Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπήρχε στην ανακοίνωση μεγαλύτερο πακέτο από τα 3 γιγα;;;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Εγώ ένα πράγμα που σκέφτηκα για περισσότερη ασφάλεια είναι να έχω έναν λογαριασμό που απλώς να μην είναι συνδεμένος με το e-banking και με κάρτα ώστε να μην είναι προσβάσιμος από απατεώνες. Μπορείς να στέλνεις όσα χρήματα θέλεις από το e-banking αλλά είναι λίγο μανούρα να τραβήξεις επειδή πρέπει να πας στο κατάστημα. Κατά τα άλλα είναι ασφαλέστατος!!

αν δεν εχεις e-banking εφαρμογη στο κινητο σου, ειναι πολυ δυσκολο να μπει καποιος
θα πρεπει να ξερει username, κωδικο και για επαληθευση να εχει το αριθμο του κινητου που χρησιμοποιεις ή προσβαση στην εφαρμογη για την ειδοποποιηση που ερχεται μεσω push ή η στο viber ή στο email σου

αναλογα με την τραπεζα 

αν ομως τα εχεις ολα μαζεμενα στο κινητο σου (email, νουμερο κινητου που χρησιμοποιεις για τις τραπεζες, τραπεζικες εφαρμογες, viber) και τo χασεις ή στο κλεψουν, ε τοτε τα πράγματα μπορει να γινουν ασχημα αν το κινητο πεσει σε λαθος χερια

9 ώρες πριν, hercoulis said:

Η ασφάλεια εξαρτάται και από τον τρόπο ζωής του καθενός. Τις κινήσεις, τις συναλλαγές που κάνει στην καθημερινότητα του. 
Πλέον υπάρχουν τέτοιες δικλείδες ασφαλείας που αν δεν έχεις καθαρό μυαλό τη στιγμή των κινήσεων στο τηλέφωνο σου, μόνο έτσι μπορεί να την πατήσεις. 
Επίσης… το τηλέφωνο παίζει μεγάλο ρόλο… 

ο καθενας οπως το βλεπει
 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, damianos said:

Υπήρχε στην ανακοίνωση μεγαλύτερο πακέτο από τα 3 γιγα;;;

Μόνο τα combo βλέπω. 
Αν θες ντατα μόνο το 0,90€ συμφέρει πλέον και περιμένεις μήπως και πάρεις από το flash offers ή το δωράκι. 
Δε βλέπω κάτι άλλο προς το παρόν. 
 

## τα δωράκια εξαφανίστηκαν σε εμένα. 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, VIPdriver said:

Και τί τους είπες τότε; Ότι άλλαξες μέγεθος σιμ;

Λυπάμαι για την ειρωνία… φυσικα το νεο για την τραπεζα δεν ηταν το μεγεθος σιμ αλλα ισως ο αριθμος της νεας σιμ. Μπορει να μη θυμαμαι καλα, αλλα στη βεβαιωση αριθμου απο τις εταιριες κινητης γραφει κατοχο γραμμης , τον αρ. Γραμμης και νομιζω αρ. Σιμ. Μπορει να κανω και λαθος, αλλα οκ.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Ntinos_tech said:

Λυπάμαι για την ειρωνία… φυσικα το νεο για την τραπεζα δεν ηταν το μεγεθος σιμ αλλα ισως ο αριθμος της νεας σιμ. Μπορει να μη θυμαμαι καλα, αλλα στη βεβαιωση αριθμου απο τις εταιριες κινητης γραφει κατοχο γραμμης , τον αρ. Γραμμης και νομιζω αρ. Σιμ. Μπορει να κανω και λαθος, αλλα οκ.

Δηλαδή πηγες και τους είπες "γεια σας άλλαξε το bar code της σιμ, σημειώστε το παρακαλώ";

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, HEO said:

αν δεν εχεις e-banking εφαρμογη στο κινητο σου, ειναι πολυ δυσκολο να μπει καποιος
θα πρεπει να ξερει username, κωδικο και για επαληθευση να εχει το αριθμο του κινητου που χρησιμοποιεις ή προσβαση στην εφαρμογη για την ειδοποποιηση που ερχεται μεσω push ή η στο viber ή στο email σου

αναλογα με την τραπεζα 

αν ομως τα εχεις ολα μαζεμενα στο κινητο σου (email, νουμερο κινητου που χρησιμοποιεις για τις τραπεζες, τραπεζικες εφαρμογες, viber) και τo χασεις ή στο κλεψουν, ε τοτε τα πράγματα μπορει να γινουν ασχημα αν το κινητο πεσει σε λαθος χερια

ο καθενας οπως το βλεπει
 

Είχαμε ωραία και καλά το calculator και βγάζαμε otp και πήγαν και το καταργήσανε..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Ntinos_tech said:

Λυπάμαι για την ειρωνία… φυσικα το νεο για την τραπεζα δεν ηταν το μεγεθος σιμ αλλα ισως ο αριθμος της νεας σιμ. Μπορει να μη θυμαμαι καλα, αλλα στη βεβαιωση αριθμου απο τις εταιριες κινητης γραφει κατοχο γραμμης , τον αρ. Γραμμης και νομιζω αρ. Σιμ. Μπορει να κανω και λαθος, αλλα οκ.

