Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, Kapoios mallon said:

Καλημέρα, πως πήγε η προσφορά για όλους;

Εδώ πλέον την διαφημίζουν τα λαγονικα και ο techmaniacs. Άμα κοπεί κόπηκε, αλλά όσο υπάρχει ευχαριστούμε! 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, damianos said:

Σε Q άραγε δουλεύει,,,????

Δοκίμασα και σε καρτοκινητο και σε συμβόλαιο Q και δεν δουλεύει.. σορρυ

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια "προσφορά" δε γίνεται να βρείτε και στο What’s Up; Ή οι Γερμανοί δεν έχουν τέτοια bugs;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει το νούμερο από περίπτερο; 

Εάν το παραγγείλω online πόσο καιρό θα κάνει να έρθει; 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, PANOSFL22 said:

Ξέρετε κάνα περίπτερο παραλιακή νότια Αργυρούπολη Γλυφάδα κλπ που να έχει νουμερα

 

Στον ηλεκτρικό στον Πειραιά στο παζάρι πουλάνε σήμερα με 2€ ενεργοποιημένες. Και δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Eχει καποιο περιορισμο στα απεριοριστα????ορθης χρησης  κτλ??

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αλλάξω σε συμβόλαιο; Σκέφτομαι να το κάνω στο δικό μου κινητό 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jtkar said:

Eχει καποιο περιορισμο στα απεριοριστα????ορθης χρησης  κτλ??

1_ Ειναι δωρεάν

2_ μόλις 2 μέρες το έχουμε.

3_ Αφού ζούσαμε χωρίς αυτό σημαίνει ότι δεν είναι χρήσιμο στους περισσότερους.

4_ Άμα είναι τζάμπα όλοι το θέλουν ακόμη και αν είναι σκ@@@ά:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kapoios mallon said:

Αξίζει να αλλάξω σε συμβόλαιο; Σκέφτομαι να το κάνω στο δικό μου κινητό 

Εξαρτάται τι χρήση κάνεις κάθε μήνα και εαν εχεις καλη καλυψη στα μερη που χρειαζεσαι το κινητό σου. Για μένα η ελευθερία του καρτοκινητού είναι πολύ σημαντική. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kapoios mallon said:

Αξίζει να αλλάξω σε συμβόλαιο; Σκέφτομαι να το κάνω στο δικό μου κινητό 

Μόνο εσύ ξέρεις τις ανάγκες σου και την τσέπη σου.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Εξαρτάται τι χρήση κάνεις κάθε μήνα και εαν εχεις καλη καλυψη στα μερη που χρειαζεσαι το κινητό σου. Για μένα η ελευθερία του καρτοκινητού είναι πολύ σημαντική. 

Όντως να έχεις ελευθερία σημαντικό είναι και για εμένα όποτε θα μείνω με καρτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αναφερθεί οτι οσοι παρουν νεο νούμερο για να πάρουν την προσφορα, λογικά θα παρουν και την 24μηνη προσφορά που τρεχει τωρα στο σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και όλα τα συμπαραμαρτούντα που θα τους μείνουν κουσούρια.

Μετά 3 μήνες, αν και όχι πάνω από 2 βδομάδες, τα ξαναλέμε.

Ιδιότητες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ούτε μισή στο δις ν'αλλάξουν: Όπως μας (>95% μας) "εκπαιδεύσαν".

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dimitroula10 said:

3_ Αφού ζούσαμε χωρίς αυτό σημαίνει ότι δεν είναι χρήσιμο στους περισσότερους.

4_ Άμα είναι τζάμπα όλοι το θέλουν ακόμη και αν είναι σκ@@@ά

Ήθελα να το σχολιάσω και πριν αλλά μου έδωσες καλή πάσα..

