Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν επιμένουν πολύ για κάτι, ακόμη και αν τους λες όσο πιο ευγενικά γίνεται ότι δεν ενδιαφέρεσαι, κάνει μπαμ από μακριά πως πρόκειται για συνεργάτες που κυνηγάνε να πιάσουν στόχους. Και δυστυχώς πολλές φορές ο τρόπος που το προσπαθούν είναι πολύ άκομψος λέγοντας ψέματα. Αν έχεις έστω και μια μικρή ιδέα για τα πράγματα αυτά το καταλαβαίνεις, αλλά σε ανθρώπους μη σχετικούς όλο και κάποιον θα βρουν να την πατήσει.

Για το ζήτημα της κάρτας που θα πάει στα 15€, πιστεύω πως είναι μεγάλη μπαρούφα. Θα είχε κάποια βάση μόνο αν σου πήγαιναν τα πακέτα ξέρω'γω μεταξύ 10 και 15€. Το βλέπω δύσκολο να ισχύσει κάτι τέτοιο.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Νέο πακέτο blender 2 στην εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο δεν έχει ΜΒ; Το blender 1 έχει έως 1gb, το 2 λέει μόνο λεπτά ομιλίας και sms.
Link to comment
Share on other sites

Το οποίο δεν έχει ΜΒ; Το blender 1 έχει έως 1gb, το 2 λέει μόνο λεπτά ομιλίας και sms.

 

Όχι ότι αξίζει το καινούριο , αλλά ξανακοίταξε το για τα mb .

Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου με κάλεσε, με το ονοματεπώνυμό μου, κοπέλα στο καρτοκινητό (f2g), λέγοντας ότι παίρνει από την Wind, και ότι από 15/11 η κάρτα ανανέωσης πάει στα 15€ (!!!) από καταστήματα κλπ και πρότεινε νέα προσφορά για μένα, στα 40 (!!!), συνδυασμένη με το σταθερά (πληρώνω 24€/μήνα για vdsl 50, με κάποιες ώρες προς κινητά κλπ).

Απάντησα ότι ανανεώνω on line και αν γίνει αυτό που λέει θα κρατήσω το f2g για εισερχόμενες και θα βολευτώ με ένα Q που κάθεται στο συρτάρι.

Έχει ακούσει κανείς κάτι παρόμοιο;

Oταν σας παιρνουνε τηλεφωνο απο εταιριες θα τους λετε οτι η κληση θα ηχογραφηθει και να πουνε το ονοματεπωνυμο τους, αλλιώς να κλεισουν το τηλεφωνο.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Το οποίο δεν έχει ΜΒ; Το blender 1 έχει έως 1gb, το 2 λέει μόνο λεπτά ομιλίας και sms.

Το ίδιο εμφάνισε και σε μένα στο blender 2 μόλις το άνοιξα... μόνο 450 λεπτά ομiλίας και 120 SMS, χωρίς ΜΒ

και αφου εκανα περιήγηση μερικά λεπτά... μου εμφάνισε και 1,2 GB... (+ τα 450 λεπτά και 120 SMS) :rolleyes: αιώνια Wind

Edited by NovaLacertae
Link to comment
Share on other sites

Aπό την αρχή φαίνονταν σε μένα τα mb.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κανείς αν καταργήθηκαν τελικά τα δωρεάν 300' του free2talk που περιμέναμε την 1/11; Ή έχουμε πάρει κλασσικά άτυπη παράταση;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κανείς αν καταργήθηκαν τελικά τα δωρεάν 300' του free2talk που περιμέναμε την 1/11; Ή έχουμε πάρει κλασσικά άτυπη παράταση;

 

Εγώ από τότε που ανακοίνωσε την αλλαγή το έχω γυρίσει σε free2surf.

Σήμερα όμως έλαβα το παρακάτω μήνυμα...

Screenshot-20191111-201813.png

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει τα νέα πακέτα των 12€; Τελικά λέτε να κάνουν την ελάχιστη ανανέωση 15€ ώστε να μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτά τα πακέτα;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αφού υπάρχουν και τα φθηνότερα πακέτα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για πόσο ακόμη;;;

Aυτό δεν το ξέρουμε, μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καποτε το εδιναν απο 11 ως 13. Σε συνδυασμό με το σταθερό στο έδωσαν ή σκέτο?
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν για καρτοσυμβολαιο στα 17.5 ευρώ με 3.5 γιγα, Πολλά....

 

Το πήρα εγώ πριν 2 μήνες στα 13,50 ευρώ

1000 λεπτά προς wind 600 προς όλους 100 sms

3,5 gb και 8 ευρώ υπόλοιπο που όμως δεν είναι για αγορά κάποιου πακέτου

Link to comment
Share on other sites

Η διαθέσιμη Limited Edition Προσφορά αποδίδει 400’ & 40 SMS προς όλους, 400’ & 400 SMS προς WIND/Q & 750 MB για 30 ημέρες και extra 1GB για 15 ημέρες με 10€ αποκλειστικά για το χρονικό διάστημα Τρίτη 12/11/2019 11:00πμ με Πέμπτη 14/11/2019 11:00 πμ.

 

πηγη: https://www.wind.gr/f2g/gr/ti-kerdizo/limited-edition-paketa/

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας

σε λίγες μέρες πάω Ισπανία για καμιά δεκαριά μέρες και θέλω να ξέρω τι πακέτα ισχύουν εκεί από αυτά που δίνει η wind

π.χ.

  1. τα 300 λεπτά του free talk ισχύουν;
  2. τα 600 mb που δίνει bonus;
  3. τα magic numbers;
  4. τα log n win;
  5. το φοιτητικό
  6. τις προσφορές που δίνει στο app με το δώρο π.χ. 15gb για 30 μέρες;
  7. το limited talk to all & data plus;

 

από τα άλλα πακέτα που υπάρχουν τι προτείνετε για δεδομένα;

υπάρχει κάποια σελίδα να λέει τι μετράει και τι όχι για την περιαγωγή;

Ευχαριστώ

Edited by user3650
Link to comment
Share on other sites

Στείλε ΥΠ στο 1285 και θα σου πει τι έχεις για Ε.Ε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας

σε λίγες μέρες πάω Ισπανία για καμιά δεκαριά μέρες και θέλω να ξέρω τι πακέτα ισχύουν εκεί από αυτά που δίνει η wind

π.χ.

  1. τα 300 λεπτά του free talk ισχύουν;
  2. τα 600 mb που δίνει bonus;
  3. τα magic numbers;
  4. τα log n win;
  5. το φοιτητικό
  6. τις προσφορές που δίνει στο app με το δώρο π.χ. 15gb για 30 μέρες;
  7. το limited talk to all & data plus;

 

από τα άλλα πακέτα που υπάρχουν τι προτείνετε για δεδομένα;

υπάρχει κάποια σελίδα να λέει τι μετράει και τι όχι για την περιαγωγή;

Ευχαριστώ

 

Για περιαγωγή ισχύουν μόνο όσα έχεις αγοράσει.... Ότι είναι δώρο/bonus δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί....

Επίσης πρόσεχε να διαβάζεις πάντα τους όρους χρήσης, γιατί και να αγοράσεις κάποιο πακέτο σε πολλά υπάρχουν περιορισμοί του στυλ απο τα 3gb του πακέτου μπορείς να χρησιμοποιήσεις το 1gb για περιαγωγή...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...