Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια σας έχουν κολλήσει τα mb και εσείς πάτε στα καταστήματα και το παρουσιαζετε ως πρόβλημα;

 

Αλλα τι; Ως γνησιος ελληναρας να το αποκρυψει;

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα τρώγονται κανονικά, κάτι άλλο, όσοι έχετε παλιές κάρτες σιμ, π.χ. περσινές σας βγάζει επιλογή lte; αν ναι χρειάζονται αλλαγή;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Αλλα τι; Ως γνησιος ελληναρας να το αποκρυψει;

Ναι μωρέ, μην μπει μέσα η wind από τις τόσο καλες και φτηνές υπηρεσίες μας δίνει, όπως και οι υπόλοιπες εταιρίες κινητής, χρόνια τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ, μην μπει μέσα η wind από τις τόσο καλες και φτηνές υπηρεσίες μας δίνει, όπως και οι υπόλοιπες εταιρίες κινητής, χρόνια τώρα....

 

Δεν ειναι θεμα το αν μπαινει μεσα η εταιρια ή οχι. Ειναι θεμα αρχης. Δεν μπορει απο τη μια να την κραζουμε για τα χιλια μυρια λαθη που κανει αλλα απο την αλλη οταν γινεται καποιο λαθος υπερ μας να κανουμε τα κοροιδα.

 

Edit: Αν και η wind με τοσα που μας εχει κανει, ωρες ωρες ειναι λογικο να το σκεφτεσαι να την "εκδικηθεις" με το ιδιο νομισμα.

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευχαριστημένος απόλυτα είμαι από την wind

Το μόνο ότι δεν έχω καλό σήμα στο Πολύδροσο Αμαρουσίου και σχεδόν καθόλου 3g σημα, αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας, δεν γίνεται σήμα χωρίς κεραίες

Link to comment
Share on other sites

στο the mall έχει κάρτες 4g

μόλις παρέλαβα!

από ταχύτητες όμως μέχρι στιγμής καμία διαφορά!

στο speedest μου βγάζει τα ίδια αποτέλεσμα με το 3g!

η διαφορά είναι μόνο στο σηματάκι αντί για H βλέπω LTE!

αποτι μου είπε το παιδί πάντως στην εξυπηρέτηση πάει έτσι επειδή είναι δωρεάν και το δίκτυο είναι φορτωμένο

ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

στο the mall έχει κάρτες 4g

μόλις παρέλαβα!

από ταχύτητες όμως μέχρι στιγμής καμία διαφορά!

στο speedest μου βγάζει τα ίδια αποτέλεσμα με το 3g!

η διαφορά είναι μόνο στο σηματάκι αντί για H βλέπω LTE!

αποτι μου είπε το παιδί πάντως στην εξυπηρέτηση πάει έτσι επειδή είναι δωρεάν και το δίκτυο είναι φορτωμένο

ίδωμεν!

Τι χρώμα είναι οι νέες κάρτες; μπορεί να ανεβάσει κάποιος φώτο;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απλα εχουν κολλησει τα MB και δεν θελω οταν ΞΕκολλησουν ή οταν τελειωσει το 1GB να φαμε μια ωραια χρεωσει στο κεφαλι .. Ειναι τοσο απλο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απλα εχουν κολλησει τα MB και δεν θελω οταν ΞΕκολλησουν ή οταν τελειωσει το 1GB να φαμε μια ωραια χρεωσει στο κεφαλι .. Ειναι τοσο απλο!

Φίλε μου όταν σου τελειώσουν η χρέωση θα είναι μόνο 1 ευρώ και θα σου έρθει και μήνυμα. Μην αγχώνεσαι ξέρουν τι κάνουν εκεί στη Wind.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απλα εχουν κολλησει τα MB και δεν θελω οταν ΞΕκολλησουν ή οταν τελειωσει το 1GB να φαμε μια ωραια χρεωσει στο κεφαλι .. Ειναι τοσο απλο!

