Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Kapoios mallon said:

Επιστρέφεις στο νέο στέλνοντας F2G στο 1264

Σ ευχαριστω πολυ φιλε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kapoios mallon said:

Ψέματα 

IMG_5951.jpeg

Τι δηλαδη αν επιστρεψω στο παλιο δεν μπορω να παω στο καινουργιο; Εγω δεν ειχα ποτε το παλιο και θελω να παω να το δοκιμασω και αν δεν με βολευει να παω στο καινουργιο. Αυτο γινεται; Και επισης θελω να ειμαι σιγουρος οτι δε χανω τα mb για 3 μηνες

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, spoukos said:

Τι δηλαδη αν επιστρεψω στο παλιο δεν μπορω να παω στο καινουργιο; Εγω δεν ειχα ποτε το παλιο και θελω να παω να το δοκιμασω και αν δεν με βολευει να παω στο καινουργιο. Αυτο γινεται; Και επισης θελω να ειμαι σιγουρος οτι δε χανω τα mb για 3 μηνες

Έχω πάει από το νέο στο παλιό έτσι 5 φορές και τα απεριόριστα δεν έφυγαν 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kapoios mallon said:

Έχω πάει από το νέο στο παλιό έτσι 5 φορές και τα απεριόριστα δεν έφυγαν 

Ωραια ευχαριστω και παλι. Μπορει καποιος να μου στειλει μια screenshot τα παλια f2g πακετα να δω αν με ενδιαφερει να το κανω η οχι;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kapoios mallon said:

Έχω πάει από το νέο στο παλιό έτσι 5 φορές και τα απεριόριστα δεν έφυγαν 

Δες μήπως με την χρόνο κάψουλα που πειραματίζεσαι επιστρέψεις σε εποχές Telestet που πλήρωνες 15€ τα 100mb.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bas said:

Μακράν η καλύτερη διαφήμιση εβερ...

Αγαπούλας....

https://youtu.be/KQ4M8WjBt9Y?si=1bbI2qJpZKa9G3-f

αγαπούλα-768x512.jpg

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, spoukos said:

Ωραια ευχαριστω και παλι. Μπορει καποιος να μου στειλει μια screenshot τα παλια f2g πακετα να δω αν με ενδιαφερει να το κανω η οχι;

IMG_5950.png

IMG_5952.png

IMG_5953.png

IMG_5954.png

IMG_5955.png

IMG_5956.png

IMG_5957.png

IMG_5958.png

IMG_5959.png

IMG_5960.png

IMG_5961.png

IMG_5962.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vtag said:

Όσες φορές και αν δοκίμασα σε νέο νούμερο δεν μπαίνει. 

Έβαλα ανανέωση 1€, θέλει παραπάνω; 

Μου έρχεται σαν απάντηση αυτό: 

H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΠΛEON ΔIAΘEΣIMH.

Πώς γίνεται 1€ ανανέωση;

Edit: οκ, το βρήκα.

Edited by kainourgiazalh
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kapoios mallon said:

IMG_5950.png

IMG_5952.png

IMG_5953.png

IMG_5954.png

IMG_5955.png

IMG_5956.png

IMG_5957.png

IMG_5958.png

IMG_5959.png

IMG_5960.png

IMG_5961.png

IMG_5962.png

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου. Λογικα θα κατσω στο νεο αφου εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα μια καινούρια κάρτα έβαλα 1 ευρώ στέλνω μήνυμα 94 στο 1264 και μου λέει η προσφορά δεν είναι πλέον διαθέσιμη. 😭

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PANOSFL22 said:

Μόλις ενεργοποίησα μια καινούρια κάρτα έβαλα 1 ευρώ στέλνω μήνυμα 94 στο 1264 και μου λέει η προσφορά δεν είναι πλέον διαθέσιμη. 😭

 

Ναι τελιωσε φιλε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kapoios mallon said:

Θα κάνω 1-100 στο παλιό F2G μπάς και βρω κάτι ξανά 

Μηπως είσαι εκείνος ο τύπος που πετούσε τις τάπες από το Τζάκ Ντάνιελς και περίμενε το ουίσκι να ωριμάσει?😁

Ευχαριστούμε και πάλι.

https://youtu.be/2hDrWOxYD5Q?si=lZAGAjzjtg1OV1cV

Edited by Fns1
Link to comment
Share on other sites

Ας αναρωτηθεί η Νοβα μήπως τελικά τέτοιες προσφορες της φέρνουν πελατες; Κόσμος που δεν είχε F2G έψαχνε σήμερα τρόπους να βρει νέο νουμερο ώστε να παρει την προσφορα. Μαζί με το δώρο, θα έβαζε και 1 πακετο ομιλίας, αργά ή γρήγορα. Άρα κέρδος για την εταιρία.

Ευχαριστούμε πολύ τον φίλο που μοιράστηκε μαζί μας την συγκεκριμένη προσφορά και ελπίζουμε και σε νέες ανακαλύψεις. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Άρα κάποιοι διαβάζουν μέσα εδώ για να υπάρχει τέτοια αντίδραση και μάλιστα Κυριακή.

... η σε ενσ απο τσ αναπαραγωγικα sites που βγαλανε το θεμα σαν "ειδηση"...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VIPdriver said:

Ας αναρωτηθεί η Νοβα μήπως τελικά τέτοιες προσφορες της φέρνουν πελατες; Κόσμος που δεν είχε F2G έψαχνε σήμερα τρόπους να βρει νέο νουμερο ώστε να παρει την προσφορα. Μαζί με το δώρο, θα έβαζε και 1 πακετο ομιλίας, αργά ή γρήγορα. Άρα κέρδος για την εταιρία.