Πάντως χωρίς καθόλου ειρωνία και έγώ έχω την ίδια απόρία. Αν θέλεις να άλλάξεις μέγεθός sim πας σε κατάστημα της εταιρείας κινητής που είναι ο αρίθμος και ζήτάς να σου αλλάξουν την σιμ. Δεν αλλάζεις νούμερο για αυτό το λόγο οπότε δεν χρειάζεται να ενημερώσεις κανέναν άλλο. Για ποιο λόγο πήγες στην τράπεζα;

9 ώρες πριν, HEO said:

αν δεν εχεις e-banking εφαρμογη στο κινητο σου, ειναι πολυ δυσκολο να μπει καποιος
θα πρεπει να ξερει username, κωδικο και για επαληθευση να εχει το αριθμο του κινητου που χρησιμοποιεις ή προσβαση στην εφαρμογη για την ειδοποποιηση που ερχεται μεσω push ή η στο viber ή στο email σου

αναλογα με την τραπεζα 

αν ομως τα εχεις ολα μαζεμενα στο κινητο σου (email, νουμερο κινητου που χρησιμοποιεις για τις τραπεζες, τραπεζικες εφαρμογες, viber) και τo χασεις ή στο κλεψουν, ε τοτε τα πράγματα μπορει να γινουν ασχημα αν το κινητο πεσει σε λαθος χερια

ο καθενας οπως το βλεπει
 

Στο app της Εθνικής στο κινητό δεν έχω βάλει "συντόμευση" στην εφαρμογή για είσοδο σε αυτην τύπου pin. Αυτό σημαίνει ότι βάζω κάθε φορά το username και το password που είναι στο μυαλό μου και όχι μέσα στο κινητό κάπου σημειωμένα. Ετσι αν το κλέψουν δεν μπορούν να μπουν στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, opmgls said:

Στο app της Εθνικής στο κινητό δεν έχω βάλει "συντόμευση" στην εφαρμογή για είσοδο σε αυτην τύπου pin. Αυτό σημαίνει ότι βάζω κάθε φορά το username και το password που είναι στο μυαλό μου και όχι μέσα στο κινητό κάπου σημειωμένα. Ετσι αν το κλέψουν δεν μπορούν να μπουν στην εφαρμογή.

Κι εγώ το ίδιο.. πάντα τους βάζω εκ νέου τους κωδικούς.

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που οι ίδιες οι τράπεζες προωθούν το mobile banking οφείλουν να έχουν βρεί τρόπους προστασιας σε περιπτωση κλοπης, αφου γνωρίζουν ότι και αυτές θα έχουν ευθύνη. 

34 minutes ago, opmgls said:

Πάντως χωρίς καθόλου ειρωνία και έγώ έχω την ίδια απόρία. Αν θέλεις να άλλάξεις μέγεθός sim πας σε κατάστημα της εταιρείας κινητής που είναι ο αρίθμος και ζήτάς να σου αλλάξουν την σιμ. Δεν αλλάζεις νούμερο για αυτό το λόγο οπότε δεν χρειάζεται να ενημερώσεις κανέναν άλλο. Για ποιο λόγο πήγες στην τράπεζα;

 

Εγώ κατάλαβα ότι ο φίλος θεώρησε ότι έπρεπε να ενημερώσει ότι άλλαξε ο αριθμός που υπάρχει πανω στη σιμ, αφου στο χαρτί ταυτοποίησης αριθμου γράφει και τον αριθμό που βρίσκεται πανω στη σιμ. Για να τελειώσει το θέμα, την τράπεζα το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να στέλνει τους διάφορους κωδικους στον σωστό αριθμό. Ακόμα και το όνομα του κατόχου δεν την νοιάζει, αρκεί να έχει συναίνεση του κατόχου (ώστε να μπορεί να καλυψει τον κwλο της, μόνο αυτό την νοιάζει). 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, VIPdriver said:

Από τη στιγμή που οι ίδιες οι τράπεζες προωθούν το mobile banking οφείλουν να έχουν βρεί τρόπους προστασιας σε περιπτωση κλοπης, αφου γνωρίζουν ότι και αυτές θα έχουν ευθύνη. 

