Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, δεν πάει έτσι.

Ο όγκος των δεδομένων που θα χρειαστείς για browsing/chat/ότι άλλο περιλαμβάνει μια τυπική χρήση είναι συγκεκριμένος. Έστω Χ. X mbytes θα καταναλώσεις μέσω 3G Χ και μέσω 4G. Απλά στη 2η περίπτωση θα περιμένεις λιγότερο στο κατέβασμα.

 

Από εκεί και πέρα υπάρχουν κάποιες "παγίδες", που αναφέραμε ποιες είναι (youtube και speedtest) που αν πέσεις σε αυτές μπορείς να καταναλώσεις παραπάνω, αλλά είναι δική σου ευθύνη αυτό. Και είναι γενικά κάτι προβλεπόμενο που εννοείται πως πρέπει να το προσέχουμε από τη στιγμή που δεν έχουμε σύνδεση με απεριόριστα data. Οτιδήποτε άλλο όμως, (σελίδες κλπ) δεν σου κάνει διαφορά λόγω του 4G στον όγκο δεδομένων. Και φυσικά ενημερώσεις. Συνήθως στις φορητές συσκευές σου έχει επιλογή που τις πραγματοποιεί μέση wi-fi μόνο. Aν δεν ειναι ενεργοποιημένο κάτι τέτοιο είναι υποχρέωση του χρήστη να το ελέγξει. Αν εννοείς ενημερώσεις των Windows επειδή το έχεις κάνει tether σε λάπτοπ, νομίζω πως είναι αυτονόητο πως πρέπει να τις έχεις απενεργοποιήσει πρωτού πραγματοποιήσεις τη σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν πάει έτσι.

Ο όγκος των δεδομένων που θα χρειαστείς για browsing/chat/ότι άλλο περιλαμβάνει μια τυπική χρήση είναι συγκεκριμένος. Έστω Χ. X mbytes θα καταναλώσεις μέσω 3G Χ και μέσω 4G. Απλά στη 2η περίπτωση θα περιμένεις λιγότερο στο κατέβασμα.

 

Από εκεί και πέρα υπάρχουν κάποιες "παγίδες", που αναφέραμε ποιες είναι (youtube και speedtest) που αν πέσεις σε αυτές μπορείς να καταναλώσεις παραπάνω, αλλά είναι δική σου ευθύνη αυτό. Και είναι γενικά κάτι προβλεπόμενο που εννοείται πως πρέπει να το προσέχουμε από τη στιγμή που δεν έχουμε σύνδεση με απεριόριστα data. Οτιδήποτε άλλο όμως, (σελίδες κλπ) δεν σου κάνει διαφορά λόγω του 4G στον όγκο δεδομένων. Και φυσικά ενημερώσεις. Συνήθως στις φορητές συσκευές σου έχει επιλογή που τις πραγματοποιεί μέση wi-fi μόνο. Aν δεν ειναι ενεργοποιημένο κάτι τέτοιο είναι υποχρέωση του χρήστη να το ελέγξει. Αν εννοείς ενημερώσεις των Windows επειδή το έχεις κάνει tether σε λάπτοπ, νομίζω πως είναι αυτονόητο πως πρέπει να τις έχεις απενεργοποιήσει πρωτού πραγματοποιήσεις τη σύνδεση.

 

 

Θυμίζω από που ξεκίνησε η κουβέντα περί 4G Wind:

 