Καρτοκινητο έχεις, δεν γίνεται να έχεις χρέωση λογαριασμού

Ηρεεεεεεεεεεεεεεμησε

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος,

όταν σου τελειώσουν χρεώνεσαι daily internet 1€ για 20MB (το μήνυμα έρχεται την επόμενη μέρα).

Αν σου τελειώσουν και αυτά αρχίζει η χρέωση ανά MB.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όταν σου τελειώσουν η χρέωση θα είναι μόνο 1 ευρώ και θα σου έρθει και μήνυμα. Μην αγχώνεσαι ξέρουν τι κάνουν εκεί στη Wind.

 

Αυτο ειναι ανεκδοτο; :lol: Οπως εγραψαν στη συνεχεια η χρεωση ειναι 1€ για καθε 20 MB. ;)

 

Καρτοκινητο έχεις, δεν γίνεται να έχεις χρέωση λογαριασμού

Ηρεεεεεεεεεεεεεεμησε

 

Δηλαδη στο καρτοκινητο φιλε δεν χρεωνεσαι; :wacko: Ρε παιδια σε θεματα χρεωσεων, αν δεν γνωριζετε κατι, μην συμβουλευετε τον κοσμο με αυτο που πιστευετε οτι θα ισχυει γιατι ετσι μπορει να την πατησει ο αλλος.

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί ότι σε καρτοκινητό άντε να σου φάει όσο έχει μέσα η κάρτα

ενώ στο συμβόλαιο μπορεί να σου έρθει λογαριασμός μερικών εκατοντάδων € και να ψάχνεσαι τι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί ότι σε καρτοκινητό άντε να σου φάει όσο έχει μέσα η κάρτα

ενώ στο συμβόλαιο μπορεί να σου έρθει λογαριασμός μερικών εκατοντάδων € και να ψάχνεσαι τι έγινε.

 

Λίγο το έχεις να σου φάει όσο έχει μέσα η κάρτα ??? :p:lol::lol::lol:

http://s9.postimg.org/rzllx122j/myq.jpg

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί ότι σε καρτοκινητό άντε να σου φάει όσο έχει μέσα η κάρτα

ενώ στο συμβόλαιο μπορεί να σου έρθει λογαριασμός μερικών εκατοντάδων € και να ψάχνεσαι τι έγινε.

 

Δεν εχουν ολοι 5 και 10€ στην καρτα τους φιλε. Επισης και στο συμβολαιο μπορεις να εχεις ασφαλεια και να σου κοβει τις χρεωσεις πανω απο ενα ποσο και αρα να μην σου ερθει λογαριασμος εκατονταδων €.

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

επιδη το εχω ξανα παθει το αναφερω για να καταλαβω τι φταίει στελνω τα λογιν δωρα μου και της γυναίκας μου σε ενα φιλο και μου γραφει οτι ειναι f2g ο αριθμος αλλα δεν δικαιουται το δωρο ,τις δυο προιγουμενες εβδομαδες του τα ειχα στείλει χωρις προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

επιδη το εχω ξανα παθει το αναφερω για να καταλαβω τι φταίει στελνω τα λογιν δωρα μου και της γυναίκας μου σε ενα φιλο και μου γραφει οτι ειναι f2g ο αριθμος αλλα δεν δικαιουται το δωρο ,τις δυο προιγουμενες εβδομαδες του τα ειχα στείλει χωρις προβλημα

 

πρεπει να εχει ανανεωσει τον τελευταιο μηνα για να παιρνει τα log and win

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι τριμηνο κι οχι 1 μηνας το διαστημα που πρεπει να εχει κανει καποιος ανανεωση και να μπορει να δεχτει log and win απο καποιο αλλο f2g
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έχει από ένα ποσό και πάνω (νομίζω 3€ δεν είμαι σίγουρος ) για να δεχτεί το δώρο ή μπορεί να πρέπει να έχει κάνει ανανέωση που λένε και τα παιδιά από πάνω Edited by neofitosgr
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει η προϋπόθεση της ανανέωσης με 5€+ εντός των τελευταίων 30 ημερών γι' αυτόν που χαρίζει το Log n Win και εντός των τελευταίων 3 μηνών για τον παραλήπτη του Log n Win.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...