Εγώ κατάλαβα ότι ο φίλος θεώρησε ότι έπρεπε να ενημερώσει ότι άλλαξε ο αριθμός που υπάρχει πανω στη σιμ, αφου στο χαρτί ταυτοποίησης αριθμου γράφει και τον αριθμό που βρίσκεται πανω στη σιμ. Για να τελειώσει το θέμα, την τράπεζα το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να στέλνει τους διάφορους κωδικους στον σωστό αριθμό. Ακόμα και το όνομα του κατόχου δεν την νοιάζει, αρκεί να έχει συναίνεση του κατόχου (ώστε να μπορεί να καλυψει τον κwλο της, μόνο αυτό την νοιάζει). 

Μπραβο φιλε μου ακριβως αυτό εννοούσα συν οτι ισως να  επρεπε να ξερουν και ποιος ειναι ο παροχος. ελεγα οτι ισως με καποιο τροπο καταχωρουν τον αρ. Σιμ τον αρ. Κινητου και τον παροχο…και σε περίπτωση που αλλαξει κατι θα σταματησει να στελνει τα μηνυματα…οκ αφου εχετε κανει αλλαγη παροχου χωρις ενημερωση και δουλευει πηρα την απαντηση μουκαι σας ευχαριστω ολους

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να στειλω log n win σε 2 αριθμους που εκαναν ανανεωση 16/1 και λεει δε δικαιουνται το δωρο..

πειραξαν κ αυτο ή ειναι κανενα συστημικο λαθος. δεν αφησαν τιποτα ορθιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα υπάρχει τρόπος να δω η να ακούσω πότε ανανέωσα τελευταία φορά?

παλιότερα αν θυμάμαι καλα το έβλεπα στην σελιδα.

On 29/12/2023 at 11:34 ΜΜ, dimitroula10 said:

Δεν με διάβασες. Δεν πληρώνεις τίποτα και όταν πέσει φραγή στον χρόνο ζητάς ενεργοποίηση ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Σου ανανεώνουν την λήξη για 1 χρόνο ακόμα, χωρίς να πληρώσεις ανανέωση.

εδω αν και παλιό τι λέτε? Με ενδιαφέρει να διατηρηθεί ενα παλιο f2g που εχω με την ελάχιστη ανανέωση.

Αν μπορω να δέχομαι sms και εισερχόμενες ακόμα καλύτερα .

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2023 at 11:34 ΜΜ, dimitroula10 said:

Δεν με διάβασες. Δεν πληρώνεις τίποτα και όταν πέσει φραγή στον χρόνο ζητάς ενεργοποίηση ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Σου ανανεώνουν την λήξη για 1 χρόνο ακόμα, χωρίς να πληρώσεις ανανέωση.

Δηλαδη συνεχιζει να δεχεται εισερχόμενες κλησεις και σμσ και μετά το 3μηνο;

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου ήρθε μαιλ ότι διακόπτεται η γραμμή λόγω καταγγελίας σύμβασης και προωθείται η διαδικασία επιστροφής των χρημάτων της κάρτας. Μετά από λίγο χάθηκε όντως το σήμα! Το αίτημα το είχα κάνει 02 Φεβρουαρίου. Εν αναμονή τώρα της πίστωσης των χρημάτων... 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, thansof_7 said:

Πριν λίγο μου ήρθε μαιλ ότι διακόπτεται η γραμμή λόγω καταγγελίας σύμβασης και προωθείται η διαδικασία επιστροφής των χρημάτων της κάρτας. Μετά από λίγο χάθηκε όντως το σήμα! Το αίτημα το είχα κάνει 02 Φεβρουαρίου. Εν αναμονή τώρα της πίστωσης των χρημάτων... 

Μια χαρά! Άντε σε καλή μεριά 😀

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, VIPdriver said:

Δηλαδη συνεχιζει να δεχεται εισερχόμενες κλησεις και σμσ και μετά το 3μηνο;

για αυτό ρωτάω το παραπάνω θέλω να κλείσω δεκαετία και ψάχνω τον τρόπο...

και την περιέργεια επίσης να δω πότε έβαλα τελευταία φορά κάρτα πρέπει να είναι πολλά χρόνια

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, drdedus said:

για αυτό ρωτάω το παραπάνω θέλω να κλείσω δεκαετία και ψάχνω τον τρόπο...