1€ το 1ΜΒ μετά την κατανάλωση ΜΒ πακέτου εντός χρονικής διάρκειας πακέτου ΚΑΙ ΣΤΗ WIND !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σχολίασα μόνο τη λανθασμένη εντύπωση που έχει αρκετός κόσμος, ότι 4G => κατανάλωση μεγαλύτερου όγκου δεδομένων για τα ίδια πράγματα. Το 1€/ΜΒ δε με αφορά, μιας και δε συμφέρει να κάνεις χρήση Internet χωρίς πακέτο δεδομένων. Ακόμα όμως και στην περίπτωση αυτή που κάποιος θέλει "ελάχιστο internet" είναι αυτονόητο πως δεν θα έχει μεγάλο πρόβλημα από τη στιγμή που μιλάμε για καρτοκινητό. Κάτι που διάβασα, ότι 100MB = 100€ αποτελεί απίθανο σενάριο. Εκτός αν κάποιος έχει 100€ υπόλοιπο και δεν θέλει να αγοράσει πακέτο κλπ. που μιλάμε για περίεργη περίπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σχολίασα μόνο τη λανθασμένη εντύπωση που έχει αρκετός κόσμος, ότι 4G => κατανάλωση μεγαλύτερου όγκου δεδομένων για τα ίδια πράγματα. Το 1€/ΜΒ δε με αφορά, μιας και δε συμφέρει να κάνεις χρήση Internet χωρίς πακέτο δεδομένων. Ακόμα όμως και στην περίπτωση αυτή που κάποιος θέλει "ελάχιστο internet" είναι αυτονόητο πως δεν θα έχει μεγάλο πρόβλημα από τη στιγμή που μιλάμε για καρτοκινητό. Κάτι που διάβασα, ότι 100MB = 100€ αποτελεί απίθανο σενάριο. Εκτός αν κάποιος έχει 100€ υπόλοιπο και δεν θέλει να αγοράσει πακέτο κλπ. που μιλάμε για περίεργη περίπτωση.

 

Μάλλον δεν κατάλαβες, όπως και πολλοί άλλοι αν , ο μη γέννητω, τους συμβεί, γιατί, όντως είναι απίστευτο και ακατονόητο αυτό στη χρέωση 1€/1ΜΒ που κάνει ΚΑΙ η Wind όπως η C-Ote.

 

Λοιπόν , πάμε πάλι (στο ακατονόητο....)

1. Αγοράζεις πακέτο 1GB (1024MB) την 1/9/2015. Ισχύει ως 30/9/2015

2. Την 20/9/2015 έχεις μπει στο ww.f2g.gr και έχεις δει ότι έχεις ακόμα 200ΜΒ ως 30/9/2015. {Εγω κάνω tethering}

3. Αφήνεις το laptop για 10λεπτά γιατί έχεις κάποια δουλειά στις 15:26 20/9/2015

4. Γυρίζεις πίσω στο laptop στις 15:36 και βλέπεις ότι έχεις πάρει sms στο κινητό: α) Λήξη 0ΜΒ και β) 0 υπόλοιπο.

Αναρωτιέσαι τι έγινε

5. Μπαίνεις http://www.f2g.gr και βλέπεις ότι έχεις 200ΜΒ υπόλοιπο πακέτου και 30€ υπόλοιπο κάρτας {Έχει κολλήσει , συχνό για http://www.f2g.gr και μάλιστα και τα 200ΜΒ που είδες στο 2. παραπάνω δεν ήταν τόσα, αλλά ίσως 30ΜΒ.

6. Πάς να πάρεις εξυπηρέτηση: Τίποτα, δεν παίρνει. Πάς να πάρεις κλήση από άλλο πακέτο ομιλίας: Τπτ δεν παίρνει. Πάς να ανοίξεις σελίδα ιντερνετ: Τπτ δεν "κατεβαίνει" τπτ.

 

ΟΚ

Περαστικά μας: 1€/1ΜΒ και στη Wind όταν....κλπ...κλπ...

"Δίκαιο"?

ΟΚ: Πάντως η C-Ote το έχει 1,0332€/ΜΒ εντός διάρκειας πακέτου ΜΒ.

Τώρα και η Wind.

Πως , γιατί; Τα είπα παραπάνω....

