τα 2 ευρω.

Και αυτοι μου απαντησαν ενω τυπικο email σας ενημερωνουμε οτι επειδη εληξαν τα δεδομενα ενεργοποιηθηκε 1gb και χρεωθηκατε 2 ευρω.

Και τους απανταω και εγω σας ενημερωσα να το απανεργοποιησετε και να μου γυρισετε τα 2 ευρω. Αλλα στειλανε απο noreply διευθυνηση και δε τους πηγε

Με λιγα λογια τους ειπα "εγινε αυτο κοφτε το", και μου απαντανε "σας ενημερωνουμε πως εγινε αυτο!"

Τρελλα. Τεσπα τι κανω τωρα? Ακομα και αν τα φαω τα 2 ευρω, δε γινεται καθε φορα που ληγουν δεδομενα και εχω μεσα υπολοιπο να μου τραβαει 2 ευρα χωρις λογο, αυτο ειναι εγκλημα

 

Πρακτικές μικρης εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

Τον προηγούμενο μήνα μου είχε δώσει την 6€ προσφορά και την ενεργοποίησα με sms. Σήμερα μου έφυγε και ήρθε αυτό … Έφυγα για cosmote neo με δωρεάν φορητότητα και ένα μήνα δωρεάν και μετά θα το γυρίσω what’s up αν βάλουν την καλοκαιρινή προσφορά με απεριόριστα και από Οκτώβρη βλέπουμε 

IMG_6956.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ανανεωσεις εκανες τελευταία? Στο δικό μου η προσφορά των 6€ ληγει στις 14. Δεν ειναι ασυνηθιστο σε 1-2 μερες να επανέρχεται ή εμφανίζονται και άλλες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

σε μενα σε 3 ηρθαν τα απεριοριστα+1000' με ληξη προσφορας 14/5 ομως (πθανως να αλλαξει) και σε 1 που ειναι πιο ενεργο ηρθε αυτο με τα 11,50€.

Αυτο που λετε για το mobile daily μου εγινε προσφατα εληξε τα μεσανυχτα το πακετο που ειχα και δεν ηταν ενεργο το wifi. το καταλαβα βεβαια 00:30 εβαλα νεο πακετο αμεσως αλλα ειχε ηδη γινει η χρεωση των 2€. τους το ειπα και μου τα επεστρεψαν την επομενη.

Τωρα οταν δεν εχεις πακετο ή σου τελειωσουν τι πρεπει να γινεται? να σου απενεργοποιησουν το daily και να χρεωνεσαι βασει τιμοκαταλογου ή καλυτερα ακομα να μπαινει φραγη δεδομενων?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...