1ον , αν κάποιος χρειάζεται το ίντερνετ δεν το έχει ήδη; περίμενε το free2go για να κάνει τη δουλειά του;

2ον, θα κλείσετε το WiFi και θα μείνετε με τα δεδομένα τώρα; 

Άντε αν το έχεις το free2go και σου κάτσει, να χαρείς λιγάκι.. αλλά να πας να βρεις να πάρεις νέο νούμερο μόνο και μόνο για αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Άντε αν το έχεις το free2go και σου κάτσει, να χαρείς λιγάκι.. αλλά να πας να βρεις να πάρεις νέο νούμερο μόνο και μόνο για αυτό;;

Έχω δεύτερο νούμερο f2g μόνο για μερικές μέρες τον μήνα που ταξιδεύω και χρησιμοποιώ το πακέτο 0,9€ για 2 μέρες απεριόριστα και πληρώνω 4-5€ τον μήνα. Τώρα με αυτό γλυτώνω αυτά τα χρήματα.

Και σκέφτομαι ότι ελάχιστοι είναι σαν κι εμένα. Άρα άνθρακες ο θησαυρός για τους περισσότερους αλλά ωραία κίνηση από την νόβα να αυξήσει την βάση των συνδρομητών της για μελλοντική χρήση.

Η πάει για πούλημα ή ετοιμάζει κάποια έκπληξη. Ιδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitroula10 said:

Έχω δεύτερο νούμερο f2g μόνο για μερικές μέρες τον μήνα που ταξιδεύω και χρησιμοποιώ το πακέτο 0,9€ για 2 μέρες απεριόριστα και πληρώνω 4-5€ τον μήνα. Τώρα με αυτό γλυτώνω αυτά τα χρήματα.

Και σκέφτομαι ότι ελάχιστοι είναι σαν κι εμένα. Άρα άνθρακες ο θησαυρός για τους περισσότερους αλλά ωραία κίνηση από την νόβα να αυξήσει την βάση των συνδρομητών της για μελλοντική χρήση.

Η πάει για πούλημα ή ετοιμάζει κάποια έκπληξη. Ιδωμεν.

Χώρια το φαινόμενο που παρατηρούμε έναν χρήστη που φτιάχνει λογαριασμό εχθές στο myphone για να ενημερώσει για το "τυχαίο bug" του free2go.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Χώρια το φαινόμενο που παρατηρούμε έναν χρήστη που φτιάχνει λογαριασμό εχθές στο myphone για να ενημερώσει για το "τυχαίο bug" του free2go.. 

Είπες μεγάλη κουβέντα, το σκέφτηκα χτες γιατί έψαξα παντού για πληροφορίες και δεν βρήκα τίποτα. Εσωτερική διαρροή φαίνεται για διάφορους λόγους.:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ήθελα να το σχολιάσω και πριν αλλά μου έδωσες καλή πάσα..

1ον , αν κάποιος χρειάζεται το ίντερνετ δεν το έχει ήδη; περίμενε το free2go για να κάνει τη δουλειά του;

2ον, θα κλείσετε το WiFi και θα μείνετε με τα δεδομένα τώρα; 

Άντε αν το έχεις το free2go και σου κάτσει, να χαρείς λιγάκι.. αλλά να πας να βρεις να πάρεις νέο νούμερο μόνο και μόνο για αυτό;;

1. Ναι, γιατί όχι? Θα την κάνει καλύτερα!

2. Όχι. Θα έχουμε και τα δύο και ιδιαίτερα σε περιοχές όπου δεν έχει πάει 50άρα γραμμή... θα γίνει χαμούλης.

3. Ναι!! Για πολλούς λόγους, όπως... θα το πάρεις για τον παραπάνω λόγο και του ότι είναι κινητή, έχει την πιο όμορφη εφαρμογή, και δεν είναι delivery με προσφορές, 

Σιγά βρε παιδιά, ένα δωράκι έκανε, απλά είναι πιο ανοιχτοχέρα από τις άλλες, και τις δίνει ένα λόγο να γίνουν και οι άλλες λίγο περισσότερο.... έρχεται και η black friday 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hercoulis said:

Δε καταλαβαίνω τι λες, όπως είδαμε την κίνηση της vf με 12Ε όλα απεριόριστα θετικά, έτσι βλέπουμε και αυτήν την κίνηση της νοβα.

Όλα καλά! Μπράβο τη Nova!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...