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ σχολίασα μόνο τη λανθασμένη εντύπωση που έχει αρκετός κόσμος, ότι 4G => κατανάλωση μεγαλύτερου όγκου δεδομένων για τα ίδια πράγματα. Το 1€/ΜΒ δε με αφορά, μιας και δε συμφέρει να κάνεις χρήση Internet χωρίς πακέτο δεδομένων. Ακόμα όμως και στην περίπτωση αυτή που κάποιος θέλει "ελάχιστο internet" είναι αυτονόητο πως δεν θα έχει μεγάλο πρόβλημα από τη στιγμή που μιλάμε για καρτοκινητό. Κάτι που διάβασα, ότι 100MB = 100€ αποτελεί απίθανο σενάριο. Εκτός αν κάποιος έχει 100€ υπόλοιπο και δεν θέλει να αγοράσει πακέτο κλπ. που μιλάμε για περίεργη περίπτωση.

 

ΟΚ....Μη σου τύχει.....Εγώ προσωπικά είμαι πάρα πολύ προσεκτικός και παίρνω όλα τα "μέτρα">

ΟΚ: Μου'τυχε....

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μου τύχει πιθανότατα, όπως δεν μου έχει τύχει ποτέ μέχρι τώρα γιατί ακριβώς προσέχω όταν κάνω tether. Και φυσικά κοιτάζω να έχω αρκετά περισσότερα MB από αυτά που υπολογίζω ότι θα ξοδέψω.

 

Για να μιλάμε με δεδομένα όμως(γιατί προηγουμένως δεν το έψαξα, και λέω έτσι θα είναι), μπορείς να μου πεις που γράφει η cosmote και η wind ότι η χρέωση είναι 1€ ανά MB; Σε whats up και f2g που κοιτάζω λένε το ίδιο πράγμα. 1€ τα 20MB. Και μάλιστα στην Cosmote τονίζει 1€ την ημέρα και στα ψιλά γράμματα λέει πως μετά τα 20MB μπορεί να σου ρίξει την ταχύτητα.

Το Πακέτο Mobile Internet Day Pass έχει πολιτική ορθής χρήσης 20ΜΒ την ημέρα. Αν ξεπεράσεις τα 20ΜΒ μπορείς να συνεχίσεις την πλοήγηση χωρίς καμία εξτρά χρέωση, αλλά η COSMOTE μπορεί να μειώσει την ταχύτητα πλοήγησής σου για την υπόλοιπη διάρκεια ισχύος του συγκεκριμένου ημερήσιου πάσου

 

Σε f2g, το μόνο που σε αφορά, είναι αυτό που λέει στον τιμοκατάλογο :

Οι συνδρομητές καρτοκινητής οι οποίοι έχουν ως βασική χρέωση το Internet Daily Ticket, αλλά αγοράσουν μια υπηρεσία Mobile Internet και καταναλώσουν τα δωρεάν ΜΒ πριν τη λήξη της υπηρεσίας, θα χρεωθούν με 0,1€ /ΜΒ για κάθε επιπλέον MB χρήσης Mobile Internet μέχρι να λήξει η υπηρεσία. Εφόσον λήξει η υπηρεσία και δεν αγοράσουν κάποιο άλλο πακέτο data, τότε θα έχουν αυτόματα χρέωση Daily Ticket (1€/20MB ημερήσια χρήση).

Δηλαδή έχεις πάρει κάποιο πακέτο internet και τρως όλα τα MB. Τότε μόνο, και μέχρι να λήξει το πακέτο, σε χρεώνει 0,1€ (και όχι 1) ανά MB. Μόλις λήξει το πακέτο θα ενεργοποιηθεί ξανά το 1€/20ΜΒ ημερησίως. Έχει ένα ρίσκο που ενδεχομένως να σου φάει χρήματα (το 1/10 βέβαια από αυτά που αναφέρεις), αλλά είπαμε θέλει προσοχή. Ειδικά όταν το χρησιμοποιείς για tethering. Το πιο απλό είναι να κοιτάξεις τον μετρητή των δεδομένων στο κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Cosmote https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/HCG/section/CIOTP_Prepaid_Prs

1,0332€/1ΜΒ

Το'χω πάθει , δε μου τα επέστρεψαν.

 

Wind Δεν το γράφει πουθενά.

