Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου κρατάει και τέλος του καταστήματος τριάντα λεπτά? καλά πάμε καλά? καινούργιο αυτό? δεν θα πατάει άνθρωπος στο κατάστημα να κάνει ανανέωση αν ισχύει αυτό... και αλλάζει το πόσο με την ανανέωση? η όχι?

 

Σου κραταει 30 λεπτα το καταδτημα και με αυτα σου δινει μια απο δυο παροχες που περιγραφονται αρκετες φορες πιο πανω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που πρέπει να στείλω μήνυμα για ειδοποίηση κλήσης όταν είμαι κατειλημμενος?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που πρέπει να στείλω μήνυμα για ειδοποίηση κλήσης όταν είμαι κατειλημμενος?

Κανεις τη σχετικη ρυθμιση στο κινητο σου

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που πρέπει να στείλω μήνυμα για ειδοποίηση κλήσης όταν είμαι κατειλημμενος?

Δεν βλέπω να χει τέτοια επιλογη.Μονο για αναμονή έχει

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να χει τέτοια επιλογη.Μονο για αναμονή έχει

 

Δες για απόρριψη κλήσης με μήνυμα. Έτσι, όταν σου χτυπάει, θα έχεις τρεις επιλογές. Απάντηση, απόρριψη και απόρριψη με ταυτόχρονη αποστολή κάποιου έτοιμου μηνύματος, αποκλειστικά γι' αυτό το σκοπό.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δες για απόρριψη κλήσης με μήνυμα. Έτσι, όταν σου χτυπάει, θα έχεις τρεις επιλογές. Απάντηση, απόρριψη και απόρριψη με ταυτόχρονη αποστολή κάποιου έτοιμου μηνύματος, αποκλειστικά γι' αυτό το σκοπό.

Δηλαδή να ενεργοποιήσω την αναμονή και μετα αν έχω κάποια παράλληλη κλήση να την απορρίπτω με μήνυμα? Έτσι όμως δεν θα καταλάβει ο άλλος ότι του το έκλεισα?

Παλιά θυμάμαι με Vodafone μου έρχονταν μήνυμα που έλεγε "είχατε μια κλήση ενώ ήσασταν κατειλημμενος "

Πιο βολικό :O

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να ενεργοποιήσω την αναμονή και μετα αν έχω κάποια παράλληλη κλήση να την απορρίπτω με μήνυμα? Έτσι όμως δεν θα καταλάβει ο άλλος ότι του το έκλεισα?

Παλιά θυμάμαι με Vodafone μου έρχονταν μήνυμα που έλεγε "είχατε μια κλήση ενώ ήσασταν κατειλημμενος "

Πιο βολικό :O

 

Όχι, καμία αναμονή. Γι' αυτό είναι και το μήνυμα. Για να εξηγήσει το λόγο που θα το κλείνεις. Τώρα, αν αυτός που σε καλεί είναι τόσο περίεργος και πρέπει να του απαντούν πάντα, τι να πω.. Θα δω και στη δική μου συσκευή με Android και θα σου πω.

 

Αυτό με τη Vodafone, κοίταξέ το. Ίσως να αφαίρεσαν την από προεπιλογή ενεργοποίηση και να χρειάζεται να πάρεις τηλέφωνο ή να στείλεις μήνυμα, για να το ενεργοποιήσεις εκ νέου. Το είχαν κάνει και στην cosmote.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που πρέπει να στείλω μήνυμα για ειδοποίηση κλήσης όταν είμαι κατειλημμενος?

 

νομίζω αναφέρεσαι σε αυτήν την υπηρεσία.. Ειδοποίηση κλήσεων

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

νομίζω αναφέρεσαι σε αυτήν την υπηρεσία.. Ειδοποίηση κλήσεων

 

Όχι, Αυτό το έχω κάνει. Αλλά δεν λειτουργει όταν μιλάω ήδη και με καλούν

Εχθές το παρατήρησα όταν μου είπαν ότι με καλούσαν και μιλούσα αλλά δεν μου ήρθε μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία, στείλε ένα γραπτό μήνυμα χωρίς χρέωση με την εντολή “ΝΑΙ” στο 1265, ενώ για την απενεργοποίηση της, στείλε ένα γραπτό μήνυμα με την εντολή “ΟΧΙ” στο 1265.

