Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά από Πέμπτη - Παρασκευή το app του f2go δεν μου δουλεύει σωστά, το έχει και άλλος το πρόβλημα?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Κανένα πρόβλημα με το app. Και ενεργοποιώ και τα log n win πακέτα. Και με την ίδια συσκευή.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει την εξής ζημιά : αγόρασα το summer weekends αλλά μου ρούφηξε τα λεφτά από το υπόλοιπο και όχι από το πακέτο

Παίρνω το support μου λένε θα το κοιτάξουν αλλά κάνω μια 2η δοκιμή μου τρώει άλλα 5 ευρώ κυρίως έχει φύγει το ΣΚ χωρίς να έχω δεδομένα, πολύ πίκρα!

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Πρσοσοχή στα υπολοιπά σας!

Χτες επαθα το ίδιο σε κινητό της κόρης μου που της ενεργοπίησα το summer weekends.

Είχε υπόλοιπο 1.80 ευρώ κια ξαφνικά μηδενίστηκε.Σε άλλοκινητό της γυναίκας με υπόλοιπο 5.80 ευρώ κια με πακέτα ενεργοποιημένα ιντερνετ και χρόνο προς όλους ξαφνικά μηδενιστηκε το υπόλοιπο.

Στο δικό μου ενώ στις 9/6 ειχα βάλει 10 ευρώ κι εσι είχα 300" και 500ΜΒ και το υπόλοιπο μεχρι χτες ήταν 476ΜΒ χρεώθηκα χρηση ιντερνετ στις 16/6!!!!.

Μία ώρα μιλουσα χτες στην εξ. πελατων (ο θεος να την ονομάσει έτσι) και κατεγραφαν συμβάντα από 4 κινητά.

Ετοιμάζω επιστολές προς ΕΕΤΤ και συνήγορο του καταναλωτή.

Έχουν ξεφύγει τελείως.Με βλέπω να αλλάζω παροχο σε 4 κινητά σύντομα.

Edited by XP130TD
προσβλητικός χαρακτηρισιμός
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη απογευμα μου εφαγε και μενα το υπολοιπο! Πρωτη φορα αυτο. Εχω την ειδικη προσφορα με τα 1500. Δεν εκανα απολυτως τιποτα. Μου μηδενισε το χρηματικο υπολοιπο με αποτελεσμα να μη μπορω να μπω στο ιντερνετ ενω ειχα 1,2GB! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη απογευμα μου εφαγε και μενα το υπολοιπο! Πρωτη φορα αυτο. Εχω την ειδικη προσφορα με τα 1500. Δεν εκανα απολυτως τιποτα. Μου μηδενισε το χρηματικο υπολοιπο με αποτελεσμα να μη μπορω να μπω στο ιντερνετ ενω ειχα 1,2GB! :mad:

 

Μήπως πέρασε τρίμηνο από την προηγούμενη ανανέωση χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν παρακολουθώ τελευταία έχω κάποιο κέρδος αν ανανεώσω σε κατάστημα και όχι online με 10€;

Είμαι στο πρόγραμμα που με την ανανέωση 10€+ έχω 300΄ προς όλους και 500mb

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν παρακολουθώ τελευταία έχω κάποιο κέρδος αν ανανεώσω σε κατάστημα και όχι online με 10€;

Είμαι στο πρόγραμμα που με την ανανέωση 10€+ έχω 300΄ προς όλους και 500mb

Το κέρδος που θα έχεις ανανεώνοντας από κατάστημα είναι ότι μπορείς να επιλέξεις:

 

είτε 120' προς wind/q

είτε 120' προς σταθερά

 

με χρέωση 0,30 ευρώ και ισχύ ενός μήνα.

 

Eπίσης ξανάρχισε ο διαγωνισμός Play & Win (αυτός με τον τροχό), στον οποίο μπορείς να κερδίσεις διάφορα δώρα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το κέρδος που θα έχεις ανανεώνοντας από κατάστημα είναι ότι μπορείς να επιλέξεις:

 

είτε 120' προς wind/q

είτε 120' προς σταθερά

 

με χρέωση 0,30 ευρώ και ισχύ ενός μήνα.

 

Eπίσης ξανάρχισε ο διαγωνισμός Play & Win (αυτός με τον τροχό), στον οποίο μπορείς να κερδίσεις διάφορα δώρα.

Ευχαριστώ! :up:

Link to comment
Share on other sites

Στα 300' προς ολους του f2g με 10€ανανέωση η εξαμηνιαία χρέωση ποτέ πέφτει; 1/1 και 1/7;

Δεν ξέρω πρέπει να ρωτήσουμε κάποιον που έχει τη προσφορά αυτή.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Στα 300' προς ολους του f2g με 10€ανανέωση η εξαμηνιαία χρέωση ποτέ πέφτει; 1/1 και 1/7;

Τα ημερολογιακά εξάμηνα ορίζονται ως: 1οΕξάμηνο: Ιανουάριος* – Ιούνιος* & 2ο*Εξάμηνο: Ιούλιος* – Δεκέμβριος.*

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τα ημερολογιακά εξάμηνα ορίζονται ως: 1οΕξάμηνο: Ιανουάριος* – Ιούνιος* & 2ο*Εξάμηνο: Ιούλιος* – Δεκέμβριος.*

αρα στη πρωτη δεκαρα που θα βαλω απο 1/7 και μετα θα τα τραβηξει?