και την περιέργεια επίσης να δω πότε έβαλα τελευταία φορά κάρτα πρέπει να είναι πολλά χρόνια

Εάν περασαν 13 μήνες από την τελευταία ανανέωση νομίζω το έχασες το νουμερο. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, drdedus said:

για αυτό ρωτάω το παραπάνω θέλω να κλείσω δεκαετία και ψάχνω τον τρόπο...

και την περιέργεια επίσης να δω πότε έβαλα τελευταία φορά κάρτα πρέπει να είναι πολλά χρόνια

Αδερφέ αν δεν θυμάσαι πότε έβαλες κάρτα, φοβάμαι πως τον έχασες τον αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να δωρίσω log and win αλλά βγάζει αυτό. Ως δότης είμαι οκ με τις προϋποθέσεις (έχω βάλει κάρτα τον τελευταίο μήνα). Ο δέκτης συντηρεί το νούμερο με πακέτα επεκτείνοντας έμμεσα την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου της κάρτας, όμως κανονική ανανέωση έχει πολύ καιρό να κάνει. Στους όρους δε βλέπω να υπάρχει προϋπόθεση ανανέωσης για τον δέκτη. Σε επικοινωνία με το τσατ της Νόβα τα βρήκαν όλα τέλεια (λολ). Καμιά ιδέα;

 

ΥΓ: Δοκίμασα να ενεργοποιήσω το δώρο στον εαυτό μου και έγινε επιτυχώς.

17077585765051074272451306835150.thumb.jpg.9224e48f2836a094fa6d6b493633ee76.jpg

Link to comment
Share on other sites

λοιπον να πω την εμπειρια μου για προσφατη φορητοτητα απο nova σε νοda liquid (λογος καταγγελεια συμβασης και επιστροφη χρηματων)

εκανα την αιτηση στις 06 φεβρουαριου τριτη,

την πεμπτη 08 ειχα δυο καρτες sim στα χερια μου, μια για την φορητοτητα και ενα αλλο νουμερο που εστειλαν τζαμπα για να εχω 🙂

την παρασκευη 09 ελαβα μηνυμα οτι η φορητοτητα εγκριθηκε και θα γινει την επομενη εργσσιμη 

την δευτερα φευγωντας απο το σπιτι εβαλα την παλια καρτα της nova και την νεα της voda σε ενα 1182 samsung, χρεισιμοποιουσα κανονικα το nova και το παρακολουθουσα

καπου το μεσημερακι ενω ημουν εξω βλεπω να μην πιανει, το γυριζω στην δευτερη σιμ στην voda ενεργοποιω την καρτα με κληση στο 1252 και τσεκαρω με το αλλο μου τηλεφωνο αν δεχεται κλησεις. Ολα ΟΚ. Πιθανος χρονος που εμεινε off line λιγοτερος απο τεταρτο το πολυ μισαωρο.

Μεσα στο επομενο δεκαλεπτο πιστωνεται η καρτα των 13 ευρω που ειχα αγορασει ηλεκτρονικα με την φορητοτητα και τα 5 του δωρου. Ενενεργοποιω το κουνιστηρι για τα δωρεαν GB και στο καπακι το κανω liquid με καρτα της revolut την οποια μετα κλειδωνω.

Τα 13 ευρω της καρτας τους ειχα πει με e-mail να μην ενεργοποιησουν κανενα πακετο (οπως πολυ σωστα ειχε προτεινει καποιος φιλος -thanx man) και ειναι στο λογαριασμο μου για φαγωμα.

Τωρα εχω για καταναλωση το δωρο των 5 ευρω για την ομλια (καπου 700 λετπα) και τα GB, οταν περασει ο μηνας θα βαλω τα 30 ευρω τζαμπα. Θα περασει και ο επομενος μηνας και πριν ληξουν τα δωρεαν θα ενεργοποιησω κανενα πακετο big bang.

ελπιζω να την βγαλω 3 μηνες στο τζαμπα, μετα εχει ο Θεος οπως ελεγε και η γιαγια μου απο την Πολη, Θεος σχωρεστην 🙂

  

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, dkostas said:

προσπαθησα να στειλω log n win σε 2 αριθμους που εκαναν ανανεωση 16/1 και λεει δε δικαιουνται το δωρο..