Το'χω πάθει (0 υπόλοιπο από 30€ που είχα μέσα σε 1λεπτό!!)

Μου τα επέστρεψαν σε 10μέρες μετά από επικοινωνία με το φατσομπούκι τους ("για εξυπηρέτηση", όπως μου'παν...Το ανέλυσα πιο πριν τι "συμβαίνει" με την "πολιτική" της Wind παραπάνω, κατά τη γνώμη μου!).

 

ΟΚ: Δεν είμαι "προσεκτικός", όπως το πάρει κανείς.

Το 1€/1ΜΒ ισχύει.

Για Voda δεν ξέρω....Εκεί "προσέχω πάντα" :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή έχεις πάρει κάποιο πακέτο internet και τρως όλα τα MB. Τότε μόνο, και μέχρι να λήξει το πακέτο, σε χρεώνει 0,1€ (και όχι 1) ανά MB. Μόλις λήξει το πακέτο θα ενεργοποιηθεί ξανά το 1€/20ΜΒ ημερησίως. Έχει ένα ρίσκο που ενδεχομένως να σου φάει χρήματα (το 1/10 βέβαια από αυτά που αναφέρεις), αλλά είπαμε θέλει προσοχή. Ειδικά όταν το χρησιμοποιείς για tethering. Το πιο απλό είναι να κοιτάξεις τον μετρητή των δεδομένων στο κινητό σου.

 

ΟΚ Έστω: 0,1€/1ΜΒ στη Wind

"Λογική" τιμή!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και στην Cosmote το ίδιο ισχύει λοιπόν, αν το διαβάσεις. Αφορά μόνο οποίον έχει πάρει πακέτο και καταναλώσει τα δεδομένα που του παρέχει αυτό πριν την ημερολογιακή λήξη του. Και όχι γενικώς το πόσο κοστίζει το internet χωρίς αγορά πακέτου, όπως αφήνεις να εννοηθεί σε όλα τα posts σου.

 

 

 

ΟΚ

Έστω σε 8λεπτά: Από 30€ κάρτα σε 0€!!

 

Άπιστοι Θωμάδες!!!

 

Απίστευτο:

http://i.share.pho.to/4868b426_c.png

 

http://i.share.pho.to/004a209a_c.png

 

Δεν αμφισβητεί κανείς ότι στα αφαίρεσε τα χρήματα. Με τα δεδομένα που ισχύουν, 30€ είναι 300 έξτρα mb αφότου έληξε το πακέτο σου. Το είχες κάνει tether σε λάπτοπ, όπως είπες. Δεν είναι παράλογο.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Και στην Cosmote το ίδιο ισχύει λοιπόν, αν το διαβάσεις. Αφορά μόνο οποίον έχει πάρει πακέτο και καταναλώσει τα δεδομένα που του παρέχει αυτό πριν την ημερολογιακή λήξη του. Και όχι γενικώς το πόσο κοστίζει το internet χωρίς αγορά πακέτου, όπως αφήνεις να εννοηθεί σε όλα τα posts σου.

 

 

 

 

 

Δεν αμφισβητεί κανείς ότι στα αφαίρεσε τα χρήματα. Με τα δεδομένα που ισχύουν, 30€ είναι 300 έξτρα mb αφότου έληξε το πακέτο σου. Το είχες κάνει tether σε λάπτοπ, όπως είπες. Δεν είναι παράλογο.

 

Πού είπα ότι "γενικώς το πόσο κοστίζει το internet χωρίς αγορά πακέτου, όπως αφήνεις να εννοηθεί σε όλα τα posts σου"?

Πουθενά.Το διευκρίνησα από την αρχή.

 

Απλά: Τόσο απίστευτο (να ισχύει και στη Wind 1€/1ΜΒ {έστω 0,1€/1ΜΒ} δε ρώτησα)

που ο καθένας σας "καταλάβαινε" ό,τι ήθελε (και δεν μπορούσε να πιστέψει ότι ισχύει ΚΑΙ στη Wind).

