Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα τι να πω....είμαι τουλάχιστον.... εμενα δε μου δειχει αυτά που εχει στην εικονα...μπαινω από υπολογιστη όχι από κινητο

 

Πρέπει καταρχάς να κάνεις login με τα στοιχεία (username/password) στο f2g.gr του αριθμού που έχει την προσφορά των 300',οχι με τα δικα σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για εξήγησε καλύτερα στο το myf2go surf, τι εννοείς πως γίνεται;

 

Στάλθηκε από το vernee_M5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν είσαι παλιός συνδρομητής με την προσφορα 300' στην πρωτη ανανέωση απο 10€ (free2talk) έχεις την επιλογή να αλλάξεις σε free2surf και να παίρνεις 500mb αντί για 300'. Χωρίς την 6μηνιαια χρεωση των 8€.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει καταρχάς να κάνεις login με τα στοιχεία (username/password) στο f2g.gr του αριθμού που έχει την προσφορά των 300',οχι με τα δικα σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν είσαι παλιός συνδρομητής με την προσφορα 300' στην πρωτη ανανέωση απο 10€ (free2talk) έχεις την επιλογή να αλλάξεις σε free2surf και να παίρνεις 500mb αντί για 300'. Χωρίς την 6μηνιαια χρεωση των 8€.

Όπως λέω παραπάνω έχω την προσφορά...

 

Αλλά στην φωτογραφία που έβαλα δεν έχω κάνει login και το δείχνει κανονικά χωρίς login

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβα τι λες,ελεγα μηπως ο φίλος εκανε login με αλλα στοιχεία και μετα δεν το έβλεπε πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβα τι λες,ελεγα μηπως ο φίλος εκανε login με αλλα στοιχεία και μετα δεν το έβλεπε πουθενά.
γενικά το βγάζει όπως έχω πει παλιότερα έλεγχο 10 νούμερα.

 

Είναι εμφανές σε όλα απλά στα νούμερα που δεν έχουν την παλιά προσφορά δεν κάνει τίποτα

 

 

Ενώ στα νούμερα που την έχουν 4 στα 10 σε πάει σε υπομενου για να διαλέξεις τι Bonus από τα δύο θέλεις.

 

 

EDIT

 

μόλις δοκίμασα λέω μήπως είχε αλλάξει τίποτα και το νούμερο αυτό δεν την έχει. Την παλιά προσφορά

 

και είναι όπως τα λέω παραπάνω είναι εμφανές απλά δεν κάνει τίποτα...

b8d5b40f3c30891133db3955a8899d05.jpg

 

 

αμάν αυτή η Wind ρε παιδάκι μου εάν δεν κάνει χαζομάρα δεν μπορεί

 

Έκανα login με νούμερο που έχει το φοιτητικό /ειδική προσφορά και τι διαπίστωσα

 

Ότι από το site δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί το φοιτητικό /ειδική προσφορά πας στο smart combo εκεί δηλαδή που είναι το φοιτητικό / ειδική προσφορά στην εφαρμογή και στο site δεν υπάρχει. Το φοιτητικό μόνο τα άλλα πακέτα της κατηγορίας

 

sorry για το σεντόνι είπα να απλώσω τα άπλυτα της Wind

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τελευταίο σου ήρθε με μήνυμα;

Εννοώ τα 5 γιγα με 5 ευρώ.

 

Ναι, μήνυμα ήταν.

 

Sorry για την καθυστερημένη απάντηση. Πολλή δουλειά... :dizzy:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

η καρτα ισχυει για 2 μηνες. ΟΚ, μετα το ποσο διαγραφεται. Μετα απο ποσο καιρο χανεται ο αριθμος;
Link to comment
Share on other sites

η καρτα ισχυει για 2 μηνες. ΟΚ, μετα το ποσο διαγραφεται. Μετα απο ποσο καιρο χανεται ο αριθμος;
Το ποσό διαγράφεται στης 60 μέρες φραγή γίνεται στης 120 μέρες ο αριθμός χάνεται στους 12 μήνες

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Του λες να το κάνει και καλά κάνεις

 

αλλά δεν του λες ολοκληρωμένα και το κυριότερο πως να το κάνει

 

 

(Μάλλον θα νομίζεις ότι είναι μάντης)

 

Φίλε Ντινο Για να βάλεις το Win club καλείς 1263 (δωρεάν) και ακολουθείς της οδηγίες.