 

Για την ενεργοποίηση του μηνύματος απόκρυψης ενημέρωσης για την ύπαρξη της υπηρεσίας, στείλε την εντολή “KΡΥΦΑ NAI” στο 1265, ενώ για την απενεργοποίηση του μηνύματος απόκρυψης, στείλε στο ίδιο νούμερο την εντολή “ΚΡΥΦΑ ΟΧΙ”

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου talk to all 200΄ σε f2g; να τραβάει τα 5 ευρώ κάθε φορά που τελείωνει ο χρόνος για να το ενεργοποιεί ξανά και αν δεν έχει μέσα χρήματα,να το κάνει μόλις βάλεις κάρτα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που πρέπει να στείλω μήνυμα για ειδοποίηση κλήσης όταν είμαι κατειλημμενος?

Μήπως σε βολεύει το *43#

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εκανα ανανεωση και μου εδωσαν 8,93 ευρω bonus.

με αυτα τα χρηματα δεν μπορω να αγορασω πακετο....

πως μπορω να τα εκμεταλευτω καλυτερα?με δεδομενο οτι εχω και 400min δωρεαν χρονο ομιλιας και 1gb?

τι μπορω να αγορασω?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λεπτομέρειες για την ανανέωση. Πώς; ποσό;

 

εβαλα 10 ευρω και μου δωσανε 400min προς ολους.(παλια προσφορα) 1gb internet

και 8,93 ευρω bonus πυ δεν μπορω να αγορασω πακετ

αυτα τα 8,93 τι να τα κανω?

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό τίποτα...Θα λήξουν και θα τα χάσεις..

 

εβαλα 10 ευρω και μου δωσανε 400min προς ολους.(παλια προσφορα) 1gb internet

και 8,93 ευρω bonus πυ δεν μπορω να αγορασω πακετ

αυτα τα 8,93 τι να τα κανω?

Link to comment
Share on other sites

σου κρατάει και τέλος του καταστήματος τριάντα λεπτά? καλά πάμε καλά? καινούργιο αυτό? δεν θα πατάει άνθρωπος στο κατάστημα να κάνει ανανέωση αν ισχύει αυτό... και αλλάζει το πόσο με την ανανέωση? η όχι?

 

Υπάρχει εδώ και πολύ καιρό αυτό,αν δεν κάνω λάθος από αρχή του 2015 και δεν το κάνει μόνο wind αυτό. Και οι άλλοι σου κρατάνε ,αν δεν κάνω λάθος. То bonus που δίνει η wind ,είναι 120' προς όλους για 1 μήνα.Δεν μου είπε να διαλέξω μεταξύ σε λεπτά και mb.

Εγώ ας πούμε,που κάνω λίγες κλήσεις το μήνα και δεν κάνω ανανεώσεις κάθε μήνα δεν με ενοχλεί και τόσο.Έχω και το bonus 300' με 10€ ,αλλά τα 300λεπτα ,ποτέ δεν τα καταναλώνω και πάνε χαμένα.Έτσι το χρόνο ,αντί να βάζω 10€ δυο φορές, από περίπτερο το χρόνο, πάω και βάζω 10€ ή 12€ +30/60λεπτα σε κατάστημα.Ότι του συμφέρει του καθένα είναι. :rolleyes:

GT-N7100 16GB titanium gray "Dr.Ketan V14 & Agni kernel"
Link to comment
Share on other sites

Το μπόνους που δίνει η wind είναι 120' προς σταθερά ή 120' προς wind & q. Και οι άλλες δύο εταιρίες απ'όσο γνωρίζω δεν χρεώνουν ανανέωση από κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εκανα ανανεωση και μου εδωσαν 8,93 ευρω bonus.

με αυτα τα χρηματα δεν μπορω να αγορασω πακετο....

πως μπορω να τα εκμεταλευτω καλυτερα?με δεδομενο οτι εχω και 400min δωρεαν χρονο ομιλιας και 1gb?

τι μπορω να αγορασω?ευχαριστω

 

Μοορεις να τα ξοδεψεις στελνοντας μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομη και δωρο στο Χαμογελο του παιδιου
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ακομη και δωρο στο Χαμογελο του παιδιου

 

δεν γίνεται , έχουν εξαιρέσει τα πενταψήφια.

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται , έχουν εξαιρέσει τα πενταψήφια.

 

Μπραβο τους !!!

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως σε βολεύει το *43#

Την αναμονή ενεργοποίησε και αυτό! Θα τους πάρω τηλέφωνο

Ευχαριστώ για τη βοήθεια σας:)

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται , έχουν εξαιρέσει τα πενταψήφια.

 

 

 

Sms χωρις πακετο

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...