 

Για "ποιό λόγο" γίνονται αυτά στη Wind είπα την άποψή μου.

Τώρα που καταλάβατε (χωρίς εισαγωγικά) ξαναδιαβάστε τα προηγούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Δεν το διάβασα σωστά, συγνώμη. Με τόση αγανάκτηση από τη μεριά σου, νόμιζα πως υποστήριζες ότι σου είχαν φάει τόσα χωρίς να έχεις πάρει πακέτο. Όπως και να έχει, είναι κάτι άσχημο, που με λίγη προσοχή το αντιμετωπίζεις. Όπως σου είπα, έλεγχος στο μετρητή του κινητού σου, αν ή ενημέρωση στην εφαρμογή τους καθυστερεί τόσο.
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν αμφισβητεί κανείς ότι στα αφαίρεσε τα χρήματα. Με τα δεδομένα που ισχύουν, 30€ είναι 300 έξτρα mb αφότου έληξε το πακέτο σου. Το είχες κάνει tether σε λάπτοπ, όπως είπες. Δεν είναι παράλογο.

 

"Σφαιράτο" το 4G της Wind, λοιπόν: "Κατεβάζει" 300ΜΒ σε 8 λεπτά.

Αν και , νομίζω, 30ΜΒ θα ήταν καθώς από το μετρητή του κινητού είχα υπερβεί ελάχιστα και σίγουρα όχι 300ΜΒ, όταν το κοίταξα μετά.

Δεν κατάλαβα τι "κατέβαζε" στα 15 λεπτά που το άφησα tether χωρίς να είμαι διαρκώς από πάνω και με κολλημένο το http://www.f2g.gr.

Ενημέρωση Windows σίγουρα δεν έκανε. Το κοίταξα μετά. Υποψιάστηκα κανα ανοικτό βιντεάκι σε ιστοσελίδα στο laptop που δεν καταλαβα οτι υπήρχε.

Με την πρώτη ευκαιρία {για όποιον κατάλαβε και όχι όποιον "κατάλαβε" ότι δεν μπορεί να πιστέψει}

ας το ρωτήσετε στη Wind:

1€/ΜΒ ή 0,1€/ΜΒ όταν.....

Αν και τα 2 είναι "παράλογα" υπερβολικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχεις δίκιο. Δεν το διάβασα σωστά, συγνώμη. Με τόση αγανάκτηση από τη μεριά σου, νόμιζα πως υποστήριζες ότι σου είχαν φάει τόσα χωρίς να έχεις πάρει πακέτο. Όπως και να έχει, είναι κάτι άσχημο, που με λίγη προσοχή το αντιμετωπίζεις. Όπως σου είπα, έλεγχος στο μετρητή του κινητού σου, αν ή ενημέρωση στην εφαρμογή τους καθυστερεί τόσο.

 

Δε νομίζω ότι το πραγματικό πρόβλημα είναι δικό μου.

 

Εξήγησα πως το βλέπω το "πρόβλημα" στις προηγούμενες σελίδες.

 

Αν η χρέωση 1€/1ΜΒ ή 0,1€/1ΜΒ είναι "πρόβλημα δικό μου", ΟΚ πάω πάσο.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Αν ησουν στο Πυργο, δεν θα πληρωνες ουτε €. Σε δυο τρεις ωρες δεν θα ειχε κατεβασει ολοκληρο mb
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Αν ησουν στο Πυργο, δεν θα πληρωνες ουτε €. Σε δυο τρεις ωρες δεν θα ειχε κατεβασει ολοκληρο mb

 

"Μακάριοι οι πτωχοί τω ΜΒ"!

Link to comment
Share on other sites

"Μακάριοι οι πτωχοί τω ΜΒ"!