 

Με κάθε καρτα που θα βάζεις κερδίζεις 20ποντους

 

Στους 300 πόντους παίρνεις 8€ με τα χρήματα μπορείς να αγοράσεις κάποιο πακέτο.

 

 

Μπορείς να πάρεις και κάποιο κινητό τηλέφωνο αντί για 8€κ.τ.λ αλλά δεν συμφέρει γιατί θέλει πάρα πολλούς πόντους..... Κάτι χιλιάδες !!!

 

Εκτός εάν βάζεις 10 κάρτες το μήνα επί μηνες (λίγο αδύνατο αυτό)

 

αλλιώς τόσους πολλούς που ζητάει για κινητά τηλέφωνα δεν τους μαζεύεις με τίποτα.

 

σε ευχαριστώ για την διόρθωση, δεν θυμόμουνα πως γινότανε εκείνη την στιγμή για αυτό. επίσης μην ξεχάσεις και τα log and win δώρα που επιλέγεις κάθε εβδομάδα. επίσης μπορείς να δηλώσεις και έως 3 νούμερα magic number wind και να μιλάς έως 1500 λεπτά και για τα 3 . η δήλωση του κάθε νούμερου άμα θυμάμαι καλά είναι ένας. κάθε μήνα . στην αρχή. με ανανέωση 5 ευρώ online σου δίνει και τα log and win να τα ενεργοποιείς κάθε 7ημέρες για 1 μήνα και σου δίνει έως 1500 λεπτά προς τα magic numbers που έχεις δηλώσει! . επίσης άμα έχεις double play ίντερνετ και σταθερό ίντερνετ από την wind δικαιούσε 120 λεπτά προς όλους κάθε μήνα δωρεάν λόγω ότι έχεις double play από την wind και μπορείς να δηλώσεις το νούμερο σου το free to go , επιπλέον δικαιούσε και ένα καρτοιντερνετ με δώρο 1 GB internet κάθε μήνα πάλι λόγω του double play. επίσης εάν χρειάζεσαι τον τηλεφωνητή καλό είναι να το απενεργοποίησεις και να ενεργοποιήσεις άμα χρειάζεσαι την ειδοποίηση κλήσεων. επίσης άμα χρειάζεσαι την αναμονή κλήσεων την ενεργοποιείς καλώντας το *43# αλλιώς άμα δεν την θέλεις θα καλέσεις #43# για να απενεργοποιηθει η αναμονή κλήσεων.

 

Το ποσό διαγράφεται στης 60 μέρες φραγή γίνεται στης 120 μέρες ο αριθμός χάνεται στους 12 μήνες

 

πάντως εμένα που έχω ένα νούμερο, βάζω κάρτα και άμα χαθεί το υπόλοιπο το νούμερο λειτουργεί κανονικά δεν έχει χάσει το σήμα του και αφού θέλει έως 12 μήνες να χαθεί το νούμερο πάλι βάζοντας μια κάρτα τον χρόνο πάλι διατηρω το νούμερο. επίσης μου είπανε ότι άμα ξεχαστώ και περάσουν 12 μήνες και χάσει το σήμα το κινητό και απενεργοποίηθει έχω δικαίωμα 6 μήνες να ενεργοποιήσω το νούμερο αλλα θέλει δέκα ευρώ να πληρώσω ή να βάλω δέκα ευρώ κάρτα μάλλον από το κατάστημα! δεν πρόκειται να τους δώσω δέκα ευρώ, 5 ευρώ ανανέωση και πολύ είναι! . για να μην χάσω το νούμερο αποκλειστικά και μόνο.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε γίναμε Αγγλία ξαφνικά... Τρομάρα τους 631a0e8b9ccffbd1c3faa61d1490c928.jpg

 

 

Γιατί δεν μας λέμε τι πίνουν και δεν μας δίνουν

 

 

Αντί να γράψουν παλιός τρόπος και νέος τρόπος το γράφουν στα αγγλικά λες και είμαστε στο Λονδίνο

 

Τα αγγλικά σε μάραναν Wind όλα τα άλλα προβλήματα έχουν λυθεί όπως η twin Sim στα καρτοκινητα... Α ρε κλωτσιές που θέλετε....