Ευχαριστούμε πολύ τον φίλο που μοιράστηκε μαζί μας την συγκεκριμένη προσφορά και ελπίζουμε και σε νέες ανακαλύψεις. 

Σωστό αυτό, σίγουρα έφερε τουλάχιστον 50 πελάτες σήμερα (Κυριακή) όποτε φαντάσου αν το κράτησαν για ας πούμε 1 μήνα 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VIPdriver said:

Ας αναρωτηθεί η Νοβα μήπως τελικά τέτοιες προσφορες της φέρνουν πελατες; Κόσμος που δεν είχε F2G έψαχνε σήμερα τρόπους να βρει νέο νουμερο ώστε να παρει την προσφορα. Μαζί με το δώρο, θα έβαζε και 1 πακετο ομιλίας, αργά ή γρήγορα. Άρα κέρδος για την εταιρία.

Επίσης πόσος κόσμος σικτιρίζει που διάβασε σε τόσα site για μία δήθεν προσφορά της Nova και όταν απέκτησε την κάρτα η προσφορά είχε ήδη τελειώσει!!!

Το απόλυτο κέρδος.. πουλήσαμε και σιμ!! 😉

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kapoios mallon said:

Σωστό αυτό, σίγουρα έφερε τουλάχιστον 50 πελάτες σήμερα (Κυριακή) όποτε φαντάσου αν το κράτησαν για ας πούμε 1 μήνα 

Μήπως έχεις πάει έξω από τη Nova και φωνάζεις «Άνοιξε θεία από τη ΔΕΗ είμαι»!😂

47 minutes ago, VIPdriver said:

Ας αναρωτηθεί η Νοβα μήπως τελικά τέτοιες προσφορες της φέρνουν πελατες; Κόσμος που δεν είχε F2G έψαχνε σήμερα τρόπους να βρει νέο νουμερο ώστε να παρει την προσφορα. Μαζί με το δώρο, θα έβαζε και 1 πακετο ομιλίας, αργά ή γρήγορα. Άρα κέρδος για την εταιρία.

Ευχαριστούμε πολύ τον φίλο που μοιράστηκε μαζί μας την συγκεκριμένη προσφορά και ελπίζουμε και σε νέες ανακαλύψεις. 

Εγώ για παράδειγμα είχα αχρησιμοποίητο νούμερο και για το «ευχαριστώ» λόγω της προσφοράς, έβαλα το πακέτο των 8 ευρώ, στο οποίο μάλιστα μου διπλασίασε και τις παροχές. Πάντως πρέπει να προσέξουν περισσότερο τα πακέτα που δίνουν. Είναι ιδιαίτερα φτωχά σε data…

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costastro said:

Μήπως έχεις πάει έξω από τη Nova και φωνάζεις «Άνοιξε θεία από τη ΔΕΗ είμαι»!😂

Εγώ για παράδειγμα είχα αχρησιμοποίητο νούμερο και για το «ευχαριστώ» λόγω της προσφοράς, έβαλα το πακέτο των 8 ευρώ, στο οποίο μάλιστα μου διπλασίασε και τις παροχές. Πάντως πρέπει να προσέξουν περισσότερο τα πακέτα που δίνουν. Είναι ιδιαίτερα φτωχά σε data…

Εάν σήμερα έκανες την ενεργοποίηση του αριθμού, πέτυχες και την προσφορά 2πλασιασμου πακετων για 24 μήνες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Εάν σήμερα έκανες την ενεργοποίηση του αριθμού, πέτυχες και την προσφορά 2πλασιασμου πακετων για 24 μήνες. 

Εχθές πήρα την προσφορά με κάρτα που μου την είχαν κάνει δώρο τον Μάιο και με την ενεργοποίησή της βρήκα μέσα 0,01 ευρώ!!! Το πακέτο ναι, το πήρα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρισω σε παλιο f2g να το δω λιγο αν με βολευει κλπ και μετα παω στο νεο, χανω την προσφορα διπλασιασμου πακετων που εχω η οχι; Επειδη η συνδεση μου ειναι νεα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Kapoios mallon said:

Έχω πάει από το νέο στο παλιό έτσι 5 φορές και τα απεριόριστα δεν έφυγαν 

Κι εγώ επέστρεψα έτσι στο παλιό και τα unlimited ισχύουν κανονικά.

Διευκρίνιση: στο παλιό F2GO, τα Unlimited Data Day για 1 ημέρα με €1,50 είναι χωρίς εφαρμογή πολιτικής ορθής χρήσης κάτι το οποίο δεν αναφέρεται στο Νέο F2GO το οποίο αντίστοιχο πακέτο ενεργοποιείται με €0,90. Ότι πληρώσεις, παίρνεις.....

Edited by Kostas_653
Link to comment
Share on other sites

Το βαζω τον διακόπτη αριστερα αλλα μου λεει επιλεξτε ενα εγκυρο ποσο,δεν το δεχεται. Εχω παλιο f2g. Μηπως πρέπει να το γυρισω στο νεο;

Στάλθηκε από το RMX3301 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Υπάρχει κόφτης στα απεριόριστα του νέου F2G; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...