πειραξαν κ αυτο ή ειναι κανενα συστημικο λαθος. δεν αφησαν τιποτα ορθιο

 

1 hour ago, gpapas640 said:

Προσπαθώ να δωρίσω log and win αλλά βγάζει αυτό. Ως δότης είμαι οκ με τις προϋποθέσεις (έχω βάλει κάρτα τον τελευταίο μήνα). Ο δέκτης συντηρεί το νούμερο με πακέτα επεκτείνοντας έμμεσα την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου της κάρτας, όμως κανονική ανανέωση έχει πολύ καιρό να κάνει. Στους όρους δε βλέπω να υπάρχει προϋπόθεση ανανέωσης για τον δέκτη. Σε επικοινωνία με το τσατ της Νόβα τα βρήκαν όλα τέλεια (λολ). Καμιά ιδέα;

 

ΥΓ: Δοκίμασα να ενεργοποιήσω το δώρο στον εαυτό μου και έγινε επιτυχώς.

17077585765051074272451306835150.thumb.jpg.9224e48f2836a094fa6d6b493633ee76.jpg

Το έχω αναφέρει και εγώ αυτό πιο πίσω. Ενώ υπάρχουν τα κριτήρια, δε το έδιναν και το πήρα για εμένα. Τι έχουν κάνει ποιος ξέρει.

 

### Τα δωράκια βλέπω ότι επανήλθαν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

λοιπον να πω την εμπειρια μου για προσφατη φορητοτητα απο nova σε νοda liquid (λογος καταγγελεια συμβασης και επιστροφη χρηματων)

εκανα την αιτηση στις 06 φεβρουαριου τριτη,

την πεμπτη 08 ειχα δυο καρτες sim στα χερια μου, μια για την φορητοτητα και ενα αλλο νουμερο που εστειλαν τζαμπα για να εχω 🙂

την παρασκευη 09 ελαβα μηνυμα οτι η φορητοτητα εγκριθηκε και θα γινει την επομενη εργσσιμη 

την δευτερα φευγωντας απο το σπιτι εβαλα την παλια καρτα της nova και την νεα της voda σε ενα 1182 samsung, χρεισιμοποιουσα κανονικα το nova και το παρακολουθουσα

καπου το μεσημερακι ενω ημουν εξω βλεπω να μην πιανει, το γυριζω στην δευτερη σιμ στην voda ενεργοποιω την καρτα με κληση στο 1252 και τσεκαρω με το αλλο μου τηλεφωνο αν δεχεται κλησεις. Ολα ΟΚ. Πιθανος χρονος που εμεινε off line λιγοτερος απο τεταρτο το πολυ μισαωρο.

Μεσα στο επομενο δεκαλεπτο πιστωνεται η καρτα των 13 ευρω που ειχα αγορασει ηλεκτρονικα με την φορητοτητα και τα 5 του δωρου. Ενενεργοποιω το κουνιστηρι για τα δωρεαν GB και στο καπακι το κανω liquid με καρτα της revolut την οποια μετα κλειδωνω.

Τα 13 ευρω της καρτας τους ειχα πει με e-mail να μην ενεργοποιησουν κανενα πακετο (οπως πολυ σωστα ειχε προτεινει καποιος φιλος -thanx man) και ειναι στο λογαριασμο μου για φαγωμα.

Τωρα εχω για καταναλωση το δωρο των 5 ευρω για την ομλια (καπου 700 λετπα) και τα GB, οταν περασει ο μηνας θα βαλω τα 30 ευρω τζαμπα. Θα περασει και ο επομενος μηνας και πριν ληξουν τα δωρεαν θα ενεργοποιησω κανενα πακετο big bang.

ελπιζω να την βγαλω 3 μηνες στο τζαμπα, μετα εχει ο Θεος οπως ελεγε και η γιαγια μου απο την Πολη, Θεος σχωρεστην 🙂

  

Απλώς πρόσεχε να μην χάσεις τα αρχικά €

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εάν περασαν 13 μήνες από την τελευταία ανανέωση νομίζω το έχασες το νουμερο. 

οχι σου λεω.

2 ώρες πριν, sou_d said:

Αδερφέ αν δεν θυμάσαι πότε έβαλες κάρτα, φοβάμαι πως τον έχασες τον αριθμό.

οχι και πραγματικά δεν θυμάμαι πότε έβαλα καρτα.

παλιά το έγραφε στο f2g και το έβλεπα και γέλαγα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hercoulis said:

 

Το έχω αναφέρει και εγώ αυτό πιο πίσω. Ενώ υπάρχουν τα κριτήρια, δε το έδιναν και το πήρα για εμένα. Τι έχουν κάνει ποιος ξέρει.

 

### Τα δωράκια βλέπω ότι επανήλθαν.

ειχα στειλει ομως στο νουμερο αυτο τη προηγουμενη βδομαδα κανονικα. χτες που εληξε κ πηγα να στειλω το καινουργιο  πεταει το μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...