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος σε ποιο κατάστημα της wind μπορείς να βρεις το καρτοκινητό φοιτητικό που το δίνουν χωρίς πάσο? Για ενα στο Πειραιά και ένα στο Πατριάρχου Ιωακειμ έχω ακούσει. Ξέρει κάνεις σίγουρα να με βοηθήσει γιατί θέλω να πάρω 2-3?
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ξερει ας μου πει και εμενα οπως έπισης και για τα γνωστα Πειραια και πατριαρχου που ειπατε δε ξερω πειτε μου παρακαλω σε πμ ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,καμία προσφορά για Ίντερνετ για το τριήμερο θα δώσουν ;ακούσατε κάτι ;
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ξερει ας μου πει και εμενα οπως έπισης και για τα γνωστα Πειραια και πατριαρχου που ειπατε δε ξερω πειτε μου παρακαλω σε πμ ευχαριστω
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,καμία προσφορά για Ίντερνετ για το τριήμερο θα δώσουν ;ακούσατε κάτι ;
σε εμενα ηρθε σμσ για 1 γβ με 1 ευρω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος σε ποιο κατάστημα της wind μπορείς να βρεις το καρτοκινητό φοιτητικό που το δίνουν χωρίς πάσο? Για ενα στο Πειραιά και ένα στο Πατριάρχου Ιωακειμ έχω ακούσει. Ξέρει κάνεις σίγουρα να με βοηθήσει γιατί θέλω να πάρω 2-3?

 

Ρίξε μια ματιά στο θέμα που αφορά την ειδική προσφορά. Μόλις έγραψα έναν τηλεφωνικό αριθμό που μόλις με κάλεσαν για νέα νούμερα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σάς. Για να κάνει κάποιος αναπάντητη κλήση τι υπόλοιπο χρόνου ομιλίας χρειάζεται να έχει? Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας :)
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,01 € υπόλοιπο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,01 € υπόλοιπο.

 

Έχω 0,46€ πάω να πάρω σε frog και δεν με αφήνει .Μου λέει δεν επαρκεί το υπόλοιπο

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,01 € υπόλοιπο.

αν έχεις πακέτο ομιλίας ενεργό

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τίποτε δεν έχει δώσει η Wind/Q για το 3ημερο του Αγ.Πνευματος

η q έδωσε countdown..... αντί δώρου

 

To 3ήμερό σου ξεκινάει με data! 2GB μόνο με 2€!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,01 € υπόλοιπο.
Πρέπει να έχει τουλάχιστον όσο χρεώνει μια 3λεπτη χρέωση. Με 0.01 δεν μπορεί γιατί πολύ απλά ο άλλος μπορεί και να το σηκώσει. Οπότε 0.01 δεν φτάνει. Δεν ξέρω πόσο χρεώνει τα 3 λεπτά γιατί παντα έχω πακέτο ενεργοποιημένο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Εννοείται πάντα υπό την προϋπόθεση ότι υπάρχει ενεργό πακέτο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θελει δηλαδη 2,25€ για να κανεις κληση εστω και 1' απο τα 3';

Σε αλλη εταιρεια φτανει και 0,75€ για ενα λεπτο,το εκανα σημερα.

η χρέωση εθνικών κλήσεων γίνεται ανά 60"

https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/timokatalogos/vasikes-xrewseis-kinhths-thlefwnias/

άρα ελάχιστον υπόλοιπον για αναπάντητη εκτός πακέτου 0,75€

60Χ0,0124=0,744

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...