 

Εχει και τα καλα του .....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα: "Νο ΜΒ, Νο €"! :lol:

 

Να παρακαλαμε να μην φτιαξουν την κεραια που λενε οτι εχει προβλημα, για πανω απο ενα χρονο τωρα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Να παρακαλαμε να μην φτιαξουν την κεραια που λενε οτι εχει προβλημα, για πανω απο ενα χρονο τωρα

 

Καλή η "επανάσταση" των Mbps, αρκεί να μην φέρει τα €/ΜΒ, κάτι που μάλλον είναι ανέφικτο.!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν ησουν στο Πυργο, δεν θα πληρωνες ουτε €. Σε δυο τρεις ωρες δεν θα ειχε κατεβασει ολοκληρο mb

 

Εμένα εχτές μου πήρε 1 € σε ταμπλέτ με κλειστά δεδομένα :blink:

Πάντως τις τελευταίες μέρες μετά την κακοκαιρία έχει πέσει κάποια κεραία -εκτός από αυτήν που είναι χαλασμένη 1 χρόνο τώρα :p -& από εκεί που είχα φουλ σήμα στο κέντρο κ γύρω γύρω τώρα είναι νιανια :mad:

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση κ μου είπαν ότι γνωρίζουν για το πρόβλημα κ ότι έχει επιληφθεί το τεχνικό τμήμα επί του θέματος!!Ελπίζω να το φτιάξουν άμεσα!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα εχτές μου πήρε 1 € σε ταμπλέτ με κλειστά δεδομένα :blink:

Πάντως τις τελευταίες μέρες μετά την κακοκαιρία έχει πέσει κάποια κεραία -εκτός από αυτήν που είναι χαλασμένη 1 χρόνο τώρα :p -& από εκεί που είχα φουλ σήμα στο κέντρο κ γύρω γύρω τώρα είναι νιανια :mad:

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση κ μου είπαν ότι γνωρίζουν για το πρόβλημα κ ότι έχει επιληφθεί το τεχνικό τμήμα επί του θέματος!!Ελπίζω να το φτιάξουν άμεσα!!

 

Επεσε δευτερη κεραια; Θα φτιαξουν την πρωτη πρωτα και μετα την δευτερη ..

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πραγματοποίησα 2 ανανεώσεις των 5 ευρώ σε 2 νούμερα που έχω και θυμάμαι ότι η Wind είχε κατεβάσει την διάρκεια ισχύος του χρόνου ομιλίας της σε 3 μήνες αλλά στο app της μου εμφανίζει 6μηνη διάρκεια. Να μην το δώσω πολύ σημασία και να υπολογίζω 3μηνο ? Εκτός και αν έχει μείνει το 6μηνο και δεν ξέρω τι μου γίνεται :)
Link to comment
Share on other sites

Έχει ανακοινώσει το τρίμηνο αλλά ακόμα εφαρμόζει το εξάμηνο...να έχεις γενικά το νου σου
Link to comment
Share on other sites

Έχω λάβει στο f2g SMS από WIND που λέει

200 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3€ & ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ! ΣΤΕΙΛΕ 21 ΣΤΟ 12410 & ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΕΩΣ 30/11

Είναι επιλεκτική προσφορά μόνο για τον αριθμό που έλαβε το sms ή ισχύει για όλους;

 

Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις για τον τρόπο που κινείς την κάρτα;

 

Καθε ποτε ανανέωση και με τι ποσό; Πότε πακέτο και πιο; Κτλ, ωστε να δουμε σε ποιους στελνει την προσφορά.

 

Για μενα ειναι η ιδανικότερη λύση, μιας και το 8€ ενω μου εχει ερθει το βρίσκω υπερβολικά δαπανηρό.

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που έχουμε με 3€, 200 λεπτά και 1gb, μπορεί να ενεργοποιηθεί και μετά πχ τον επόμενο μήνα,ή είναι μόνο όταν λάβουμε το μήνυμα; Στην προσφορά με 8€ και 1500+1,5gb έχει ειπωθεί ότι από την στιγμή που λάβει κάποιος το μήνυμα μπορεί να το ενεργοποιεί και κάθε μήνα, ή κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

είμαι πάνω από 1 μήνα χωρίς να έχω κάνει ανανέωση και δεν μου έχει έρθει καμία προσφορά........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...