Link to comment
Share on other sites

αρα στη πρωτη δεκαρα που θα βαλω απο 1/7 και μετα θα τα τραβηξει?

Ακριβώς. αλλιώς εάν βάλεις 10€ π. χ Αύγουστο / Σεπτέμβριο. θα τα τραβήξει τότε

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. αλλιώς εάν βάλεις 10€ π. χ Αύγουστο / Σεπτέμβριο. θα τα τραβήξει τότε

 

ok ευχαριστω, μια φορά ανα ημερολογιακο εξάμηνο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω, μια φορά ανα ημερολογιακο εξάμηνο ετσι?

Ναι στέφανε

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις δεν μπορεί να σου δώσει απάντηση με βεβαιότητα. Τα παραπάνω πακέτα είναι κρυφά που ανακάλυψαμε εγώ και ο Mark δεν είναι επίσημα πακέτα...

 

Μόνο με δοκιμή μπορείς να δεις εάν είναι τα GB για το εξωτερικό. Δεν υπάρχει άλλη λύση δυστυχώς...

 

Δεν μπορώ να σου πω ναι. και να μην είναι εάν θες δοκίμασε και πες και σε εμάς τι έγινε

Αυριο βραδακι ενημερωνω λοιπον αν δουλευει...Ευχαριστουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου ενεργοποιήσε σήμερα το Summer weekends και αφού του αφαίρεσε τα €3, λίγα λεπτά μετά μηδενιστικε το υπόλοιπο, αλλά €15!!!!

Στην εξυπηρέτηση πελατών αδύνατο να βγάλω γραμμή.

Εν τέλει μίλησα, δεν ενεργοποιήθηκε πουθενά το Summer weekends και όσοι το έβαλαν, τους μηδένισε το υπόλοιπο!!!!

Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου ενεργοποιήσε σήμερα το Summer weekends και αφού του αφαίρεσε τα €3, λίγα λεπτά μετά μηδενιστικε το υπόλοιπο, αλλά €15!!!!

Στην εξυπηρέτηση πελατών αδύνατο να βγάλω γραμμή.

Εν τέλει μίλησα, δεν ενεργοποιήθηκε πουθενά το Summer weekends και όσοι το έβαλαν, τους μηδένισε το υπόλοιπο!!!!

ζήτησε τα λεφτά του αδερφού σου πίσω από την στιγμή που εσείς το πατήσατε... Δικό τους θέμα εάν δεν έγινε ενεργοποίηση...

 

Μην τους χαρίζετε τίποτα της χαζομάρες να της πληρώσει η wind όχι πελάτες

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου ενεργοποιήσε σήμερα το Summer weekends και αφού του αφαίρεσε τα €3, λίγα λεπτά μετά μηδενιστικε το υπόλοιπο, αλλά €15!!!!

Στην εξυπηρέτηση πελατών αδύνατο να βγάλω γραμμή.

Εν τέλει μίλησα, δεν ενεργοποιήθηκε πουθενά το Summer weekends και όσοι το έβαλαν, τους μηδένισε το υπόλοιπο!!!!

 

μεγάλο φιάσκο τα weekends για 3 GB μιας μέρας πλήρωσα μέχρι στιγμής 9€!!!! και δεδομένα δεν είχα το ΣΚ από την wind

 

ευτυχώς που είχα έναν αριθμό Q που εκεί δούλεψε το weekends και έτσι κατάφερα τις μεταφορές των αρχείων που χρειαζόμουνα για την δουλειά!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Για περιαγωγή ό,τι περνάει στην εφαρμογή f2g στο πεδίο «Yπόλοιπο από Bonus» λογικά δεν ισχύει, αλλά ισχύουν μόνο τα «Eνεργοποιημένα πακέτα». Επιβεβαιώστε αν ισχύει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Για περιαγωγή ό,τι περνάει στην εφαρμογή f2g στο πεδίο «Yπόλοιπο από Bonus» λογικά δεν ισχύει, αλλά ισχύουν μόνο τα «Eνεργοποιημένα πακέτα». Επιβεβαιώστε αν ισχύει αυτό.

Δεν ισχύει, mb από log&win που εμφανίζονται στο πεδίο «Υπόλοιπο από Bonus» εξακολουθούν και με το νέο καθεστώς (από 15/6/2017) να καταναλώνονται στη περιαγωγή εντός ΕΕ. Το ίδιο ισχύει και για τα λεπτά προς όλους από log&win.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πρόσεξε η φορητότητα έχει κόστος 30€ (σε Q 10€ ή καθόλου)

 

Αυτό το 30άρι, αν τελικά μου κάνει αντιπροσφορά η Cosmote και τη δεχτώ, παίζει να το γλιτώσω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...